PDA

צפה בגרסא המלאה : סידרתי את התפריט מקווה שיצא טוב..

gps
25-05-07, 20:09
שלום לכולם אחרי הזעה וחיפוש בנרות על פחמימות שאני יאהב הצלחתי להרכיב משהו שנראה לי נורמלי.. תפריט עליה במאסה.
גובה: 184
משקל: 75
מטרה: מאסה, היפרטרופיה וכו'.. ההפך מחיטוב קיצר

1) בוקר (נניח שעה 12 בצהרים) : כוס וחצי ש"ש גרוסה, 300-350 מ"ל חלב + כף חמאת בוטנים + חצי סקופ אבקת חלבון + בננה וחצי

2) לאחר כמה שעות: לחמניה עם 50 גר' פסטרמה + 50 גרם קרקרים

3) לפני אימון שעה 6 וחצי: בננה + חצי סקופ אבקת חלבון + 300 מל חלב + כף דבש.

4) מיד לאחר אימון: סקופ אבקת חלבון עם 2 סקופים סוכר ענבים במים.

5) תוך גג שעתיים: חביתה מ 2 ביצים + מלפפון + לחמניה + כף שמן זית + 30 גרם קורנפלקס תלמה צהוב של אלופים

6) לפני השינה: קוטג' 3 או 5 אחוז שלם+כף חמאת בוטנים+פיתה

בהערכה גסה (מחשבון אולימפוס)
קלוריות: 2223
שומנים: 64
חלבונים: 158
פחמימות: 272

Agoraphobic
26-05-07, 17:15
בכללי סבבה..

אבל במקום פיתות ולחמניות אתה יכול לאכול לחם מחיטה מלאה - זה פשוט יותר בריא

THE_JUGGERNAUT
26-05-07, 17:16
הייתי לוקח את הדיוק של אולימפוס בערבון מוגבל מאוד.....:ph34r:

Agoraphobic
26-05-07, 17:22
עלק רשמת " קורנפלקס צהוב של תלמה של אלופים"..

איזה מושפע אתה מפרסומות אלוהים..p:

AB6Killer
26-05-07, 17:35
למשקל שלך אתה צריך לאכול יותר ..
אממ לא כל כך ניראה לי המס' של 158 גר' של חלבונים ניראה לי שאתה אוכל פחות מעט ..
פחממות תוסיף יותר .
מה עם פירות ירקות גם מאוד חשוב ,אנטי אוקסידנטים חזקים ,סיבים תזונתיים ,ויטמינים מינירלים מאיצי חילופי חומרים ...

Rm3
26-05-07, 18:23
מעט מידי קלוריות...תוסיף

Sugarzaza
26-05-07, 19:10
עוד 4-5 פירות ועוד 4-5-6 ירקות. רד מהקרקרים, תעבור לדגנים מלאים. גם קטניות ואגוזים יהיו במקום

maya
26-05-07, 19:14
תוסיף ירקות ופירות תוסיף איזו כף טחינה עם הלחמיניה בארוחה השניה

gps
27-05-07, 00:29
אז הבנתי להוסיף ירקות ופירות

בקשר לפיתה מחיטה מלאה וגם לחמניה אני אנסה לארגן שהורים שלי יפסיקו לקנות מקמח לבן כי זה מה שקורה כרגע

אממ.. לרדת מהקרקרים? אני יכול לקנות קרקר מחיטה מלאה פשוט

כף טחינה בארוחה השניה? סבבה.. חומוס גם טוב?
טחינות תעשייתיות זה הכל חרא לדעתי.. הכל מדולל במים

מי שלא האמין על הכמות חלבון בתפריט.. מה הבעיה? את האמת זה בימים עם אימון ככה שזה 2 סקופים של א. חלבון זה כבר 50.. יש לי די הרבה חלב בתפריט.. רק תעיף מבט ותראה..

