PDA

צפה בגרסא המלאה : עומרי מפליקס במהלך אימוניו

Antonator1
28-05-07, 22:45
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1579662

Night_Wolf
28-05-07, 22:48
עכשיו בלי להיסטלבט עליו אם אתה נותן לי "לגדל" אותו אני עושה ממנו חיה לא נורמלית אם הרצון שלו להתקדם

Yoshi-Moto
28-05-07, 22:49
יותר מידיי שרירים זה כבר מגעיל...

סתם לא, עכשיו ברציינות... ביחס לגיל הוא ממש לא רע..

toxicity
28-05-07, 22:53
הוא כבר יותר מ14 אם אני לא טועה, ופה כבר רואים שהוא בכלל לא מדהים, נחמד אבל לא יותר.
ולא נמאס לו לצלם את עצמו לעשות וידיאו על עצמו? יש בויבילדרים מקצועיים בלי כל כך הרבה תמונות...

Night_Wolf
28-05-07, 22:58
הוא כבר יותר מ14 אם אני לא טועה, ופה כבר רואים שהוא בכלל לא מדהים, נחמד אבל לא יותר.
ולא נמאס לו לצלם את עצמו לעשות וידיאו על עצמו? יש בויבילדרים מקצועיים בלי כל כך הרבה תמונות...
בגלל זה הוא מפרסם את זה בוואלה ולא פה :sbb4:

gil-Nissim
28-05-07, 23:06
חחחחחחחחחחחחחח.....
עוד פעם הילד הזה?
לבן דוד שלי בן 10 יש יותר מסה וחיטוב מימנו והוא לא מתאמן.

Powerlifter
28-05-07, 23:27
אין לו גוףף בגרוש..., יש אולי טיפטיפטיפטיפה כוח אבל זהו...

סוליקו
28-05-07, 23:28
בן כמה הוא ??

Powerlifter
28-05-07, 23:30
בן כמה הוא ??
14 ככה אחי

Jones
28-05-07, 23:41
שחיףףף

ahtung
28-05-07, 23:57
תשמעו הוא מרים משקלים דווקא די מרשימים לגילו,ואני בספק אם הרבה מפה הרימו משקלים כאלה,גם אם זה סתם להרשים.

Night_Wolf
29-05-07, 00:21
הוא חזק כן לגיל שלו אבל מה הבן אדם בטח סתם מתאמן כל החוכמה שיעשה מסה נכונה שישמור על תזונה ושיתקדם וואלה שיבוא לפה לפורום נסדר אותו במקום שיראה את הסרטונים שלו לכל הNOOBS בוואלה ובתפוז שלא מבינים שיט מהחיים שלהם ראינו כבר את התגובות על ג'י קטלר "איש אדום" חחחחחחחח שיבוא לפה וניראה כבר מה יצא ממנו ככה סתם חוץ מטיפה כוח וחיטוב אין לו כלום:nono:

toxicity
29-05-07, 00:51
תשמעו הוא מרים משקלים דווקא די מרשימים לגילו,ואני בספק אם הרבה מפה הרימו משקלים כאלה,גם אם זה סתם להרשים.
איזה משקלים הוא הרים כבר? 20 קילו בפריצ'ר?

Bullet
29-05-07, 00:55
איזה משקלים הוא הרים כבר? 20 קילו בפריצ'ר?
בגיל 14 אני בטוח שאף אחד פה לא היה עושה 20 קילו פריצ'ר. לילד אכן יש פוטנציאל גדילה, והוא יגדל להיות אחד הסוסים.

Deja Vu
29-05-07, 00:56
ישרוטים אני רוצה לראות אך אתם הייתם נראים בגיל 14 נדיר לראות מישהו כזה מורעל בארץ בגיל הזה כל הכבוד לו:clap:

מתן18
29-05-07, 01:03
חחח דווקא סוס רציני לגילו..אבל הוא סועד סרטים חושב הוא מינימום קאטלר..

gog
29-05-07, 01:06

חחחח סועד סרטים :clap: :laugh: :clap:

הזכרת לי את "רועי\יורי" מארץ נהדרת.
יש מצב= יש תרחיש
סוף הדרך= קץ העולם

מגיע לך מוניטין על זה שצחקתי קצת :)

יiסי
29-05-07, 01:07

והצמה בכלל.. סאן גוקו סטייל

אליאב קרייסלר
29-05-07, 01:13
עכשיו שאני חושב על זה איזו זכות דיבר יש לכם בכלל אני בגיל 14 הייתי נראה חצי ממנו והיום אני נראה כפול ממכם...
חכו עוד משהו כמו 3 שנים הוא יבוא לפה ופשוט מאוד יצחק עליכם הוא מורעל ולא נראה שהוא עומד לפרוש מהענף בזמן הקרוב...חח אני במקומכם הייתי שוקל מילים מגיע לו כבוד:clap:

Troya
29-05-07, 08:47
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1532342
סוס אמיתי יש פוטנציאל!

