PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי תוספף מזון Weight Gainer 2200 Gold מצורף תמונות

sphinx19867
19-05-07, 14:55
יש לי את התוספף מזון הזה והבעיה אצלי שקשה לי להשיג מסה אני שוקל 80 גובה1.87
התחלתי להתאמן לפני חודש
1.התוספף הזה יעזור לי לצבור מסה בנוסף הארוחות שאני אוכל ביום?
2.באיזה תדירות לקחת אותו ?
3.ואם הוא יכול להחליף לי ארוחה שלמה ?
4.כמה פחמימות ביום אני צריך לצרוך?
http://i6.tinypic.com/65zno85.jpg
http://i19.tinypic.com/6bu8h02.jpg

Elevation
19-05-07, 15:02
אני אנטי גיינרים מושבע.

תקנה אבקת חלבון, ערבב עם ש"ש/קונפלור/מה שאתה רוצה לעזאזל, והנה גיינר בייתי זול וטעים.

Yoggie
19-05-07, 16:11
אני אנטי גיינרים מושבע.

תקנה אבקת חלבון, ערבב עם ש"ש/קונפלור/מה שאתה רוצה לעזאזל, והנה גיינר בייתי זול וטעים.

זה קצת בעיה. עם גיינרים של יחס עד 1:2 אין בעיה לעשות את זה אם אתה רוצה. הבעיה היא לאנשים ממש רזים שצריכים גיינר ביחס גבוה יותר ובשבילם להכניס נגיד עוד 2500 קלוריות לתפריט דרך שיבולת שועל זה לא פרקטי כי הם לא יצליחו לדחוף כמות כזו גבוהה. ישנם גם אנשים שמעוניינים לצרוך את הגיינר מספר פעמים ביום כתחליפי ארוחות לספק את אותן קלוריות וגיינר שרק צריך לערבב במים הוא אופציה נוחה יותר למי שלא יכול להתחיל להסחב ולהתעסק עם כל הרקיחת גיינר ביתי שהצעת.

P-a-n-1-c
19-05-07, 16:15
זה קצת בעיה. עם גיינרים של יחס עד 1:2 אין בעיה לעשות את זה אם אתה רוצה. הבעיה היא לאנשים ממש רזים שצריכים גיינר ביחס גבוה יותר ובשבילם להכניס נגיד עוד 2500 קלוריות לתפריט דרך שיבולת שועל זה לא פרקטי כי הם לא יצליחו לדחוף כמות כזו גבוהה. ישנם גם אנשים שמעוניינים לצרוך את הגיינר מספר פעמים ביום כתחליפי ארוחות לספק את אותן קלוריות וגיינר שרק צריך לערבב במים הוא אופציה נוחה יותר למי שלא יכול להתחיל להסחב ולהתעסק עם כל הרקיחת גיינר ביתי שהצעת.

אחי זה לא נכון
אשר להכניס סוכר ענבים, חלבה, אגוזים, ש"ש, פירות יבשים - לא חסר.

gps
19-05-07, 16:42
ש"ש וחלב זה הבסיס לפחמימות בגיינר
2 בננות עוד 200 קלוריות
כף-2 כפות חמאת בוטנים.. עוד 200 קלוריות
אבקת חלבון קצת..
סוכר ענבים לדעתי מיותר בגיינר בייתי.. זה לא אחרי אימון.. ואם כן זה לא מתאים כי הספיגה די איטית של החלבון בגלל החמאת בוטנים וכל מה שיש שם..

יותם טלר
19-05-07, 18:51
ש"ש וחלב זה הבסיס לפחמימות בגיינר
2 בננות עוד 200 קלוריות
כף-2 כפות חמאת בוטנים.. עוד 200 קלוריות
אבקת חלבון קצת..
סוכר ענבים לדעתי מיותר בגיינר בייתי.. זה לא אחרי אימון.. ואם כן זה לא מתאים כי הספיגה די איטית של החלבון בגלל החמאת בוטנים וכל מה שיש שם..

