PDA

צפה בגרסא המלאה : אני שונא ערסים...

פאוור
25-05-07, 07:59
:angry: אתמול [חמישי]..היה לי כרא של יום כמעט דקרו אותי זה היה מפחיד אחושרמוטה..
ומה עשיתי אני וחברים שלי כלוםםםםםםם
סתם יצאתי מהמועדון חברים שלי ואני ועוד בנות ככה בכיף אחרי לילה סוער..ואני עשיתי סיבוב וחזרתי לחברים שלי ואני רואה 3 חברה ערסים אחד מהם רב עם אחת מהבנות שבאה איתנו
אז באתי אליו אמרתי לו הכל בסדר מה קורה פה??[חשבתי שהוא מתריד אותה סתם]
לא ידעתי שזאת חברה שלו אז הוא אותר לי יש בעיה??? אני אומר לו לא ..
אז הוא אומר לי תעוף יזין אמרתי לו מה?? הוא אומר לי סע יזיין..חברים שלו באו וניסו להרביץ לי התחלתי להגן אז הם פצצו תחברים שלי מסכנים וניסו 2 לדקור אותי התחמקתי וברחתי הם לא הצלחו

איזה כארות סתם מחפסים לריב בלי סיבה
זה עוד יותר נותן לי חשק לפתח גוף וללמוד אומנות לחימה..:angry:

YOYO
25-05-07, 08:17
חחח איזה ילדי כאפות

סתם אחי עדיף לא לדבר איתם כדי לא להסתבך

יש איזה ערס שאני מת לפוצץ אבל הוא כל היום הולך עם איזה עוד 50 ערסים
זה הבעיה איתם

פאוור
25-05-07, 08:23
חחח איזה ילדי כאפות

סתם אחי עדיף לא לדבר איתם כדי לא להסתבך

יש איזה ערס שאני מת לפוצץ אבל הוא כל היום הולך עם איזה עוד 50 ערסים
זה הבעיה איתם

ושתבין אני לא איזה חננה אותי כולם מחשבים יענו ערס..
וזה לא קשור להסתבך זה לא ילדים קטנים זה גילאי 20 23 אחי ...
והם גורמים לזה..
אני מת לרצוח אותם

HammEr-StriKe
25-05-07, 08:29
ערסים ובטוח בטוח בטוח שחיפים..
כמו בחתימה שלך, רק אני אומר אחרת, אם אתה מת לפחות תמות שרירי ואחד שיודע להילחם ממש ממש טוב..
בקיצור, מה חשבת? שתימצא ערסים עם לב רך? חח ככה זה אחי אין מה לעשות?
חח ומי אוהב ערסים? יש בנות כמו החברה שלו שהוא הרביץ לה, אני יכול להיות בטוח שהיא תמשיך להיות חברה שלו למרות שהוא הרביץ לה.
אני מקווה שיום אחד לבנות ייכנס קצת שכל ויתחילו לשנוא את הערסים השחיפים!
לגבי הדקירות, באמת מה שאני חושב שצריך לעשות זה לברוח, כמה שתלמד אמנויות לחימה וכמה שתפתח גוף אתה לא יכול למנוע.. אפילו מאבטחים כמה שהם גדולים ומפתחי גוף, והם ממש ממש חזקים הם לא יכולים למנוע את זה..
ומה גם שאתה אומר שבאו 2 אנשים לדקור אותך אז זה בכלל.. אם הם היו באים בלי נסיון לדקור עם סכין הייתי עומד מולם בלי בעיה.. אבל ברגע שמגיע נשק חם אתה יכול לברוח.. אל תנסה להיות גיבור, אל תחשוב שזה איזה קטע מסרט פעולה ושאתה יכול לעשות משהו בנדון, האנשים האלה לא רואים בעיניים לא אכפת להם להיכנס לכלא..

SuzukiR
25-05-07, 08:30
לא כל מי שמביא מכות על בנות הוא ערס אלה בטח עבריינים

SuzukiR
25-05-07, 08:32
ערסים ובטוח בטוח בטוח שחיפים..
כמו בחתימה שלך, רק אני אומר אחרת, אם אתה מת לפחות תמות שרירי ואחד שיודע להילחם ממש ממש טוב..
בקיצור, מה חשבת? שתימצא ערסים עם לב רך? חח ככה זה אחי אין מה לעשות?
חח ומי אוהב ערסים? יש בנות כמו החברה שלו שהוא הרביץ לה, אני יכול להיות בטוח שהיא תמשיך להיות חברה שלו למרות שהוא הרביץ לה.
אני מקווה שיום אחד לבנות ייכנס קצת שכל ויתחילו לשנוא את הערסים השחיפים!
לגבי הדקירות, באמת מה שאני חושב שצריך לעשות זה לברוח, כמה שתלמד אמנויות לחימה וכמה שתפתח גוף אתה לא יכול למנוע.. אפילו מאבטחים כמה שהם גדולים ומפתחי גוף, והם ממש ממש חזקים הם לא יכולים למנוע את זה..
ומה גם שאתה אומר שבאו 2 אנשים לדקור אותך אז זה בכלל.. אם הם היו באים בלי נסיון לדקור עם סכין הייתי עומד מולם בלי בעיה.. אבל ברגע שמגיע נשק חם אתה יכול לברוח.. אל תנסה להיות גיבור, אל תחשוב שזה איזה קטע מסרט פעולה ושאתה יכול לעשות משהו בנדון, האנשים האלה לא רואים בעיניים לא אכפת להם להיכנס לכלא..

להפך אם תיברח
כל פעם שיצא להם ליראות אותך אם יצחקו עליך ויזיינו אותך לי
קרה מקרה באו לי 3 מניאקים כאלה עבריינים אבל לא ממש
והתחילו איתי שיחה אתם מכירים את אלה שמחפשים מכות ומתחילים שיחה והם לא היו שחפים ביכלל קיצר זה הגיע למצב כזה או שאני יברח או שאני יריב איתם מכות רבתי איתם חטפתי מכות החזרתי מכות
אבל עכשיו אף אחד מהם לא מעיז לדבר איתי מילה

זה לא משנה כמה גדול אתה בתאכלס זה רק כמה אומץ יש לך כי גם ילד בן 8 יכול להוציא סכין מאחורי הגב שלך ולידקור אותך

פאוור
25-05-07, 08:47
להפך אם תיברח
והתחילו איתי שיחה אתם מכירים את אלה שמחפשים מכות ומתחילים שיחה והם לא היו שחפים ביכלל קיצר זה הגיע למצב כזה או שאני יברח או שאני יריב איתם מכות רבתי איתם חטפתי מכות החזרתי מכות

זה לא משנה כמה גדול אתה בתאכלס זה רק כמה אומץ יש לך כי גם ילד בן 8 יכול להוציא סכין מאחורי הגב שלך ולידקור אותך

אתה ממנסה לאמר שעשיתי טעות שברחתי??

SuzukiR
25-05-07, 09:24
אתה ממנסה לאמר שעשיתי טעות שברחתי??
כן

לפעמים צריך לעמוד על שלך גם אם הייתה חוטף מכות לפחות לא ברחתה קשה לי להאמין שבני 23 22 ישתמשו אם סכנים נגד בני 17

היום ברחתה מחר תיברח לפעמים צריך להשיאר ולחטוף כדי שלפעם הבאה תהיה חזק יותר

ואני אומר את זה בתור אחד
שחטף הרבה מכות אבל תמיד העדפתי להישאר מאשר ליברוח

Bodybuilder
25-05-07, 09:38
תשמע ברוך ה' שהתחמקת מהסכין וברכת,עשית בחוכמה !
ואלה שאומרים רבתי עים 3 אנשים,בלה בלה בלה, כול הכבוד להם,גם אני רבתי,וכול מה שיצא לי מזה זה : חטפתי מכות ולא יכולתי להיתאמן !
ובכלל מאז שאני התחלתי להיתאמן רציני אני כול פעם מנסה ללכת לצד כשיש מכות וכו' ולא להיכנס לזה !
אבל כשזה כבר מוגזם אני תופס את הבן אדם לבד,ובלי להגיד לא שום דבר,דופק לו משהו מאחורה והולך !(לפעמים מקדימה) זה לא משנה כרגע...האיקר בהפתעה !
לא הכי עוגן אבל על הזין שלי,לא אני התחלתי איתם,הם אלה שהתחילו איתי !
חפרתי אההה ?:bot:
תיהיה בריא !

damn
25-05-07, 09:39
כן

לפעמים צריך לעמוד על שלך גם אם הייתה חוטף מכות לפחות לא ברחתה קשה לי להאמין שבני 23 22 ישתמשו אם סכנים נגד בני 17

ואני אומר את זה בתור אחד
אתה זורק שטויות באוויר.
אם הוא היה נידקר?