Powerlifter
29-05-07, 09:48
סוס אמיתי יש פוטנציאל!
פיייי איזה פווארליפטר מטורף!! XD

Bullet
29-05-07, 10:26
עכשיו שאני חושב על זה איזו זכות דיבר יש לכם בכלל אני בגיל 14 הייתי נראה חצי ממנו והיום אני נראה כפול ממכם...
חכו עוד משהו כמו 3 שנים הוא יבוא לפה ופשוט מאוד יצחק עליכם הוא מורעל ולא נראה שהוא עומד לפרוש מהענף בזמן הקרוב...חח אני במקומכם הייתי שוקל מילים מגיע לו כבוד:clap:
כבוד על מה בדיוק?

PcGunMan
29-05-07, 10:36
סוס אמיתי יש פוטנציאל!

גדול!!! :):):):) מוןניטין

Powerlifter
29-05-07, 11:05
רוב התמונות שלו לא אמינות.. זה כמו שאני ישים 100 ק"ג על עצמי במילטרי ויגיד שעם זה אני עושה curels

angrymofo
29-05-07, 11:29
פחח באחת התגובות מישהו כתב לו שם
בגיל מסויים כל השרירים האלה יהפכו לשומנים לכן עדיף לא לגדל שרירים פחפחפחפחפחפחפח

Powerlifter
29-05-07, 11:31
בגיל מסויים כל השרירים האלה יהפכו לשומנים לכן עדיף לא לגדל שרירים פחפחפחפחפחפחפח
עזוב אחי אני כבר הפסקתי להסתכל על התגובות :):):):), כמו למשל "אתה דפוק זה יעשה לך מחלות לב ואתה לא תגבהה" איזה טמבלים יש...

VoRteX
29-05-07, 11:35
סתם שחיף מה אתם עושים סיפור???
הוא אפילו עדיין לא התפתח, כתפיים צרות, עצמות רזות כאלה, הקיצר שחיף.

Antonator1
29-05-07, 11:36
איך נמאס לי מהמגמה הזאת של אנשים שמעודדים ישיבה על הספה...כמובן שהרבה אנשים גם שוכחים שעבודה עם משקולות, חיזוק ופיתוח שרירים הם חלק כמעט מכל ענף ספורט מודרני.

Antonator1
29-05-07, 11:37
בנות בשכבה שלי מסתובבות עם צמות פחות בומבסטיות...

Meir787
29-05-07, 12:32
אני לא הרבה יותר מבוגר ממנו, והמשקלים שלי גבוהים משמעותית. אין ממה להתלהב.

damn
29-05-07, 12:49
אני לא הרבה יותר מבוגר ממנו, והמשקלים שלי גבוהים משמעותית. אין ממה להתלהב.
צודק 100%.

Leo
29-05-07, 12:55
בהתחלה חשבתי שהוא מתלהב

אבל תראו את כל המדריכים האלה "בחדר כושר" שמגיבים

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחח
חח
ח

iNFace
29-05-07, 13:14
שחיפשיף.. : )
איזה צ'יטים יאאלהה...

StaSus
29-05-07, 13:19
אהבתי תמוטיביציה שלו להתאמן והאנרגיה..!

פינגווין
29-05-07, 13:46
בגיל שלו הייתי מתאבק וזה ממש כלום מה שהוא מרים שם , יש לו יותר מידי פוזה "הילד החזק בעולם" "בגיל 14 כאלה משקלים" יש לו מוטיבציה וזה יפה אבל יש גבול לפוזה שאפשר לעשות מכלום

ran7
29-05-07, 13:51
בגיל שלו הייתי מתאבק וזה ממש כלום מה שהוא מרים שם , יש לו יותר מידי פוזה "הילד החזק בעולם" "בגיל 14 כאלה משקלים" יש לו מוטיבציה וזה יפה אבל יש גבול לפוזה שאפשר לעשות מכלום
:):):):) עם הוא הילד הכי חזק בעולם
אז כנראה סטס לא בן אדם.. למרות שזה נשמע מאוד הגיוני....

סוליקו
29-05-07, 13:58
יש איזה אידיוט שמה שאומר ! בגיל מסויים כל השרירים יהפכו לשומנים וברגע שתפסיק הכל יהיה שומן !

