PDA

צפה בגרסא המלאה : מאזן קלורי שלילי..

StaSus
16-05-07, 15:23
שלום..
השאלה שלי כך ..
בחיטוב אני צריך להיות במאזן קלורי שלילי לכל אורך החיטוב או מה.?
וכמו שהבנתי בחיטוב צריך להסיר 600 קלוריות פחמימות ..וחוץ מזה לא צריך להוריד עוד קלוריות?
תודה לעוזרים!

יiסי
16-05-07, 15:30
שלום..
השאלה שלי כך ..
בחיטוב אני צריך להיות במאזן קלורי שלילי לכל אורך החיטוב או מה.?
וכמו שהבנתי בחיטוב צריך להסיר 600 קלוריות פחמימות ..וחוץ מזה לא צריך להוריד עוד קלוריות?
תודה לעוזרים!

כבר דיברנו על זה בצאט של נענע ביום שישי זוכר? :P

אז כך ,

Stasus במאזן קלורי שלילי = Stasus מוציא יותר ממה שהוא מכניס. (או מכניס פחות ממה שהוא צריך) - הגוף מרזה , מאבד מסות (שומן , או שריר אם אתה לא מחטב נכון/מתאבד בחיטוב רצחני של 5 קלוריות ביום)

Stasus במאזן קלורי חיובי = Stasus מכניס יותר ממה שהוא מוציא. - עליה במסה.

בחיטוב אתה צריך להיות במאזן קלורי שלילי לכול אורך החיטוב (חוץ מהמעסה פה ושם לעתים דיי רחוקות אם אתה עושה ומאמין בזה בכלל , אני לא עושה את זה בכול אופן)
במטרה לרדת במשקל (הורדת שומן מהגוף)

בפחמימות יש לקצץ , ואת הקלוריות שזרקת לפח מהפחמימות אתה מכסה בחלבונים.

StaSus
16-05-07, 15:32
אה הבנתי תודה אחי...
אבל אני מוריד מהתפריט שלי רק תקולריות של הפחמימות וזהו לא שומנים ואחרים..?
ולא עושים את זה בהדרגדיות? כמו עלייה במסה?
אני יודע שלא רשום במאמר אבל סתם שאלה..

חחח כן דיברנו על בצ'אט אבל אני חייב עוד מידע!

יiסי
16-05-07, 15:34
אה הבנתי תודה אחי...
אבל אני מוריד מהתפריט שלי רק תקולריות של הפחמימות וזהו לא שומנים ואחרים..?

פחמימות , חלבונים , שומנים

מורידים בעיקר פחמימות ושומנים. משאירים שומנים איכותיים ברמה מסויימת 30-40-50 גרם לא יותר כמובן תלוי במשקל

חלבונים מגבירים על חשבון הפחמימות..

אחרי ש"עיצבת" מחדש תפריט תעלה אותו לפה ויש פה אנשים שמבינים הרבה יותר ממני שיעזרו לך ויתנו לך ביקורת וגם אני יעזור כמה שאני יכול

PcGunMan
16-05-07, 15:37
תוריד 600 קלוריות בערך מהתפריט אבל תוריד לאט לאט..
ואת השומנים רק לפני השנה תקצץ וזהו
וכל השאר אמרו לך
בהצלחה

StaSus
16-05-07, 15:38
התפריט שלי לא כמו שלכם יענו.. בלי כל מיני שומנים איכותיים ושום שיבולת שואל בקיצור מזון רגיל..

יiסי
16-05-07, 15:39
כן סטס , חשוב שאת כול התהליך תעשה לאט. אני למשל הורדתי בעדינות לא באתי והתאבדתי ביום אחד.. אני התחלתי חיטוב על 76 קילו עם הרבה שומן לא יודע כמה אחוז כרגע אני 71 תוך חודש ושבוע.. (קצב ירידה שלי בערך קילו לשבוע שזה מעולה)

PcGunMan
16-05-07, 15:41
כן סטס , חשוב שאת כול התהליך תעשה לאט. אני למשל הורדתי בעדינות לא באתי והתאבדתי ביום אחד.. אני התחלתי חיטוב על 76 קילו עם הרבה שומן לא יודע כמה אחוז כרגע אני 71 תוך חודש ושבוע.. (קצב ירידה שלי בערך קילו לשבוע שזה מעולה)

האמתי אני לא יודע אם זה כל כך טוב זאת אומרת שתזהר באיבוד מרבי של שריר
אם תוריד את כמות הפחמימות לאט לאט אז תהיה פחות רעב..כי אתה תקטין את הקיבה שלך

יiסי
16-05-07, 15:43
התפריט שלי לא כמו שלכם יענו.. בלי כל מיני שומנים איכותיים ושום שיבולת שואל בקיצור מזון רגיל..

בחיטוב צריך תפריט כמו שלנו :)
אתה לא צריך שיבולת שועל.. אתה בוחר מה לאכול..
שומנים איכותיים תמיד עדיפים על שומנים רגילים/טראנס/זבל

בחיטוב מומלץ לעבוד ע"פי תפריט לפי דעתי אפילו יותר מהמסה כי במסה אפשר לאכול כמה שבא ולעלות מלוכלך זה בעצם לעלות טוב אבל בחיטוב אני אוהב למדוד הכול ולעשות לעצמי משטר ברזל כי רק ככה אני רואה תוצאות.. ורידים יוצאים יותר רואים תשרירים חיטובים וכו

יiסי
16-05-07, 15:46
האמתי אני לא יודע אם זה כל כך טוב זאת אומרת שתזהר באיבוד מרבי של שריר
אם תוריד את כמות הפחמימות לאט לאט אז תהיה פחות רעב..כי אתה תקטין את הקיבה שלך

תשמע אני יגיד לך ככה , תמיד אומרים להיות על עם היד על הדופק למדוד סנטימטר של שרירים בחיטוב וכו .. פשוט תאכל . תרוץ . ואתה תתחטב
אני לא אוהב יותר מדיי בילבולי מוח ושריר שריר שריר>. הסיבה בכלל שהתחלתי באימונים היא בשביל כוח וחיזוק הגוף נטו בחיים לא הסתכלתי על השריר.. בחיים לא מדדתי ולא אמדוד גודל של השרירים וכו כי זה פשוט לא מעניין אותי
המטרה שלי להיראות טוב , שרירי.. בינתיים אני מצליח בלי בילבולי שכל ומדידות

m0she
16-05-07, 16:06
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=8395

בהצלחה בחור

StaSus
16-05-07, 16:28
תודה לכולם !וגם לך משה!

Elevation
16-05-07, 17:33
תוריד 600 קלוריות בערך מהתפריט אבל תוריד לאט לאט..
ואת השומנים רק לפני השנה תקצץ וזהו
וכל השאר אמרו לך
בהצלחה

אתה רשמת לו לקצץ בשומנים לפני השינה? כי אני חושב שקראתי שרשמת לו לקצץ בשומנים לפני השינה, אבל אני מסרב להאמין שרשמת את זה.