Bodybuilder
25-05-07, 09:40
כן

ואני אומר את זה בתור אחד

אתההה,אתה..... שתוק !:thumbdown:
אז אתה בעצם תוען שהוא היה צריך להישאר ולהידקר ??????? זה מה שאתה מנסה להגיד ?

YOYO
25-05-07, 09:42
כן

ואני אומר את זה בתור אחד

בני 23-22 דוקרים יותר מבני נוער
אז מה עם הוא בן 17 אלה לא איכפת להם בן כמה אתה

HammEr-StriKe
25-05-07, 09:47
כן

ואני אומר את זה בתור אחד
אם הוא היה עומד מול השניים שניסו לדקור אותו סביר להניח שהוא לא היה כאן והוא לא היה יכול לכתוב את ההודעה הזו כמו בנאדם, אלה היה שוכב בבית חולים או מת.. תהיה חכם ופשוט תלך תתרחק מדקירות ובלאגן.. אני אומר שוב אחי, אם השניים היו באים בלי נסיון לדקור אין בעיה שיעמוד מולם ושילחם עד הסוף אבל כאשר מגיע העניין של הסכינים ודקירות אפילו הסלקטור במועדון יגיע לבית חולים אחרי האירוע.. כמובן אם הוא נכנס לקטטה כלשהי עם האנשים מהסוג הזה..
אתה חושב שזה קל להתחמק מסכין עוד לא היית בסיטואציה, ואני מקווה מאוד מאוד שלא תהיה..
אפילו בנאדם שלומד אמנות לחימה כלשהי ייתקשה להתחמק.. בסיטואציה מציאותית זה קשה.. אבל באימון זה קל.. כי באימון מתאמנים עם סכין מפלסטיק או דגם אחר.. ובאימון אין נסיון אמיתי לדקור מישהו.. הערסים שהוא דיבר עליהם לא רואים בעיניים הם יעשו הכל כדי לפגוע בך או להרוג אותך.. תבדוק בחדשות באתרי אינטרנט כל שני וחמישי דקירה במועדון מכות בפיצוציה, או שתשמע על מאבטח מועדון שחטף דקירה או יריות, אפילו שוטרים נדקרים..
ערסים = ערבים פשוט הייתה טעות מי שיצר את המילה "ערסים" בין האות "ס" לאות "ב" שימו לב שהאותיות צמודות במקלדת.. חח :ninja: צוחק

עוז20
25-05-07, 10:00
סזוקי אתה גבר!

SuzukiR
25-05-07, 10:05
סזוקי אתה גבר!

גם אתה!

SuzukiR
25-05-07, 10:07
אתההה,אתה..... שתוק !:thumbdown:
אז אתה בעצם תוען שהוא היה צריך להישאר ולהידקר ??????? זה מה שאתה מנסה להגיד ?

אמרתה לי לישתוק ועכשיו אתה שואל אותי?

לך תחזור לגרוזיה תעשה לנו טובה לא צריך פה מהגרים

SuzukiR
25-05-07, 10:08
אם הוא היה עומד מול השניים שניסו לדקור אותו סביר להניח שהוא לא היה כאן והוא לא היה יכול לכתוב את ההודעה הזו כמו בנאדם, אלה היה שוכב בבית חולים או מת.. תהיה חכם ופשוט תלך תתרחק מדקירות ובלאגן.. אני אומר שוב אחי, אם השניים היו באים בלי נסיון לדקור אין בעיה שיעמוד מולם ושילחם עד הסוף אבל כאשר מגיע העניין של הסכינים ודקירות אפילו הסלקטור במועדון יגיע לבית חולים אחרי האירוע.. כמובן אם הוא נכנס לקטטה כלשהי עם האנשים מהסוג הזה..
אתה חושב שזה קל להתחמק מסכין עוד לא היית בסיטואציה, ואני מקווה מאוד מאוד שלא תהיה..
אפילו בנאדם שלומד אמנות לחימה כלשהי ייתקשה להתחמק.. בסיטואציה מציאותית זה קשה.. אבל באימון זה קל.. כי באימון מתאמנים עם סכין מפלסטיק או דגם אחר.. ובאימון אין נסיון אמיתי לדקור מישהו.. הערסים שהוא דיבר עליהם לא רואים בעיניים הם יעשו הכל כדי לפגוע בך או להרוג אותך.. תבדוק בחדשות באתרי אינטרנט כל שני וחמישי דקירה במועדון מכות בפיצוציה, או שתשמע על מאבטח מועדון שחטף דקירה או יריות, אפילו שוטרים נדקרים..
ערסים = ערבים פשוט הייתה טעות מי שיצר את המילה "ערסים" בין האות "ס" לאות "ב" שימו לב שהאותיות צמודות במקלדת.. חח :ninja: צוחק

לא סמתי לב שהוא אמר שהם היו אם סכין אבל כולם פה מחפשים ליקטול
אם היו רצנאים עשה טוב שברח
אבל שתידעו שרוב אלה שמיסתובבים אם סכין אם כאלה שאף פעם לא הישתמשו ולא ישתמשו

צדקה בקשר לערבים
חח הכי מצחיק אני נוסע אם חבר שלי בלמישלוח פיצה מיתקשרים לערבי שהזמין פיתאום אתה שומע
בלבלי אותו חחח

VoRteX
25-05-07, 10:08
אז באתי אליו אמרתי לו הכל בסדר מה קורה פה??[חשבתי שהוא מתריד אותה סתם]
לא ידעתי שזאת חברה שלו אז הוא אותר לי יש בעיה??? אני אומר לו לא ..

ממתי מדברים ככה לערסים... אתה מדבר כאילו אתה מפחד ממנו.... ועוד אומר לו לא כשהוא שואל שיש בעיה... זה רק נותן לו יותר ביטחון להתפרק עליך.

Ori-Silver
25-05-07, 10:13
כן

ואני אומר את זה בתור אחד
בואנה בן אדם כל כך מטומטם.....הם הוציאו עליו סכין אולי הוא היה צריך להישאר שם בשביל שיחוררו אותו ?

SuzukiR
25-05-07, 10:14
בואנה בן אדם כל כך מטומטם.....הם הוציאו עליו סכין אולי הוא היה צריך להישאר שם בשביל שיחוררו אותו ?

סתכל שתי הודעות למעלה

אבל ולציון גם אתה לא שיא החוכמה

Bodybuilder
25-05-07, 10:21
חחחחחחחחח איזה אווטר יש לך :sweatdrop: :clap:
הלבוי כבר ראה ?:sleep:

Homie
25-05-07, 10:38
חח בדיוק השבוע גם כן כמעט הלכתי מכות עם ערסים, ("מכות" 8 ערסים, בכיתה ט'-י'
החליטו שזה חכם להתחיל מכות עם 10 מטאליסטים יא-יב' כשכמעט לכל אחד מהם יש בקבוק
זכוכית ביד, כן זה מעשה חכם לעשות)

שריר בתחת
25-05-07, 10:55
גבר שמע הבתה להם לפוצץ את חברים שלך וברחת ??? מה אתה דפוק?