. :shok1: (http://javascript<b></b>:showCont(192582))

Powerlifter
29-05-07, 14:05
:):):):) עם הוא הילד הכי חזק בעולם
אז כנראה סטס לא בן אדם.. למרות שזה נשמע מאוד הגיוני....
חח סטס לא נכלל כאנושי... הוא נכלל לקטגוריית ה"מכונות"

ahtung
29-05-07, 14:06
סטס עובד בניפוח כדורי סל.

Powerlifter
29-05-07, 14:08
יאללה בואו נעשה משפטים על סטס במקום על צ'אק נוריס Xd

Bullet
29-05-07, 14:11
מה הוא מתלהב, באותו זמן שהוא מתאמן יש בקצה השני של העולם איזה ילדון סיני חמוד בן 14 שעושה סקוואט מלא עם 120 קילו ומתאמן לתחרות או משהו...

Powerlifter
29-05-07, 14:17
מה הוא מתלהב, באותו זמן שהוא מתאמן יש בקצה השני של העולם איזה ילדון סיני חמוד בן 14 שעושה סקוואט מלא עם 120 קילו ומתאמן לתחרות או משהו...
אחי יש לך אולי קישור לסרטון שלו או משו?:ohmy:

StaSus
29-05-07, 14:28
חחח תודה לכם על להמחמאות!!

פינגווין
29-05-07, 14:30
אחי יש לך אולי קישור לסרטון שלו או משו?:ohmy:
זה שיפור למשפט שכתוב אצל ARBEL בחתימה חח

אגב סטס ת'קווקזי? כי בדרך כלל אנחנו מתבגרים מהר לגילנו

StaSus
29-05-07, 14:33
זה שיפור למשפט שכתוב אצל Arbel בחתימה חח

אגב סטס ת'קווקזי? כי בדרך כלל אנחנו מתבגרים מהר לגילנו

חח כן אני קווקזי..כן אנחנו מתבגרים מר לגילנו אבל בשיערות..

Powerlifter
29-05-07, 14:34

באמת מעניין למה זה :confused:
עריכה:
זה אומר גם שתזדקנו מהר? חח :P

פינגווין
29-05-07, 14:38
זה משתלם .. להכנס למועדונים בגיל 15 כשה הכניסה בכלל ל 18+..איזה כיף זה היה פעם חח
ועוד הרבה דברים...לנהוג בלי רשיון...ובכללי להתבגר מוקדם יותר גם כיף

באמת מעניין למה זה
עריכה:
נקווה שלא :|חח

StaSus
29-05-07, 14:38
באמת מעניין למה זה :confused:
עריכה:

חחח לא יודע..
לא , לא נזדקן יותר מהר..

StaSus
29-05-07, 14:39
זה משתלם .. להכנס למועדונים בגיל 15 כשה הכניסה בכלל ל 18+..איזה כיף זה היה פעם חח
ועוד הרבה דברים...לנהוג בלי רשיון...ובכללי להתבגר מוקדם יותר גם כיף

ח כן אה.. תמיד אני קונה לחברים שלי בגריות ומשקאות חריפים.. חח גם לא שואלים אותי אם יש לי ת"ז
ובחדר כושר נותנים לי 20 19 18 17 (גילאים)מבלי להכיר אותי..

Powerlifter
29-05-07, 14:48
חחח לא יודע..
לא , לא נזדקן יותר מהר..
חחח נכון כל הזקנים הקווקזים האלה שרואים ברחוב? ניראה לי זה קווקזים שמגיעים לגיל 30 :XDemoticon:

סתם אחים שלי חח

Shauder
29-05-07, 14:50
שמע עומרי. גם אני בקטע של פיתוח גוף. זה יפה שאתה מתאמן בחדר כושר עם מאמן...אבל התרגילים שאתה עושה בבית הם מוגזמים...אתה תגרום לעצמך למחלות לב ואתה לא תגבהה

:ninja:

פינגווין
29-05-07, 14:57
ח כן אה.. תמיד אני קונה לחברים שלי בגריות ומשקאות חריפים.. חח גם לא שואלים אותי אם יש לי ת"ז
ובחדר כושר נותנים לי 20 19 18 17 (גילאים)מבלי להכיר אותי..
חחח כןן ... עם ת"ז גם לי לא עשו בעיות
מאיזה גיל התחלת להתאמן בכללי?