אין ספק, שהכנת "גיינר ביתי" הינה אופציה עדיפה מבחינה כלכלית בהשוואה לגיינר מן המדף.

אבל אל תשכחו, שברגע שאתם מוסיפים שיבולת שועל, בננות, פירות יבשים וכו' וכו' - לא רק שהשייק שיתקבל יהיה משביע כמו ארוחה רגילה (וזו כאמור מכשלה עבור השחיף המצוי המעוניין לדחוף אקסטרה קלוריות), אלא גם ההתעסקות סביבו תהיה בגדר בעיה - במקום לקנות מוצר אחד (גיינר) ולסגור את הבסטה, תמצאו עצמכם קונים שבולת, פירות טריים, פירות יבשים, סוכר ענבים...
תקנו כבר אוכל רגיל אם זה המצב.

כל הפואנטה בגיינר הינה להכניס עוד קלוריות מבלי להכביד על הקיבה ובלי התעסקות אינסופית, וכאן הגיינר הקנוי מנצח את אחיו הביתי.

לשיקולכם.
יותם.

Amit
19-05-07, 18:53
שידחפו סוכר במקום שיבולת שועל מפוצצת סיבים גיינר זה הפסד כספי נטו

Amit
19-05-07, 18:54
אין ספק, שהכנת "גיינר ביתי" הינה אופציה עדיפה מבחינה כלכלית בהשוואה לגיינר מן המדף.

אבל אל תשכחו, שברגע שאתם מוסיפים שיבולת שועל, בננות, פירות יבשים וכו' וכו' - לא רק שהשייק שיתקבל יהיה משביע כמו ארוחה רגילה (וזו כאמור מכשלה עבור השחיף המצוי המעוניין לדחוף אקסטרה קלוריות), אלא גם ההתעסקות סביבו תהיה בגדר בעיה - במקום לקנות מוצר אחד (גיינר) ולסגור את הבסטה, תמצאו עצמכם קונים שבולת, פירות טריים, פירות יבשים, סוכר ענבים...

כל הפואנטה בגיינר הינה להכניס עוד קלוריות מבלי להכביד על הקיבה ובלי התעסקות אינסופית, וכאן הגיינר הקנוי מנצח את אחיו הביתי.

לשיקולכם.
יותם.
בקשר להתעסקות אתה צודק מאוד
אבל בקשר לתחושת שובע גם גיינר באבקה משביע כמו ארוחה רגילה או לפחות כמו גיינר ביתי עם סוכר ענבים

gps
19-05-07, 19:05

לשיקולכם.
יותם.

שמע..
אפשר לקנות פשוט כמות די גדולה של שיבולת שועל ולשים בבית.. חמאת בוטנים לא נגמרת כזה מהר ואם זה בעייתי תקנה פשוט 2.. סוכר ענבים לא צריך בגיינר..
שמע הכל אפשר לקנות פשוט כמות יפה ולשים איפשהו בבית!
רק בננות זה בעייתי כי זה מתקלקל אז פשוט דואגים שאבא יביא בננות כל כמה ימים כשהוא בשוק.. זאת הדאגה היחידה

עוד בעיה זה לשטוף את הבלנדר אחרי השימוש - מעצבן מאוד!

בקשר לזה שזה ממלא את הקיבה אל תגזים.. כולה 3-4 כוסות משקה זה יוצא.. גם לשתות מלא חלב עם אבקה ממלא באותה מידה..
ומבחינה תזונתית יש בש"ש ובננות הרבה דברים טובים שאין בגיינר קנוי לפי מה שאני חושב.
עם הגיינר הביתי אתה יכול להגיע ל 1000 קלוריות בלי להשתגע יותר מדי.. נגיד ארוחה רגילה זה 500.. אז הוספת לך 500 קלוריות לתחזוקה היומית

