PDA

צפה בגרסא המלאה : למה שמו תזבל הזה באתר :\?

Moshe
19-05-07, 17:21
http://israelbody.org/Index.asp?ArticleID=995&CategoryID=81

חצי משם לא נכון בשיט
לא חבל :|

מתן18
19-05-07, 17:26

חצי משם לא נכון בשיט

איזה וויכוח הולך להיות עכשיו וואי..:glare:

Moshe
19-05-07, 17:31
אין שום וויכוח חצי ממה שהיא רשמה שם לא משהו :\
ואוסנת הראל בישראלבאדי לאן ירדנו

chivas90210
19-05-07, 17:33

חצי משם לא נכון בשיט

משפט אחד מגל T. ואתה כבר חושב שמוסכמות מוכחות ועובדות של שנים זה בולשיט מעניין עד מאוד... והכי חשוב זה כדאי שמישהו יעדגן את MR. גרנות שהשיטה שלו לא באמת עובדת....בעעע :wacko:

Mazoz3
19-05-07, 17:35
אין שום וויכוח חצי ממה שהיא רשמה שם לא משהו :\
ואוסנת הראל בישראלבאדי לאן ירדנו

מה לא נכון שמה ?

משפט אחד מגל T. ואתה כבר חושב שמוסכמות מוכחות ועובדות של שנים זה בולשיט מעניין עד מאוד... והכי חשוב זה כדאי שמישהו יעדגן את MR. גרנות שהשיטה שלו לא באמת עובדת....בעעע :wacko:
חח מזל טוב XD

Moshe
19-05-07, 17:36
למה לא עובדת חח?
ולא קשור לגל.ט קראתי את המחקרים המלאים
למי אני האמין לאוסנת הראל(שרק לפי האתר שלה אפשר להבין שהיא לא רצינית)
או למחקרים של אוניבסיטאות ידועות בעולם וכדומה?

Moshe
19-05-07, 17:38
מה לא נכון שמה ?

חח מזל טוב XD
הח"ח עם ה6 ארוחות ביום
והארוחת בוקר
וכמות המזון שנאכל

chivas90210
19-05-07, 17:39
למה לא עובדת חח?
ולא קשור לגל.ט קראתי את המחקרים המלאים

אני עדיין אין לי מושג מי זאת אוסנת הזאת וזה גם לא מעניין אותי....אבל הנקודות שציינה נכונות ביותר ומתאימות לכל אדם רגיל אפילו מי שלא מתאמן.... וכן בבסיסה היא דומה לתוכניות של גיל.

Moshe
19-05-07, 17:42
אני עדיין אין לי מושג מי זאת אוסנת הזאת וזה גם לא מעניין אותי....אבל הנקודות שציינה נכונות ביותר ומתאימות לכל אדם רגיל אפילו מי שלא מתאמן.... וכן בבסיסה היא דומה לתוכניות של גיל.
אשמח לראות שחור על גבי לבן

THE_JUGGERNAUT
19-05-07, 17:44
ל

עזוב את האתר זה שהיא לא נותנת סימוכים בכזה מאמר זה לדעתי מטופש מאוד

m0she
19-05-07, 17:45
"לא כמות הקלוריות שתאכלו תקבע אם תרדו במשקל או לא"

בסדר chivas, הבנתי ששום הוכחה בעולם לא תשכנע אותך בשום דבר ומצידי תמשיך לחיות עם האמונות שלך. אבל אתה רוצה להגיד לי שמישהי שאומרת כזה משפט יודעת משהו מהחיים שלה?

עכשיו ראיתי- זאת הליצנית של הדיאטה הפרו-מטבולית. היתה לה איזה כתבה אידיוטית בynet שאני אפילו לא זוכר על איזו שטות היא היתה.

chivas90210
19-05-07, 18:00
אז היה לה מישפט פתיחה גרוע.... SO WHAT :laugh:
אבל אחרי זה היא גם ככה מדברת על מאזן קלורי יומי....
לא אמרתי שהיא לא מפגרת, רק אמרתי שלפי דעתי הנקודות שלה דיי נכונות בקשר למטאבוליזם..

