PDA

צפה בגרסא המלאה : היי

רוני 27
21-05-07, 08:18
קראתי המאמרים פה באתר המלצה על לקיחת גלוקוז לפני אימון ומיד לאחר
משקלי הוא 66 ק"ג כמה כפות גלוקוז עליי להוסיף לשייק חלבון ??????? אודה לכם אם תעזרו לי

P-a-n-1-c
21-05-07, 09:55
אהלן רוני,
מה מטרתך?

Kachok
21-05-07, 09:56
קראתי המאמרים פה באתר המלצה על לקיחת גלוקוז לפני אימון ומיד לאחר
משקלי הוא 66 ק"ג כמה כפות גלוקוז עליי להוסיף לשייק חלבון ??????? אודה לכם אם תעזרו לי

קודם כל אכן פרט מה מטרתך באימונים...
דבר שנ מראש...לא מומלץ לקחת גלוקוז לפני אימון

maya
21-05-07, 13:31
פני אימון לא טוב לקחת גלוקז זה יעשה לך עליה מהירה בסוכר ואז ירידה ותרגיש עייפות

רוני 27
21-05-07, 13:44
אהלן רוני,
מה מטרתך?
מטרתי עלייה במסת שריר

Kachok
21-05-07, 13:47
אוקיי...גלוקוז ( או שדקסטרוז,סוכר ענבים) לוקחים אחרי אימון כדי לנגוד את ההשפעה של ההורמון הקטבולי קורטיזול שחוגג באימון ף, וכדי להקפיץ את רמות האינסולין בדם כדי לצאת מהמצב הקטבולי , ולהיכנס לשלב האנאבולי.
בד"כ ממליצים לקחת 0.8 גרם על קילו גוף.

לפני האימון לא מומלץ לקחת סוכר ענבים כי זה יגרום בהמשך לנפילת רמות הסוכר בדם.

רוני 27
21-05-07, 13:51
אוקיי...גלוקוז ( או שדקסטרוז,סוכר ענבים) לוקחים אחרי אימון כדי לנגוד את ההשפעה של ההורמון הקטבולי קורטיזול שחוגג באימון ף, וכדי להקפיץ את רמות האינסולין בדם כדי לצאת מהמצב הקטבולי , ולהיכנס לשלב האנאבולי.
בד"כ ממליצים לקחת 0.8 גרם על קילו גוף.

לפני האימון לא מומלץ לקחת סוכר ענבים כי זה יגרום בהמשך לנפילת רמות הסוכר בדם.
אני שוקל 66 קילו כמה כפיות עליי להוסיף לשייק בצורה מעשית אודה לך אם תענה לי?

Kachok
21-05-07, 13:53
האמת אין לי מושג כמה סוכר ענבים נכנס בכפית אבל תעשה 66*0.8 וזו כמות הפחממות שמומלצת אחרי אימון

יותם טלר
21-05-07, 13:57
מחזק את דבריו של Kachok (מקווה שאני לא מסרס את השם..), ההמלצה עבור עלייה במסת השריר, נעה בין 0.8 ל-1.5 גרם פחמימה לכל ק"ג משקל גוף עם סיום האימון.

אגב, אין הדבר נכון חד משמעית, שצריכת גלוקוז גורמת לעלייה פתאומית ברמות הסוכר בדם והפרשת האינסולין - מה שיקבע זאת תהיה המעמסה הגליקמית והאינסולינמית, שמורכבת גם מן האינדקס הגליקמי והאינסולינמי האובייקטיביים, אך מושפעת רבות גם מכמות הפחמימה, ומה אנו צורכים בנוסף אליה.

לצורך המחשה,
צריכת 20 גרם גלוקוז לא תגרום לתנודות חדות ברמות הסוכר \ אינסולין בדם כמו צריכת 100 גרם גלוקוז.
בנוסף, חלבון מי גבינה גורם בעצמו להפרשת אינסולין גבוהה, גורם סינרגיסטי לגלוקוז אותו אנו צורכים בסיום האימון.

לתשומת לב פותח הפוסט,
השתמש להבא בכותרת אינפורמטיבית, המרמזת על תוכן ההודעה עצמה.

יותם.

Kachok
21-05-07, 14:30
ori silver מה הקשר של המוניטין השלילי על התגובה שלי בפוסט הזה?

Ori-Silver
21-05-07, 18:14
ori silver מה הקשר של המוניטין השלילי על התגובה שלי בפוסט הזה?חבר שלי ישב לי על המחשב והוא סתם חילק שליליים כדי לעצבן....מחר אני יתן לך חיובי.

Kachok
21-05-07, 18:21
אה שטויות אחי :) תן לו כאפת שטות