PDA

צפה בגרסא המלאה : אני רוצה לקנות את זה

Mad_dog
18-05-07, 21:46
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=404&CategoryID=89&Page=1

אני מעונין בעליה במסה

או שכדי משהו אחר ?

Vin diesel
18-05-07, 22:08
לך על אופטימום השחור.

Shlomik
18-05-07, 22:12
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=404&CategoryID=89&Page=1

אני מעונין בעליה במסה

או שכדי משהו אחר ?
מוצר מעולה, יצא לי להשתמש גם בשוקו וגם בתות שתיהם היו מוצלחים בטעם ועם האיכות אין מה לדבר זה ניצ'רס בסט אחת החברות החזקות שיש היום.

מה שכן רק אל תשכח להוסיף לאבקה פחמימות כי היא לא מכילה וכמובן לשמור על מספיק קלוריות במהלך היום על מנת לראות עליה במסה.

toxicity
18-05-07, 22:12
מה רע בזה בדיוק? חוץ מהטעם אחלה חלבון.

Mad_dog
19-05-07, 13:44
מוצר מעולה, יצא לי להשתמש גם בשוקו וגם בתות שתיהם היו מוצלחים בטעם ועם האיכות אין מה לדבר זה ניצ'רס בסט אחת החברות החזקות שיש היום.

מה שכן רק אל תשכח להוסיף לאבקה פחמימות כי היא לא מכילה וכמובן לשמור על מספיק קלוריות במהלך היום על מנת לראות עליה במסה.

אני לא לקחתי תוספים אף פעם אז בסוףאימון אני צריך לקחת את זה ?? עם כמה מים:whistle:

Shlomik
19-05-07, 15:16
אני לא לקחתי תוספים אף פעם אז בסוףאימון אני צריך לקחת את זה ?? עם כמה מים:whistle:
אם לא לקחת תוספים עדיין והמטרה שלך היא מסה לדעתי שווה לך לשקול לקנות גיינר בסופו של דבר זה הרבה יותר נוח וככה אתה רגוע שקיבלת מספיק קלוריות כל יום על מנת לגדול תיסוף של אבקת חלבון לבד לא יביא אותך לגדילה.

Amit
19-05-07, 15:26
אם לא לקחת תוספים עדיין והמטרה שלך היא מסה לדעתי שווה לך לשקול לקנות גיינר בסופו של דבר זה הרבה יותר נוח וככה אתה רגוע שקיבלת מספיק קלוריות כל יום על מנת לגדול תיסוף של אבקת חלבון לבד לא יביא אותך לגדילה.
סתם בזבוז כסף אפשר לקנות סוכר ענבים חצי קילו פחמימות בערך ב10 שקל ולהוסיף לחלבון

Shlomik
19-05-07, 15:41
סתם בזבוז כסף אפשר לקנות סוכר ענבים חצי קילו פחמימות בערך ב10 שקל ולהוסיף לחלבון
גם אפשרות למרות שלי אישית סוכר ענבים סתם ככה באמצע היום גורם לסחרחורות וגם אחרי אימון בכמויות גדולות מדי הוא עושה לי את אותה תחושה.

Amit
19-05-07, 15:42
גם אפשרות למרות שלי אישית סוכר ענבים סתם ככה באמצע היום גורם לסחרחורות וגם אחרי אימון בכמויות גדולות מדי הוא עושה לי את אותה תחושה.
באמצע היום באמת זה מבאס אבל אחרי אימון אני חושב שאפשר להסתדר או מקסימום להחליף בפחמימה יותר "מורכבת"

Mad_dog
19-05-07, 18:14

אז אתה אומר ששוה יותר לקנות סוכר ענבים .... ואיזה חלבון להוסיף ?

Amit
19-05-07, 18:21
אז אתה אומר ששוה יותר לקנות סוכר ענבים .... ואיזה חלבון להוסיף ?
בטח יקפצו עליי אבל כל האבקות פחות או יותר אותו דבר כל עוד לא מרמים במפרט הפרופיל חומצות אמינו שולי
אם אתה רוצה משהו שבטוח שהוא טוב לך על אופטימום או צמפיון..