PDA

צפה בגרסא המלאה : קריאטין

bod4
24-05-07, 23:07
היי
אני אשמח אים מישהו יתן לי כיוון אני רוצה לקנות קריאטין ואני מתלבט בין,CREATINE XTREME לבין Cell Mass לבין NOZ Super Charged ?
ושאלה נוספת האים בשביל מסת שרר אני צריך עוד תוסף מזון או שזה מספיק?

gog
24-05-07, 23:13
לפי מה שקראתי והבנתי (לא מנסיון)
האקסטרים לא בליגה של הנוז והסלמס.
כלומר הוא פחות טוב מהם.

Shlomik
25-05-07, 00:05
היי
אני אשמח אים מישהו יתן לי כיוון אני רוצה לקנות קריאטין ואני מתלבט בין,CREATINE XTREME לבין Cell Mass לבין NOZ Super Charged ?
ושאלה נוספת האים בשביל מסת שרר אני צריך עוד תוסף מזון או שזה מספיק?
כמה שאלות על מנת שנוכל לעזור לך בצורה יותר טובה:
ניסית פעם קריאטין?
כרגע בלי הקריאטין אתה רואה עליה במסת שריר? אם כן כמה אתה עולה בחודש?
כמה זמן אתה מתאמן כבר?

bod4
25-05-07, 10:57
לא אף פעם לא לקחתי ,בנוסף אני מתאמן 3 חודשים ולגבי העלייה במסת שריר רואים אבל לא מספיק

lakerda
25-05-07, 15:54
יהיו לך אחלה תוצאות...

moshebe
25-05-07, 17:33
אממ נראה לי שתחכה קצת..

ובעקרון הסלמס נראה לי הכי טוב אבל ממש יקר..

אני במקומך הייתי הולך על האקסטרים(אלא אם כן יש כסף מיותר)

Shlomik
25-05-07, 17:36
לא אף פעם לא לקחתי ,בנוסף אני מתאמן 3 חודשים ולגבי העלייה במסת שריר רואים אבל לא מספיק העצה שלי קנה לך אבקה טובה לעליה במסה שתוסיף לך עוד קלוריות ככה שתתחיל לראות עליה מסודרת במסת שריר על בסיס קבוע ובאופן קבוע ואם תרצה בנוסף אליה תקנה קריאטין טהור אין לך מה לקפוץ ישר לקריאטנים יותר מתקדמים לפני שניסית את הבסיסי, שילוב כזה יכול בהחלט להוביל אותך לתוצאות טובות יותר מאשר שתקנה רק קריאטין כאשר התזונה שלך לא מספיקה.

moshebe
25-05-07, 17:41
גם הגיינר לא הכי משתלם-עדיף אבקת חלבון נקייה ותוסיף לזה כמויות של פחמימות כמו אורז פתיתים וכו'

Shlomik
25-05-07, 17:44
גם הגיינר לא הכי משתלם-עדיף אבקת חלבון נקייה ותוסיף לזה כמויות של פחמימות כמו אורז פתיתים וכו'
לא משתלם זה הכל יחסי, פעם המלצתי למישהו לקנות יחד עם האבקת חלבון סוכר ענבים ואז הוא אמר לי עזוב אני אוכל תמרים אני לא רוצה להוציא עוד כסף ואז שאלתי אותו תגיד כמה עולה לך קילו תמרים? ואז הוא הבין שבסופו של דבר הוא לא מוציא יותר כסף בנוסף נוחות זה גם עניין שצריך לקחת בחשבון לא כולם מסוגלים/יכולים לאכול כמויות מספקות של פחמימות ולכן שוק הגיינרים הוא בהחלט שימושי למגוון גדול של אנשים ביחוד לאלו שאין להם תפריט מסודר וצריכים לדאוג לקבל מספיק קלוריות וחלבון על מנת לראות עליה קבועה במסה.

moshebe
25-05-07, 17:46
תמרים עולים יותר מסוכר ענבים?!

Shlomik
25-05-07, 17:52
תמרים עולים יותר מסוכר ענבים?!
כן כן תעשה חישובים ועוד התמרים הטעימים המג'ולים בכלל יקרים.

moshebe
25-05-07, 17:55
יצא לי 13 שקל פר 400 גרם כל תמר כמה גרם הוא שוקל בערך?