מה גם שיש לי טיאורית קונספירציה לגבי זה --- כמה אנשים שלא מהפורום כבר קוראים את כל המאמרים האלה?? ניראה לי פשוט ההנהלה רוצה לעורר פה פוסטים בפורום.......

Bullet
19-05-07, 18:02
אז היה לה מישפט פתיחה גרוע.... SO WHAT :laugh:
אבל אחרי זה היא גם ככה מדברת על מאזן קלורי יומי....
לא אמרתי שהיא לא מפגרת, רק אמרתי שלפי דעתי הנקודות שלה דיי נכונות בקשר למטאבוליזם..
והוכחות שלך... איפה ומה הן? שבן אדם סוס אמר את זה, או שאנשים לרוב נוהגים ככה וחושבים ככה, אז זה בוודאי נכון?
תגיד לי משהו צ'יוואס, האם אתה מעדיף לחשוב שמה שהאמנת בו כל חייך הוא נכון למרות שמוכיחים לך שהוא לא, רק בגלל שהאמנת בזה כל הזמן ופשוט קשה לשנות את התפיסה שלך?

chivas90210
19-05-07, 18:07
והוכחות שלך... איפה ומה הן? שבן אדם סוס אמר את זה, או שאנשים לרוב נוהגים ככה וחושבים ככה, אז זה בוודאי נכון?
תגיד לי משהו צ'יוואס, האם אתה מעדיף לחשוב שמה שהאמנת בו כל חייך הוא נכון למרות שמוכיחים לך שהוא לא, רק בגלל שהאמנת בזה כל הזמן ופשוט קשה לשנות את התפיסה שלך?

האמת שאני דיי מחשיב את עצמי לעכבר מעבדה... וכל מה שאני מציע פה הוא על ניסיון אישי שלי עליי ועל אנשים אחרים , אז לא אני לא איזה דוקטור באחד הפקולטות במרילנד או וואטאבר, אבל אני כן יודע מה עובד עלי טוב או לא.... אם אתם רוצים אני יכול לירשום בכל סוף פוסט את הסימוכין שלי האישי אבל מישום מה זה עדיין לא יהיה לכם אמין.... ותהיה בטוח שניסיתי בחיי גם דברים שלא היו ניראים לי בכלל בהצצה ראשונית עליהם....

Moshe
19-05-07, 18:09
חחח בא לי לשלוח לה מייל אבל אין לי כוח אליה

chivas90210
19-05-07, 18:15
הו....ועוד משהו BULLET אני יודע ורואה שאתה בן אדם משכיל וכבודך מונך במקומו, אני דבר ראשון מחפש פוסטים שלך ושל משה ושל גלT כדי למצוא ריענונים ודברים חדשים, אבל ביניינו כמה אנשים כבר הובלת לדיאטת החלום שלהם ? כמה אנשים מעל גיל 35 הצלחת להביא לירידה במישקל ולמאזן קולסטרול טוב? אני לא מדבר על ילדים בניי 16 עם טוסט. בשמיים ומטאבוליזם ברמות גבוהות שרק מחכים ליפרוץ החוצה.... אז אל תיקח כל פוסט שלי כהיתנגדות וכאנטי שובר מוסכמות, פשוט קשה לעבוד אחרת עם האוכלוסיה שאני עובד איתה....:happy:

m0she
19-05-07, 19:57
אני אנסה להסביר למה אני חושב בכל זאת שנסיון אישי עשוי להטעות אותנו ומה היתרון במחקר.

