PDA

צפה בגרסא המלאה : יש לי בעיה מוזרה עם האימונים, כנסו בבקשה

TzachimmortaL
26-05-07, 19:14
חח בזמן האחרון שמתי לב שהאימונים שלי נהיו מוזרים בטירוף.
ז"א, אני עובד לפי התוכנית שהמאמן הביא לי - התוכנית היא Abc וזה מחולק כך:
A - כתפיים + רגליים
B - גב + יד קדמית + בטן
C - חזה + יד אחורית
עכשיו, אני עושה את התרגילים, ומשום מה אני לא מרגיש את השריר עובד חחח
הטכניקה שלי נכונה לפי מה שהמאמן אמר (וגם מאמן נוסף אמר לי ככה)
ואני עושה את המשקל הכי גבוה שאני יכול...
נגיד בלחיצת חזה יש לי 8 חזרות, אז אני עושה את ה8 ואני מגיע לסוג של כשל , החזרות האחרונות קשות מאוד ואני עדיין מקפיד על טכניקה נכונה והכל, וכמובן שזה ממש קשה ואני בקושי מזיז את המשקל, אבל אחרי שאני מוריד את המשקולות אני כבר לא מרגיש את החזה, ולא יודע זה מרגיש כאילו אני לא עבדתי עליו בכלל וסתם עשיתי סט לחינם...
דיברתי עם המאמן על זה והוא אמר שבתכנית הבאה הוא יתן לי טווח חזרות גבוה יותר (עכשיו אני עושה 6-10) והוא מאמין שזה מה שיפתור את הבעיה, אבל עד אז (כחודש) אני אשתגע עם האימונים האלה
חח למישהו יש עצה בנוגע לזה?
מצטער על החפירה, ותודה מראש!!!

Cowboy187
26-05-07, 19:31
הטווח שאתה עובד בו (6-10) הוא בסדר וזו לא הבעיה.

אם המאמן כפיתרון ייעץ לך להעלות את טווח החזרות, בלי להתחשב במטרה שלך, אז ברור שאין לך מה להקשיב לו, וזה אומר שיכול להיות שהטכניקה באמת לא נכונה למרות שהוא אמר שכן.
חוץ מזה, אתה יכול להוסיף עוד סט, או בעקרון, כל עומס נוסף, יכול לעזור.
בכל מקרה, לא תמיד מרגישים. אני עושה 5 סטים מאוד עצימים של מתח באימון, אני מרגיש שם את הגב? נדיר שכן. אבל האם הוא עובד? עובד ועובד מעולה.
אל תדאג, תמשיך להתאמן. כמו שאמרתי, תעלה עוד עומס אם אתה רוצה לנסות, עוד סט, עוד תרגיל, אולי יעזור.
בהצלחה! :wiggle:

TzachimmortaL
26-05-07, 19:36
הטווח שאתה עובד בו (6-10) הוא בסדר וזו לא הבעיה.

אם המאמן כפיתרון ייעץ לך להעלות את טווח החזרות, בלי להתחשב במטרה שלך, אז ברור שאין לך מה להקשיב לו, וזה אומר שיכול להיות שהטכניקה באמת לא נכונה למרות שהוא אמר שכן.
חוץ מזה, אתה יכול להוסיף עוד סט, או בעקרון, כל עומס נוסף, יכול לעזור.
בכל מקרה, לא תמיד מרגישים. אני עושה 5 סטים מאוד עצימים של מתח באימון, אני מרגיש שם את הגב? נדיר שכן. אבל האם הוא עובד? עובד ועובד מעולה.
אל תדאג, תמשיך להתאמן. כמו שאמרתי, תעלה עוד עומס אם אתה רוצה לנסות, עוד סט, עוד תרגיל, אולי יעזור.
בהצלחה! :wiggle:
הטכניקה אני מאמין שהיא נכונה, כי בעבר זה לא היה ככה... ממש הרגשתי את השריר
ומה גם התחלתי בשיטה חדשה לפני שבועיים ככה, לתת דגש על התנועה האקצנטרית, הרגשתי את השריר חזק, אבל נחש מה... אחרי השבועיים, כאילו כלום! ואני עושה את זה אותו דבר , אותה טכניקה ואולי המשקל קצת יותר גבוה
ויוצא שאם אני מוסיף עוד משקל, אני ממש פוגם במספר חזרות וזה יוצא גרוע
ואם אני מוסיף עוד סט, אז יהיו לי יותר מדיי סטים...

Cowboy187
26-05-07, 19:43
אולי אתה תקוע באותם תרגילים? אולי תנסה לגוון, תרגילים חדשים, תעבוד שוב על תנועה אקצנטרית איטית, ואל תפגום בטווח החזרות, בסופו של דבר אם תעלה יותר מידי משקל כאשר הוא כבד לך אתה כן תפגום בטכניקה.

TzachimmortaL
26-05-07, 19:48
אולי אתה תקוע באותם תרגילים? אולי תנסה לגוון, תרגילים חדשים, תעבוד שוב על תנועה אקצנטרית איטית, ואל תפגום בטווח החזרות, בסופו של דבר אם תעלה יותר מידי משקל כאשר הוא כבד לך אתה כן תפגום בטכניקה.
כן אני מחליף כל חודשיים תכנית ולא חסר גיוון...
ואני עדיין עם השיטה של התנועה אקצנטרית איטית, כבר כמה שבועות וזהו עבר לי כל העניין שאני מרגיש את השריר
ואני משתדל לא לעלות משקלים כי אז כמו שאמרת אני פוגם בחזרות ממש
אז אני לא יודע מה לעשות...
ותודה על העזרה אחי

DropDead
26-05-07, 21:32
אם אתה עולה במשקלים ויש התקדמות בשריר ובהתפתחות והכול אז אין בעיה ..

Mad_dog
26-05-07, 22:34
הכול בראש אחי עם אתה עובד נכון אז הכול בסדר אל תדאג שאתה לא מרגיש כאבים עם זה מה שאתה רוצה להרגיש יש מקומות אחרים לזה :)

TzachimmortaL
27-05-07, 10:36
ואללה תודה חברים עזרתם לי :jockey:
רק מה, ההתקדמות שלי נורא איטית משום מה, בקושי אני מתקדם... ממש בקושי

shaloml
28-05-07, 12:34
תנועה אקצנטרית יותר מידי תגרום לפגיעה בריקמות חבור אז אל תשתולל עם זה יותר מידי זמן מספיק לתנוה אקצנטרית עד 3 שנייות

TzachimmortaL
28-05-07, 15:28
תנועה אקצנטרית יותר מידי תגרום לפגיעה בריקמות חבור אז אל תשתולל עם זה יותר מידי זמן מספיק לתנוה אקצנטרית עד 3 שנייות
כה אני עושה עד 3 שניות :king:
אבל אני שוקל אם להפסיק עם השיטה הזאת לכמה שבועות ולהתחיל להעמיס קצת יותר משקלים, ואז שאני אתקע אז להמשיך עם האקצנטרית וכך הלאה...