PDA

צפה בגרסא המלאה : ארוחות שישי ושבת בצהריים הורסות לי את החיטוב!

שריר
18-05-07, 19:57
כל היום אני על ארוחה כל 2-3 שעות לפי תפריט ואז ארוחת ערב:
קובה אדום ואורז, דגים, עוף... מנות אחרונות...
אז אני אוכל קצת דג בשביל החלבונים אבל עדיין יש מלא פחמימות: פעם מקובה- סולת ואורז,חלה
ופעמים אחרות ממרכיבים אחרים באוכל...מה עושים?
אני משתדל באמת לשמור על ארוחות קטנות במהלך היום וזאת "הארוחה העיקרית"
אבל עדיין אי אפשר שלא לאכול בה הרבה כי האוכל פשוט טוב...
מה אומרים?
איך זה אצלכם?- מה אתם עושים חברי הפורום?

P-a-n-1-c
18-05-07, 20:01
תאכל ותהנה
פעם בשבוע לא יקרה כלום

שריר
18-05-07, 20:07
תותח אתה תאמין לי...קצת מרגיע.. פשוט אתה מכיר את התחושה הזאת שמצד אחד אתה אומר לעצמך:" מה פעם בשבוע זה בסדר לא צריך להיות מטורף" ומצד שני אחר כך אתה מתחרט- רגשות אשמה כמו סיסי..חח

P-a-n-1-c
18-05-07, 20:13
תותח אתה תאמין לי...קצת מרגיע.. פשוט אתה מכיר את התחושה הזאת שמצד אחד אתה אומר לעצמך:" מה פעם בשבוע זה בסדר לא צריך להיות מטורף" ומצד שני אחר כך אתה מתחרט- רגשות אשמה כמו סיסי..חח

בטח מכיר.
אבל לאורך הזמן אתה מבין שזה בולשיט ואתה רואה שזה באמת לא מזיז לתוצאות.

שריר
18-05-07, 20:19
אחלה .. תודה גבר

MagneZium
18-05-07, 20:58
אין כמו לרדת בערב שישי על שתי קערות קראנץ עם חלב ואז לשתות את החלב שהוא הפך כבר לשוקו =l

Moshe
18-05-07, 21:01
תבינו אתם לא מבינים את זה שדיאטה ללא תוצאות פנמלנליות לדוגמה במקום 3-4 קילו בחודש הורדה רק 1 וחצי - 2 קילו אבל תזונה שאפשר למשוך לטווח הארוך עדיפה והתוצאות הרבה יותר טובות מאשר להיות גרמני ולדייק על הגרם וצ'יט פעם בשבועיים או בכלל לא , אלו רק תוצאות לטווח הקצר , דיאטה מתונה עם כל הסיפוקים האפשריים באמצע (כמובן שבהגבלה עדיין זהו זמן חיטוב) זה המפתח להצלחה של כל מי שרוצה לרדת בשומן(עליה במסה זה סיפור אחר)

שריר
18-05-07, 21:10
תבינו אתם לא מבינים את זה שדיאטה ללא תוצאות פנמלנליות לדוגמה במקום 3-4 קילו בחודש הורדה רק 1 וחצי - 2 קילו אבל תזונה שאפשר למשוך לטווח הארוך עדיפה והתוצאות הרבה יותר טובות מאשר להיות גרמני ולדייק על הגרם וצ'יט פעם בשבועיים או בכלל לא , אלו רק תוצאות לטווח הקצר , דיאטה מתונה עם כל הסיפוקים האפשריים באמצע (כמובן שבהגבלה עדיין זהו זמן חיטוב) זה המפתח להצלחה של כל מי שרוצה לרדת בשומן(עליה במסה זה סיפור אחר)
אחלה יופי... זה עדיין חיטוב רק לוקח קצת יותר זמן...
ומה שבא יותר לאט נשאר ליותר זמן והולך יותר לאט...
תודה משה

שריר
18-05-07, 21:11
אין כמו לרדת בערב שישי על שתי קערות קראנץ עם חלב ואז לשתות את החלב שהוא הפך כבר לשוקו =l
:):):):)....