אז מי שלא עצלן שיכין בבית

יותם טלר
19-05-07, 19:16
שמע..
אפשר לקנות פשוט כמות די גדולה של שיבולת שועל ולשים בבית.. חמאת בוטנים לא נגמרת כזה מהר ואם זה בעייתי תקנה פשוט 2.. סוכר ענבים לא צריך בגיינר..
שמע הכל אפשר לקנות פשוט כמות יפה ולשים איפשהו בבית!
רק בננות זה בעייתי כי זה מתקלקל אז פשוט דואגים שאבא יביא בננות כל כמה ימים כשהוא בשוק.. זאת הדאגה היחידה

עוד בעיה זה לשטוף את הבלנדר אחרי השימוש - מעצבן מאוד!

בקשר לזה שזה ממלא את הקיבה אל תגזים.. כולה 3-4 כוסות משקה זה יוצא.. גם לשתות מלא חלב עם אבקה ממלא באותה מידה..
ומבחינה תזונתית יש בש"ש ובננות הרבה דברים טובים שאין בגיינר קנוי לפי מה שאני חושב.
עם הגיינר הביתי אתה יכול להגיע ל 1000 קלוריות בלי להשתגע יותר מדי.. נגיד ארוחה רגילה זה 500.. אז הוספת לך 500 קלוריות לתחזוקה היומית

אז מי שלא עצלן שיכין בבית

מי שלא עצלן יאכל 8 ארוחות ביום וישכח מגיינר, ביתי או לא ביתי :whistle:

אני כמובן מקצין, ויש הרבה מן האמת בדבריך, אך לדעתי ברגע שאדם מעוניין שלא להקדיש תשומת לב לעניין התזונה - גיינר עשוי להושיע גם את העצלן המושבע ביותר, וכאן ישנו ייתרון חשוב.

gps
19-05-07, 19:22

אני כמובן מקצין, ויש הרבה מן האמת בדבריך, אך לדעתי ברגע שאדם מעוניין שלא להקדיש תשומת לב לעניין התזונה - גיינר עשוי להושיע גם את העצלן המושבע ביותר, וכאן ישנו ייתרון חשוב.

סתם שאלה
כתוב לך בפרטים שאתה מת"א
בן כמה אתה ומאיזה בצפר היית או שאתה עדיין?

יותם טלר
19-05-07, 19:38
סתם שאלה
כתוב לך בפרטים שאתה מת"א
בן כמה אתה ומאיזה בצפר היית או שאתה עדיין?

עוד שבועיים אהיה בן 23, ולמדתי בעירוני א' (מאחורי הסינמטק, אם אתה לא מכיר).

shahaflol
19-05-07, 19:59

חובה לקחת בחשבון שאת רוב האנשים מניע השיקול הכלכלי ולא השקעת הזמן וההתעסקות בהכנת הגיינר.
כמובן, מי שיכול להרשות לעצמו, גיינר יהיה עדיף מבחינת הנוחות, אבל רוב האנשים בפורום לא יכולים להרשות לעצמם לקנות גיינר על בסיס קבוע, זו הוצאה כספית יחסית גדולה.

chivas90210
19-05-07, 20:07
אחי זה לא נכון
אשר להכניס סוכר ענבים, חלבה, אגוזים, ש"ש, פירות יבשים - לא חסר.

מה לא נכון במה שהוא אמר????:confused:
אפשר גם להוסיף לבלנדר סטייק או קופסאת טונה שלמה" - בשביל הברזל - LOL
תענו לבחור על מה שהוא שאל לא על דעתכם אם זה כדאי או לא......:CARRY86W: תיסתכלו טוב על המרכיבים של המוצר ותראו שלא חסר כלום שם(אישית הייתי מעדיף עוד חלבון אבל המאזן הכללי ליום יספק לו את השאר).