חחח נכון כל הזקנים הקווקזים האלה שרואים ברחוב? ניראה לי זה קווקזים שמגיעים לגיל 30

סתם אחים שלי חח
חחח אם אתה חושב שאלה פה ברחוב מבוגרים
אם הייתה רואה אותם בקווקז .... :sbb2:

Powerlifter
29-05-07, 14:58
שמע עומרי. גם אני בקטע של פיתוח גוף. זה יפה שאתה מתאמן בחדר כושר עם מאמן...אבל התרגילים שאתה עושה בבית הם מוגזמים...אתה תגרום לעצמך למחלות לב ואתה לא תגבהה

:ninja:
זה נכון אחי ,ברגע האימון משתחרר הורמון ה"פורטימוטין" שזה המזון האהוב ביותר על פשפשים ועכשיו הם מריחים את זה בעזרת חוש הריח המפותח שלהם ובגלל שבזמנו משה דץ הזריק להם רעל הם ייכנסו לך לגוף והם גורמים למחלות ומכרסמים לאט לאט את העצמות מה שגורם לך להיות נמוך.. ובסופו של דבר אתה הופך לאחד מהם..=]

StaSus
29-05-07, 14:59

מכיתה ז' מגיל 13 וחצי ,שזה אומר שנה וחצי של אימונים , שנה ו4 חודש אימונים מעפנים ובלי תזונה וחודשיים בערך עם תזונה..ואימונים!...

Powerlifter
29-05-07, 15:01

:):):):) כנראה שאלה קווקזים נדירים שהצליחו להגיע לגיל 50 חחח

vava_g
29-05-07, 15:42
חחח יש פה סרטון שמצאתי כתוצאה מהסרטון הזה
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1459775
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
בן אדם שור
מסה מטורפת

Troya
29-05-07, 16:49
הוא דפק את אח שלו בתחת :blink:

HammEr-StriKe
29-05-07, 17:33
כל הכבוד לילד.. תגידו מה שתגידו.. הוא בסרטון בגיל 13 לא?

אליאב קרייסלר
29-05-07, 17:49
כבוד על מה בדיוק?

אולי על זה שהוא מתאמן חזק ורוצה לגדול יותר מכל הפורום הזה...
אולי בגלל שהוא מתמיד וקורע תתחת מכזה גיל צעיר...
אולי בגלל זה שבגיל 17 הוא יצחק על כולנו?

Antonator1
29-05-07, 17:58
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
בן אדם שור
מסה מטורפת
תזהיר, יא מעפן!:laugh:

gil-Nissim
29-05-07, 18:02
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
בן אדם שור
מסה מטורפת
חחחחחחחחחחח...

Bullet
29-05-07, 18:11
אולי על זה שהוא מתאמן חזק ורוצה לגדול יותר מכל הפורום הזה...
אולי בגלל שהוא מתמיד וקורע תתחת מכזה גיל צעיר...
אולי בגלל זה שבגיל 17 הוא יצחק על כולנו?
מתאמן חזק עלק. מה הוא כבר עושה שם? זיליון כפיפות מרפקים? :laugh:
הוא לא עושה תרגילים קשים. אין לו סקוואט, אין לו דדליפט, אין לו לחיצה חופשית, אין לו אפילו לחיצת חזה במוט.
אתה יודע מה זה להתאמן חזק? להתאמן חזק, זה שאתה עושה אימון אנאירובי, ומרוב מאמץ אחרי סדרת תרגילים קשים אתה מזיע כמו חמור, אתה צריך לנגב זיעה בין סט לסט. להתאמן חזק זה כשאתה עושה דדליפט, ובשלב מסויים אתה רואה כפול ויש לך סחרחורת.
אימונים במסה זה לא כזה קשה. תנסה להתאמן כשאתה בדיאטה דלת פחממות כבר כמה ימים.
רוצה לגדול יותר מכל הפורום הזה... לא הייתי אומר. אני תופס אותו כסתם ילד משועמם ומטומטם(לפי שגיאות הכתיב שלו באתר, ולפי זה שהוא מוכר קלטות של "כמה סטים וכמה חזרות צריך לעשות".)
מתמיד וקורע את התחת מגיל צעיר זה נחמד, אבל לא חסרים ילדים שמשחקים כדורגל כמעט כל יום מגיל צעיר בחוץ, אני רואה את ההשקעה באותה מידה.
בגילו הייתי בחוג שחיה בהפועל ב"ש, 5 פעמים בשבוע, שעתיים שחיה ולפעמים חצי שעה אימון יבש בכל אימון. אתה מודד דופק והוא על 180, ואתה רוצה למות כמה פעמים באימון, ואתה נאבק לעמוד בקצב של קבוצה שלכמעט כולם שם יש יתרון עליך (גובה בעיקר...)
תאמין לי שההשקעה שלך בכלל לא קשורה לתוצאות, ובטח שבטח שמידת האינטנסיביות של האימון שלך לא קשורה לתוצאות.