Dino Psaras
18-05-07, 21:21
אני למשל עשיתי צ'יט לפני 3 ימים, אבל עכשיו אני אצל דוד שלי והייתה ארוחה פצצ (אכלתתי רק סלטים עם חזה עוף וקצת אורז), אבל על העוגות המדהימות שהוא הביא מתל אביב אני לא אוותר!!!!

לפחות 3-4 פרוסות עוגה משובחת, נפצה על זה באירובי מחר!

Shlomik
18-05-07, 22:18
כמו שאמרו כבר שאר חברי הפורום היקרים לרובנו אין תאריך יעד לחיטוב צילומים/תחרות שאנחנו צריכים להיות מוכנים עליהם ולכם עוד שבוע שבועיים של עיקוב בחיטוב לא יפריעו לנו יותר מדי מה שכן תדאגו שהימים האלה היו באמת רק 1-2 פעמים בשבוע ולא יותר כי אז החיטוב כבר מתחיל להיפגע בצורה יותר רצינית.

Elevation
18-05-07, 22:19
כל היום אני על ארוחה כל 2-3 שעות לפי תפריט ואז ארוחת ערב:
קובה אדום ואורז, דגים, עוף... מנות אחרונות...
אז אני אוכל קצת דג בשביל החלבונים אבל עדיין יש מלא פחמימות: פעם מקובה- סולת ואורז,חלה
ופעמים אחרות ממרכיבים אחרים באוכל...מה עושים?
אני משתדל באמת לשמור על ארוחות קטנות במהלך היום וזאת "הארוחה העיקרית"
אבל עדיין אי אפשר שלא לאכול בה הרבה כי האוכל פשוט טוב...
מה אומרים?
איך זה אצלכם?- מה אתם עושים חברי הפורום?

אחי, לדעתי, וממה שאני ראיתי על עצמי, צ'יט שבועי עשה לי רק טוב.

אם זה בהרגשה, באפקט הווש ובקתרזיס, ואפילו, ואולי אני מדמיין, תמיד יומיים אחרי זה, איבדתי אפילו יותר שומן ממה שהייתי מאבד ביומיים רגילים.

לך על זה.

(כל עוד אתה לא מנשנש מעבר לתפריט במהלך השבוע, כן?)

שריר
18-05-07, 22:50
אחי, לדעתי, וממה שאני ראיתי על עצמי, צ'יט שבועי עשה לי רק טוב.

אם זה בהרגשה, באפקט הווש ובקתרזיס, ואפילו, ואולי אני מדמיין, תמיד יומיים אחרי זה, איבדתי אפילו יותר שומן ממה שהייתי מאבד ביומיים רגילים.

לך על זה.

(כל עוד אתה לא מנשנש מעבר לתפריט במהלך השבוע, כן?)
יש בזה משהו ואם אפקט הווש זה מה שהבנתי שזה
אז באמת יום אחר כך אני מתעורר והבטן שלי נראית "שטוחה יותר"
זה מסדר לי גם את החילוף חומרים ואני
מסתכל על זה בתור העמסת פחמימות שבועית...

Dino Psaras
18-05-07, 22:53
כמו שאמרו כבר שאר חברי הפורום היקרים לרובנו אין תאריך יעד לחיטוב צילומים/תחרות שאנחנו צריכים להיות מוכנים עליהם ולכם עוד שבוע שבועיים של עיקוב בחיטוב לא יפריעו לנו יותר מדי מה שכן תדאגו שהימים האלה היו באמת רק 1-2 פעמים בשבוע ולא יותר כי אז החיטוב כבר מתחיל להיפגע בצורה יותר רצינית.

האמת אפילו 2 צ'יטים בשבוע נשמע סבבה חח..
יום שני עשיתי העמסה ועירבתי בה גם צ'יטים, והיום דוד שלי הביא עוגות מהמאפיה הכי טובה בארץ ("בורקס מיס" בתל אביב), והתחרעתי על 5 פרוסות עבות ומשובחות של עוגת אגוזים/ קצפת עם תות/ גבינה עם אננס.

