PDA

צפה בגרסא המלאה : אלכוהול

שריר
23-05-07, 15:00
סתם שאלה שצצה לי:
חשבתי על זה - אני מודע לכך שאלכוהול משמין קלוריות ריקות וכ'ו אבל נניח ששותים במסיבה אז
א. שורפים הרבה קלוריות כי רוקדים
ב. מה עם השתן? חלק מהקלוריות לא יוצאות.נשרפות..?
סורי על הבורות וחוסר דיוקים למיניהם

נ"ב
כן כן יצאתי אלכוהוליסט מרב שאלות על אלכוהול פה ושם..חחח
תודה אנשים!

Coleman
23-05-07, 15:15
כשמגדירים חומר כמשמין מתייחסים לכמות האנרגיה שאגורה בכל גרם שלו-לא מתייחסים לזמן שבו אוכלים אותו ובפעילות שמלווה באכילה שלו.
כל גרם של אלכוהול מכיל 7 קלוריות (אם אני לא טועה)ולכן ישנם אנשים שרוצים להגדיר אותו כחומר שומני (גרם שומן=9קלוריות)...אנרגיה לא נפלטת בשתן כמו שכתבת אלא נאגרת בצורת גליקוגן, חלבון או שומן לשימוש בעתיד או נשרפת... מקווה שעזרתי

trhetrhe
23-05-07, 16:05
זה גם לא בריא לכבד!

שריר
23-05-07, 16:20
כשמגדירים חומר כמשמין מתייחסים לכמות האנרגיה שאגורה בכל גרם שלו-לא מתייחסים לזמן שבו אוכלים אותו ובפעילות שמלווה באכילה שלו.
כל גרם של אלכוהול מכיל 7 קלוריות (אם אני לא טועה)ולכן ישנם אנשים שרוצים להגדיר אותו כחומר שומני (גרם שומן=9קלוריות)...אנרגיה לא נפלטת בשתן כמו שכתבת אלא נאגרת בצורת גליקוגן, חלבון או שומן לשימוש בעתיד או נשרפת... מקווה שעזרתי
תודה

P-a-n-1-c
23-05-07, 16:23
זה גם מוריד את רמת הטסט'..

vertex
23-05-07, 16:25
מזה טסט'???

P-a-n-1-c
23-05-07, 16:26
מזה טסט'???

טסטוסטרון

שריר
23-05-07, 16:26
מזה טסט'???
ההורמון טסטסטרון.

שריר
23-05-07, 16:27
זה גם מוריד את רמת הטסט'..
אתה יכול לפרט קצת על המשמעות...
אבל אין מה לעשות חייב לשתות מידי פעם לא?

P-a-n-1-c
23-05-07, 16:29
אתה יכול לפרט קצת על המשמעות...
אבל אין מה לעשות חייב לשתות מידי פעם לא?

מוריד את הרמות למשך 24 שעות לאחר השתיה.
חחחחחח מה זה חייב לשתות? מישהו עומד לידך עם אקדח ומאיים עליך שתשתה?
יש כאלה שיתנזרו משתיה בגלל פיתוח גוף, ויש כאלה שפעם-פעמיים בשבוע ללכת לפאב\לשתות במסיבה זה דרך קבע אצלהם [אני מהחלק השני].

שריר
23-05-07, 16:31
מוריד את הרמות למשך 24 שעות לאחר השתיה.
חחחחחח מה זה חייב לשתות? מישהו עומד לידך עם אקדח ומאיים עליך שתשתה?
יש כאלה שיתנזרו משתיה בגלל פיתוח גוף, ויש כאלה שפעם-פעמיים בשבוע ללכת לפאב\לשתות במסיבה זה דרך קבע אצלהם [אני מהחלק השני].
גם אני...חובה פעם בשבוע ככה לשתות קצת..

Coleman
23-05-07, 17:24
ביקשת לפרט על ההורדה בכמות טסטוסטרון...ידוע שלשתיינים וואלכוהוליסטים יש גינו בגלל שינויים הורמונליים שגורם האלכוהול...חוץ מזה הם גם סובלים מהקטנה של האשכים ומעוד בעיות...אבל הכל תלוי במינונים

שריר
23-05-07, 17:35
ביקשת לפרט על ההורדה בכמות טסטוסטרון...ידוע שלשתיינים וואלכוהוליסטים יש גינו בגלל שינויים הורמונליים שגורם האלכוהול...חוץ מזה הם גם סובלים מהקטנה של האשכים ומעוד בעיות...אבל הכל תלוי במינונים
1. "גינו"? מה הכוונה?
2. במינון של פעם פעמיים בשבוע אפילו אם בפעם הזאת שותים יחסית הרבה זה לא רציני נכון?

Coleman
23-05-07, 20:39
1. "גינו"? מה הכוונה?
2. במינון של פעם פעמיים בשבוע אפילו אם בפעם הזאת שותים יחסית הרבה זה לא רציני נכון?
1. גינו=גינוקימסטיה, מצב שבו לגבר יש בלוטת שד נשית , מסיבות הורמונליות או עקב שומן...אלכוהול בכמויות גדולות גורם לשינויים הורמונליים בגוף שעלולים להוביל להתפתחות גינו...
2. אם זה נמשך לאורך זמן ממושך אז כן עלולות להיות לזה השפעות

שריר
24-05-07, 09:55
1. גינו=גינוקימסטיה, מצב שבו לגבר יש בלוטת שד נשית , מסיבות הורמונליות או עקב שומן...אלכוהול בכמויות גדולות גורם לשינויים הורמונליים בגוף שעלולים להוביל להתפתחות גינו...
2. אם זה נמשך לאורך זמן ממושך אז כן עלולות להיות לזה השפעות
תודה