לפי דעתי באמת יש לו פוטנציאל ממש גדול, ובגיל 17 הוא יהיה מאוד גדול (אם הוא לא ישבור את הגב בחתירה-בישיבה-בשילוב-עבודה-על-זוקפי-גב הזאת שלו לפני זה), אבל זה בגלל הגנטיקה שלו, מה הקשר פה להשקעה וכו'? מה כבר מתבקש, ללכת למכון 3-4 פעמים בשבוע? לאכול...?

משה.ל
29-05-07, 18:14
הוא לא עושה תרגילים קשים. אין לו סקוואט, אין לו דדליפט, אין לו לחיצה חופשית, אין לו אפילו לחיצת חזה במוט.
אתה יודע מה זה להתאמן חזק? להתאמן חזק, זה שאתה עושה אימון אנאירובי, ומרוב מאמץ אחרי סדרת תרגילים קשים אתה מזיע כמו חמור, אתה צריך לנגב זיעה בין סט לסט. להתאמן חזק זה כשאתה עושה דדליפט, ובשלב מסויים אתה רואה כפול ויש לך סחרחורת.
רוצה לגדול יותר מכל הפורום הזה... לא הייתי אומר. אני תופס אותו כסתם ילד משועמם ומטומטם(לפי שגיאות הכתיב שלו באתר, ולפי זה שהוא מוכר קלטות של "כמה סטים וכמה חזרות צריך לעשות".)
מתמיד וקורע את התחת מגיל צעיר זה נחמד, אבל לא חסרים ילדים שמשחקים כדורגל כמעט כל יום מגיל צעיר בחוץ, אני רואה את ההשקעה באותה מידה.
בגילו הייתי בחוג שחיה בהפועל ב"ש, 5 פעמים בשבוע, שעתיים שחיה ולפעמים חצי שעה אימון יבש בכל אימון. אתה מודד דופק והוא על 180, ואתה רוצה למות כמה פעמים באימון, ואתה נאבק לעמוד בקצב של קבוצה שלכמעט כולם שם יש יתרון עליך (גובה בעיקר...)
תאמין לי שההשקעה שלך בכלל לא קשורה לתוצאות, ובטח שבטח שמידת האינטנסיביות של האימון שלך לא קשורה לתוצאות.

לפי דעתי באמת יש לו פוטנציאל ממש גדול, ובגיל 17 הוא יהיה מאוד גדול (אם הוא לא ישבור את הגב בחתירה-בישיבה-בשילוב-עבודה-על-זוקפי-גב הזאת שלו לפני זה), אבל זה בגלל הגנטיקה שלו, מה הקשר פה להשקעה וכו'? מה כבר מתבקש, ללכת למכון 3-4 פעמים בשבוע? לאכול...?
אפשר לקבל בבקשה את מספר האיי סי קיו שלך.

Powerlifter
29-05-07, 18:15
(אם הוא לא ישבור את הגב בחתירה-בישיבה-בשילוב-עבודה-על-זוקפי-גב הזאת שלו לפני זה)
חחחחחחחחחחחחחח חזקק אחי!!
ואתה צודק ב100%

Night_Wolf
29-05-07, 19:31

yeah buddy!!!:diractor: :diractor:

Antonator1
29-05-07, 19:55
מצחיק שכל מי שמדבר לא היה בגיל הזה שליש מזה.

Night_Wolf
29-05-07, 19:58
דיי אתה רציני?אולי אתה! שאני הייתי בגיל שלו הייתי אולי על אחוז שומן גבוה אבל הייתי מתעסק תמיד בהרמת משקולות והורדת ידיים והמשקלים הזבוביים שהוא מרים זה כלום לעומת מה שאני הייתי עושה והוא לא בן 13 כבר חרטה הוא בן 15 בערך לפי מה שהבנתי
בכל אופן זה יפה שהבן אדם ככה מורעל ורוצה להצליח אבל אם אין לו תזונה ואימונים מסודרים הוא יכול להמשיך לעשות סרטונים כאלה בוואלה עד מחרתיים ולא להתקדם,סים אותו אצלי ואני עושה ממנו שור :boxing:

VoRteX
29-05-07, 20:00

עכשיו הצחקת
עלק שליש מזה
למה מה הוא? כולה בן 14 שחיף
אין לו מסה אין לו כלום
הוא שוקל פחות מהבולבול שלי בחיטוב

Antonator1
29-05-07, 20:02
חלאס, לא הייתם כמוהו בגיל הזה. גם אני לא. הייתי חטוב, אבל בגיל 13 אם כל הכבוד לא נראיתי ככה.

