PDA

צפה בגרסא המלאה : חלבון פרו ג'ים

Dino Psaras
16-05-07, 20:36
לסבא שלי יש מחסור בחלבון, והרופא הביא לו מרשם לקנות חלבון "פרו-ג'ים". קיצר עכשיו לקחתי מנה אחת מהאבקה (בטעם וניל) ויש לה אחלה טעם, מישהו מכיר את האבקה הזו?

האבקה מבוססת על חלבון סויה ואלבומין ביצה, האבקה אינה מכילה כולסטרול רווי.

ערכים ל-100 גרם:

קלוריות- 358
חלבון- 86
פחמימות- 3
שומנים- 0.3

ערך למנת הגשה (20 גרם):

קלוריות- 71
חלבון- 17.2
פחמימות- 0.6
שומנים- 0.06

משקל האבקה הוא 300 גרם והיא עולה 35 שקל.
זה יוצא בערך 190 שקל ל-80 מנות הגשה.

מישהו מכיר? מה דעתכם עליה?

gil-Nissim
16-05-07, 20:39
חחחחחחחח...
בבית חולים שסבתא שלי נימצאת בו יש את זה שם.
אני יכול לקחת סטוקים של אבקות כאלה,היה לי פעם אחת בטעם וניל אבל אפילו לא טעמתי אותה.

Dino Psaras
16-05-07, 20:40
אז השאלה איך החלבון, איכותי? :unsure:

gil-Nissim
16-05-07, 20:45
שמע,אני גם שאלתי את עצמי את השאלה הזו!
אין לי מושג,אבל אני מאמין שהחלבון בסדר גמור,אחרת לא היו נותנים אותה לחולים וכו'

Dino Psaras
16-05-07, 20:48
צריך לשמוע עוד דעות של אחרים פה, כי אם החלבון באמת טוב ואיכותי הוא ממש משתלם (וטעים).

gil-Nissim
16-05-07, 20:50
צריך לשמוע עוד דעות של אחרים פה, כי אם החלבון באמת טוב ואיכותי הוא ממש משתלם (וטעים).
אז תשמע תדעות שלהם אמרתי לך,אני לא יודע בוודאות!
חלבון זה חלבון ורשום 17 גרם,אם אני לא טועה יש גם חותמת של איזה משהו על החלבון הזה.
קיצר זה אחלה חלבון למי שמחפש אלטרנטיבה.
אבל זה רחוק מאבקות כמו אופטימום צ'מפיון וכו'.

Dino Psaras
16-05-07, 22:32
אני מקווה שהפוסט לא הולך לאיבוד חח, אני רוצה לשמוע דעות מאנשים כמו שלומיק שכנראה מבינים בזה..

יiסי
16-05-07, 22:53
תגיד רקובה אחי , זה כשר? (זה נשמע כשר)

Dino Psaras
16-05-07, 22:57
כן אבל זה לא מה שהכי מעניין אותי חח

יiסי
16-05-07, 23:05
אה באמת? תודה.. לא שמעתי בקושי על אבקות חלבון כשרות
אם מה שמעניין אותך זה איכות החלבון לפי דעתי חלבון זה חלבון וכמו שמישהו פה אמר כבר אם מביאים את זה לחולים זה 90 אחוז עבר ועדת בדיקה של הבית חולים שבודקים מה החולים מקבלים וכולי... (כן יש דבר כזה וגם הגלי המגעיל יודעים מה הערכים שלו :d (רק מי שהיה מאושפז מבין) )

Dino Psaras
16-05-07, 23:07
העניין שזה חלבון סויה וביצה, ולא מי גבינה..

gil-Nissim
16-05-07, 23:18
יש מאמר באתר, לא יודע אם יצא לך ליקורוא על חלבון סויה.