דבר שני אולי תילמד טיפה איגרוף מילה זה עוזר לי זה עזר לך ל4 חודשים יספיק לך לבסיס וליפעמים תחזור על זה בשק איגרוף במכון או משהוא כזה יהיה לך קורדינציה ויהיה לך כוח זהוא

ועוד משהוא אם הוא עושה לך יש בעיה תגיב לו למה אם לא הוא תופס מימך סתם הומו ופותח עלייך שמע לי אני מבין במיקרים האלה

ליברוח אולי לא היתה צריך לא יודע איך הם היו סוסים או לא אבל היתה צריך להביא לו בקבוק בראש או משהוא לפחות לעזור לחברים שלך ליברוח איתך לא להפקיר ככה אף אחד לא אוהב מפקירים שהם קיבלו מכות ואתה ברחתה

* לא חשוב הגיל העיקר התרגיל

סתם לידע אישי אם אתה מקיר את הבן אדם לא בסטואציה הזות ספציפית
מניסיון
אם הם תופסים אותך כמה ילדים ומביאים לך מכות תמיד תיזכיר להם שהם גם יהיה לבד יום אחד ואתה תיתפוס אותם אחד אחד תזיין אותם

ואז שבוע אחרי זה לך לאחד מיתחת לבית אם איזה מקל בקבוק מילה או שפיץ איך הוא יוצא מהבית או חוזר מהיציאה אם זה בקבוק מקל תן לו בראש אם זה שפיץ בתחת לא יקרה כלום או ברגל אבל לא את כול השפיץ רק את הקצה אתה יודע איך להחזיק את האגודל על הקצה ואת מה שיש להכניס ביפנים !

דרך אגב אתם סתם מכלילים ערסים לא כולם זונות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

goldBEN
25-05-07, 11:03
איזה אמיצים יש פה! Xd
אחי...איפה נפלת...
עם איזה בנות אתה מסתובב?

eyalamzleg
25-05-07, 11:05
תכלס אם ערסים צריך להראות להם ביטחון אחרת אתה תקבל בתחת..
או שפשוט להוריד חולצה:p

HammEr-StriKe
25-05-07, 11:11
גבר שמע הבתה להם לפוצץ את חברים שלך וברחת ??? מה אתה דפוק?

דבר שני אולי תילמד טיפה איגרוף מילה זה עוזר לי זה עזר לך ל4 חודשים יספיק לך לבסיס וליפעמים תחזור על זה בשק איגרוף במכון או משהוא כזה יהיה לך קורדינציה ויהיה לך כוח זהוא

ועוד משהוא אם הוא עושה לך יש בעיה תגיב לו למה אם לא הוא תופס מימך סתם הומו ופותח עלייך שמע לי אני מבין במיקרים האלה

ליברוח אולי לא היתה צריך לא יודע איך הם היו סוסים או לא אבל היתה צריך להביא לו בקבוק בראש או משהוא לפחות לעזור לחברים שלך ליברוח איתך לא להפקיר ככה אף אחד לא אוהב מפקירים שהם קיבלו מכות ואתה ברחתה

* לא חשוב הגיל העיקר התרגיל

סתם לידע אישי אם אתה מקיר את הבן אדם לא בסטואציה הזות ספציפית
מניסיון
אם הם תופסים אותך כמה ילדים ומביאים לך מכות תמיד תיזכיר להם שהם גם יהיה לבד יום אחד ואתה תיתפוס אותם אחד אחד תזיין אותם

ואז שבוע אחרי זה לך לאחד מיתחת לבית אם איזה מקל בקבוק מילה או שפיץ איך הוא יוצא מהבית או חוזר מהיציאה אם זה בקבוק מקל תן לו בראש אם זה שפיץ בתחת לא יקרה כלום או ברגל אבל לא את כול השפיץ רק את הקצה אתה יודע איך להחזיק את האגודל על הקצה ואת מה שיש להכניס ביפנים !

דרך אגב אתם סתם מכלילים ערסים לא כולם זונות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
כמה שטויות בהודעה אחת?! עשית שיא!
עזוב.. כשתהיה בסיטואציה אל תברח ותנסה להילחם עם שני ערסים שרוצים לדקור אותך.. נראה לאן תגיע..
מה הקשר לא חשוב הגיל העיקר התרגיל?! חחח
וקרעת אותי שהתחלת להסביר לו איך ללכת להרביץ להם- "לך לאחד מיתחת לבית אם איזה מקל בקבוק מילה או שפיץ איך הוא יוצא מהבית או חוזר מהיציאה אם זה בקבוק מקל תן לו בראש אם זה שפיץ בתחת לא יקרה כלום או ברגל אבל לא את כול השפיץ רק את הקצה אתה יודע איך להחזיק את האגודל על הקצה ואת מה שיש להכניס ביפנים !"
איזה מבצע חשאי! איפה אתה עובד באף בי איי?! חחח גדול!
וגבר, כל הערסים זונות!! איזה ערסים אתה מכיר בכלל? תן דוגמאות..

שריר בתחת
25-05-07, 11:37
כמה שטויות בהודעה אחת?! עשית שיא!
עזוב.. כשתהיה בסיטואציה אל תברח ותנסה להילחם עם שני ערסים שרוצים לדקור אותך.. נראה לאן תגיע..
מה הקשר לא חשוב הגיל העיקר התרגיל?! חחח
וקרעת אותי שהתחלת להסביר לו איך ללכת להרביץ להם- "לך לאחד מיתחת לבית אם איזה מקל בקבוק מילה או שפיץ איך הוא יוצא מהבית או חוזר מהיציאה אם זה בקבוק מקל תן לו בראש אם זה שפיץ בתחת לא יקרה כלום או ברגל אבל לא את כול השפיץ רק את הקצה אתה יודע איך להחזיק את האגודל על הקצה ואת מה שיש להכניס ביפנים !"
איזה מבצע חשאי! איפה אתה עובד באף בי איי?! חחח גדול!
וגבר, כל הערסים זונות!! איזה ערסים אתה מכיר בכלל? תן דוגמאות..

בוא נגיד אהה של כימאת כול ראשון מספיק אחי?
דרך אגב יש מלה ילדים זונות אבל לא כולם אחרי לא כולם

מה הקשר הגיל ואלה הוא אמר הם היו בני 20 -23 אני מביא לך ילד בגיל 16 שמזיין את רוב האנשים גם אם הם סוסים בגיל30
אם אתה יודע לריב אין עלייך !! (לדעת לריב יותר חשוב מהכוח)

היתי בסיטואציה כזות הוא בא לידקור אותי זזתי אחורה אבל חבר שלי הביא לו ביתה בבטן ורבנו איתם
וכן הם היו אם סכינים אנחנו בלי ופיצצנו אותם
*אולי היה לנו מזל אבל היתי אם חברים שלא הפקירו אז ידעתי שיהיה בסדר
חבר שלי אחל חור ברגל קטן ופיצץ אותם הכי הרבה מכות אחרי הדקירה חח

והמיבצע חשאי
ואלה אחי זה דבר חכם לעשות ואם אין בררה ואנשים עושים לך בעיות זה אחד הדברים לעשות !!

Desperado
25-05-07, 11:41
קנה שאט גאן תהרוג כמה ביריה אחת

תומר זכאי
25-05-07, 11:52
חח בדיוק השבוע גם כן כמעט הלכתי מכות עם ערסים, ("מכות" 8 ערסים, בכיתה ט'-י'
החליטו שזה חכם להתחיל מכות עם 10 מטאליסטים יא-יב' כשכמעט לכל אחד מהם יש בקבוק
זכוכית ביד, כן זה מעשה חכם לעשות)

יאלה אתה בא איתי להסתובב בת"א ולצוד ערסים?
תתן אותם אוכל לחיות שאתה מגדל....