Night_Wolf
29-05-07, 20:03
חלאס, לא הייתם כמוהו בגיל הזה. גם אני לא. הייתי חטוב, אבל בגיל 13 אם כל הכבוד לא נראיתי ככה.
לא הייתי חטוב בגיל הזה אבל הייתה לי הרבה יותר מסה מהסומלי הזה

Yoshi-Moto
29-05-07, 20:06
בולט, הוא לא עושה תרגילים קשים ולא משקיע תזונה בגלל שאין לו ידע..
אבל כוח רצון והתמדה יש לו... הבנתי שהוא מתאמן יום יום(מה שמראה שהוא לא מבין כלום..) אבל זה גם מראה שהוא מתמיד ולא מחסיר ימי אימון(הוא אמר איפשהו שהכי הרבה אימונים שהוא החסיר זה 3 ימים בלי אימון)

מתן18
29-05-07, 20:09
בולט, הוא לא עושה תרגילים קשים ולא משקיע תזונה בגלל שאין לו ידע..
אבל כוח רצון והתמדה יש לו... הבנתי שהוא מתאמן יום יום(מה שמראה שהוא לא מבין כלום..) אבל זה גם מראה שהוא מתמיד ולא מחסיר ימי אימון(הוא אמר איפשהו שהכי הרבה אימונים שהוא החסיר זה 3 ימים בלי אימון)

הוא סתם חתיכת מפגר שנכנס לקטע הזה..אני מניאק אם הוא ימשיך עוד שנה..

Antonator1
29-05-07, 20:25
לא הייתי חטוב בגיל הזה אבל הייתה לי הרבה יותר מסה מהסומלי הזה
זה בגלל שלא היית חטוב...

Powerlifter
29-05-07, 20:27
זה בגלל שלא היית חטוב...
אני יכול להגיד לך שבגילו הייתי מתאמן רק בכפיפות בטן והייתה לי יותר מאסה ממנו

Night_Wolf
29-05-07, 20:29
זה בגלל שלא היית חטוב...

בגלל זה לשמחתי הייתה לי יותר מסה ממנו וגם עכשיו כמובן :clap: :laugh: :sbb3:
תרשה לי גם להוסיף
muhahahahahahaha

ofirdesign
30-05-07, 01:18
סוס אמיתי יש פוטנציאל!
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

וואיייייי חזקקקקקקק חתכת אותי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

gman
30-05-07, 04:00
השאלה היא למה אכפת לכם ממנו בכלל?!?!!

עוז20
30-05-07, 06:25
8 עמודים הרמתם עליו...

נ.ב
חשבתי שהכותרת מדברת על עומרי טורבו שצולם למגזין פליקס במהלך אימוניו....

Mr.Bazooka
30-05-07, 13:26
סוס אמיתי יש פוטנציאל!

הכי הצחיקה אותי התגובה השלישית:

"הוא בסך הכל ילד קטן מה ציפית ממנו? להיות רן דנקר?"

toxicity
30-05-07, 13:30
הכי הצחיקה אותי התגובה השלישית:

"הוא בסך הכל ילד קטן מה ציפית ממנו? להיות רן דנקר?"
מה קרה לך הבחור אלי האנה!
http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/895281/DankerRan_wa.jpg
התרבות המדהימה של ישראל בקשר לגוף.. מדהים ששחיפים נקראים חיות

Mr.Bazooka
30-05-07, 13:44
שמע אחי אם אני רואה אותו ברחוב אני עובר לצד השני של הכביש כדי לא להיתקל בו פנים מול פנים הוא כל-כך מאיים שבא לי עכשיו להסתתר מתחת לחריצים של הבלטות :\

Sugarzaza
30-05-07, 14:52
אין מצב!!!!!11 זה ערוך בפוטושופ בטוח!!!!!!11

וברצינות. פסדר, מה כבר יש לומר. בהשוואה לפורום למשל הוא ממוצע לגמרי. לא מבין מה ההמולה

s0jg00n
30-05-07, 15:18
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1529018

זה עוד סרטון שלו...תסתכלו מה הוא כותב בפרטים של הסרטון..
דרך אגב יש סרטון של קולמן בשחור לבן עם השיר הזה...הוא בטח ראה את זה והחליט גם לשים...
לא נורא..עוד כמה גרמים והוא עובר את קולמן.

Meir787
30-05-07, 15:22
בגיל 13 שקלתי 90 ק"ג.

Mr.Bazooka
30-05-07, 15:32
בגיל 13 שקלתי 90 ק"ג.

תזכיר לי...
זה היה על 30 או 40 אחוז שומן?

Sugarzaza
30-05-07, 15:37
תזכיר לי...

