PDA

צפה בגרסא המלאה : מה עושים בעבודה שעובר 3-4 שעות בלי לאכול

גלעד יובנטוס
22-05-07, 22:01
1 ) אני משתדל תמיד לאכול כל 3 שעות כבר כמה שנים ואני מרגיש שהגוף שלי אחרי 3 שעות בלי אוכל מאותת לי שמשהו לא בסדר ואני מתחיל להרגיש לחץ וחוסר רוגע והיציבות של האינסולין נפגעת
קורה שלפעמים הבוס קורה לי במקום העבודה ואז כשעובר 3 שעות אני צריך להמתין שעה לארוחה הבאה ביחד (4 שעות) בלי אוכל לכן קניתי טבליות גלוטמין של סולגאר כל טבלית 500 מ"ג
את זה אני שם בארנק ופעם ב.... שהבוס צריך משהו(קורה פעם ב3 שבועות בערך ) לא נורא ועובר 3 שעות בלי אוכל אני לוקח 5-6 טבליות (3 גרם גלוטמין) כדי שיחזיק אותי למשך השעה עד הארוחה הבאה האם אני פועל נכון?
2) בקשר לתגובות לתפריט מסה נקיה יש לצין אני רוצה להיות חטוב עם אחוזי שומן נמוכים לאורך כל השנה ולכן אני עם תפריט כזה שלא יגרום לי לצבור שומן מיותר ובמקביל לא אתנגד לעלות קצת במסת שריר איטית
3) תודה חברה על התגובות אתם תראו בהמשך את הידע עמוק שלי בתזונה

המשך יבוא........

boris19
22-05-07, 22:08
לא יקרה כלום אם לא תואכל 4 שעות...

גלעד יובנטוס
22-05-07, 22:11
לא יקרה כלום אבל אחרי 3 שעות הגוף נכנס למגננה הוא רואה שמשהו לא בסדר ואז בארוחה אחרי זה אני חושש שיאגור את האוכל כשומן

Deja Vu
22-05-07, 22:12
אתה אוכל סרטים אנשים נוטים לייחס חשיבות גדולה מדי לכמות הארוחות בסופו של דבר מה שקובע את קצבב ההתקדמות זה הגרעון הקלורי וכמות החלבון יש זמנים יותר קריטים כמו חלון ההזדמנויות ישר אחרי אימון או על הבוקר או לפני שינה אבל במהלך היום לא יקרה כלום אם לא תאכל ארבע שעות אל תיסחף

boris19
22-05-07, 22:13
לא יקרה כלום אבל אחרי 3 שעות הגוף נכנס למגננה הוא רואה שמשהו לא בסדר ואז בארוחה אחרי זה אני חושש שיאגור את האוכל כשומן

זה יותר פסיכולוגי...

Bullet
22-05-07, 22:44
חחחח קנית טבלית של 500 מ"ג גלוטמין? זה חצי גרם חלבון.

Elevation
22-05-07, 23:32
1 ) אני משתדל תמיד לאכול כל 3 שעות כבר כמה שנים ואני מרגיש שהגוף שלי אחרי 3 שעות בלי אוכל מאותת לי שמשהו לא בסדר ואני מתחיל להרגיש לחץ וחוסר רוגע והיציבות של האינסולין נפגעת
קורה שלפעמים הבוס קורה לי במקום העבודה ואז כשעובר 3 שעות אני צריך להמתין שעה לארוחה הבאה ביחד (4 שעות) בלי אוכל לכן קניתי טבליות גלוטמין של סולגאר כל טבלית 500 מ"ג
את זה אני שם בארנק ופעם ב.... שהבוס צריך משהו(קורה פעם ב3 שבועות בערך ) לא נורא ועובר 3 שעות בלי אוכל אני לוקח 5-6 טבליות (3 גרם גלוטמין) כדי שיחזיק אותי למשך השעה עד הארוחה הבאה האם אני פועל נכון?
2) בקשר לתגובות לתפריט מסה נקיה יש לצין אני רוצה להיות חטוב עם אחוזי שומן נמוכים לאורך כל השנה ולכן אני עם תפריט כזה שלא יגרום לי לצבור שומן מיותר ובמקביל לא אתנגד לעלות קצת במסת שריר איטית

המשך יבוא........

הדבר היחידי שיעלה אותך במאסה רזה ויוריד אותך באחוזי שומן/לא יעלה לך אחוזי שומן, זה אנאבולים. (אם אתה לא מתאמן חדש/עושה סייקל תזונתי מטורף, שאני לא בטוח עד כמה עובד).

P-a-n-1-c
23-05-07, 00:22
לא יקרה כלום אם לא תאכל 4 שעות, אל תדאג.

chivas90210
23-05-07, 10:06
Are you for real???

ניראה לי זה מיתחזה.... :

"מה עושים בעבודה שעובר 3-4 שעות בלי לאכול ".................................................. .............
"3) תודה חברה על התגובות אתם תראו בהמשך את הידע עמוק שלי בתזונה"

על זה אפילו אני הייתי חייב להגיב... :sad:

eumail20000
23-05-07, 15:26
תאכל תפוח או בננה ואז תלך לבוס , מה הבעיה?

Kachok
23-05-07, 16:32

המשך יבוא........

תחסוך מאיתנו

P-a-n-1-c
23-05-07, 16:39
תאכל תפוח או בננה ואז תלך לבוס , מה הבעיה?

תפוח או בננה? עדיף כבר יוגורט, לפחות שם יש חלבון.

eumail20000
24-05-07, 15:28
תפוח או בננה? עדיף כבר יוגורט, לפחות שם יש חלבון.
עוד פעם עם החלבון הזה?
כולה הבן אדם רוצה לשמור על רמות גליקוגן ואינסולין מאוזנות עד לארוחה שמתעכבת לו קצת. אני אוכל במצב כזה איזה פרי כמו בננה \ תפוח וכו.. עד לזמן הארוחה שכוללת כמובן גם את החלבון אהוב ליבנו.
גם יוגורט זה אחלה אבל לא תמיד יש מצב לקרר אותו כל היום כשהוא במצב STAND BY.

shay
24-05-07, 15:46
אוכל מהבית