Night_Wolf
25-05-07, 11:53
וואלה אחי..לי ניראה בכלל שהם התחילו לריב איתכם מכות כי התערבתם במריבה של ה"ערס" לחברה שלו,כמובן שלא ידעתה אז אין הרבה מה לעשות במצב כזה.
בכל אופן אחי שברחתה אני מקוה שחברים שלך לא נשארו מאחורה לבד והמשיכו לקבל מכות אני הייתי מעדיף להישאר ופעם אכלתי כבר אחת בישביל חבר והוא היה שווה את זה:closedeyes:

ד"א
לכל ה"ברוס לי" למניהם אם תהיו במצב שיצמידו אליכם סכין הלב שלכם ירד לתחתונים ולא תחשבו בכלל על אומניות לחימה זה לא סרט של צ'אק נוריס זה מצב אמיתי וזה הרגשה לא נעימה!

Mazoz3
25-05-07, 11:53
קנה שאט גאן תהרוג כמה ביריה אחת

עוד אחד שחי בבליפ אנד בלופ חחח:character63:

HammEr-StriKe
25-05-07, 11:57
בוא נגיד אהה של כימאת כול ראשון מספיק אחי?
דרך אגב יש מלה ילדים זונות אבל לא כולם אחרי לא כולם

מה הקשר הגיל ואלה הוא אמר הם היו בני 20 -23 אני מביא לך ילד בגיל 16 שמזיין את רוב האנשים גם אם הם סוסים בגיל30
אם אתה יודע לריב אין עלייך !! (לדעת לריב יותר חשוב מהכוח)

היתי בסיטואציה כזות הוא בא לידקור אותי זזתי אחורה אבל חבר שלי הביא לו ביתה בבטן ורבנו איתם
וכן הם היו אם סכינים אנחנו בלי ופיצצנו אותם
*אולי היה לנו מזל אבל היתי אם חברים שלא הפקירו אז ידעתי שיהיה בסדר
חבר שלי אחל חור ברגל קטן ופיצץ אותם הכי הרבה מכות אחרי הדקירה חח

והמיבצע חשאי
ואלה אחי זה דבר חכם לעשות ואם אין בררה ואנשים עושים לך בעיות זה אחד הדברים לעשות !!
תגיד, שמעת על המקרה שקרה בבת ים שאחד הלך לקניון שם, הוא ראה שטר של 50 שקל אם אני לא טועה על הרצפה.. הוא הרים את השטר ופשוט רצה לתת את זה למי שנפל לו.. הוא פנה לאחד שם שבמקרה הזה היה ערס של רצח, הוציא סכין והרג אותו.. ויש עוד המון המון סיפורים ומקרים, של מאבטחים סלקטורים שוטרים שהסתבכו בקטטות אלימות של ערסים ויצאו פצועים בינוני עד קשה מדקירות, מכות של אלות ויריות.. עזוב אזרחים.. מדובר באנשי ביטחון.. ויש להם אקדחים ואלות ואזיקים וכל זה לא עזר להם..
אני חושב שאם אתה נמצא עם החבר'ה שאתם למשל 5 עד 10 גג תילחם.
מה אני אגיד לך? אתה מחפש אקשן אז שיהיה.. פשוט תדע שאתה מסכן את עצמך.. אתה לא יודע מאיפה זה יבוא לך..

AmitMa
25-05-07, 11:57
דבר אחד אני לא מבין... למה למי שיש סכין ומרביץ לחברה שלו הוא נקרא ערס?
אולי הוא סתם טיפש? או שהוא משחק אותה?

Homie
25-05-07, 12:53
מי שמסתובב עם סכין ברחובות סתם ככה אז הוא נקרא - ערס או מסכן, שזה בעצם אותו הדבר..

שריר בתחת
25-05-07, 13:15
תגיד, שמעת על המקרה שקרה בבת ים שאחד הלך לקניון שם, הוא ראה שטר של 50 שקל אם אני לא טועה על הרצפה.. הוא הרים את השטר ופשוט רצה לתת את זה למי שנפל לו.. הוא פנה לאחד שם שבמקרה הזה היה ערס של רצח, הוציא סכין והרג אותו.. ויש עוד המון המון סיפורים ומקרים, של מאבטחים סלקטורים שוטרים שהסתבכו בקטטות אלימות של ערסים ויצאו פצועים בינוני עד קשה מדקירות, מכות של אלות ויריות.. עזוב אזרחים.. מדובר באנשי ביטחון.. ויש להם אקדחים ואלות ואזיקים וכל זה לא עזר להם..
אני חושב שאם אתה נמצא עם החבר'ה שאתם למשל 5 עד 10 גג תילחם.
מה אני אגיד לך? אתה מחפש אקשן אז שיהיה.. פשוט תדע שאתה מסכן את עצמך.. אתה לא יודע מאיפה זה יבוא לך..

ואלה לא שמעתי אחי
אבל אני מאמין שעלה שרבו אם אנשי ביטחון לא סתם ערסים !
אולי הם עולם תחתון אחי
יש לא אמרתי שכולם בסדר אבל לא כולם חרות אחחי

דרך אגב עברתי את זה שמחפש אקשן מה שאני מחפש זה רק להנות ולא אקשן עברתי תגיל הזה אחי

הומי צודק אלה שסתם הולכים אם סכין ברחוב סתם הומויים

Dino Psaras
25-05-07, 13:16
עשית בשכל שברחת, להיות "גבר" ולהשאר במצב כזה זה לא חכם בכלל, אתה רואה סכין תברח כאילו אין מחר, זה לא צחוק!

אם לא היו מוציאים כלום היית צריך להשאר ולשבור אותם לחלקים. כמה אני שונא ערסוואטים, במיוחד הקטנים האלה, ויש הרבה אצלי במקיף! אבל אנחנו דואגים לעשות מהם ערסוואטי כאפות.

מתן18
25-05-07, 13:19
מי שמסתובב עם סכין ברחובות סתם ככה אז הוא נקרא - ערס או מסכן, שזה בעצם אותו הדבר..

מה??..דווקא ממך לא ציפיתי לשמוע את זה או שזה היה בציניות
אגב מה נסגר עם החתימה שלך אתה עצבני על מישהו?:whistle:

בכל מקרה חבר'ה אל תבלבלו את המח..פאוור אם היה להם אמץ להשתמש בסכין אז הם גם היו דוקרים אותך..עשית בשכל שברחת תאמין לי..וכל מי שאומר שלא מחרטט..

VoRteX
25-05-07, 13:21

בכל מקרה חבר'ה אל תבלבלו את המח..פאוור אם היה להם אמץ להשתמש בסכין אז הם גם היו דוקרים אותך..עשית בשכל שברחת תאמין לי..וכל מי שאומר שלא מחרטט..

למה זה בעיה לתת לו בעיטה ליד? לתפוס לו את היד? זה כולה ערס, לא סטיבן סיגל מומחה לסכינים.

Dino Psaras
25-05-07, 13:23
למה זה בעיה לתת לו בעיטה ליד? לתפוס לו את היד? זה כולה ערס, לא סטיבן סיגל מומחה לסכינים.

אה, ואתה סטיבן סיגל שחכתי..
עם סכינים לא לוקחים סיכונים. פיספוס אחד וזה תקוע לך בחזה.

מתן18
25-05-07, 13:25

אם אין לך נסיון בדברים האלה,או סכין נשלפת/פרפר אין לך הרבה סיכוי..

פאוור
25-05-07, 13:32
האמת לא צפיתי שיהיה מכות בגלל שטות כזאת ונכון פעם הבאה אני ידפוק להם מכות ולא משנה מה
ותודה חברה על התמיכה אתם אחלה גברים
חבל שכולם לא כמוכם

VoRteX
25-05-07, 13:33
אתם מדברים שטויות... לא כזה קשה להשתלט על בנאדם עם סכין.
נסיון? נסיון מרוויחים רק כשזה באמת קורה, לי זה עוד לא קרה, אבל אני יודע להשתלט על מישהו שבא לדקור אותי, לא משנה באיזו צורה או זווית.