חחחחחחחחחח

Night_Wolf
30-05-07, 15:48
חחחחחחחחחחח סקר!

את מי שונאים יותר בפורום את "עומרי הילד השרירן" או את "מייקל קטלר לואיס" חחחחחחחחחחחח
בכל אופן צריך להביא לפה את שניהם שיהיה קצת צחוקים:CARRY86W: :XDemoticon:

Mr.Bazooka
30-05-07, 15:50
נייט וולף תעשה צלצול למשה המרגל שיביא אותם לפה.

Sugarzaza
30-05-07, 15:50
חחחחחחחחחחח סקר!

את מי שונאים יותר בפורום את "עומרי הילד השרירן" או את "מייקל קטלר לואיס" חחחחחחחחחחחח
בכל אופן צריך להביא לפה את שניהם שיהיה קצת צחוקים:CARRY86W: :XDemoticon:

מה יש לכולם פה ממייקל לואיס? אם הוא היה מפרסם פה תמונות שהוא צילם במחשב כולם היו מרביצים לו מחמאות מפה ועד מחר.

לא אצל כולם המטרה זה להיות באדיבילדר

Night_Wolf
30-05-07, 15:51
מה יש לכולם פה ממייקל לואיס? אם הוא היה מפרסם פה תמונות שהוא צילם במחשב כולם היו מרביצים לו מחמאות מפה ועד מחר.

חחחחחחח לא אוהבים אותו כי הוא חושב שהוא איזה מאמן כושר ועושה הרבה רעש בקטע הזה לא בגלל הגוף שלו אבל על הדרך יורדים עליו שהוא שחיף.:whistle:

Mr.Bazooka
30-05-07, 15:53
לא הייתי קורא לו שחיף דבר ראשון.
דבר שני חצי מהפורום היה מתחלף איתו בכיף אם הייתה לו הזדמנות.
תראו איזה חיטוב יש לו ואיזה גוף יש לו לבן אדם שנוגע במטר 90.

toxicity
30-05-07, 15:53

"אני לא לוקח סטרואידים חלבונים או שייקים"
ממש אפשר להיות ניחוחים עם טמבל כזה שחושב שיש לו גוף מדהים.

Night_Wolf
30-05-07, 15:54
לא הייתי קורא לו שחיף דבר ראשון.
דבר שני חצי מהפורום היה מתחלף איתו בכיף אם הייתה לו הזדמנות.
תראו איזה חיטוב יש לו ואיזה גוף יש לו לבן אדם שנוגע במטר 90.
חצי מהפורום זה לא אני אחי אני אישית חושב שחוץ מחיטוב יפה אין לו שום דבר.

Sugarzaza
30-05-07, 15:55
"אני לא לוקח סטרואידים חלבונים או שייקים"
ממש אפשר להיות ניחוחים עם טמבל כזה שחושב שיש לו גוף מדהים.

שמע, לפחות יש לו במה להתרברב עם כל האנשים שמכרכרים סביבו. עומרי הזה סתם טמבל שתופס מעצמו בלי סיבה

Mr.Bazooka
30-05-07, 15:57
חצי מהפורום זה לא אני אחי אני אישית חושב שחוץ מחיטוב יפה אין לו שום דבר.

אתה צודק הוא חטוב וזאת בערך המטרה של כל אחד בגילאים שלנו.
אולי שלך לא אתה שואף להתחרות לפי מה שהבנתי וראיתי גם סרטונים שלך ביוטיוב ואתה יותר גדול ממנו.

אבל עדיין לקרוא לו שחיף עם יד 37 זה ממש הגזמה והשתחצנות כי אני מניאק אם אין לו יד 40 ויותר.

כי ככה לא נראת יד 37 על מטר 90 אני ראיתי יד 37 על מטר 80 והיד של מייקל לואיס בהרבה יותר גדולה וכך בחשבון שהוא חטוב בערך על 9 אחוז שומן וזה הגודל של היד שלו.
אם אתה נותן לו חצי מהידע של משתמש ממוצע בישראלבודי ותקופת מאסה של שנה או חצי שנה תאמין לי שאתה תישאר עם פה פתוח.

לא מזלזלים סתם ככה בבן אדם
אני מתערב אתיכם שהוא מזיין בנות כל היום ויותר בנות ממה שרוב הפורום יזיי בחיים שלו.

Night_Wolf
30-05-07, 16:00
אתה צודק הוא חטוב וזאת בערך המטרה של כל אחד בגילאים שלנו.
אולי שלך לא אתה שואף להתחרות לפי מה שהבנתי וראיתי גם סרטונים שלך ביוטיוב ואתה יותר גדול ממנו.

