PDA

צפה בגרסא המלאה : האם אפשר לקחת תוספי מזון על ההתחלה ?

tt2k
15-05-07, 15:41
שלום, אני בן 18.
אני מתאמן כחצי שנה לצבא במסגרת מסודרת של 3 אימונים בשבוע בקבוצת כושר קרבי + אימונים יום יומיים כנגד משקל גוף וריצות למרחקים של 3000-4000 מטר (וגם קצת משקולות חופשיות שיש לי בבית).
אני רוצה להתאמן בחדר כושר בכדי להבליט יותר שרירים, אני אמנם בכושר אבל שרירים אין לי הרבה ובכללי שיראו יותר שרירים ממה שיש לי עכשיו.
אני מעוניין בתוצאות מהירות (אין לי הרבה זמן עד הגיוס.. כחצי שנה בערך) ולכן רציתי לשאול אם אפשרי (אם זה לא בריא או משהו כזה) לקחת תוספי מזון על ההתחלה שאני יתחיל להתאמן בחדר כושר ? (אני מתכוון לאבקת חלבון בלבד. לא מעוניין לקחת תוספים אחרים). ואם כן, באילו כמויות ?.
תודה.

Vin diesel
15-05-07, 15:47
אין שום בעיה אם תוספים בשימוש נכון. ואין שום סיכון באבקת חלבון.זה תחליף מעולה במקום טונה/קוט"ג לאחרי אימון ובבוקר.

tt2k
15-05-07, 15:52
אין שום בעיה אם תוספים בשימוש נכון. ואין שום סיכון באבקת חלבון.זה תחליף מעולה במקום טונה/קוט"ג לאחרי אימון ובבוקר.

מה הכוונה בשימוש נכון ?
איך אני אדע איך להשתמש נכון ?

Amit
15-05-07, 15:54
קרא מאמרים

yaniv
15-05-07, 15:54
מה הכוונה בשימוש נכון ?

אחי אבקת חלבוםן לא תביא תוצאות מהירות יותר תיהיה בטוח בזה...

Vin diesel
15-05-07, 17:30
מה הכוונה בשימוש נכון ?
התכוונתי יותר למוצרים שהם כמו קראטין מונו לדוגמה ולא אבקת חלבון. כי למשל כשאתה צורך קראטין מונו' צריח להקפיד לישתות הרבה מיים כדאי לא להתייבש,אם לא תשתה תתיבש.
אם אבקת חלבון אין שום בעיה זה = אוכל מרוכז.

Kachok
15-05-07, 18:12
שלום, אני בן 18.
אני מתאמן כחצי שנה לצבא במסגרת מסודרת של 3 אימונים בשבוע בקבוצת כושר קרבי + אימונים יום יומיים כנגד משקל גוף וריצות למרחקים של 3000-4000 מטר (וגם קצת משקולות חופשיות שיש לי בבית).
אני רוצה להתאמן בחדר כושר בכדי להבליט יותר שרירים, אני אמנם בכושר אבל שרירים אין לי הרבה ובכללי שיראו יותר שרירים ממה שיש לי עכשיו.
אני מעוניין בתוצאות מהירות (אין לי הרבה זמן עד הגיוס.. כחצי שנה בערך) ולכן רציתי לשאול אם אפשרי (אם זה לא בריא או משהו כזה) לקחת תוספי מזון על ההתחלה שאני יתחיל להתאמן בחדר כושר ? (אני מתכוון לאבקת חלבון בלבד. לא מעוניין לקחת תוספים אחרים). ואם כן, באילו כמויות ?.
תודה.

אחי ,אבקת חלבון לא תביא לך תוצאות מהירות בגלל שזה חלבון בדיוק כמו שתמצא באוכל רגיל , לעומת זאת תזונה נכונה ואימונים נכונים יביאו לך תוצאות יפות בחצי שנה,סמיוחד אם יש לך גנטיקה טובה.

Ronush
15-05-07, 21:56
בסה"כ האבקת חלבון זה תחליף לארוחה (טונה במים, קוטג' וכו').

כמובן שכל אחד והצריכה שלו.

tt2k
16-05-07, 12:29
אחי ,אבקת חלבון לא תביא לך תוצאות מהירות בגלל שזה חלבון בדיוק כמו שתמצא באוכל רגיל , לעומת זאת תזונה נכונה ואימונים נכונים יביאו לך תוצאות יפות בחצי שנה,סמיוחד אם יש לך גנטיקה טובה.

זאת הבעיה, אין לי גנטיקה טובה בכלל.
יש לי מבנה רחב ובשביל הריבועים הייתי צריך לעבוד חצי שנה (כמו שכבר אמרתי).
מה גם שאם אני לא שומר שבוע אחד על תזונה נכונה ישר הגוף שלי מגיב בעליה במשקל.

m0she
16-05-07, 12:37
התוספים הם לא אלה שיושיעו אותך. תקרא מאמרים על תזונה ואימונים, תבנה תפריט ותכנית אמונים ותביא את מה שעשית לפורום לתקונים.