PDA

צפה בגרסא המלאה : מישו בכלל משתמש בתפריטים שבאתר? הם כ"כ משעממים!!

gps
25-05-07, 15:14
מישהו פה משתמש בתפריטים לעליה במאסה שיש באתר?
הם משעממים בטירוף!!! כל הקטע זה צריכת הפחמימות כי חלבונים זה ממש לא בעיה לצרוך במהלך היום.. אתה שותה חלב ויש לך חלבון.. הדברים שבאמת משביעים וזה בעיה למי שלא אוכל הרבה זה הפחמימות..

אבל! איזה פחמימות יש בתפריטים האלההה.. או לאכול כל יום 6 פרוסות לחם מחיטה מלאה (אחד המשעממים והמגעילים מי יטחן כל יום 6 פרוסות לחם בלי להשתגע) או דגני פייבר 1 שבטח עולים 30 שקל ל 750 גר' ולא מתאים למי שאין מספיק כסף

איפה הגיווןןןן ישראלבודייי
גם לטחון כוס תירס לא נשמע משהו.. כנראה שפחמימות זה דבר משעמם ומאוס
ולא לכל בנאדם יש בבית ספגטי ואורז וגם אם יש יספיק בדיוק ל 3 ימים עד ששאר הבית גם יטחן את זה..

עבו
25-05-07, 15:18
מישהו הכריח אותך לאכול בדיוק מה שכתוב בתפריטים באתר?
זה נותן לך כיוון לתפריט מסודר אם אתה רוצה לעשות כזה לעצמך...
מקורות חלבון לא חסרים ופחמימות בכלל אין על מה לדבר במיוחד אם אתה רוצה לעלות במאסה

P-a-n-1-c
25-05-07, 15:25
מה אתה רוצה שהם יצחיקו אותך?

gps
25-05-07, 15:28
מישהו הכריח אותך לאכול בדיוק מה שכתוב בתפריטים באתר?
זה נותן לך כיוון לתפריט מסודר אם אתה רוצה לעשות כזה לעצמך...
מקורות חלבון לא חסרים ופחמימות בכלל אין על מה לדבר במיוחד אם אתה רוצה לעלות במאסה

אין שם מקור אחד טוב לפחמימה (חוץ מש"ש שאני עושה ממנו אבקה בבלנדר ובגיינר בייתי) שאמרתי לעצמי וואלה את זה אני יכול לשלב יפה בתפריט
הכל מגעיל.. לחם.. ממש טעים.. כל היום לטחון לחם..

פייבר1 זה אחלה כי אפשר לאכול את זה עם חלב אבל זה יקר טילים בטח

אל תתקפו תנסו לעזור אני פשוט לא מוצא מקורות שאני מסוגל לאכול לפחמימות

עבו
25-05-07, 15:37
חח בואנה יגנוב מה אתה מסטלבט? הלוואי עלי ככה להיות בבעיה עם הפחמימות... כל דבר שני שאני דוחף לפה זה פחמימות..... יש לך אורז פסטה פתיתים ש"ש לחם.. פסק זמן שוקולד חלב מעולה (סתם)
קיצר גבר לא חסר לך פחמימות איפה אתה חי

gps
25-05-07, 15:40
ונניח שאני לא יאכל הרבה פחמימות.. אני עדיין אגדל רק בלי הרבה שומן לא?

כי נניח יש מישהו שחיף שרוצה לגדול ולהיות שרירי.. תפריט עם הרבה פחמימות יעלה אותו גם בשומן.. אבל אותו תפריט (הרבה חלבון) בלי הרבה פחמימות יגרמו לו לגדול רק בלי עליה באחוזי השומן.. לא ככה?

DropDead
25-05-07, 15:50
אז תמיר את הפחמימות למשהו יותר זול מה הבעיה שלך .. .
יש אורז מלא, ש"ש, פסטה, תפוחי אדמה שהם מאוד זולים ...
וואלה ב20 שקל בערך אני מביא שתי קילו ש"ש שתי קילו אורז ואני מסודר

Moshe
25-05-07, 15:51
הם מביאים דוגמה לפחמימות , בעיקרון אפשר לאכול עוד מגוון רחב של פחמימות:
קינואה , כוסומת , אורז , פסטה , תפוח אדמה , בורגול , פירות , ירקות , לחם , אפונה ושעועית יבשות , שיבולת שועל , קורונפלקס , תירס , גריסים , בטטה.
אני יכול להמשיך עוד הרבה... , משעמם זה משהו שלא מחפש ולא מתעמק לעומק זה משעמם..
בהצלחה.

gps
25-05-07, 17:25
ונניח שאני לא יאכל הרבה פחמימות.. אני עדיין אגדל רק בלי הרבה שומן לא?

כי נניח יש מישהו שחיף שרוצה לגדול ולהיות שרירי.. תפריט עם הרבה פחמימות יעלה אותו גם בשומן.. אבל אותו תפריט (הרבה חלבון) בלי הרבה פחמימות יגרמו לו לגדול רק בלי עליה באחוזי השומן.. לא ככה?

אפשר תגובה על האמירה הזאת?
כי יש הרבה אנשים עם גוף יפה מאוד ושרירי ואחוזי שומן נמוכים.. ואני *יודע* שהם לא עשו לפי שלבי: מאסה-->>חיטוב.. אלא היו שחיפים ופתאום נהיו שריריים..

