PDA

צפה בגרסא המלאה : חייב 48 שעות??

Efi eLi
21-05-07, 18:17
אני מתאמן 3 פעמים בשבוע על כל הגוף...אתמול התאמנתי בערב אז רציתי לדעת אם זה בסדר שאני אתאמן מחר בבוקר או בצהרים כי בערב חג ואני לא בבית?? תודה.

slim shady
21-05-07, 18:19
עדיף שלא... אבל התוכנית שלך לא כל כך אינטנסיבית (fbw) ולכן אני חושב שאפשר..

toxicity
21-05-07, 18:20
לא יקרה כלום

Efi eLi
21-05-07, 18:34
סבבה תודה!

Leo
21-05-07, 21:31
אני מתאמן 3 פעמים בשבוע על כל הגוף...אתמול התאמנתי בערב אז רציתי לדעת אם זה בסדר שאני אתאמן מחר בבוקר או בצהרים כי בערב חג ואני לא בבית?? תודה.
כשתעשה PR בעצימות סבירה (שיא חדש וגם ביא אותו קצת מעבר לכשלון ולא שיא של 8 חזרות עם 10RM) במספר סביר של קב' שריר
תצתרך יותר מ48 שעות לפעמים

כשאתה לא שובר את השיא שלך ולא עובד כ"כ עצים אתה יכול להרשות לעמיך לעבוד כל יום , וגם לא תבל דומז ולא תהייה מת.

Troya
21-05-07, 21:43
כשתעשה PR בעצימות סבירה (שיא חדש וגם ביא אותו קצת מעבר לכשלון ולא שיא של 8 חזרות עם 10RM) במספר סביר של קב' שריר
תצתרך יותר מ48 שעות לפעמים

כשאתה לא שובר את השיא שלך ולא עובד כ"כ עצים אתה יכול להרשות לעמיך לעבוד כל יום , וגם לא תבל דומז ולא תהייה מת.
תסתכל על המסך כשאתה כותב תגובה, חסרות לך אותיות בתגובה וקשה להבין על מה אתה מדבר.

Mass
21-05-07, 23:03
סליחה על ההדחפות אבל יש לי שאלה שקשורה לנושא..

זה בסדר לעשות אימון fbw ויום למחרת לרוץ במשך שעה בחוץ,ויום אחרי הריצה לעשות עוד פעם fbw וכך הלאה?
וזה בסדר שיוצא לי להתאמן אנאירובי רק פעמיים בשבוע? כי אני רץ מאז ומתמיד 3 פעמים בשבוע,וזה יוצא לי רק יום מנוחה אחד אם אני אתאמן גם 3 פעמים בשבוע אנאירובי,ואני לא רוצה לקצץ באירובי,כי חשובה לי הריצה..זה קריטי? אני אראה פחות תוצאות ככה מהאנאירובי ככה?