Bullet
18-05-07, 22:55
ומצד שני... חלק גדול מאוד מהאנשים רואה שהוא יורד במשקל לאט, והוא נשאר אותו דבר. ואז מבצע הדיאטה הממוצע אומר "fuck this" ומזמין פיצה משפחתית.

Moshe
18-05-07, 23:03
ומצד שני... חלק גדול מאוד מהאנשים רואה שהוא יורד במשקל לאט, והוא נשאר אותו דבר. ואז מבצע הדיאטה הממוצע אומר "fuck this" ומזמין פיצה משפחתית.
אלו אנשים חסרי אופי , ללא ידע מעבר לדברים הבסיסים וללא מטרה בחיים זו דעתי , לייל מסביר טוב מאוד את האספקטים של כל הדיאטות בספר:
A Guide to Flexible Dieting - Lyle McDonald
ממש אהבתי את הספר , ואני ממש לא חובב של לייל אבל היה לי כל כך משעמם בעבודה שהתחלתי לקרוא ולא יכלתי להפסיק.

P-a-n-1-c
18-05-07, 23:06
משה אתה עדיין עובד במאפייה?

Bullet
18-05-07, 23:08
אלו אנשים חסרי אופי , ללא ידע מעבר לדברים הבסיסים וללא מטרה בחיים זו דעתי , לייל מסביר טוב מאוד את האספקטים של כל הדיאטות בספר:
A Guide to Flexible Dieting - Lyle McDonald
ממש אהבתי את הספר , ואני ממש לא חובב של לייל אבל היה לי כל כך משעמם בעבודה שהתחלתי לקרוא ולא יכלתי להפסיק.
זה ספר משעמם דווקא. הUD2 והTKD יותר מעניין.
אנשים חסרי אופי אולי, אבל מרבית האוכלוסיה כזאת.

Avi
18-05-07, 23:10
גם ככה פעם בשבוע צריכים לעשות העמסת פחמימות. לא ככה?

PoweRule
18-05-07, 23:34
גם ככה פעם בשבוע צריכים לעשות העמסת פחמימות. לא ככה?
שתהיה מלווה במעט שומן, אבל צ'יט לרוב מלווה בכמות לא בטלה של שומן מה שפוגם באיכות ההעמסה.

Moshe
18-05-07, 23:52
משה אתה עדיין עובד במאפייה?
חחחחחח כמה פעמים אפשר לומר לך איפה אני עובד
ב-ב-ו-ר-ס-ה
ובקשר ל UD2 אני אתחיל עכשיו קראתי פעם בריפרוף רב רק את האספקטים העיקריים של הדיאטה ללא כל ההקדמה על הלפטין וכל הדרק למרות שהבנתי שזה דיי זהה ברוב הספרים

KOZA
19-05-07, 01:46
גם לי יש את אותה הבעיה אבל מסתדרים

MagneZium
19-05-07, 02:14
חחחחחח כמה פעמים אפשר לומר לך איפה אני עובד
ב-ב-ו-ר-ס-ה
ובקשר ל UD2 אני אתחיל עכשיו קראתי פעם בריפרוף רב רק את האספקטים העיקריים של הדיאטה ללא כל ההקדמה על הלפטין וכל הדרק למרות שהבנתי שזה דיי זהה ברוב הספרים
תזכיר לי בן כמה אתה?

Moshe
19-05-07, 10:33
תזכיר לי בן כמה אתה?
19 וחצי
ולא זה לא פרוטצקיות ולא אני לא מנקה/שליח/שומר אני עובד רגיל...
וזה הברוסה לניירות ערך לא של היהלומים הבית בושת

Bullet
19-05-07, 10:36
משהb, אתה לא בצבא?

Moshe
19-05-07, 10:37
לא :]

Bullet
19-05-07, 10:44
לא :]
:blink: בא לך אולי לפרט?

Moshe