Nadav19
25-05-07, 13:38
אין מה לעשות, אתה 1 .. הם 3 + סכינים

תהיה חכם ..תגיד לו באותו הרגע "שמע אחי מצטער כפרה .. אני אוהב אנשים כמוך, אתה בנאדם זהב .. פשוט לא דעתי שהבחורה כאן חברה שלך .. מצטער אחי בוא לבירה על חשבוני".

איך שהוא יקנה את אמונך, וה 2 חברים שלו לא ישימו לב ...

שבור לו ת'פנים.

מתן18
25-05-07, 13:39
נסיון? נסיון מרוויחים רק כשזה באמת קורה, לי זה עוד לא קרה, אבל אני יודע להשתלט על מישהו שבא לדקור אותי, לא משנה באיזו צורה או זווית.

חחח איזה גמור..תאמין לי שזה לא כזה פשוט..ראית מה הומי עשה פעם עם סכין פרפר?
אז אם אתה שלוט ככה בפרפר(למרות שמה שהוא עשה לאו דווקר משמש לתקיפה או פגיעה לדעתי..אין לי משוג מה זה היה..כנראה סתם ליופי או משהו לא יודע) זה מבלבל מאוד את היריב וזה גם מקנה לך הרבה אפשרויות שאתה התר יריב בכלל לא תראה אותן מגיעות..

Deja Vu
25-05-07, 13:44
לא יוצאים למסיבות בירושליים אחי ואני אומר את זה בתור ירושלמי הקהל בכל המסיבות זה נטו ערסים ופרחות כל אחד שם אם האגו בשמיים באיזה מועדון זה קרה?

שריר בתחת
25-05-07, 13:50
לא יוצאים למסיבות בירושליים אחי ואני אומר את זה בתור ירושלמי הקהל בכל המסיבות זה נטו ערסים ופרחות כל אחד שם אם האגו בשמיים באיזה מועדון זה קרה?

למה רק למסיבות אל תיצא מהבית אחי טוב?

מה לא תיצא למסיבות ביגלל כמה הומואים חוץ מיזה מה ההבדל למסיבה או למטה סיבוב אתה מיסתכל אל מישהוא בעניים יכול לריב איתך קיצר תשאר בבית אחי כול היום כול הלילה כול החיים

Deja Vu
25-05-07, 13:54
למה רק למסיבות אל תיצא מהבית אחי טוב?

מה לא תיצא למסיבות ביגלל כמה הומואים חוץ מיזה מה ההבדל למסיבה או למטה סיבוב אתה מיסתכל אל מישהוא בעניים יכול לריב איתך קיצר תשאר בבית אחי כול היום כול הלילה כול החיים
חח כן בטח רק אני ילייצן מי אמר לא לצאת למסיבות לפני יומיים הייתי בטי אל וי אבל למה שאני יילך למסיבה אם חרא אנשים אם חרא מוזיקה שכולם שם ערסים מזדיינים ופרחות מגעילות מה לעשות שזה הקהל הירושלמי ואני לא מפחד לריב אם אף אחד גם לא עם ערסים למרות שלרוב הם רק רואים קצת שריר ורואים שגם אתה לא רואה בעניים הם בחיים לא יתחילו איתך בסופו של דבר הם חזקים על חלשים נדיר למצוא עבריינים הרוב סתם צעצועים

- Idan -
25-05-07, 13:55

תהיה חכם ..תגיד לו באותו הרגע "שמע אחי מצטער כפרה .. אני אוהב אנשים כמוך, אתה בנאדם זהב .. פשוט לא דעתי שהבחורה כאן חברה שלך .. מצטער אחי בוא לבירה על חשבוני".

שבור לו ת'פנים.
AHAHAHA ממש צחקתי בקול רם עכשיו. :laugh:

Gamerrrrr
לא מתערבים בריבים של אנשים אחרים, למה לדחוף את האף? אתה הכרת את הבחורה הזאת בכלל שבאת לעזור לה? מה חשבת שתציל אותה והיא תרד לך? אתה חי בסרט.....

ולהרבה אנשים שכתבו פה מי שמיומן יכול לפרוק סכין בחצי שנייה תוך כדי שהוא מפיל את היריב לרצפה.

VoRteX
חחח איזה גמור..תאמין לי שזה לא כזה פשוט..ראית מה הומי עשה פעם עם סכין פרפר?
אז אם אתה שלוט ככה בפרפר(למרות שמה שהוא עשה לאו דווקר משמש לתקיפה או פגיעה לדעתי..אין לי משוג מה זה היה..כנראה סתם ליופי או משהו לא יודע) זה מבלבל מאוד את היריב וזה גם מקנה לך הרבה אפשרויות שאתה התר יריב בכלל לא תראה אותן מגיעות..

הומי = בחור עם שכל
הומי = רכש כשרונות בשימוש בסכין

ערס = בחור ללא שכל
ערס = סתם מביא איתו סכין להיראות מאיים

oRis
25-05-07, 13:56
שמע חביבי בחורה יכולה ליסדדר לבד מה אתה אבא שלהההה ??????

דבר 2

אם אני הייתי שם

אז הייתי בא לערס ואומר לו שומע נשמה בוא רגע לאוטו שלי אם אתה גבר אני צריך לדבר איתך

מוציא מאוטו שלי את המקל של הטורי ומפרק אותו ואת כל החברים שלו

Deja Vu
25-05-07, 13:56

שבור לו ת'פנים.
וואלה צודק אחי תבא כזה כמו נקבה תשמע אחי לא באתי לריב פה וזה לא מתאים ובשנייה שהוא לא מוכן לזה תשולח אחד לפנים השיטה הכי טובה

שריר בתחת
25-05-07, 14:17
מה שנכון נכון בהפתעה זה הכי מצחיק

SuzukiR
25-05-07, 14:31
בתאכלס אני הייתי משחרר את החיה שלי (זאתי שבavatr )חיה מאוד מסוכנת היא גם יודעת לינהוג על טוסטוס ולירדוף אחריהם

היא הייתה טורפת אותם חחחח

מתן18
25-05-07, 14:34
בתאכלס אני הייתי משחרר את החיה שלי (זאתי שבavatr )חיה מאוד מסוכנת היא גם יודעת לינהוג על טוסטוס ולירדוף אחריהם

היא הייתה טורפת אותם :):):):)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחח יאוו הגת אותי.. חח עאלק"חיה מאוד מסוכנת וגם יודעת לנהוג על טוסטוס

ran7
25-05-07, 14:37
להפך אם תיברח

ואלה אחי אין לך מושג כמה אתה צודק...
צריך אומץ לא כוח
שנה שעברה ירדנו לחוף לבנון בעצמאות והיה שם איזה קטע עם קווקזים שנחשבים למסוכנים,
אז לא יודע איך זה שמישהו מצפת התקשר לאיזה ילד אחר שיבוא יסדר תעניינים שם,עכשיו זה שהתקשרו אליו זה ילד שאתה מביא לו נשיקה והוא מת אבל בחיים שלי לא ראיתי ילד אם כזה אומץ הקווקזים מאיימים עליו עם אקדח בראש ושפיץ בגב והוא עדיין אומר להם יערבים מזדיינים נו תירה בי עם לא שותים לך אחרי זה תדם בקיצר היה שם בלאגן בטירוף...

Homie
25-05-07, 14:40

למה שאני אהיה בעד סכינים?

מי שהולך עם סכין זה כי הוא אפס שלא יודע ללכת מכות,
שתבין שבחו"ל אנשים לא הולכים מכות ככה סתם עם סכינים,
אנשים הולכים מכות כמו שזה נשמע (אני לא מתכוון למקרי שוד או כנופיות)
לגיטימי שני אנשים יתווכחו סבבה אחד שם לשני סטירה השני החזיר לו אגרוף,
יופי נגמר, אחרי שבוע שניהם בסדר, בארץ לא! צריך לדקור! להרוס לבן אדם החיים!

