PDA

צפה בגרסא המלאה : 6 אימונים בשבוע

Psychopath
06-09-06, 21:33
אני מתאמן כבר שלושה שבועות, (בהתחלה עם Fbw, אחר כך Ab לזמן קצר) ועכשיו אני בתוכנית Abc בערך 4-5 אימונים בשבוע.
אני בן 15 אגב, השאלה שלי אם אני יכול לעבור ל 6 אימונים בשבוע בצורה כזאת Abcxabc
כי אני מרגיש שהשרירים שלי מוכנים כיוון שכל אחד מקבל מנוחה של 72 שעות מינימום, ובלי כל קשר אחרי יומיים הם משוחררים.
המליצו לי לעשות ככה Abcxabcx שזה בעיקרון 6 אימונים בשמונה ימים, עם מנוחה כל שלושה ימים.
מה אתם אומרים ? זה רק יפגע או יוסיף ? אני רוצה לגדול בצורה המקסימלית במינימום זמן!

תודה מראש

Ori_D
06-09-06, 21:36
אני נגד עבודה כזאת

תעשה 5 אימונים בשבוע

Abcxab
Cbaxbc

וחוזר חלילה

Nimrod
06-09-06, 21:36
אתה עוד ממש מתחיל...
אתה בשלב של Fbw גג Ab 4 פעמים בשבוע..
יעני גם Abc זה בסדר (פשוט פחות יעיל) אבל לפני 2-4 חודשים במכון לא הייתי עולה על 4 פעמים בשבוע.

power_hour
06-09-06, 21:40
אני מתאמן כבר שלושה שבועות, (בהתחלה עם Fbw, אחר כך Ab לזמן קצר) ועכשיו אני בתוכנית Abc בערך 4-5 אימונים בשבוע.
אני בן 15 אגב, השאלה שלי אם אני יכול לעבור ל 6 אימונים בשבוע בצורה כזאת Abcxabc
כי אני מרגיש שהשרירים שלי מוכנים כיוון שכל אחד מקבל מנוחה של 72 שעות מינימום, ובלי כל קשר אחרי יומיים הם משוחררים.
המליצו לי לעשות ככה Abcxabcx שזה בעיקרון 6 אימונים בשמונה ימים, עם מנוחה כל שלושה ימים.
מה אתם אומרים ? זה רק יפגע או יוסיף ? אני רוצה לגדול בצורה המקסימלית במינימום זמן!

תודה מראש

יותר מדי תוכניות אימון בפרק זמן קצר מדי.
קודם כל תנסה להיצמד לתוכנית אימונים אחת לפחות חודש-חודש וחצי ורק אחר-כך להחליף תוכנית אימונים.
בכדי לפתח מסת שריר צריך לתת לגוף זמן ולא להחפז (.יחד עם תזונה נכונה,אימונים ומנוחה וכמובן גנטיקה).זה שתחליף אימונים כל שבוע לא אומר שתגדל ותתפתח יותר מהר.

הפצצה מעפולה
06-09-06, 21:55
יותר מדי תוכניות אימון בפרק זמן קצר מדי.
קודם כל תנסה להיצמד לתוכנית אימונים אחת לפחות חודש-חודש וחצי ורק אחר-כך להחליף תוכנית אימונים.
בכדי לפתח מסת שריר צריך לתת לגוף זמן ולא להחפז (.יחד עם תזונה נכונה,אימונים ומנוחה וכמובן גנטיקה).זה שתחליף אימונים כל שבוע לא אומר שתגדל ותתפתח יותר מהר.

מספיק להגיד גנטיקה כל הזמן
זה לא דבר שאפשר לשלוט בו אז זה לא נחשב כל כך

Yoshi-Moto
06-09-06, 22:04
מספיק להגיד גנטיקה כל הזמן
זה לא דבר שאפשר לשלוט בו אז זה לא נחשב כל כך

כן אי אפשר לשלוט בזה אבל כשהוא רושם שצריך גנטיקה אז השואל מבין שאין ו מה לעשות בעניין... וזה כן חשוב במובן כלשהו....

rgv
06-09-06, 22:06
אתה מתאמן כולה 3 שבועות.. קח ת'זמן.. מה דחוף לך..
שזה לא יגמר בפציעה בסוף.

shahaflol
06-09-06, 22:06
זה מעצבן להגיד גנטיקה... אפשר לגדול גם עם גנטיקה חרא!

Amit
07-09-06, 14:26
זה מעצבן להגיד גנטיקה... אפשר לגדול גם עם גנטיקה חרא!
לא ממש קיים יחס ישר בין רמות הטסט בגוף לרמת סינטוז החלבונים אני אישית מאמין ש 60 אחוז לפחות מפיתוח גוף זה גנטיקה אבל חיבים לשלב גם אימונים תזונה ושינה