PDA

צפה בגרסא המלאה : חג שבועות / חגים בכללי.

יiסי
21-05-07, 23:22
חגים , פעם חגים היו עוד טחינה טובה.
היום החגים הם מיני סיוט... :/ כול התפריט מתבלבל מאכלים הכי שמנים משמינים ובד"כ הכי טובים וטעימים , יינות , וודקה עם החברים....
על הוודקות אני מוותר
על היינות גם..
האוכל.. מה עושים עם האוכל?
אם תגידו לי שטויות למה מה כול יום יש חג? תאכל חופשי! . אין אצלי תאכל חופשי כי אם אני אוכל חופשי אני אוכל בצורה מטורפת שאני לא יודע אם יש פה מישהו שמבין על מה אני מדבר , צ'יט זה קטן ליד האכילה החופשית שלי..
אני כרגע בשיא החיטוב הורדתי כבר 5 קילו שומן מסריחים שאני לא רוצה להחזיר אפילו 1 , הברכיים כואבות מהריצות הקיבה מקרקרת ...

איך אתם מסתדרים עם החגים? אוכלים כול היום את התפריט ומוותרים על ארוחה או על כמות גדולה של פחמימות שאותם אתם משלימים בערב? מה גם שאין אימון.. (יש רק אנאירובי בערב ואירובי הליכה אפשר להגיד שעתיים שלוש עם חברים בעיר שמתוכם יושבים רוב הזמן :p)

כמה זה קריטי בכלל? אם אדם יבוא בחג ויאכל כמה שבא לו (לדוגמא: מגש פיצה , מלא מלא לחם , כמות ענקית של גבינות בכול אחוז שומן שקיים (מ5 עד 30+) ?

בערב יש ארוחת גבינות פיצות מאפים
ביום על האש עצבני

נשאלת השאלה . איך מסתדרים בימים כאלה?

tt2k
21-05-07, 23:37
דבר ראשון - תרגיל את אמא שלך (או כל מי שמכין את האכול בחגים אצלכם) להכין אוכל בריא יותר עם פחות אחוזי שומן, ואם כבר שבועות, אמא שלי קונה רק גבינות 3 ו 5 אחוזי שומן. לא יותר.
דבר שני - מה זה לאכול מגש פיצה ? קצת הגזמה הייתי אומר, שגם ביום יום סתם ככה אני לא אוכל כאלה כמויות, ולמה לאכול מלא מלא לחם ? בארוחה בערב תאכל משהו שעשוי מגבינה 5 אחוז.. כמו פשטידה. אצלנו אמא שלי מכינה פשטידה עם גבינה משהו בסט עם 5 אחוזי שומן ועם ירקות בפנים.. יש מספיק מתכונים באינטרנט. וביום שתעשה על האש תאכל רק בשר עוף שיש בו אחוז שומן נמוך לעומת בשרים אחרים (כמו בשר כבש לדוגמא בעעעע)

יiסי
21-05-07, 23:41
דבר ראשון - תרגיל את אמא שלך (או כל מי שמכין את האכול בחגים אצלכם) להכין אוכל בריא יותר עם פחות אחוזי שומן, ואם כבר שבועות, אמא שלי קונה רק גבינות 3 ו 5 אחוזי שומן. לא יותר.
דבר שני - מה זה לאכול מגש פיצה ? קצת הגזמה הייתי אומר, שגם ביום יום סתם ככה אני לא אוכל כאלה כמויות, ולמה לאכול מלא מלא לחם ? בארוחה בערב תאכל משהו שעשוי מגבינה 5 אחוז.. כמו פשטידה. אצלנו אמא שלי מכינה פשטידה עם גבינה משהו בסט עם 5 אחוזי שומן ועם ירקות בפנים.. יש מספיק מתכונים באינטרנט. וביום שתעשה על האש תאכל רק בשר עוף שיש בו אחוז שומן נמוך לעומת בשרים אחרים (כמו בשר כבש לדוגמא בעעעע)

התכוונתי פה לציט שאנשים פה עושים , מה שאני מתכוון זה כשאני עושה ציט אני לא אוכל אחד אני אוכל שתיים לדוגמא בשבועות שעבר מרוב שאכלתי בטירוף נירדמתי אחרי 10 דקות לאיזה 10 11 שעות :D ככה כמעט בכול חג

כן בעל האש באמת אין בעיה להסתדר
תודה על התגובה בכללי

בקטע של ההרגלה לבשל בריא וזה אין מצב מהרבה סיבות :P

m0she
21-05-07, 23:48
אתה לא צריך ללכת לקיצוניות. יש ארוחת חג, אחלה. תאכל חתיכת פיצה, כמה פרוסות לחם, תטעם מהגבינות. למה לא? אבל יש מרחק גדול בין זה לבין "מלא מלא לחם", מגש פיצה וכמות ענקית של גבינות שמנות.