יש בעיה מאוד רצינית כשאנחנו מנסים דברים על עצמינו. קודם כל, אין קבוצת ביקורת מולינו שאפשר לבדוק עליה פלצבו למשל אם זה תוסף. דבר שני, אין לנו מכשירי מדידה אמינים כמו Dexa למשל בשביל לבדוק באיזו שיטת הזנה אנחנו עולים פחות בשומן ויותר בשריר. דבר שלישי, יש בעיה רצינית לבודד משתנים. למשל, נניח שהוספנו 20 גרם גלוטמין ביותר לתפריט וראינו שיפור. אין לנו כלים לבדוק האם השיפור נבע מתיסוף הגלוטמין או סתם כי אכלנו יותר קלוריות וחלבון. מעבר לזה שאנחנו חשופים להמון דברים ביום יום כך שקשה להגיד מה עוזר ומה לא. ישנן עוד בעיות אבל זה היה על קצה המזלג, כדי להבהיר את הנקודה.

מחקרים הם דרך סיסטמטית ויעילה לבדוק מה באמת עובד ומה לא, בצורה מובהקת מבחינה סטטיסטית מול שיטות אחרות ועל אוכלוסיה של אנשים ולא אדם אחד. אתה טועה לחשוב שאני מאמין לאיזה פרופסור רק כי הוא פרופסור. אני מאמין בגלל שניסו את זה על אנשים ומדדו בצורה מאוד מדוייקת ומאוד יעילה את הפרמטרים הרלוונטיים. אני לא מאמין לפרופסור, אני מאמין למדידות ולנסיון - בדיקות כמו שאתה מנסה לעשות אבל לפי דעתי מפספס בדרך. היתרון של הפרופסור נכנס בנקודה שהוא יכול להציע מכניזם שיסביר את הממצאים שלו ושאני אוכל ללמוד ממנו מה גורם לתופעות שונות ומכאן להניח יסודות להבנה וחשיבה הלאה בתחום.

chivas90210
19-05-07, 20:14
אני אנסה להסביר למה אני חושב בכל זאת שנסיון אישי עשוי להטעות אותנו ומה היתרון במחקר.

יש בעיה מאוד רצינית כשאנחנו מנסים דברים על עצמינו. קודם כל, אין קבוצת ביקורת מולינו שאפשר לבדוק עליה פלצבו למשל אם זה תוסף. דבר שני, אין לנו מכשירי מדידה אמינים כמו Dexa למשל בשביל לבדוק באיזו שיטת הזנה אנחנו עולים פחות בשומן ויותר בשריר. דבר שלישי, יש בעיה רצינית לבודד משתנים. למשל, נניח שהוספנו 20 גרם גלוטמין ביותר לתפריט וראינו שיפור. אין לנו כלים לבדוק האם השיפור נבע מתיסוף הגלוטמין או סתם כי אכלנו יותר קלוריות וחלבון. מעבר לזה שאנחנו חשופים להמון דברים ביום יום כך שקשה להגיד מה עוזר ומה לא. ישנן עוד בעיות אבל זה היה על קצה המזלג, כדי להבהיר את הנקודה.

מחקרים הם דרך סיסטמטית ויעילה לבדוק מה באמת עובד ומה לא, בצורה מובהקת מבחינה סטטיסטית מול שיטות אחרות ועל אוכלוסיה של אנשים ולא אדם אחד. אתה טועה לחשוב שאני מאמין לאיזה פרופסור רק כי הוא פרופסור. אני מאמין בגלל שניסו את זה על אנשים ומדדו בצורה מאוד מדוייקת ומאוד יעילה את הפרמטרים הרלוונטיים. אני לא מאמין לפרופסור, אני מאמין למדידות ולנסיון - בדיקות כמו שאתה מנסה לעשות אבל לפי דעתי מפספס בדרך. היתרון של הפרופסור נכנס בנקודה שהוא יכול להציע מכניזם שיסביר את הממצאים שלו ושאני אוכל ללמוד ממנו מה גורם לתופעות שונות ומכאן להניח יסודות להבנה וחשיבה הלאה בתחום.