ואני לא עצבני סתם קרו דברים מהנים השבוע :) מאוד מהנים :)

HammEr-StriKe
25-05-07, 14:47

צחקתי מעט על דבריך.. תקשיב לעצמך, לך זה עוד לא קרה אבל אתה יודע להשתלט על מישהו שבא לדקור אותך.. כמה שהבנאדם יפתח את הגוף שלו ויהיה עצום ויידע להילחם ולהגן מפני סכין זה לא יעזור לו כשהוא נמצא בסיטואציה הזו..
ראיתי בטלוויזיה בחדשות פעם מאבטח שהיו לו סריטות מסכינים וכמה דקירות, כאשר הייתה קטטה באיזה פיצוציה בין כמה בני נוער, הוא ניסה להרגיע שם את המצב לשלוט שם, והם ניסו לדקור אותו, והוא בעצמו ממה שאני ראיתי כששכב בבית חולים ודיבר למצלמות היו לו שרירים והוא היה גדול! והוא בעצמו אמר שכמה שהם יהיו רזים ושחיפים כשיש להם סכין ביד זה ממש מסוכן וכמה שתדעו איך להגן ולהתחמק זה לא יעזור.. מדובר בבנאדם שיודע להילחם ותיראה מה יצא למאבטח!! אני לא אומר סתם נער, אנחנו מדברים על מאבטח שמנסה להשליט סדר. ובנוסף הוא אמר שצריך להתרחק מאנשים כאלה.. וצריך להצדיק זאת..

אתה אומר שאתה יודע להתחמק, ואני שואל - אתה התחמקת פעם מסכין? לא מקרה אמיתי, סתם באימון עשית את זה?

SuzukiR
25-05-07, 14:47
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחח יאוו הגת אותי.. חח עאלק"חיה מאוד מסוכנת וגם יודעת לנהוג על טוסטוס

קבל את איזה שילוב שמתי עכשיו

זה גם מהמשפחה של החיה הראשונה אני קורא לה Helmargol

trhetrhe
25-05-07, 14:50
אני בחיים לא יברח מערסים.....אפילו אם הם יתחילו לריב אני לא יברח, אני אפילו ישאר ויקבל קצת מכות...אבל אני ישמור על הכבוד שלי!

Kachok
25-05-07, 14:51
אני בחיים לא יברח מערסים.....אפילו אם הם יתחילו לריב אני לא יברח, אני אפילו ישאר ויקבל קצת מכות...אבל אני ישמור על הכבוד שלי!

סבבה אחי רק חבל,הלוויה זה עסק יקר

gil-Nissim
25-05-07, 14:51

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.................
הרגת אותי מצחוק..

ran7
25-05-07, 14:53
סבבה אחי רק חבל,הלוויה זה עסק יקר
אתה חושב שכל הערסים אותו דבר?
יש כאלו משחקים אותה עבריינים ויש כמה שהם באמת כאלה, אבל לרובם אין אומץ לדקור...

מתן18
25-05-07, 14:53

חחחחחחח ימניוק אני אוכל והכל נפל לי חחחחחחחחחח ענק

Kachok
25-05-07, 14:58
אתה חושב שכל הערסים אותו דבר?
יש כאלו משחקים אותה עבריינים ויש כמה שהם באמת כאלה, אבל לרובם אין אומץ לדקור...

סבבה אלה שמשחקים אותה אפשר לאתר אבל אלה עם הסכינים? אני מעדיף שיקראו לי פחדן מאשר להיות אמיץ בקבר

Homie
25-05-07, 15:02
חחח תשמור על הכבוד שלך? :d
איזה כבוד בדיוק?
חחח זה משעשע, כבוד.
מזה כבוד?

Gamerrrrr
25-05-07, 15:04
חחח תשמור על הכבוד שלך? :d
איזה כבוד בדיוק?
חחח זה משעשע, כבוד.
מזה כבוד?
נראה לי שהם קצת נסחפו עם הקטע של המוניטין בפורום.........:wacko:

אבל באמת, כאילו מה אתם חושבים שאם תלכו בת"א ואתם גרים בצפון תשמעו התלחששויות "רואה את זה, זה זה מסוכן, יש לו קטן"

Kachok
25-05-07, 15:09

אחי אתה בן 15 איזה כבוד כבר יש לך?:laugh:

zidan
25-05-07, 15:11
הנה תלמדו..

http://youtube.com/watch?v=-2DtCUfCyfk

זה על סכין,יש בצד גם נגד נשק וכל זה.

yonip
25-05-07, 15:36
אהה ולקבל מכות זה לשמור על הכבוד???
אם מישהו מוציא לך סכין תברח ויום אחרי תשכח שהיית שם..
וכן הגיבורים ORiS ואלה אעלק להוציא מקל לשבור אותם אעלק
ואז זה יתחיל להיות מסוכן, ואז יתפסו אותך חברים שלו, או סתם אנשים ויזינו אותו..
יאללה גם כן כל האמיצים כאן אני רוצה לראות מישהו יעשה משהו במציאות... אל תעשו שטויות
ופאוור הבנתי תקטע שלך.. אתה כל הזמן כותב שאתה רוצה להתחזק מהאימונים .. מה הקטע אתה ילד שערסים מרביצים לו? אחי אל תעשה שטויות אל תחפש לריב ולידפוק תחיים שלך ושאתה תהיה גדול אתה תחשוב ותריאה כמה טיפש אתה היית שאתה מסתבך.. אל תחפש לריב אחי

אם זה ערסים כבדים עזבו אל תתעסקו אבל אם זה סתם ילדים חשים מפגרים כנסו בהם.

- Idan -
25-05-07, 15:37
הייתי רוצה ללמוד לנטרל סכין.

תראו את זה, קרב מקלות, יש שם כמה טכניקות ממש יפות לדעתי.
http://youtube.com/watch?v=BrN_0Vvs3dc&mode=related&search=

עוז20
25-05-07, 15:39
חחחחחחחחחחחחחחחחח כמה אנשים מדברים פה על פארש...אני חותך את ה*** שלי אם מישהו באמת יעשה מה שהוא מדבר פה....

trhetrhe
25-05-07, 16:51
למדתי שנתיים התגוננות רחוב, וביניהם היה כיצד להתגונן מנשק חם וקר (סכין).....אבל אני לא זוכר כלום!

Antonator1
25-05-07, 16:53
מה אמנות לחימה?! תוציא רישיון לנשק וסיימנו! סתם, תעשה מה בראש ש'ך.

toxicity
25-05-07, 16:59
למה שאני אהיה בעד סכינים?

מי שהולך עם סכין זה כי הוא אפס שלא יודע ללכת מכות,
שתבין שבחו"ל אנשים לא הולכים מכות ככה סתם עם סכינים,
אנשים הולכים מכות כמו שזה נשמע (אני לא מתכוון למקרי שוד או כנופיות)
לגיטימי שני אנשים יתווכחו סבבה אחד שם לשני סטירה השני החזיר לו אגרוף,
יופי נגמר, אחרי שבוע שניהם בסדר, בארץ לא! צריך לדקור! להרוס לבן אדם החיים!

ואני לא עצבני סתם קרו דברים מהנים השבוע :) מאוד מהנים :)
כי בארץ הערס המצוי הוא בדר"כ שחיף, בלי ידע או משו במכות, אז הוא לוקח סכין.

shay
25-05-07, 16:59
עשית בשכל!
ריב שנמנע זה ריב שנוצח!

