PDA

צפה בגרסא המלאה : שתיה בזמן האוכל?

ran_z
17-05-07, 13:31
שלום,
למישהו יש אולי תשובה כמה שיותר בכיוון המדעית לגבי השאלה שבכותרת?
שאני מדבר עם אנשים אז תמיד התשובות הן שונות כגון, מומלץ לשתות מים במהלך האוכל, לא מומלץ לשתות מים במהלך האוכל, מומלץ 20 דקות לפני ו10 דקות אחרי ועוד ועוד...
אז כאמור, אני מחפש פתרון מדעי לשאלה הזאת, אז אם למישהו יש אני אשמח לשמוע.
תודה.

Dino Psaras
17-05-07, 13:33
תשובה מדעית כמובן אין לי אחי, אבל אצל כל אחד זה אינדיבידואלי, אני שותה ואוכל ביחד, למה לסבול כל הארוחה ולשתות אחרי זה?

יiסי
17-05-07, 13:38
אין מצב לאכול טונה במים בלי לשתות..
מבחינת מדע אני לא זוכר שראיתי משהו שמדובר על זה
מה יכולות להיות בכלל ההשלכות? מה זה משנה אם תשתה או לא?

ran_z
17-05-07, 13:42
ממש ממש אין קשר לסבל, יש לי חברים שלא נוגעים בשתיה בזמן האוכל, וזה כי הם אוהבים ככה, לסיים את האוכל, ואז לפתוח ת'פחית קולה ולדפוק אותה.

DropDead
17-05-07, 13:43
ממש ממש אין קשר לסבל, יש לי חברים שלא נוגעים בשתיה בזמן האוכל, וזה כי הם אוהבים ככה, לסיים את האוכל, ואז לפתוח ת'פחית קולה ולדפוק אותה.

גם אני בראש הזה ..
לא אוהב לאכול ולשתות

ran_z
17-05-07, 13:44
מה יכולות להיות בכלל ההשלכות? מה זה משנה אם תשתה או לא?

לא יודע, בשביל זה שאלתי אם מישהו שיודע, אני אישית אמרו לי שזה קשור למיצי כיבה ועוד דברים שאני לא אכנס לזה עכשיו, כמובן בגלל שזה אנשים רגילים שאומרים, אני מחפש תשובה מדעית.

PcGunMan
17-05-07, 14:04
כל דבר לא משנה מה שאני אוכל אני חיב בצד להתפנק עם שתיה זאת אומרת אני אוכל ושותה ביחד

StaSus
17-05-07, 15:21
אני קודם כל גומר תמיים ואז מתחיל לאכול.. חח סתם בדרך כלל בארוחה אני שותה 5 כוסות ..לא יודע אני לא יכול לאכול בלי מיים או מיץ..

sandrik
17-05-07, 15:27
אומרים שלא בריא לשתות ולכל יחד...
לא יודעת כנרהא מיתוס.

אני יודעת שלאנשים שמנים ממליצים לשתות לפני האוכל, כדי שירגישו מלאים ויאכלו פחות

nati10
17-05-07, 15:31
לא מומלץ לאכול לשתות ביחד במיוחד למי שמסה וכל היו טוחן אני תמיד שהייתי שותה עם הארוחה לא הצלחתי לגמור אותה עכשיו אני שותה חצי שעה לפני או אחרי שאני יצליח לגמור תאוכל .