יש דברים בגו....
אבל מיצד שני אתה לא יכול גם לישלול את דרך העבודה שלי\מחשבה שאומנם לוקחת בחשבון נתונים חשובים ולא פופלארים בעניי רוב האטלטים הממוצעים פה - כמו סטרס- קורטיזול שעות שינה, חיבור נפש וגוף(יוגה..) ועוד רבים שאותם אף פעם לא אוכל לאמוד\לימדוד במדוייק כמו במחקרים אבל כן אוכל לקבל תמונה כללית על השינוי המיתבצע.....(אתה יורד לסוף דעתי?)

m0she
19-05-07, 20:47
אני לא מסכים שאי אפשר לבדוק את הפרמטרים האלה. למשל - אפשר לתת לאנשים לעשות יוגה ולקבוצה אחרת לעשות פעילות מתונה אחרת אבל לא ספציפית כמו יוגה, ולראות אפקטים פסיכולוגיים וכו'. קורטיזול ושעות שינה ודאי שהם מדד שניתן לבדוק והמדדים גם נחקרים. נושא הגוף-נפש אפילו מאוד פופולרי בשנים האחרונות. אני לא אומר שאסור לאכול 6 ארוחות ביום למשל, אני אומר שזה פשוט לא יעיל יותר מ3 לפי הראיות שעומדות כיום. אם זה נוח לך, לך על זה. אבל אין סיבה לנמק את זה בטעוני תועלת, אלא בנימוקי נוחות.

בגישה שלך, אתה עשוי להקפיד על 10 דברים כשמתוכם רק 1 עובד מפני שאתה מסתכל על תמונה כללית ולא מבודד משתנים. בדיקה ספציפית של משתנים עוזרת לנו דווקא לעשות חיים קלים.

gil-Nissim
19-05-07, 20:55
אז בוא נישמע למה השיטה שלו לא עובדת ?
שחכתי שאיזה ילד שקרא כמה מאמרים ניהיה מבין גדול בתנוזה..
בוא נישמע למה השיטה שלא לא טובה.

m0she
19-05-07, 20:58
הוא היה ציני גיל..

gil-Nissim
19-05-07, 20:59
הוא היה ציני גיל..
לפי מה שהוא אמר זה לא ממש ניראה לי בציניות אחי.

m0she
19-05-07, 21:00
הוא אומר שהדברים שנאמרים פה לכאורה סותרים את מה שגיל עושה, אז כדאי לעדכן אותו שהוא טועה.. בציניות על מה שנאמר כאן.

gil-Nissim
19-05-07, 21:04
הוא אומר שהדברים שנאמרים פה לכאורה סותרים את מה שגיל עושה, אז כדאי לעדכן אותו שהוא טועה.. בציניות על מה שנאמר כאן.
אה הבנתי תודה על הסבר :emb1:
מי אמר אבל שגיל שם פה את המאמר הזה ? יכול להיות שמנהל מהפורום שם לא ?

P-a-n-1-c
19-05-07, 21:05

נראה לי שכל דבר בא באישורו של גיל

chivas90210
19-05-07, 21:12

תודה משה...לרגע חשבתי שיצאתי טמבל.... LOL
כניראה צורת החיים שלי בארה"ב מביאה אותי לחשוב קצת אחרת, אם אתה מדבר על עניין נוחות ותפיסת חיים. כמו שציינתי בעבר מגיעים לי כל יום 6 ארוחות חמות" מוכנות לפי בחירת חלבונים ופחממות שלי, וכן אני מוציא בחודש בסביבות ה 200$ על תוספים(שפה זה הרבה) ואני מתחיל לעבוד בסביבות 10 בבוקר אחרי שכבר עשיתי אימון 45 קרדיו, אז כן התפיסה שלי שונה ונוחות בשבילי היא עניין של מה בכך....

Moshe
19-05-07, 21:15
השרת והאתר הם דברים מופרדים מהפורום , האתר של גיל בלבד רק לגיל יש גישה לאתר לפורום ולשרת הפורום יש רק לאור גישה
ומה אתה קונה ב200 דולר כל חודש סייקלים?

Kachok
19-05-07, 21:16
השרת והאתר הם דברים מופרדים מהפורום , האתר של גיל בלבד רק לגיל יש גישה לאתר לפורום ולשרת הפורום יש רק לאור גישה
ומה אתה קונה ב200 דולר כל חודש סייקלים?

סייקל יותר זול מ200$ בחודש.....
פורמולות ומוצרים מתקדמים כנראה...

chivas90210
19-05-07, 21:20
סייקל יותר זול מ200$ בחודש.....
פורמולות ומוצרים מתקדמים כנראה...

סייקל רציני - ואני לא ארחיב את הדיבור כי אסור עולה בסביבות ה400$+(12 שבועות) ולא החרטא שמוכרים באינטרנט...
הולך לי 200$ כמו שאמרת על חלבון, ויטאמינים ושומנים וכמובן NO למינהם ואמינו.....

Kachok
19-05-07, 21:23
סייקל רציני - ואני לא ארחיב את הדיבור כי אסור עולה בסביבות ה400$+(12 שבועות) ולא החרטא שמוכרים באינטרנט...
הולך לי 200$ כמו שאמרת על חלבון, ויטאמינים ושומנים וכמובן NO למינהם ואמינו.....

סבבה אתה מדבר על סייקלים כבדים....הסייקלים למתחילים ,אלה שקלילים יחסית בד"כ...עולים פחות...מה גם שהמחירים הם שונים וכך גם איכות החומר ואמינותו

ואני דיברתי על 200$ לחודש...לא לסייקל

chivas90210
19-05-07, 21:27
סבבה אתה מדבר על סייקלים כבדים....הסייקלים למתחילים ,אלה שקלילים יחסית בד"כ...עולים פחות...מה גם שהמחירים הם שונים וכך גם איכות החומר ואמינותו

ואני דיברתי על 200$ לחודש...לא לסייקל

צודק ! בוא נחזור לנושא הפוסט.....:king:

gal.T
20-05-07, 11:57
בגישה שלך, אתה עשוי להקפיד על 10 דברים כשמתוכם רק 1 עובד מפני שאתה מסתכל על תמונה כללית ולא מבודד משתנים. בדיקה ספציפית של משתנים עוזרת לנו דווקא לעשות חיים קלים.
מבחינת תזונה, יש בסה"כ שני פרמטרים שחשובים לנו בגדול על מינת לראות שינויים בהרכב הגוף אצל מתאמנים אנאירובים. שהם;
א. שליטה קלורית (גרעון\עודף)
ב. כמות חלבון מספקת

במרוצת השנים, אנשים לאט לאט מגיעים למסקנה שמעבר לפרמטרים הפשוטים הללו, אין הרבה חדש תחת השטח, כאשר לפעמים היחס הקיצוני שמקבלים כל מיני פרמטרים אחרים עושה אפילו יותר נזק מתועלת. וזו הסיבה העיקרית שאני מרבה ללכת נגד כל מיני הסכמות כלליות בתחום, שכן הן מסיטות את עינינו מהדברים שבאמת חשובים.

אנשים מפרידים אבות מזון, אוכלים כל X שעות בהקפדה מוגזמת, קמים באמצע הלילה לשתות שייק, בוחרים פחמימות ע"פ טבלה, והרשימה עוד ארוכה. וזו דוגמא לפרמטרים שלא רק שלא משנים דבר, אלא גם יכולים להקשות במיוחד ואף לפגום ישירות בשינה ובשליטה הקלורית למשל.

chivas,
אני בהחלט מסכים עם זה שאוכלוסיות שונות ועבודת שטח עם אנשים זה דבר שונה לגמרי, ואני כמובן שלא אתיימר לומר לך מה טוב\לא טוב בשבילך. כאן בפורום אנו מדברים על נושאים בצורה כללית יותר, מעלים תאוריות, דנים בנתונים מחקריים מדעיים כאלו או אחרים, כאשר בסופו של דבר ההמלצות הן שטחיות ופחות הייתי רואה אותן כפרקטיות לאדם שצריך הכוונה אינדוידואלית. וכשזה נאמר, אני חייב לציין שאני גם לא רואה שום צורך לערבב בין השניים, ואני ממש גם נגד לעשות זאת (כמו במסר שבחתימה שלי). אם אתה עובד עם בנאדם ואתה רואה לנכון להגיע איתו ל7 ארוחות, לעבוד איתו בווליום מוגזם, ולשלב לו אירובי מהיום הראשון של הדיאטה, זה בסדר גמור ואני רואה הרבה שיקולים מאחורי זה (גיל עושה את זה הרבה עם הרבה הגיון מאחורי זה). אבל חשוב שתבין שדרך האינטרנט אין מקום לגישה הזאת, מפני שלא ניתן לשמור על גישה אינדוידואלית אמיתית כאן וזה גם לא אחראי לנסות לעשות זאת. לכן אתה צריך לקבל את הדרך שבה אנו דנים כאן על נושאים, את הגישה המדעית שמפרידה את המשתנים, נותנת לנו אינדיקציה סטטיסטית על מה עובד ומה לא, ומביאה אותנו למסקנות אמינות. שזה במקום ללכת אחרי עדויות של אנשים שמנסים על עצמם ולא להגיע כך לשום מסקנה של מה גורם למה.

sandrik
20-05-07, 13:34
האמת,
מה שהיא כתבה ני לא רואה שום בעיה בזה.
הכל נכון מילה במילה.

רק לא הבנתי למה היא כתבה:"המעיטו בבישול: ככל שהמזון פחות מבושל ויותר טבעי וחי כך העיכול שלו יותר ארוך. "

חשבתי שההפך מזון טבעי כמו פירות וירקות מתעכלים מהר, לא?

Leo
20-05-07, 14:48
למה להאיץ את המטבוליזם , להאט אוטו + אנאבוליזם לשריר = שליטה

אני לא רוצה לאכול 7k קלוריות חיום בשביל לעלות במאסה........

chivas90210
20-05-07, 20:52
גל T. - כל מילה מיותרת, אתה צודק במאה אחוז. רק הבעיה שלי היא לא בטזות שלכם אלה נגד שאר חברי הפורום שאחרי שקראו את המאמר המפורט שהבאת (או משה לדוגמא) והופכים את זה לחוק חקוק בסלע, וכשאני בא ליעץ למישהו הם קופצים כמו ז.ן ואומרים אילו שטויות אתה מדבר... ושכחו שלפני יומיים הם ביקשו עזרה בנושא ודגלו במה שטענתי...אני חושב שאתה מבין למה אני מיתכוון אני לא רוצה לפרט כדי לא להעליב מישהו - יש פה לא מעט ריגשים"...:bye1:

שריר בתחת
20-05-07, 21:46

גם אני חושב בשיטה של גיל לא הכי עובדת אם ביכלל

erezg
20-05-07, 22:48
בעבר היה פה דיון בו טענתי, בניגוד לגל ומשה, שאכילה בתדירות גבוהה יותר מגבירה את ח"ח, אבל הוא נמחק המסד נתונים.. :dry:

בכל אופן, טרם השתכנעתי שאין יתרון בחלוקת האוכל למספר ארוחות, במיוחד לבנאדם שצורך כ-4000 קל' ביום.

ד"א, לא יודע אם שמתם לב, התפרסם היום בידיעות, מחקר די רציני שבדק אנשים שאכלו סך קלורי זהה, ההבדל היה בהרכב המזון.
קבוצה אחת הרבתה בחלבון ושומנים והמעטה בפחמימות. בנוסף, הקפידה על פחמ' עם א"ג נמוך.
קבוצה שניה, בדיוק להיפך.
המחקר מצא שאין הבדל בירידה במשקל לאורך הזמן.

למען האמת, הדבר לא הפתיע אותי.
יפתיע אותי אם לא יהיה הבדל באחוז השומן מתוך הסך הכולל של משקל שהם ירדו.

gal.T
20-05-07, 22:54
גל T. - כל מילה מיותרת, אתה צודק במאה אחוז. רק הבעיה שלי היא לא בטזות שלכם אלה נגד שאר חברי הפורום שאחרי שקראו את המאמר המפורט שהבאת (או משה לדוגמא) והופכים את זה לחוק חקוק בסלע, וכשאני בא ליעץ למישהו הם קופצים כמו ז.ן ואומרים אילו שטויות אתה מדבר... ושכחו שלפני יומיים הם ביקשו עזרה בנושא ודגלו במה שטענתי...אני חושב שאתה מבין למה אני מיתכוון אני לא רוצה לפרט כדי לא להעליב מישהו - יש פה לא מעט ריגשים"...:bye1: אחלה, אני שמח שאנו מבינים אחד את השני ומסכימים.

אני חושב שכל מי שנותן לאדם אחר להנחות אותו, ללא הבנה מסויימת של ההגיון מאחורי ההנחיות, עושה לעצמו אוול. כל מי שנותן לאדם להנחות אותו ומגביל את עצמו אליו\להנחיותיו ללא פתיחות לכיוונים אחרים, גם עושה לעצמו אוול. זו גישה מסויימת שהיא בעייתית, אפילו אם ההנחיות הן נכונות. וההפסד הוא כולו שלהם.

על אותו משקל שלא ניתן לצאת "מנצח" מויכוח עם אידיוט, אין שום סיבה לנסות להראות דברים כחולים לאדם שמבחין אך ורק בירוקים.

P-a-n-1-c
20-05-07, 23:17
אז גל מה דעתך על זה? בעיקרון זה די סותר את ה"אני מאמין" שלך..

gal.T
21-05-07, 10:11
אז גל מה דעתך על זה? בעיקרון זה די סותר את ה"אני מאמין" שלך..
על מה?

P-a-n-1-c
21-05-07, 10:15
על מה?

על זה שהכניסו לאתר הראשי כתבה שלכאורה טוענת דברים לא נכונים לפי דעתך [ע"ע האצת ח"ח בעזרת ארוחות מרובות].

gal.T
21-05-07, 10:56
על זה שהכניסו לאתר הראשי כתבה שלכאורה טוענת דברים לא נכונים לפי דעתך [ע"ע האצת ח"ח בעזרת ארוחות מרובות].
עזוב דעות, מוצגים שם דברים שאינם נכונים אמפירית, מדעית, לדעות ולאמונות אין כאן שום קשר. זה לא מרגש אותי יותר מדי כי המאמר כולו מוצג בצורה חובבנית, ע"י כותבת חובבנית שאינה תזונאית קלינית, שפונה יותר לקהל הממש רחב. היא אומרת שם לאנשים להתאמן, להוציא אנרגיה, לשמור על מסת השריר כי זו רקמה שצורכת אנרגיה וכו'. זה מאמר ברמה חובבנית, לקהל מטרה שצריך אותו. לא צריך להתרגש מכל דבר, יש את הפורום ומאמרים אחרים בשביל המידע היותר מקצועי.