Night_Wolf
25-05-07, 17:20
נראה לי שהם קצת נסחפו עם הקטע של המוניטין בפורום.........:wacko:

אבל באמת, כאילו מה אתם חושבים שאם תלכו בת"א ואתם גרים בצפון תשמעו התלחששויות "רואה את זה, זה זה מסוכן, יש לו קטן"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ח:1eye: :cry_1: :wacko:

השורה האחרונה הרסה אותי!

Dino Psaras
25-05-07, 18:01

אז אתה חמור זה מה שיש לי להגיד לך.

ran7
25-05-07, 18:07
זה גם תלוי אם אלו ערסים שסתם מחזיקים סכין או אנשים רציניים....

Danielllo
25-05-07, 18:40
דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.

Dino Psaras
25-05-07, 18:44
כל אחד נהיה לי פה אל קאפונה קטן..:8: :nono:

HammEr-StriKe
25-05-07, 19:14
הנה תלמדו..

http://youtube.com/watch?v=-2DtCUfCyfk

זה על סכין,יש בצד גם נגד נשק וכל זה.
זה רק לאנשים ממש ממש מיומנים, אתה צריך ללמוד את זה שנים רבות כדי לבצע את זה טוב רק באימון אני מדבר, לנטרל דקירה מסכין אתה צריך להיות ממש ממש מיומן זה באמת מסובך..
ממש ממש לא יעזור לך לשבת ולראות את זה, אם אתה חושב שצפיה בדבר תעזור לך לנטרל סכין אתה מצחיק! תצפה בזה אלף פעם זה ממש לא יעזור לך.. לא יעזור לך ולא לאף אחד.. בכל אופן נחמד לראות את זה.. זה מאוד יפה וזה הכל! :character63: :sleep:

Mr.Bazooka
25-05-07, 19:29
trhetrhe

מה קרה מרחת הרבה משחת זיעתר נהיית הרקולס לך לך...:XDemoticon:

כולכם מדברים באוויר כי עד שלא תיתקלו בקטעים כאלה לא תדע אני יביא מקלוישבור לו תראש וזה וזה וזה וזה וזה וזה ובלה בלה.
כמה ילדים אני מכיר שמדברים ככה ובמציאות לא עושים כלום או הו.
ובמהלך הזמן שלא הייתי בפורום נתקלתי בהרבה מצבים כאלה וידעתי להתרחק מזה וטוב שעשיתי ככה כי על האנשים שאני נפלתי היו בייצים והרבה והם לא ילדים בני 14 הם גדולים יותר והם ערבים ואצל ערבים אין רחמנות ולא מעניין אותם כמה שרירי אתה ברגע שאתה לא בא להם בטוב אתה צריך לברוח מזה לברוח...להסתלק.

חבר שלי כמעט אכל דקירה במועדון בגלל אחד כזה ואשפוז בבית חולים בגלל חבורה כזאת.

קיצר תימנעו ואל תשחקו אותה ואן דם.

Mazoz3
25-05-07, 19:44
מה קרה מרחת הרבה משחת זיעתר נהיית הרקולס לך לך...:XDemoticon:

כולכם מדברים באוויר כי עד שלא תיתקלו בקטעים כאלה לא תדע אני יביא מקלוישבור לו תראש וזה וזה וזה וזה וזה וזה ובלה בלה.
כמה ילדים אני מכיר שמדברים ככה ובמציאות לא עושים כלום או הו.
ובמהלך הזמן שלא הייתי בפורום נתקלתי בהרבה מצבים כאלה וידעתי להתרחק מזה וטוב שעשיתי ככה כי על האנשים שאני נפלתי היו בייצים והרבה והם לא ילדים בני 14 הם גדולים יותר והם ערבים ואצל ערבים אין רחמנות ולא מעניין אותם כמה שרירי אתה ברגע שאתה לא בא להם בטוב אתה צריך לברוח מזה לברוח...להסתלק.

חבר שלי כמעט אכל דקירה במועדון בגלל אחד כזה ואשפוז בבית חולים בגלל חבורה כזאת.

קיצר תימנעו ואל תשחקו אותה ואן דם.
:clap:

OMRI-TURBO
25-05-07, 19:58
בביוב יש הרבה חרא(ת"א-מועדונים-ערסים-מסוממים-שיכורים) שאתה שוחה בביוב אל תתפלא שאתה מתלכלך בחרא.

PoweRule
25-05-07, 20:06
ואלה לא שמעתי אחי
אבל אני מאמין שעלה שרבו אם אנשי ביטחון לא סתם ערסים !
אולי הם עולם תחתון אחי
יש לא אמרתי שכולם בסדר אבל לא כולם חרות אחחי

דרך אגב עברתי את זה שמחפש אקשן מה שאני מחפש זה רק להנות ולא אקשן עברתי תגיל הזה אחי

הומי צודק אלה שסתם הולכים אם סכין ברחוב סתם הומויים
תאמין לי שבנתניה יש כאלה שמחזיקים לא כדי לפגוע סתם באנשים אלא כדי להגן על עצמם.

Troya
25-05-07, 20:18
תאמין לי שבנתניה יש כאלה שמחזיקים לא כדי לפגוע סתם באנשים אלא כדי להגן על עצמם.
כן......:nono:

Coleman
25-05-07, 20:28
חבל שניסית להגן על הבחורה הזאתתת :x

Jones
25-05-07, 21:55
אני יש לי חברים ערסים כולי וכולי,אני גר בת"א,חברים ערבים גם,אז אין קשר לא כולם זבלות,יש אנשים נשמות,ואז מה אם יש לי שרשרת,יענו אני ערס...ותאמינו לי כל אלה שחשים אותה ברוס לי,ברגע אמת,ישתינו על עצמם,ולפותח הפוסט היית פשוט יכול להרגיע אותו בדיבורים יפים,וככה תשמור על כבודך,במקום שאתה בורח מול אלף 100 איש כמו קוקס..

Jones
25-05-07, 21:57
ואם היא הייתה חברה שלך,היה בסדר,אבל סתם בחורה חחח אחי עזוב..!

סוליקו
25-05-07, 22:00
לא יודע מה איתך אבל ערסים מחפשים מישהו שמוכן להגיב לזה תמיד אני רב איתם ! לא שאני רוצה הפ פשוט באים אלי

אבל הם תמציד שוכחים עם מי הם מתעסקים ! כי תמיד יש לי חברים בכל מקום שאני הולך אליו

וכמה פעמים אחרי המכות בכמה ימים בקרתי אצלהם בבית !

יוסייי
25-05-07, 22:13
לא יודע מה איתך אבל ערסים מחפשים מישהו שמוכן להגיב לזה תמיד אני רב איתם ! לא שאני רוצה הפ פשוט באים אלי

אבל הם תמיד שוכחים עם מי הם מתעסקים ! כי תמיד יש לי חברים בכל מקום שאני הולך אליו

וכמה פעמים אחרי המכות בכמה ימים בקרתי אצלהם בבית !

איזה סוליקו אתה טועה
הערסים מחפשים את ה"פראיירים" אלה שהם יראו שהם מפחדים מהם ויודעים מראש שלא יגיבו
אני בטוח שבמקרה של פאוור אם פאוור היה נראה כמו אליאב קרייסלר (שור לא קטן) לדוגמא אז הערס היה בודק אותו ועושה לו בטח "יש לך בעיות" ולראות תתגובה אם הוא היה רואה שהוא עונה לו כמו אחד שמפחד היה אם ביטחון ומתחיל לצאת אליו כמו שערסים יודעים אבל אם עונה לו כמו גבר היה מסובב תראש והולך ויצא לי לראות כמה "חברים" שהם כמו ערסים איך הם מגיבים תלוי על מי הם נטפלים

הגודל כן קובע..

