PDA

צפה בגרסא המלאה : תכנית אימונים - צריך עזרה

trx--->sus
22-05-07, 08:56
תראו אני בן 13 מתאמן טוב כבר 4 חודשים אם תוכנית אמונים שינויים קטנים פה ושם אבל יש לי עכשיו חוסר התקדמות ואפילו ירידה ברמת הביצועים למרות שנראה לי שזה קשור לתזונה שלי אני רוצה לבדוק את זה. מישהו (לא מפה) שמבין אמר לי שאני עובד יותר מדי על הידיים ובקשי על החזה ואני גם יודע שיש לי בעיה ענקית אם החזה הוא קטן והידיים ענקיות יחסית אליו בכלל הפרונט שלי לא טוב חייב להקטין את המותניים ולעבוד על הבטן שהמצלמה שלי תחזור מתיקון אני יצלם ויראה לכם אז שיניתי את התכנית אימונים שלי אבל אני חושב שאני עדיין צריך עזרה אז אני אפרסם את התכנית החדה שלי ואת התכנית הישנה ותגידו לי מה לשפר בחדשה שאני עומד להתחיל בתכנית אני לא יפרסם את התרגילים לרגליים כי אם הרגליים אין לי בכלל בעיה ואני לא רוצה לקבל על זה הוראות טוב?. אוקי הישנה שחכתי להגיד שאני עובד 3 פעמים בשבוע Fbw(שבה החזה לא עובד מספיק):

חימום קל 2-5 דקות
תרגיל לרגליים 4 סטים
מתח 5 סטים 5 חזרות (זה מכשיר ולא מוט רגיל וזה יותר קשה ממתח רגיל אני מרוצה מהתוצאות שלו)
מקבלים 4 סטים 6 חזרות
שכיבות סמיכה 4 סטים 10-15 חזרות (פעם כשהתאמנתי על שכיבות סמיכה עשיתי איזה 60)
כפיפות מרפקים אם משקולת 3 סטים 24 חזרות (12 על כל יד)
שכיבות סמיכה מקופלות 5 סטים 15-20 חזרות (התרגיל הזה מאוד עזר לי אבל הוא כבר מעפן אם למישהו יש תחליף אז תודה)
כפיפות בטן רגילות ובאלכסון ?(לא זוכר כמה סטים אני עושה תלוי במצב רוח)
סופרמן (תרגיל לגב תחתון) שני סטים דקה-דקה וחצי
מתיחות

התכנית החדשה (עדיין לא גמורה צריך עזרה ממכם):
חימום 2-5 דקות
תרגיל לרגליים 4 סטים
מתח 5 סטים 5 חזרות
פרפר במכונה 4 סטים 15-20 חזרות
מקבילים 3 סטים 6-7 חזרות
פה יש תרגיל לבייספיס תרגיל מצויין אני לא יודע איך קוראים אבל בכל זאת
ובנוסף אליו סט אחד של כפיפות מרפקים אם משקולת
פה צריך 5-6 סטים של תרגיל לכתפיים ולטרפזים אם למישהו יש הצעות בכיף אם לא אני ישאר אם השכיבות סמיכה מקופלות.
בטן 3 סטים של כפיפות בטן רגילות 2 של אלכסונים
סופרמן (תרגיל לגב התחתון) שני סטים דקה-דקה וחצי

תודה מראש ואם אתם חושבים שצריך עוד עבודה על החזה כי אני חושב שאני צריך ואני לא יודע מה להוסיף איפה אז אם מישהן יכול לעזור תודה...

trx--->sus
22-05-07, 17:04
someone plz ? you the only that can help me
תרגום:
מישהו בבקשה? אתם היחידים שיכולים לעזור לי

trx--->sus
23-05-07, 19:53
אני מקפיץ כי פשוט אף אחד ךא ענה לי מה אני יכול לעשות זה די מתסכל הקטע אם החזה שתיהיה לי מצלמה אני יראה ואתם תבינו אותי

goldBEN
23-05-07, 20:10
אתה מתאמן בבית?
בכל מקרה, אין מספיק עומס על השריר..מקבילים זה לא הכי טוב להבליט את החזה ועל פרפר במכונה אין בכלל מה להגיד...

trx--->sus
25-05-07, 12:14
לא חי יש לי מכון בחינם ואני מתקדם יפה מאוד תחפש תמונות שלי לפני כמחה זמן שמתי פשוט החזה לא עובד אז מה אתה אומר:
3 סטי פרפר במכונה
3 סטים דחיקת חזה

שאני עושה את הפרפר אני לא מרגיש את החזה פועל רק את הידיים וזה מעצבן זה אומר שאני לא עושה טוב?

maya
06-06-07, 03:10
תשלב משקולות חופשיות כמו לחיצת חזה לחיצת כתף וכו

trx--->sus
06-06-07, 14:12
נראה לך שלחיצת כתפיים בישיבה יכולה לעזור לי ואם כן אז אם משקולות חופשיות דומבל ואיזה משקל כדאי?

Roei
06-06-07, 14:32
תעשה ללחיצת חזה ללא שיפוע - 3 סטים
לחיצת חזה עם שיפוע עליון - 3 סטים
ותשנה כל כמה זמן בין מוט לדאמבלים בשביל שהשריר לא יתרגיל לזה