PDA

צפה בגרסא המלאה : שלום,אני חדש פה.שאלה בנוגע לתוספי תזונה.

מיגל אלוורז
21-05-07, 19:10
שלום,יש לי שאלה בנוגע לתוספי תזונה..
השאלה שלי נוגעת להבדלים בין חלבון מי גבינה למשל ProComplex
ובין OPTIMUM GAINER את ההבדלים בעיקרון אני יודע שבאופטימום יש קראטין ויש גם פחמימה בנוסף..אך השאלה מה יותר יעיל למתאמן בינוני פלוס שלא שואף להיות באדי בילדר בתחרויות או משהו בסגנון..

האם הפחמימות והקראטין שנמצאים באופטימום באמת מסייעים הרבה יותר לבניית מסת השריר? או שמא זה מספיק להשתמש בחלבון מי הגבינה על מנת להשיג תוצאות רצויות ויפות, תודה לעונים :sbb2: :wiggle: :king:

toxicity
21-05-07, 19:12
אם או בלי קריאיטן, אם אתה רוצה להיות ענק או לא, אתה חייב פחמימות אחרי אימון, לא משנה מה.

maya
21-05-07, 19:22
האבקה עם הגיינר היא לא ספציפית לבאדי בילדר הגיינר זה פשוט למי שצריך לעלות במשקל ולא מצליח לספק את הקלריות מהמזון , אפשר גם להוסיף לחבון פחמימות ולהפוך אותו לגיינר.
אחרי אימון צריך לאכול פחמימה ביחד אם החלבון לא חשוב אם אתה בחיטוב או מסה

מיגל אלוורז
21-05-07, 19:32
תודה,זה ידוע שלאחר אימון לא אוכלים רק חלבון ומשלבים עם פחמימה..
אז השאלה שלי מה עדיף בעיקרון? אבקת חלבון רגילה..או הגיינר שמשלב פחמימות שלפי מה שהבנתי יותר איכותיות ומכיל בנוסף קראטין שהשאלה היא האם כמות הקראטין שם (3 גרם) היא מספקת?

סליחה שאני משגע אתכם אני פשוט מתלבט איזה מוצר לקנות..תודה :clap:

DropDead
21-05-07, 19:44
עזוב את הקריאטין עכשיו
אם אתה מתקשה לצרוך את כל הקלוריות שלך באופן יומיומי ואתה לא עולה במשקל כך את הגיינר
אם לא פשוט כך את החלבון ותאכל איתו פחמימה מהירה אחרי האימון
הכול תלוי בכמות הקלוריות שאתה צורך ביום

מיגל אלוורז
21-05-07, 20:32
אני צורך מספיק קלוריות לדעתי,למה אתה אומר לעזוב את הקראטין הוא זניח בגיינר? כי אם זה הקטע של הפחמימות אז אני צורך מספיק..

toxicity
21-05-07, 20:36
הוא לא זניח אבל קריאטין ברמה כזה לא בדיוק יעזור לך בשביל להגיע לרוויה, הוא יעזור לך בהתאוששות.