PDA

צפה בגרסא המלאה : Fifa 07 Tricks[בקשה]

IRON-MASS
24-05-07, 10:19
שלום לכולם!

כל מי שמכיר מקשים מסויימים או צירופים מסויימים מעניינים בפיפא שיחלוק בבקשה.

לדוגמא: SHIFT- מקש הטעיות.
Z,C,Q- בבעיטה חופשית, מוסיף בועט לצורך הטעיה.

זהו לא ידועים לי עוד ממש...

תודה מראש.

בנוסף יש לי שאלה אם ידוע לכם על רמה מעל הWORLD CLASS שניתן להשיג אותה בדרך כזו או אחרת..

:flowers:

VoRteX
24-05-07, 10:28
בזמן בעיטה חופשית (אחרי שקבעת את עוצמת הבעיטה) אתה יכול לסובב את הכדור ע"י לחיצה על החצים.

ולא נראה לי שאפשר לקנות רמה מעל World Class.
אני רק יודע שאני קניתי את הקבוצה Classic XI - קבוצה עם כל השחקנים הטובים ביותר בכל הזמנים.
קונים את זה ב-My Fifa ואז עוד משהו לא זוכר...

IRON-MASS
24-05-07, 10:32
בזמן בעיטה חופשית (אחרי שקבעת את עוצמת הבעיטה) אתה יכול לסובב את הכדור ע"י לחיצה על החצים.

ולא נראה לי שאפשר לקנות רמה מעל World Class.
אני רק יודע שאני קניתי את הקבוצה Classic XI - קבוצה עם כל השחקנים הטובים ביותר בכל הזמנים.
קונים את זה ב-My Fifa ואז עוד משהו לא זוכר...

תודה רבה! אני מכיר את הקטע של הקבוצה הטובה ביותר. אני קניתי את מצלמת הOVERHEAD...מזכיר מאוד סגנון של משחקים ישנים..חח וכיף לשחק ככה כי אתה רואה את כל המגרש ואפשר להפציץ מרחוק את השוער..:boxing:

חידשת לי את הקטע עם החצים בבעיטה חופשית. תודה שוב!

אשמח לעוד תגובות.:bot:

Dino Psaras
24-05-07, 12:23
בזמן הגבהת קרן או בעיטה חופשית, אתה יכול לסובב את הכדור על ידי לחיצה לכיוון שאתה רוצה (בהתאם לבועט כמובן). לחיצה עם Q + D תתן לך בעיטה שטוחה וחזקה על הרצפה (ואם אתה רוצה מסובבת על הרצפה, תלחץ גם על החץ). ויש עוד כל מיני צרופים שאתה צריך לשפר לבד את הטכניקה בבעיטות חופשיות וכל זה..

חשוב לציין שאם אתה רוצה את הסיבוב יותר מדוייק, תחלץ על למעלה + הכיוון שאתה רוצה.

בנוסף, למשל אם אתה לוקח שחקן שמאלי כמו רוברטו קרלוס, ואתה לוחץ על החץ הנגדי מהחץ שאמור לסובב ת הכדור, אתה תקבל בעיטה שעוברת צד באמצע הבעיטה, כמו הגול המפורסם של רוברטו קרלוס..

לחיצה על Shift + צירופים של החיצים, יתנו לך את כל התרגילים. למשל קח שחקן כמו זלאטן או רונאלדיניו, תלחץ Shift + למעלה, שמאלה/ימינה, ותקבל את התרגיל המפורסם של רונאלדיניו.

ריצה מהירה עם Shift + C והטעיה לצד כלשהו, תתן לך הפניה חדה ומאוד מתוחכמת.

וזהו, בעיקרון זה Shift + החיצים בשביל תרגילים.

Sagilevi
24-05-07, 13:01
פה (http://files.filefront.com//;7567896;/) יש לך מצגת טובה לתרגילים לפיפא.

ועוד דבר שאתה מוציא חוץ אז תוציא עם A לחזה של שחקן, ואז תעשה עם החץ לכיוון השני וזה יקפיץ לך בצורה יפה.

ואת כל התרגילים כדאי לך לנסות קודם ב-Practice mode.
ורמה מעל World Class יש כמובן את Legendary זה רמה חמישית.
אם אתה רוצה אני אעלה לך Patch שעושה את הרמה הזאת בלי לפגוע במולטיפלייר.
אם אתה רוצה בלי פאץ' תסיים את כל המשימות בשני יבשות.