Dino Psaras
16-05-07, 23:34
תביא לינק

Bullet
16-05-07, 23:37
לחלבון סויה וביצה יש ערך ביולוגי נמוך מהמי גבינה, יש לו פחות חומצות אמינו חיוניות (אלא אם כן, החלבון של הביצה הוא של כ-ל הביצה ולא רק של הלבן). לא שזה משנה כמובן...
הייתי מודאג מהפיטואסטרוגנים בסויה ובחלבון סויה בכלל, עדיף שסבא שלך יתסף במלח עשיר ביוד, כי סויה מפריע לספיגה של יוד.

Dino Psaras
16-05-07, 23:40
לחלבון סויה וביצה יש ערך ביולוגי נמוך מהמי גבינה, יש לו פחות חומצות אמינו חיוניות (אלא אם כן, החלבון של הביצה הוא של כ-ל הביצה ולא רק של הלבן). לא שזה משנה כמובן...
הייתי מודאג מהפיטואסטרוגנים בסויה ובחלבון סויה בכלל, עדיף שסבא שלך יתסף במלח עשיר ביוד, כי סויה מפריע לספיגה של יוד.

מה הקשר סבא שלי? שיעשה מה שהרופא אומר לו ומה שבראש שלו..
מה שמעניין אותי זה אם שווה לי אישית להשקיע בחלבון הזה.

roy makaay
17-05-07, 00:18
האמת שגם אני ישמח לשמוע זה נשמע יחסית זול לאבקות שאתם מדברים עליהם פה, שאין לי תקציב אליהם כרגע משתלם ככל שזה יהיה, על הקוטג' אמא משלמת.... זה יכול להוות תחליף לאבקות של אופטימום וכו'?

gil-Nissim
17-05-07, 00:32
תביא לינק
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=89&ArticleID=362

Ori-Silver
17-05-07, 00:46
בשביל לחסוך כמה שקלים אתה מוכן לקחת את הקקה הזה?אם תעשה חשוב אתה תראה שזה יוצא משהו כמו 270 שקל בשביל לקבל את אותה כמות אבקה כמו בקופסא של אופטימום,בשביל עוד 30 שקל תלך על אופטימום.

Shlomik
17-05-07, 02:30
בשביל לחסוך כמה שקלים אתה מוכן לקחת את הקקה הזה?אם תעשה חשוב אתה תראה שזה יוצא משהו כמו 270 שקל בשביל לקבל את אותה כמות אבקה כמו בקופסא של אופטימום,בשביל עוד 30 שקל תלך על אופטימום.
ב275 אתה קונה אבקת חלבון של ניצ'רס בסט שהיא ברמה מאוד גבוהה, אל תתאפשר על איכות בטח לא שההבדל במחיר הוא 10-20 ש"ח.

Dino Psaras
17-05-07, 07:07

80 מנות יוצא 190 שקל..
כולה שאלתי מה האיכות, אני לא באמת ילך ויקנה חרא, בשביל זה שואלים.

yaniv
17-05-07, 09:19
סויה- חלבון באיכו תירודה יחסית

Ori-Silver
17-05-07, 09:49
אתה לא שם לב שבכל מנת הגשה יש לך רק17 גרם חלבון?בשביל להגיע לכמות של חלבון כמו באופטימום אתה תשלם 250 שקל ותקבל זבל.

Shlomik
17-05-07, 11:56
סויה- חלבון באיכו תירודה יחסית זה נכון שחלבון סויה כלעצמו הוא באיכות יחסית ירודה לעומת מי גבינה אבל בחלבון סויה איזולט שניתן למצוא בחנות האתר הוסיפו את החומצת אמינו מתונין לפרמולה ככה שהערכו של החלבון עולה ומגיע לרמת חלבון הקזאין מעבר לזה בגכלל שהמוצר הוא איזולט הוציאו מהמוצר את הפיסואסטרוגנים הבעייתים ולכן אתה מקבל מוצר ברמה מאוד גבוהה למי שמחפש חלבון ללא לקטוז/חלבון פרווה או חלבון איכותי שיכול לשמוש גם לפני השינה.

Dino Psaras
17-05-07, 12:14
אוקיי הבנתי..