Shlomik
25-05-07, 17:33
אפשר תגובה על האמירה הזאת?
כי יש הרבה אנשים עם גוף יפה מאוד ושרירי ואחוזי שומן נמוכים.. ואני *יודע* שהם לא עשו לפי שלבי: מאסה-->>חיטוב.. אלא היו שחיפים ופתאום נהיו שריריים..
כנראה שיש להם גנטיקה טובה ובנוסף הם עשו עליה נקיה ונכונה במסה והינה קיבלת גוף שרירי שנשאר יחסית חטוב כל השנה.

אני יכול להגיד לך על עצמי שתהליך העליה שלי לקח משהו כמו 6-7 חודשים מסודרים שמתוכם בחמש הראשונים הייתי די חטוב בסוף כבר הרשאתי לעצמי יותר לאכול חופשי מעבר לתפריט ובאמת כבר לא היה זכר לריבועים אבל בהתחלה שעליתי יחסית נקי למרות שעליתי במסת שריר נשארתי יחסית חטוב ועדיין התפריט שלי היה רובו פחמימות.

gps
25-05-07, 18:24
כנראה שיש להם גנטיקה טובה ובנוסף הם עשו עליה נקיה ונכונה במסה והינה קיבלת גוף שרירי שנשאר יחסית חטוב כל השנה.

אני יכול להגיד לך על עצמי שתהליך העליה שלי לקח משהו כמו 6-7 חודשים מסודרים שמתוכם בחמש הראשונים הייתי די חטוב בסוף כבר הרשאתי לעצמי יותר לאכול חופשי מעבר לתפריט ובאמת כבר לא היה זכר לריבועים אבל בהתחלה שעליתי יחסית נקי למרות שעליתי במסת שריר נשארתי יחסית חטוב ועדיין התפריט שלי היה רובו פחמימות.

עליה נקיה במאסה.. בדיוק לזה התכוונתי.. לפעמים אני פשוט לא מוצא את המינוחים המתאימים..
אז לגבי עליה נקיה במאסה לבנאדם רזה-חייבים תפריט שיהיה דומה לתפריטים לעלייה במאסה? או שאפשר להוריד משמעותית את מס' הפחמימות ולשמור על הרבה חלבון בשביל לעלות נקי יותר?
או בקיצור-איך עולים נקי?? למה צריך לאכול הרבה בשביל זה אם בכלל?

moshebe
25-05-07, 18:37
אם יש לך גנטיקה טובה אתה יכול לעשות עליה מלוכלכת ולהעלות יותר במסת השריר אך עם עלייה קלה גם בשומן-ולכן לאחר מכן תצטרך לעשות חיטוב.

אם יש לך גנטיקה פחות טובה(או שפשוט אין לך כוח לחיטוב)תקרא מאמרים ויש לך כמויות ומינונים מומלצים למשל ב"המדריך השלם לעליה במסה" אתה יכול לבדוק שם הכל

gps
25-05-07, 18:42
אם יש לך גנטיקה טובה אתה יכול לעשות עליה מלוכלכת ולהעלות יותר במסת השריר אך עם עלייה קלה גם בשומן-ולכן לאחר מכן תצטרך לעשות חיטוב.

אז לפי מה שאתה אומר:
עליה נקייה תכלול בתוכה קצת עליה בשומן..
השאלה איך לעשות עליה נקייה? לאכול את כמות החלבונים הדרושה ובלי הרבה פחמימות? (שוב, מדובר על בנאדם רזה בכל מובן)

אם יש לך גנטיקה פחות טובה(או שפשוט אין לך כוח לחיטוב)תקרא מאמרים ויש לך כמויות ומינונים מומלצים למשל ב"המדריך השלם לעליה במסה" אתה יכול לבדוק שם הכל

לא הבנתי מה אמרת פה.. ומדברים שם על מלא פחמימות.. למה לי הרבה פחמימות אם אני רוצה עליה נקיה?

barak
25-05-07, 18:48
אתה לא תגדל בלי הרבה פחמימות, גם לא עלייה נקייה.
אם אתה רוצה, אתה יכול לבחור שרק 50% מהתפריט יהיו מפחמימות ולא יותר(לדעתי, 50 זה המינימום).
אתה יכול לנסות אולי כן להוריד את הפחמימות אבל תצטרך להוסיף שומן כמקור אנרגיה, מה שיגרום אולי לתחושת רעב כי בגרמים של מזון אתה אוכל פחות (פחמימה-4 קל' לג' לעומת 9 של שומן).
בנוסף אתה גם יכול לשים אירובי באימונים, זה יאט קצת את העלייה במסה, אבל זה ייתן עלייה נקייה יותר.
מקווה שעזרתי

Moshe
25-05-07, 18:50
כדי לעלות במסת שריר צריך להיות במאזן חיובי(מעל התחזוקה,להכניס יותר קלוריות ממה שמכניסים) , לכן אין לדעת כמה קלוריות ילכו לאנרגיה , כמה לבניית שריר וכמה יאגרו בשומן , ההמלצה הכי טובה ל"מסה נקייה" הינה 500 קלוריות מעל התחזוקה , שכמובן אין דבר כזה בכל מצב בכל מקום עולים בשומן השאלה היא כמובן כמה עולים ואיך זה נראה לעין לאחר הוספת המסת שריר "החדשה".
"מסה נקייה" , יש האלו שגם עושים אירובי לשפר סיבולת לב ריאה , לשמור על הבריאות , וכמובן זה עוזר לעלות יותר נקי.
אם אתה בן אדם רזה וכל חייך היית רזה אין לך מה לדאוג בקטע של ההשמנה אם תשמין תלך תעשה חיטוב של חודש-חודשיים-שלוש , זה לא כזה נורא וזה אפילו יכול להיות כיף לבן אדם שאף פעם לא התנסה ..