PDA

צפה בגרסא המלאה : התאמצות.

IGOR
16-05-07, 21:52
בלי קשר השם שם הנושא :):):):) סתם.!שמעו היום עשיתי בפעם הראשונה (d:) אימון בייסיפ בישיבה 3 סטים 7 חזרות 17 קילו.עכשיו בסט הראשון זה סבבה בסט השני זה קשה יותר בסט השלישי זה בכלל קשה אבל אני ממש מתאמץ ומסיים.זה בסדר ככה ממש להתאמץ עד לסיום הסט?

007
16-05-07, 21:54
בסדר גמור..תמשיך ככה תרגיש שיפור

IGOR
16-05-07, 21:56
זה לא יעשה לי איזה קרע :|??? או אימון יתר משהו לא יודע..

Leo
16-05-07, 21:58
גם אני עשיתי לא מזמן אימון בייספ הצלחתי בקונסטריישן לעשות 27 קילו וחצי ל3 חזרות כל יד , משקל הכי גדול שעבדתי עליו לפני זה היה 20 לאיזה 4 חזרות גם , הוחכה שעבודה לא ישירה עובדת(אני לא עושה בדרך כלל), כן זה יהיה קשה יותר

בכל אופן , אם כבר הזכרת התאמצות , בסטים עם ה17 קילו למלא חזרות כל סט עשיתי רסט פאוז חחח חוינה קשה , זה מאוד מנטלי , רסט פאוז עם יד אחת בביספס יכול להרגיש כמו חזרה אחרונה בחתירה לגב (ואז רסט פאוז בגב לא תוכלו להזיז את המשקל בכלל)
צריך אופי חזק...

IGOR
16-05-07, 22:01
כן עשיתי עם יד אחת כי יש לי רק משקולת אחת ומוט אז החלטתי לעשות היום עם המשקולת האחת הזו.השריר יגדל נכון? כי אני יודע שאם מתאמצים ממש כמה שיכולים אז זה עושה את השריר חזק ולא מגדיל אותו לא?

Leo
16-05-07, 22:07
כן עשיתי עם יד אחת כי יש לי רק משקולת אחת ומוט אז החלטתי לעשות היום עם המשקולת האחת הזו.השריר יגדל נכון? כי אני יודע שאם מתאמצים ממש כמה שיכולים אז זה עושה את השריר חזק ולא מגדיל אותו לא?
אין קשר ,

קודם כל , הדבר היחיד שלא יגדיל שריר בצורה משמעותית אבל יחזק אותו זה עבודה מהירה עם 50% מהמקסימום בערך (תלוי באיזה רמה של כוח אתה) לחזרות נמוכות.
ז"א DYNAMIC EFFORT בפוורליפטינג
או עבודה אירובית של מרתונים או משהו

חוץ מזה שאר הדברים יתנו גירוי כזה או אחר לשריר לגדול , כמובן שבלי תזונה לא תגדל , גם עם התוכנית הטובה ביותר.

קיצר בעברית , אם עשית 5-20 חזרות עם מאמץ נורמלי --- בייצים לקיר , והתזונה שלך טובה אתה תגדל או תשמר את השריר(בחיטוב)

IGOR
16-05-07, 22:09
תאמת בזמן האחרון אין לי הרבה אוכל אבל אני ממש משתדל לאכול המון בשר ואורז וביצים וחלב וסלטים וכל הבלה בלה הזה..אוקיי תודה גבר!!