החלבון הזה מן הסתם לא משתווה לחלבון של אופטימום, אבל הטעם הוא אחלה וגם המחיר סבבה, בהתחשב בכך שהחלבון מבוסס בעיקרו על ביצה (וגם על סויה, אבל בעיקר ביצה), אני חושב שאני אקנה כמה חבילות כאלו, למרות שאני מגיע בחיטוב ללא בעיה ל2.5 חלבון לכל קילו בגוף.

יהיה נחמד מדי פעם לקחת 2 סקופים במקום איזה קוטג'..

יiסי
17-05-07, 12:18
Recoba , Shlomik , מישהו שמבין .

יש אבקת חלבון איכותית כשרה?

Dino Psaras
17-05-07, 12:25
שמע האבקות האיכותיות כמו אופטימום, צ'מפיון- מיוצרות בחו"ל. מן הסתם אין עליהם הכשר והם לא כשרות בשביל דתיים, אבל בתאכלס אין בהם משהו שהואל א קשר, אבל אני מבין אותכם שאתם צריכים השגחה אז בשבילכם הם כנראה לא כשרות..

האבקת סויה הזאת כשרה ויש לה אחלה טעם, אני לא יודע עד כמה היא איכותית ומן הסתם היא לא ברמה של אופטימום וצ'מפיון, אבל לא יזיק לנסות (35 שקל קופסא)..

יiסי
17-05-07, 12:31
שמע האבקות האיכותיות כמו אופטימום, צ'מפיון- מיוצרות בחו"ל. מן הסתם אין עליהם הכשר והם לא כשרות בשביל דתיים, אבל בתאכלס אין בהם משהו שהואל א קשר, אבל אני מבין אותכם שאתם צריכים השגחה אז בשבילכם הם כנראה לא כשרות..

האבקת סויה הזאת כשרה ויש לה אחלה טעם, אני לא יודע עד כמה היא איכותית ומן הסתם היא לא ברמה של אופטימום וצ'מפיון, אבל לא יזיק לנסות (35 שקל קופסא)..

הבעיה לא אצלי בכבוד כאילו שאני נותן להורים ולמשפחה.. אין לי בעיה לאכול אבקה כזאת של חלבון ביצה למשל באמת לא יכול להיות בזה משהו כמו חזיר וכו'

Shlomik
17-05-07, 13:12
Recoba , Shlomik , מישהו שמבין .

יש אבקת חלבון איכותית כשרה?
אני אישית מאוד אוהב את אופטימלי, החלבון שלהם באיכות מאוד גבוהה זה חלבון מי גבינה שאומנם מיוצר בארץ אבל הוא משלב גם חלבון מי גבינה מרוכז ומבודד כמו באבקות האמריקאיות בנוסף אתה מקבל בכל מנת הגשה 5.5 גרם גלוטמין והיא בנתיים האבקה הכשרה היחידה שראיתי בדיקות מעבדה שלה שבאמת מאמתות את תוכן הקופסא אישית אם אתה מחפש אבקה כשרה הייתי הולך עליה:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=853&CategoryID=89&Page=1

Dino Psaras
17-05-07, 13:34
על הדרך שלומיק,
טעמת את השוקו של צ'יריוס? הבנתי שהשוקו שלהם מעדן..

יiסי
17-05-07, 13:42
אני אישית מאוד אוהב את אופטימלי, החלבון שלהם באיכות מאוד גבוהה זה חלבון מי גבינה שאומנם מיוצר בארץ אבל הוא משלב גם חלבון מי גבינה מרוכז ומבודד כמו באבקות האמריקאיות בנוסף אתה מקבל בכל מנת הגשה 5.5 גרם גלוטמין והיא בנתיים האבקה הכשרה היחידה שראיתי בדיקות מעבדה שלה שבאמת מאמתות את תוכן הקופסא אישית אם אתה מחפש אבקה כשרה הייתי הולך עליה:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=853&CategoryID=89&Page=1

תודה נראה לי שאני באמת ילך על האבקה הזאת בקרוב..