אבל עדיין לקרוא לו שחיף עם יד 37 זה ממש הגזמה והשתחצנות כי אני מניאק אם אין לו יד 40 ויותר.

כי ככה לא נראת יד 37 אני ראיתי יד 37 על מטר 80 והיד של מייקל לואיס בהרבה יותר גדולה וכך בחשבון שהוא חטוב בערך על 9 אחוז שומן וזה הגודל של היד שלו.
אם אתה נותן לו חצי מהידע של משתמש ממוצע בישראלבודי ותקופת מאסה של שהנה וחצי שנה תאמין לי שאתה תישאר עם פה פתוח.

לא מזלזלים סתם ככה בבן אדם.
פי הסרטון ביוטיוב זה הדבר שהכי התבאסתי ממנו איי פעם :):):):) עכשיו אחי אני אחרת לגמרי העלתי תמונות לא ממיזמן תוכל להסתכל.
ובקטע המודגש אתה צודק,אבל כל עוד הוא טוען שהוא אנטי "חלבונים ואבקות וסטרואידים" הוא ישאר במקום אבל הוא סתם דוגמן זה לא המטרה שלו אז לא משנה:1eye:

Mr.Bazooka
30-05-07, 16:01
למה אחי אחלה סרטון קבל ח"ח.
ואתה צודק הוא השפיל את עצמו בקטע הזה.

Meir787
30-05-07, 21:20
תזכיר לי...
סביבות ה18-20, אם כל כך מעניין אותך...
ובתכלס, אני לא רואה למה אתה בא לקראתו כל כך. מה אתה ? אבא שלו ? סתם ילד קטן עם ציוד יקר שחושב שהוא יודע מה הוא עושה.

Mr.Bazooka
30-05-07, 22:36
מה הקשר אחי?
אני פשוט חושב שלא צריך לזלזל בו אתם סתם ומלכלכים עליו וכן יש לו גוף מאוד יפה ועוד לגובה שלו אבל לקרוא לו שחיפים שחצי מהפורום הזה לא מגיע לשליש מהמאסה שלו אז מה הקטע הם סתם עושים צחוק מעצמם. \:

ונכון ראיתי את הסרטוני כושר שלו והוא לא מבין שום דבר מהחיים שלו בזה אתם צודקים והוא עשה לעצמו פאדיחות רציניות אתם צודקים אבל למה סתם לפתוח עין?

נסגור את הדיון הזה פה.

יiסי
30-05-07, 23:05
א
לא מזלזלים סתם ככה בבן אדם
אני מתערב אתיכם שהוא מזיין בנות כל היום ויותר בנות ממה שרוב הפורום יזיי בחיים שלו.

מה הקשר? מה הקשר? מה הקשר?

יש לי חבר שמן 120 קילו על 160 שעושה דברים שחצי מהנערים בגיל שלנו (17-18) לא חלמו ולא יעשו ב10 שנים הקרובות.. מזיין מפה ועד הודעה חדשה..
יש לי כמה וכמה חברים שחיפים וגם חטובים שזופים ומסתיים שלא מגיעים לרבע ממנו.. הוא אשכרה מקמבן בחורות לחברים.. הילד כפות הקטן הזה שחש סן גוקו יזיין יותר ממני?
think again baby.

פינגווין
31-05-07, 09:32
עוד אחד שחושב שזיון בא מהיופי של הבן אדם
מי שלא יודע לדבר בחיים לא יזיין ...כמו שזה אמר למעלה עם השמן
בשביל לזיין צריך לדעת לדבר וזהו לא יותר מזה

מתן18
31-05-07, 10:17
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1529018

זה עוד סרטון שלו...תסתכלו מה הוא כותב בפרטים של הסרטון..
דרך אגב יש סרטון של קולמן בשחור לבן עם השיר הזה...הוא בטח ראה את זה והחליט גם לשים...
לא נורא..עוד כמה גרמים והוא עובר את קולמן.

אהבתי!!!!!

את השיר מה חשבתם?!..

Mr.Bazooka
31-05-07, 12:56
עוד אחד שחושב שזיון בא מהיופי של הבן אדם
מי שלא יודע לדבר בחיים לא יזיין ...כמו שזה אמר למעלה עם השמן
בשביל לזיין צריך לדעת לדבר וזהו לא יותר מזה

צ'מע צ'מע צ'מע צ'מע 'מע יש מצב שלפני זה גם היו לו הרבה בנות בוא נגיד ככה אבל עם הפרסום שלו המספר הלך וגדל.

בכללי אתה צודק אבל לא דיברתי על זה. :closedeyes: