PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב, עזרה.

שריר בראש
21-05-07, 00:05
היי אני בחיטובון... מטרה הורדה של 4 % שומן .

איך אתם ממליצים לי לשלב את האימון אירובי בחדר כושר....

20 דק בהתחלה 20 דק' בסוף ,מאמץ 60% + מקצב לב רגיל.

+ שתי קבוצות שרירים באימון אנאירובי או פיצול מוחלט מאירובי לאנאירובי... כאשר מדובר באימון אירובי של 48 דק' ריצה.

ודרך אגב לא הבנתי איזה משהו שאמרו לי, הגוף מתחיל לשרוף שומן רק אחרי 30 דק'....

מישהו שמע על זה...??

יש לכם קצתת הסברים על הנושא??

יום טוב!! :) :flowers:

- Idan -
21-05-07, 00:14
לדעתי עדיף לעשות את האירובי אחרי האנאירובי ולסיים עם זה. אבל זה רק אני, כי אני לא אוהב לבוא כל יום לחדר כושר.

הגוף לא מתחיל לשרוף שומן רק לאחר 30 דקות פעילות, זה מיתוס, אפילו מיתוס מאוד מגוחך כי הגוף נמצא בפעילות כל זמן שאתה ער ככה שזאת טענה חסרת שחר. הגוף תמיד שורף שומן. ככל שתבצע פעילות עצימה יותר, הגוף ישרוף יותר קלוריות שמתוכן אחוז השומן הנשרף יהיה גבוה יותר.

שריר בראש
21-05-07, 00:17
לדעתי עדיף לעשות את האירובי אחרי האנאירובי ולסיים עם זה. אבל זה רק אני, כי אני לא אוהב לבוא כל יום לחדר כושר.

הגוף לא מתחיל לשרוף שומן רק לאחר 30 דקות פעילות, זה מיתוס, אפילו מיתוס מאוד מגוחך כי הגוף נמצא בפעילות כל זמן שאתה ער ככה שזאת טענה חסרת שחר. הגוף תמיד שורף שומן. ככל שתבצע פעילות עצימה יותר, הגוף ישרוף יותר קלוריות שמתוכן אחוז השומן הנשרף יהיה גבוה יותר.

למה אירובי אחרי ולא לפני וגם אחרי?

- Idan -
21-05-07, 00:38
למה לעשות גם לפני וגם אחרי?

אתה יכול לעשות את האירובי לפני אימון המשקולות אם נוח לך, אני לא רואה עם זה בעיה. לדעתי זה יגזול ממך הרבה אנרגיה מה שיתבטא באימון משקולות חלש יותר.

שריר בראש
21-05-07, 08:38
למה לעשות גם לפני וגם אחרי?

אתה יכול לעשות את האירובי לפני אימון המשקולות אם נוח לך, אני לא רואה עם זה בעיה. לדעתי זה יגזול ממך הרבה אנרגיה מה שיתבטא באימון משקולות חלש יותר.

יש בזה משהו, אבל זה לא גוזל לי הרבה אנרגיה.

wile coyote
21-05-07, 17:21
הרעיון הוא שלוקח זמן לגוף להבין שהוא צריך לשרוף שומן ועד אז הוא אוכל פחממות.
האימון שלפני האירובי הוא החימום ובאירובי אתה מתחיל ישר לשרוף שומן
ארובי לפני האימן גומר את הפחממות ולכן לשרירים לא יהיה כח לדחוף משקולות
מ.ש.ל.

Coleman
21-05-07, 17:35
אני אישית אוהב לפצל אימוני אנארובי וארובי בחופשים (כי יש בצפר :x ) אז אני בבוקר עושה ארובי ובערב אניארובי אבל זה רק בגלל שככה אני אוהב...אני לא חושב שאימון ארובי שיבוא לפני האנאירובי בחיטוב יהיה יעיל כי זה יגמור לך לגמרי את הכוח שיירד על כל מקרה בגלל הכמויות אוכל שיקטנו (אצלי זה ככה לפחות...)
עקרונית זה לא משנה...איך לעשות את הארובי? פרסמו פעם על אינטרוואלים עצימים זה יכול להיות רעיון טוב, קצר ויעיל מאוד

שריר
21-05-07, 17:43
תעשה אימון משקולות עד 45 ד"ק ואחריו ריצה רצופה...
אם האימון משקולות מתארך אז תשתה שייק(חלבונים ופחמימה זמינה) בין המשקולות לריצה עצמה- תעשה הפסקה של רבע שעה ואז תרוץ רצוף...

יiסי
21-05-07, 18:18
תעשה אימון משקולות עד 45 ד"ק ואחריו ריצה רצופה...
אם האימון משקולות מתארך אז תשתה שייק(חלבונים ופחמימה זמינה) בין המשקולות לריצה עצמה- תעשה הפסקה של רבע שעה ואז תרוץ רצוף...

אם אני שותה שייק בין האימון לריצה אני מקיא את הנשמה על הריצה. אין מניעה לעשות אירובי עצים בחיטוב ובגלל זה אני עושה אירובי אינטררולים של 7 ק"מ... קריעה ושריפה קלורית עצבנית (בטוח מעל 600+ קלוריות רק ריצה)

Ronush
21-05-07, 19:19
עזוב הכל דפוק אימון אנאירובי ואחר"כ תתחיל באירובי.