מה גם שבמיקרה שלך - sphinx19867 (http://www.atraf-f.net/or/member.php?u=3237) הייתי משתמש במוצר בין הארוחות !!!
בקשר לשאר השאלות שלך צריכים יותר איפומציה על הדיאטה שלך והאימונים...

gps
19-05-07, 20:11
מה לא נכון במה שהוא אמר????:confused:
אפשר גם להוסיף לבלנדר סטייק או קופסאת טונה שלמה" - בשביל הברזל - LOL
תענו לבחור על מה שהוא שאל לא על דעתכם אם זה כדאי או לא......:CARRY86W: תיסתכלו טוב על המרכיבים של המוצר ותראו שלא חסר כלום שם(אישית הייתי מעדיף עוד חלבון אבל המאזן הכללי ליום יספק לו את השאר).

מה גם שבמיקרה שלך - sphinx19867 (http://www.atraf-f.net/or/member.php?u=3237) הייתי משתמש במוצר בין הארוחות !!!
בקשר לשאר השאלות שלך צריכים יותר איפומציה על הדיאטה שלך והאימונים...

מה אתה משתגע.. הוא אומר "לא נכון" לא על פותח הפוסט אלא על הבחור שאמר שלבלנדר שעושים גיינר בייתי מוסיפים ש"ש וזה לא מספיק פחמימות
אז הוא אומר שזה לאנכון ושאפשר להוסיף עוד דברים ומביא דוג'.. (ובצדק)

chivas90210
19-05-07, 20:16
מה אתה משתגע.. הוא אומר "לא נכון" לא על פותח הפוסט אלא על הבחור שאמר שלבלנדר שעושים גיינר בייתי מוסיפים ש"ש וזה לא מספיק פחמימות
אז הוא אומר שזה לאנכון ושאפשר להוסיף עוד דברים ומביא דוג'.. (ובצדק)

אני ממש משוגע....
תיבדוק את עצמך שוב...למי הוא הגיב....

mmaorc
19-05-07, 20:46
אני אנטי גיינרים מושבע.

איך לערבב את הש"ש עם האבקה?
עם איזה טעם הכי מומלץ לערבב?
ולפי מה שאתה אומר זה לא מתאים לשייק שאחרי אימון, אז מה כדאי להוסיף בשייק הזה?

יותם טלר
19-05-07, 22:19
איך לערבב את הש"ש עם האבקה?
עם איזה טעם הכי מומלץ לערבב?
ולפי מה שאתה אומר זה לא מתאים לשייק שאחרי אימון, אז מה כדאי להוסיף בשייק הזה?

את השיבולת תוכל לטחון בבלנדר, וכאשר תבחין שהשיבולת עברה למצב צבירה אבקתי משהו - הוסף את החלבון ושאר המצרכים שאתה זקוק להם.

בהתחשב בעובדה שאין אבקה בטעם קוואקר, אני מאמין שכל אבקה תשתלב במידה זהה פלוס מינוס עם השיבולת.
מנסיוני המועט, נוכחתי שוניל,שוקו, בננה ותות משתלבים כולם היטב.

שייק לאחר האימון - אל תסתבך עם רכיבים שונים ומשונים, לך על דקסטרוז (איזור ה-0.7 גרם פחמימה פר ק"ג משקל גוף) או תמרים, בשילוב אבקת החלבון כמובן.

P-a-n-1-c
19-05-07, 22:21
אני ממש משוגע....
תיבדוק את עצמך שוב...למי הוא הגיב....

אני דיברתי אל יוגי כי הוא אמר שבלתי אפשרי להכניס רק ש"ש ומזה ליצור גיינרים ביחסים גבוהים. אז אמרתי שזה לא נכון כי אפשר להוסיף עוד הרבה דברים שדי קל להכניס ולא חייבים רק ש"ש.

chivas90210
19-05-07, 22:22
אני דיברתי אל יוגי כי הוא אמר שבלתי אפשרי להכניס רק ש"ש ומזה ליצור גיינרים ביחסים גבוהים. אז אמרתי שזה לא נכון כי אפשר להוסיף עוד הרבה דברים שדי קל להכניס ולא חייבים רק ש"ש.

אמחיי..... אני יודע שדיברת אל יוגי זה למה עניתי לך ככה....