PDA

צפה בגרסא המלאה : חזרתי.

compex
10-10-06, 11:02
לאחר חודשיים של פרוטייקט מאוד טובעני עם מרכז שיקום בחו"ל, חזרתי לכתיבה בפורום. :)

בבקשה תקפיצו הודעות שהייתם רוצים שאני אראה, אבל בבקשה, תעשו זאת עם קיצורים של סיפור. אין לי זמן לקרוא את כל השרשור של כל הודעה. לחלופין, תכתבו את ההודעה מחדש בקצרה. אשתדל להשלים את הפער.

שלכם,

אריאל

Nimrod
10-10-06, 11:25
אני שמח שחזרת!
אין לך סיכוי לענות על המליון שאלות שנשאלו!
דאגנו לך :) העיקר שעכשיו אתה איתנו!!

BiG_BuG
10-10-06, 12:05
שמחים שחזרת, התגעגענו P:
ובהצלחה בפרוייקט :}

NIRAN
10-10-06, 17:33
פשש חשבתי כבר עזבת....
טוב שחזרת אוהבים אותך פה!:wiggle:

jonathan
10-10-06, 17:44
ברוך שובך!

Fatty
10-10-06, 18:11
כל הכבוד שאתה מפנה מזמנך בשביל הפורום.

אתה לא יודע כמה זה חשוב לכולם

טוב, בעצם אתה בטח כן יודע, אתה רופא

compex
10-10-06, 23:26
Fatty.... אני לא רופא. :))))
Niran... נראה לך שהייתי עוזב בלי שתארגן לי מסיבת פרידה?? :):):)

ברי צקלה
10-10-06, 23:58
אתה לא יודע איזה שמח אני, ואיזו הקלה זאתי...
כבר בערך כחודש לא הייתה פה. מאז הפעם האחרונה שפירסמתה תגובות כבר קרעתי שריר (כתף), וגם גם החלמתי מהפציעה הזאתי. לא רציתי להטריד אותך או לרדוף אחריך בלישלוח לך אימייל, אם היה לך זמן הייתה כבר ניכנס לפורום... מה שכן עשיתי זה שביקשתי ממורה שלי (לכימיה כרגע) חוות דעת, וגם כן דיברתי קצת עם מורה משנה שעברה שהייתה לי שהוא פרופסור כזה. למדתי דיי הרבה מהמקרה, ודווקא עכשיו כשאני חושב על זה, זה היה דווקא ניסיון טוב ומעניין.

כמו שכבר ציינתי, אני שמח מאוד שחזרתה אלינו!

בן.

NIRAN
11-10-06, 00:00
איך קרעת שריר בכתף?, מה למדת שיכול לעניין את חברי הפורום?

ברי צקלה
11-10-06, 00:10
איך קרעת שריר בכתף?, מה למדת שיכול לעניין את חברי הפורום?
אם אתה רוצה דבר איתי כבר באימייל. נימאס לי בעיקרון ממספר משתמשים פה (שלהם העזרה שלי תעזור), ולכן אני מתכוון לענות פה מעכשיו רק על שאלות מסויימות (כשקומפלקס לא נימצא). אני עדיין מתכוון לחקור ולקרוא על הנושאים הללו, פשוט שאני ישמור את המידע לעצמי.

Nimrod
11-10-06, 00:13
אם אתה רוצה דבר איתי כבר באימייל. נימאס לי בעיקרון ממספר משתמשים פה (שלהם העזרה שלי תעזור), ולכן אני מתכוון לענות פה מעכשיו רק על שאלות מסויימות (כשקומפלקס לא נימצא). אני עדיין מתכוון לחקור ולקרוא על הנושאים הללו, פשוט שאני ישמור את המידע לעצמי.

שתף יאלה פעם גרת בקיסריה אני זוכר אותך נסעת עם אופניים לטניס אל תיהיה כבד :whistle:

ברי צקלה
11-10-06, 00:21
אל תהפכו את הפוסט הזה על הנושא שלי. לקומפלקס, ובמיוחד לקומפלס מגיע הכבוד לפוסט משלו בלי ספאמים.

אני מתכוון להישאר במסנג'ר עוד בערך כ20 דקות, נירן כבר מדבר איתי, אז תבוא ותיצטרף...
theben220@hotmail.com

בן.

Nimrod
11-10-06, 00:23
אל תהפכו את הפוסט הזה על הנושא שלי. לקומפלקס, ובמיוחד לקומפלס מגיע הכבוד לפוסט משלו בלי ספאמים.

אני מתכוון להישאר במסנג'ר עוד בערך כ20 דקות, נירן כבר מדבר איתי, אז תבוא ותיצטרף...
theben220@hotmail.com

בן.

אין לי מסנג'ר, לא משנה, אתה לא רוצה להיות בפורום החלטה שלך....

compex
11-10-06, 00:39
בן, שלום.. אני שמח שהחלמת מהפציעה שלך. אני לא ממש שמח לקרוא שאתה קצת מתרחק מהפורום. בטח לא שמח לדעת שאתה עונה לפוסטים רק אם אני לא נמצא... נירן צודק, התחושה וההחלטה הן שלך, אבל גם אם יש פוסטים שאתה לא רוצה להתיחס אליהם מסיבותיך שלך, זה בסדר, רק הייתי שמח לדעת שבכל זאת יש אנשים שיכולים ללמוד ממך ומהתשובות שלך...

תחשוב על זה.

בהרבה אהבה והערכה ממני,

אריאל.

נ.ב.. תפסיקו עם עניין הכבוד שמגיע לי... :) זה מרגיש מסמיק כל פעם מחדש ואין צורך.

Nimrod
11-10-06, 20:35
אריאל יש סיכוי יש בצוות שלך מישהי בשם מאיה בן צור?