להוסיף קלוריות מישהו אמר.. יש הצעות?

gps
28-05-07, 05:35
שיניתי קצת והוספתי ערכים אחרי כל ארוחה:
1) בוקר: כוס וחצי ש"ש, 300-350 מ"ל חלב + כף חמאת בוטנים + חצי סקופ אבקת חלבון + בננה וחצי
פחמימות: 140 חלבונים: 50
2) לאחר כמה שעות: לחמניה + 50 גר' פסטרמה/מקור חלבון אחר + 50 גרם קרקרים עם 15 גר' ריבה
פחמימות: 55 חלבונים: 10
3) לפני אימון שעה 6 וחצי: בננה + חצי סקופ אבקת חלבון + 300 מל חלב + כף דבש.
פחמימות: 40 חלבונים: 20
4) מיד לאחר אימון: סקופ אבקת חלבון עם 2 סקופים סוכר ענבים במים.
פחמימות: חלבונים: 24
5) תוך שעתיים: חביתה מ 2 ביצים + מלפפון + לחמניה + כף שמן זית + 30 גרם קורנפלקס תלמה
פחמימות: 40חלבונים:14
6) לפני השינה: קוטג' 3 או 5 אחוז שלם+כפית חמאת בוטנים+פיתה+תפוח
פחמימות: 70חלבונים:25

פחמימות: 345
חלבונים: 143

*בארוחות 4+6 היתה לי בעיה בכמות פחמימות. כמה פחמימות יש בתפוח? (לא יודע כמה זה שוקל) וכמה יש ב 2 סקופים סוכר ענבים?

**נראה תפריט עליה במאסה (לא חיטוב!) מוצלח?

***אני מבין שחסר לי פירות וירקות כי בינתיים בתפריט שלי הדברים היחידים שיש זה תפוח בננה ומלפפון..

****לגבי הטחינה זה באמת נראה לי עלוב ומדולל במים.. אלא אם זה גולמית שמכינים בבית..

*****הערה כללית: נגיד מחר אמא שלי מכינה פסטה עם גבינה.. אני יאכל אותה ולא יזרוק אותה בגלל שאני צריך לאכול "לחמניה עם פסטרמה" (לפי התפריט).. הרי אחרי הכל פסטה עם גבינה זה לא פחות פחמימות וחלבונים מאשר לחמניה עם פסטרמה..
נגיד אני רואה שבארוחה מס' 2 יש לי ככה וככה פחמימות וככה וככה חלבונים אני אוכל פשוט להחליף במשהו זמין אחר.. אני הרי תמיד אהיה תלוי במצרכים שיהיו בבית והכל.. לא?

****** שמתי לב שבימים ללא אימון (3 בשבוע אין לי אימון) אני משקיע פחות בתזונה.. מה יהיו ההשלכות? (אני פחות רעב בימים האלה.. הזמנים משתנים לי כי אני לא הולך למכון.. והכל מתחרבש)

Sugarzaza
28-05-07, 10:57
קשה לי להאמין שקרקרים משתווים באיכות שלהם ללחם מקמח מלא. אפילו אם הם עשויים מקמח מלא

הזמנים לא משמעותיים חוץ מלאחר אימון ובבוקר.

לך לחנות טבע ותקנה טחינה משומשום מלא. מרגיש כמו חמאת בוטנים, אבל מזין בטירוף. (יותר מ700 מ"ג סידן ו12 גרם ברזל ב-100 גר' מוצר!)

gps
28-05-07, 16:32
קשה לי להאמין שקרקרים משתווים באיכות שלהם ללחם מקמח מלא. אפילו אם הם עשויים מקמח מלא

הזמנים לא משמעותיים חוץ מלאחר אימון ובבוקר.

לך לחנות טבע ותקנה טחינה משומשום מלא. מרגיש כמו חמאת בוטנים, אבל מזין בטירוף. (יותר מ700 מ"ג סידן ו12 גרם ברזל ב-100 גר' מוצר!)

תודה על ההמלצה!

אוקיי אז אני מבין שפחות או יותר התפריט שלי לא רע.. מקווה לעמוד בו ברוב השבוע