PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שומנים/חלבונים/פחממות עלי לצרוך ביום ?

tt2k
21-05-07, 23:26
אני בדיוק התחלתי להתאמן (לפני שבוע) בחדר כושר. ואני מתאמן מזה חצי שנה בקבוצת כושר קרבי.
בעברי הייתי 90 קילו, שמן, והתחלתי מאירובי בלבד, עד עכשיו אכלתי לא מסודר, אבל ניסיתי כמה שיותר לאכול 'בריא'.. כלומר - לא לאכול ג'אנק פוד, לא להתפרע על ממתקים, וכו'. אני יודע שזה בריא, כי זה רק עשה לי טוב והורדתי 12 קילו. אבל עכשיו אני רוצה להכנס למשטר (וכן, אני מאלה שסופרים כמה חלבונים, שומנים ופחממות הם אוכלים ביום) שיביא אותי לתוצאות מקסימליות שאני יכול להוציא מהתזונה שלי. לכן רציתי לשאול - כמה חלבונים/פחממות/שומנים עלי לצרוך ביום ? הממוצע שלי כרגע הוא - 80-100 גרם חלבון ביום (בימים של אימונים, וזה אומר כל יום כי אני מתאמן כל יום בין אם זה בקבוצת כושר קרבי ובין אם זה בחדר כושר), 20-30 גרם שומנים (אני אוכל טונה בשמן כי הטונה במים מגעילה אותי), ופחממות עדיין לא הספקתי להגיע לממוצע כי זה די משתנה אבל בכללי רוב הפחממות שאני אוכל הם די מעטות וגם זה לפני ואחרי אימונים אני יורד על 5-6 בננות/תמרים/צימוקים. קצת נתונים עלי - בן 18, הגובה הוא מטר 85, משקל 78, מבנה גוף רחב, ובקשר לאחוזי שומן-אין לי מושג כמה אחוזי שומן יש עלי אבל בוא נגיד שיש לי ריבועים (לא ריבועים כמו מייקל לואיס.. אבל יש ריבועים) וכמו שהבנתי זה מעיד על אחוזי שומן נמוכים.. אבל עדיין.. זה לא אומר שאני 'שחיף'.. להפך, יש לי מאיפה להוריד שומן.. ומאוד הייתי רוצה לרדת עוד קצת בשומנים.
אז לשאלה - כמה פחממות/חלבונים/שומנים עלי לצרוך ביום ? כי אם כבר אני סופר, אז לפחות שאני ידע מתי לעצור.. כי היום לדוגמא לא שמתי לב ואכלתי מלא שומנים, 2 קופסאות טונה בשמן + 30-40 גרם אגוזי מלך.. זה אומר שאני יצטרך לשהזהר כל השבוע הקרוב משומנים :\
איזה מגילה כתבתי חחח.
תודה לעוזרים.

gil-Nissim
21-05-07, 23:27
קרא מאמרים,ותידע.
תתחיל במאמר עלייה במסה.
נ.ב
בחיים על תגיד את השם של השחיף הזה מייקל לואיס פה..
כולם יתחילו לרדת עליך עכשיו=)

עריכה..
לא קראתי הכול אני עייף רצח..
עוד עריכה מצטער..

אתה רוצה להוריד במשקל ? לחטב כאילו ?
למשקל גוף שלך אתה צריך ליצרוך לפחות 140 גרם חלבון ביום..
טובנה בשמן ממש לא בא בחשבון לא משנה אפילו אם אתה סוחט לה תנשמה,לא אוכלים את זה בחיטוב.

אתה יכול במקום טונה במים לאכול קופסת קוטג' חצי אחוז שומן,או 5 פסטרמה דל שומן וכו'.

בכל מקרה יש לך מדריך לחיטוב באתר קוראים לו הכן גופך לקיץ,תקרא אותו זה יעזור לך מאוד מאוד.
בהצלחה וסליחה על התשובה החצי מובנת אני לא ישנתי יומים..

tt2k
21-05-07, 23:33
קרא מאמרים,ותידע.
תתחיל במאמר עלייה במסה.
נ.ב
בחיים על תגיד את השם של השחיף הזה מייקל לואיס פה..
כולם יתחילו לרדת עליך עכשיו=)

עריכה..
לא קראתי הכול אני עייף רצח..
אתה רוצה להוריד במשקל ? לחטב כאילו ?
למשקל גוף שלך אתה צריך ליצרוך לפחות 140 גרם חלבון ביום..

שחיף או לא שחיף, ולא אכפת לי מה יגידו עליו, הייתי רוצה ריבועים כמו שלו :sbb2:
ובכללי- אני רוצה להוריד אחוזי שומן וגם להעלות במסת שריר.

gil-Nissim
21-05-07, 23:36
שחיף או לא שחיף, ולא אכפת לי מה יגידו עליו, הייתי רוצה ריבועים כמו שלו :sbb2:
ובכללי- אני רוצה להוריד אחוזי שומן וגם להעלות במסת שריר.
סתכל מה אמרתי ערכתי שוב.
אוקי שניהם דברים שונים.
אתה לא יכול לרדת בשומן וגם לעלות מסת שריר.
רק אם חומרים אתה יכול לעשות זאת.

אם אתה שמן כרגע תחטב,תגיע לאחוזי שומן נמוכים ומשם תתחיל לעלות במסה.

יש לך מדריך לחיטוב באתר,ומדריך למסה..
קרא אותם תלמד קצת ותסכיל,קוביות היו לך שאתה תיהיה על אחוזי שומן נמוכים,במידה וגם יש לך מסת שריר בבטן,אחרת גם תקוביות בקושי יראו.

tt2k
21-05-07, 23:39
סתכל מה אמרתי ערכתי שוב.
אוקי שניהם דברים שונים.
אתה לא יכול לרדת בשומן וגם לעלות מסת שריר.
רק אם חומרים אתה יכול לעשות זאת.

אם אתה שמן כרגע תחטב,תגיע לאחוזי שומן נמוכים ומשם תתחיל לעלות במסה.

יש לך מדריך לחיטוב באתר,ומדריך למסה..
קרא אותם תלמד קצת ותסכיל,קוביות היו לך שאתה תיהיה על אחוזי שומן נמוכים,במידה וגם יש לך מסת שריר בבטן,אחרת גם תקוביות בקושי יראו.

יש לי כרגע קוביות.. אבל לא קוביות שאתה אומר "ואללה זה קוביות מייקל לואיס" אלא יותר "וואלה יפה יש לך קוביות אבל הם קטנות ומעפנות" :):):):) משהו כזה..

gil-Nissim
21-05-07, 23:40
יש לי כרגע קוביות.. אבל לא קוביות שאתה אומר "ואללה זה קוביות מייקל לואיס" אלא יותר "וואלה יפה יש לך קוביות אבל הם קטנות ומעפנות" :):):):) משהו כזה..
:):):):). על כמה אחוזי שומן אתה נימצא ?