PDA

צפה בגרסא המלאה : אירובי

ice13
29-05-07, 16:22
אני בתוכנית מסה אימון Ab ימים א',ב',ד',ה' אני רוצה להוסיף אימון או שני אימוני ארובי כדי לשפר סיבולת, אז יש לי שאלות:
1. לעשות את זה בימי המנוחה או אחרי האימונים?
2. כמה זמן אימון לעשות?
3. איזה סוג אימון לעשות? סתם לרוץ כמה שאני יכול או לעשות אימון אינטרוואלים מתאים? ואם אינטרוואלים אז איזה?

יש לי עוד שאלה בלי קשר לאירובי, באימון כוח יש לי 3 תרגילים לחזה: 1. לחיצת חזה עם מוט 2. לחיצת חזה שיפוע עליון משקולות 3. פרפר משקוליות.
קראתי לאחרונה שתרגיל הפרפר לא ממש יעיל, ואני גם ככה לא מת עליו! להחליף אותו בלחיצת חזה שיפוע תחתון עם משקוליות או להישאר?

ice13
29-05-07, 18:16
מישהו יכול לעזור?

יiסי
29-05-07, 18:30
אני בתוכנית מסה אימון Ab ימים א',ב',ד',ה' אני רוצה להוסיף אימון או שני אימוני ארובי כדי לשפר סיבולת, אז יש לי שאלות:
1. לעשות את זה בימי המנוחה או אחרי האימונים?
2. כמה זמן אימון לעשות?
3. איזה סוג אימון לעשות? סתם לרוץ כמה שאני יכול או לעשות אימון אינטרוואלים מתאים? ואם אינטרוואלים אז איזה?

יש לי עוד שאלה בלי קשר לאירובי, באימון כוח יש לי 3 תרגילים לחזה: 1. לחיצת חזה עם מוט 2. לחיצת חזה שיפוע עליון משקולות 3. פרפר משקוליות.
קראתי לאחרונה שתרגיל הפרפר לא ממש יעיל, ואני גם ככה לא מת עליו! להחליף אותו בלחיצת חזה שיפוע תחתון עם משקוליות או להישאר?

אוקיי אז כך:
1. החלטה שלך , אני מעדיף אחרי האימונים .
2. כמה שאתה רוצה.. למתחיל הייתי ממליץ 20-25 דקות טובות של ריצה.
3. החלטה שלך.. אינטרוואלים זה קצת יותר קשה , קודם תלמד ללכת .. גם אם תעשה אל תעשה את זה ביום של אימון רגליים.. סתם כאב מיותר

הייתי אומר להישאר פרפר לא תמיד לחיצות.. קצת גיוון.

moshebe
29-05-07, 18:38
תעשה אחרי אימון משקולות,עדיף.

אבל במסה זה לא הכי משנה

ice13
29-05-07, 18:49
החלטה שלך.. אינטרוואלים זה קצת יותר קשה , קודם תלמד ללכת .. גם אם תעשה אל תעשה את זה ביום של אימון רגליים.. סתם כאב מיותר
אתה יכול לתת לי אימון אינטרוואלים טוב?
קודם תלמד ללכת
מה???????????????????????????????????????????????? ?????

ice13
30-05-07, 16:33
משיהו יכול לענות על השאלה על התרגיל בחזה:
באימון כוח יש לי 3 תרגילים לחזה: 1. לחיצת חזה עם מוט 2. לחיצת חזה שיפוע עליון משקולות 3. פרפר משקוליות.

trhetrhe
30-05-07, 16:42
דווקא פרפר זה תרגיל שמאוד עוזר לחזה....השתמשתי בו בעבר והוא עזר לי מאוד!

ice13
30-05-07, 16:45
קראתי בכמה מקומות ושמעתי מאנשים שזה לא טוב! עזוב את בפרפר, חזה תחתון עם משקולויות זה תרגיל טוב לחזה? כי שמעתי שהגב גם עובד חזק!

ice13
30-05-07, 17:03
ובקשר לריצה, מצאתי אימון למתחילים (לממש מתחילים לפי הרמה הנמוכה באימונים הראשונים): http://www.ayalot.com/modules.php?name=News&file=article&sid=344

ולא הבנתי משהו, כתוב לדוגמא:
3 הליכה
5 ריצה
כפול 6
סה"כ: 30
דק' ריצה
מה הכוונה- לעשות חימום 3 דקות הליכה, ואז לרוץ 30 דקות? או לעשות 3 הליכה ואז 5 ריצה ואז 3 הליכה...? כי אם זה זה אז זה לוקח שעות!

יiסי
30-05-07, 17:28
אתה יכול לתת לי אימון אינטרוואלים טוב?

מה???????????????????????????????????????????????? ?????

קודם תלמד ללכת - אתה בא בגישה של אחד שבחיים לא עשה אירובי ומדבר על אינטרוולים .
תתאמן בהדרגה לאט לאט 3 אירובי 20-30-40 דקות (לפי הכושר שלך) לא לפי איזה תוכנית של איזה מעפן מהאינטרנט יעשו פלאים.
לאט לאט מעלים את האימוני אירובי ויש אומרים שאפשר להגיע גם ל7, אני אישית עושה 5 אבל אחרי לפחות שנה של אירובי.

ice13
30-05-07, 17:31
הבעיה היא שאני ברמה ממש נמוכה! אתה כותב 20-30-40 דקות ריצה ואני בקושי מצליח 7 דקות!
מה ששאלתי זה שאם אני רוצה לשפר את זה אני פשוט צריך לרוץ עד שניגמר הכוח ולסיים או לרוץ ושנגמר הכוח ללכת קצת ואז להמשיך לרוץ (או משהו כזה)!