יiסי
21-05-07, 23:52
אתה לא צריך ללכת לקיצוניות. יש ארוחת חג, אחלה. תאכל חתיכת פיצה, כמה פרוסות לחם, תטעם מהגבינות. למה לא? אבל יש מרחק גדול בין זה לבין "מלא מלא לחם", מגש פיצה וכמות ענקית של גבינות שמנות.

בעיקרון אתה 100% צודק.. הבעיה שלי זה שיש אוכל טוב וטעים אני משתגע ויכול לטרוף.. אני באמת צריך לא להיות קיצוני וכו... בחיטוב אפשר להגיד שהבעיות היחידות שלי זה הסטופים באמצע חגים ימי הולדת מסיבות אירועים מיוחדים ודברים כאלה... חחח התגובות שלך תמיד קולעות בול... קיצוני זה מה שאני רוב הזמן.. זה עוזר בחיטוב אבל.. אם אני מחליט על משהו אני לא יגע בו וישמור חבל על הזמן.. העלתי מסה כ"כ מלוכלכת שאי אפשר לתאר אפילו.. הורדתי 5 שומן אולי 2 נוזלים בערך ויש לי עוד איזה 4-5 להוריד :( טוב הכול ירד עם התמדה :+)

תודה על התגובות.

maradona
22-05-07, 14:19
אם אתה לא מסוגל לשמור על הפה שלך כמו שתאה אומר ואם אתה כבר חורג מהתפריט את חורג עם כל הנשמה אני הייתי אומר שעדיף שתוותתר עליה ותמשיך עם התפריט או שפשוט זה יעלה לך בעוד כמה ימי חיטוב אז לבחירתך.

idoshaq
22-05-07, 23:22
אז היום אני אחרי ארוחת החג.. יצאתי ממשבזול :] (אני בחיטוב)
על השולחן היו 4 סוגי פשטידות, 2 סוגי בלינצ'ס, פסטות, בורקסים ועוד ועוד
קינוחים אני בכלל לא רוצה לדבר :(

אכלתי סלט ירקות ענק + 15 חתיכות פסטה מסכנות :(

PoweRule
22-05-07, 23:35
אז היום אני אחרי ארוחת החג.. יצאתי ממשבזול :] (אני בחיטוב)
על השולחן היו 4 סוגי פשטידות, 2 סוגי בלינצ'ס, פסטות, בורקסים ועוד ועוד
קינוחים אני בכלל לא רוצה לדבר :(

אכלתי סלט ירקות ענק + 15 חתיכות פסטה מסכנות :(
אתה ממש ספרת איטריות ?? :crazy:

Moshe
22-05-07, 23:39
אתה ממש ספרת איטריות ?? :crazy:
יש גם כאלה:disgust:

idoshaq
22-05-07, 23:44
א. פסטה בצורת קונכיה, לא איטריה!#^%!#^
ב. מה לעשות, החמרתי עם עצמי ולא הרשתי לעצמי בשום אופן לרדת על איזה משהו שקרץ לי על השולחן בכל זאת את הצ'יט אם אני יחליט לעשות אני יעשה בסוף שבוע ולא בחג שאפשר לעלות 2 קילו בלי בעיה בכלל...

:)

Moshe
22-05-07, 23:45
2 קילו של נוזלים...

idoshaq
22-05-07, 23:48
2 קילו של נוזלים...

2 קילו של בצקים,גבינות , ושומן שנמצא בתוך שני אלה..

איזה נוזלים ואיזה נעליים..?

Moshe
22-05-07, 23:51
2 קילו של בצקים,גבינות , ושומן שנמצא בתוך שני אלה..

איזה נוזלים ואיזה נעליים..?
:blink:

damn
23-05-07, 01:45
אתם לא מבינים מה קרה לי הרגע.
אני יושב בחדר רואה טלויזיה
שומע מישהו קורא לי מאיזור המטבח.
קיצר הייתה שם לזניה ופירקתי 3 חתיכות
והיא צעקה אז אכלתי אותה.
נמאס לי מהחג הזה!