P-a-n-1-c
21-05-07, 11:23
עזוב דעות, מוצגים שם דברים שאינם נכונים אמפירית, מדעית, לדעות ולאמונות אין כאן שום קשר. זה לא מרגש אותי יותר מדי כי המאמר כולו מוצג בצורה חובבנית, ע"י כותבת חובבנית שאינה תזונאית קלינית, שפונה יותר לקהל הממש רחב. היא אומרת שם לאנשים להתאמן, להוציא אנרגיה, לשמור על מסת השריר כי זו רקמה שצורכת אנרגיה וכו'. זה מאמר ברמה חובבנית, לקהל מטרה שצריך אותו. לא צריך להתרגש מכל דבר, יש את הפורום ומאמרים אחרים בשביל המידע היותר מקצועי.

קצת אבסורדי שבתור עובד בישראלבודי אתה אומר את זה, לא ככה?
ובלי קשר - גיל מביא את האישור למה יעלה ומה לא יעלה לאתר לא? אם הכתבה הזאת שטותית ושגויה בתכליתה, מה גרם לגיל להעלות אותה?

gal.T
21-05-07, 12:45
קצת אבסורדי שבתור עובד בישראלבודי אתה אומר את זה, לא ככה?
ובלי קשר - גיל מביא את האישור למה יעלה ומה לא יעלה לאתר לא? אם הכתבה הזאת שטותית ושגויה בתכליתה, מה גרם לגיל להעלות אותה?
לא אבסורד בכלל, אמרתי ואני אומר שוב, שיש למאמר הזה את הקהל שלו. זה שיש שם כמה פרטים שאינם נכונים מדעית (או יותר נכון, לפי העדכונים המדעיים המודרניים) לא משנים כלכך כל עוד בגדול המאמר עוזר לאנשים ולא גורם להם נזק.

אם זה היה מאמר מדעי המסביר את תהליך הפקת האנרגיה למשל, ATP וכו', בצורה ממש שגויה, לא עדכנית ומיושנת, אז הינו עושים מעצמינו צחוק. אבל המאמר הזה הוא בסה"כ -עוד- מאמר מרבים שמנסים להעביר מסרים, הסברים, ודרכים לגרום לאנשים לרדת במשקל. אז היא אמרה שדילוג על ארוחת הבוקר יאט את חה"ח, ביג דיל, לפחות היא העבירה את המסר לאנשים שזו ארוחה חשובה.

תבין גם שהאתר הזה הוא אתר מסחרי, הוא פונה להרבה קהילות, ורק ע"י כך אנו נתקדם כחברה, נפתח עוד סניפים, נגביר את המודעות, נביא עוד מוצרים (כמו הCELL MASS) ועוד הרבה דברים שבסופו של דבר כולנו נהיה יותר מרוצים מהם. אי אפשר לצפות לאינפורמציה ברמה של 10 מאמרים מקצועיים כמו שרואים אצל לייל למשל, זה דבר שונה לגמרי. אנשים אוהבים שיוצאים הרבה מאמרים, שיש הרבה מה לקרוא, וכדוגמא אתה יכול להכנס לBB.COM ולראות שזה פי כמה וכמה יותר קיצוני ממה שקורה כאן.

THE_JUGGERNAUT
21-05-07, 18:56
מבחינת תזונה, יש בסה"כ שני פרמטרים שחשובים לנו בגדול על מינת לראות שינויים בהרכב הגוף אצל מתאמנים אנאירובים. שהם;
א. שליטה קלורית (גרעון\עודף)
ב. כמות חלבון מספקת

במרוצת השנים, אנשים לאט לאט מגיעים למסקנה שמעבר לפרמטרים הפשוטים הללו, אין הרבה חדש תחת השטח, כאשר לפעמים היחס הקיצוני שמקבלים כל מיני פרמטרים אחרים עושה אפילו יותר נזק מתועלת. וזו הסיבה העיקרית שאני מרבה ללכת נגד כל מיני הסכמות כלליות בתחום, שכן הן מסיטות את עינינו מהדברים שבאמת חשובים.

מסכים עם כל מילה שנכתבה, ניסוח מעולה גל