Logout
26-05-07, 21:42
איזה סוליקו אתה טועה
הערסים מחפשים את ה"פראיירים" אלה שהם יראו שהם מפחדים מהם ויודעים מראש שלא יגיבו
אני בטוח שבמקרה של פאוור אם פאוור היה נראה כמו אליאב קרייסלר (שור לא קטן) לדוגמא אז הערס היה בודק אותו ועושה לו בטח "יש לך בעיות" ולראות תתגובה אם הוא היה רואה שהוא עונה לו כמו אחד שמפחד היה אם ביטחון ומתחיל לצאת אליו כמו שערסים יודעים אבל אם עונה לו כמו גבר היה מסובב תראש והולך ויצא לי לראות כמה "חברים" שהם כמו ערסים איך הם מגיבים תלוי על מי הם נטפלים

הגודל כן קובע..
ברסמי אתה צודק...
הכל תלויי בגישה ...גם אם הם רואים לפי הדיבור שלך שאתה לא מפחדש וזה ואתה גדול בגוף הם לא יתעסקו איתך אם הם רואים אבל שיש לך פה גדול אבל בוא נגיד שהם יכולים עליך במכות זה סתם ירגיז אותם והם ילכו איתך מכות.(מניסיון...xd חח למזלי יש לי חברים...) גם כן אלה סתם טמבלים וגם (לפחות אצלי ככה..) הם שחיפים ברמות קשותתתתתתתתת!!!!!!!!

עוז20
26-05-07, 21:48
איך אתם אוהבים לרשום ערס ושחיף חח

Antonator1
26-05-07, 21:51
איך אתם אוהבים לרשום ערס ושחיף חח
כשבדוגרי חצי מהפורום מורכב מהם נראה לי...

eumail20000
26-05-07, 22:22
אל תתעסק עם ערסים וזהו.

Dino Psaras
26-05-07, 22:29
אל תתעסק עם ערסים וזהו.

העניין שהם באים לחפש מכות..
היום הרוב זה סתם ערסוואטים צעצוע ששמים כיפה של נחמן, שומעים דיכאון ומדברים כמו עילגים ומנסים לעשות קול קשוח..

הרוב בכאפה לפנים אחת ואתה לא שומע מהם יותר, אבל יש גם יותר קשוחים ואם לא מסתדרים לבד אז יש חברים.

שוב פעם העניין שהם באים ומחפשים להסתבך!

Jones
26-05-07, 22:38
העניין שהם באים לחפש מכות..
היום הרוב זה סתם ערסוואטים צעצוע ששמים כיפה של נחמן, שומעים דיכאון ומדברים כמו עילגים ומנסים לעשות קול קשוח..

הרוב בכאפה לפנים אחת ואתה לא שומע מהם יותר, אבל יש גם יותר קשוחים ואם לא מסתדרים לבד אז יש חברים.

שוב פעם העניין שהם באים ומחפשים להסתבך!

בדיוק,לא כול הערסים הם אותו דבר,ישנם כאילו שחיפים תצעק עיליהם ,הם יברחו,אבל אחי אתה תמיד תהייה שוחר שלום .

DMX
26-05-07, 23:07
ואללה רק שתדעו שלרוב הערסים יש לב טוב, תבואו לערסים בגישה טובה והם יבואו אליכם בגישה טובה,בדוק

Jones
26-05-07, 23:10
ואללה רק שתדעו שלרוב הערסים יש לב טוב, תבואו לערסים בגישה טובה והם יבואו אליכם בגישה טובה,בדוק

כן צודק אחי,ולפעמים הם נותנים תשרים טובים,לפחות בעבודה שלי,תן להם נשמה אחת,יתנו לך 5 שקל טיפ.

Fatty
26-05-07, 23:10
אני ממש מסכים עם מה שdmx אמר מעלי.

אגב, נראה לי שאני היחיד בפורום שאף פעם לא הלך מכות. :p

trhetrhe
27-05-07, 01:49
אנחנו מדברים פה על סכינים וזה........היום בשכונה שלי היתה דקירה, ואני ראיתי אותה
http://news.walla.co.il/?w=//1112292
לא תפסו את הדוקר, הוא ברח עכשיו מחפשים אותו שוטרים בכל השכונה....הוא ברח ברגל!

והיה גם פיגוע ירי בשכונה שלנו
http://news.walla.co.il/?w=//1112318
ואני לא מאמין למה שקרה לי, שעתיים לפני הפיגוע ירי הזה בכפר, אני הייתי בתוך הכפר (הלכנו לקנות כל מיני דברים לעל האש ולנרגילה...שם ממש זול)

יiסי
27-05-07, 02:22

לא נכון אחי... יש ערסים בני עוולה ... כמה ערסים-אתיופי (זן מאוד מסוכן של הערס הארצישראלי) ראו את חבר שלי ( 1.85 על 100 קילו) ברחוב שאלו אותו : "יש לך סיגריה אחי?" הוא ענה להם: "לא אין לי.." ובאמת אין לו הוא לא מעשן לא החביא מהם הוא משהו .. פתאום הוא קיבל כאפה לתוך הפנים קפצו עליו איזה 4 אתיופים דפק ריצה ברח תפס אותו אחד הביא לו אגרוף הוא דחף אותו משהו וממש ברח משם כמו משוגע בספרינט שבוע אחרי כאבו לו השיניים מהבני ז האלה..

גם אני לא פעם ולא פעמיים קרה לי / ראיתי מקרים ומכות עם ערסים..
פעם חבר שלי רב עם אחד ה-ערסים של העיר.. הערס התחיל איתו חבר שלי בא הוריד לו את ה-אגרוף הכי חזק שהוא נתן אי פעם לראש ממש עילף אותו לריצפה ובעט לו בראש.. מאז הוא עבר כמה וכמה פעמים לבד בשכונה של אותו ערס בזמן שאותו ערס היה מוקף עם חברים שלו והם פשוט לא אמרו לו כלום.. ופעם אחת שהם כן אמרו קפצו עליו 2 והוא פשוט הפיל את שניהם לאיזה שיח ומהבושה הם פשוט לא הגיבו :P.... ואני מדבר פה באמת על ערסים חולים בראש..

פאוור
27-05-07, 03:12
לא נכון אחי... יש ערסים בני עוולה ... כמה ערסים-אתיופי (זן מאוד מסוכן של הערס הארצישראלי) ראו את חבר שלי ( 1.85 על 100 קילו) ברחוב שאלו אותו : "יש לך סיגריה אחי?" הוא ענה להם: "לא אין לי.." ובאמת אין לו הוא לא מעשן לא החביא מהם הוא משהו .. פתאום הוא קיבל כאפה לתוך הפנים קפצו עליו איזה 4 אתיופים דפק ריצה ברח תפס אותו אחד הביא לו אגרוף הוא דחף אותו משהו וממש ברח משם כמו משוגע בספרינט שבוע אחרי כאבו לו השיניים מהבני ז האלה..

גם אני לא פעם ולא פעמיים קרה לי / ראיתי מקרים ומכות עם ערסים..
פעם חבר שלי רב עם אחד ה-ערסים של העיר.. הערס התחיל איתו חבר שלי בא הוריד לו את ה-אגרוף הכי חזק שהוא נתן אי פעם לראש ממש עילף אותו לריצפה ובעט לו בראש.. מאז הוא עבר כמה וכמה פעמים לבד בשכונה של אותו ערס בזמן שאותו ערס היה מוקף עם חברים שלו והם פשוט לא אמרו לו כלום.. ופעם אחת שהם כן אמרו קפצו עליו 2 והוא פשוט הפיל את שניהם לאיזה שיח ומהבושה הם פשוט לא הגיבו :P.... ואני מדבר פה באמת על ערסים חולים בראש..

איך 100 קילו והוא לא ניכנס באתיופים מה הוא גנוב??

יiסי
27-05-07, 03:24
איך 100 קילו והוא לא ניכנס באתיופים מה הוא גנוב??

14-15-16 אלוהים יודע כמה אתיופים... מה אתה כבר יכול לעשות??
הרביצו לו אולי 4 בנפרק פעם אחת שניים קפצו עליו..
הם חיות רעות אין להם רחמים..