PDA

צפה בגרסא המלאה : שחייה-שאלות

Coleman
01-06-07, 17:40
לאלה שעוסקים בשחייה או לכאלה שיש להם ידע על חברים שחיינים וכד'... תמיד רואים בטלוויזיה את כל השחיינים המקצועיים עם גוף חבל על הזמן...עכשיו יש לי על זה כמה שאלות:
1. האם ניתן להסתמך על שחייה כספורט לפיתוח גוף? במילים אחרות- האם אפשר להשתמש בשחייה כתחליף לפיתוח גוף בחדר כושר?
2. לאימון שחייה בבריכה צריך להתייחס כאימון ארובי או אנארובי?
3. מהו הזמן אימון הרצוף המומלץ בבריכה בכל פעם? כמה פעמים בשבוע?
4. אם מישו יוכל לציין על איזה שרירים עובדת כל טכניקת שחייה (חתירה, חזה, גב, פרפר )

תודה לעוזרים

barak
01-06-07, 17:49
כשאני שוחה אני מרגיש בעיקר את הכתפיים. שחייה זה אימון אירובי אבל בעצימות די נמוכה

benwin21
01-06-07, 17:51
אני יוד ע שחתירה עובדת בעיקר על הגב הכתפיים ומעט יותר על החזה

Coleman
01-06-07, 17:57
תשובות קצת יותר מקיפות בבקשה? :)

DropDead
01-06-07, 17:59
פרפר עובד אחלה על הגב

Bullet
01-06-07, 18:00
לאלה שעוסקים בשחייה או לכאלה שיש להם ידע על חברים שחיינים וכד'... תמיד רואים בטלוויזיה את כל השחיינים המקצועיים עם גוף חבל על הזמן...עכשיו יש לי על זה כמה שאלות:
1. האם ניתן להסתמך על שחייה כספורט לפיתוח גוף? במילים אחרות- האם אפשר להשתמש בשחייה כתחליף לפיתוח גוף בחדר כושר?
4. אם מישו יוכל לציין על איזה שרירים עובדת כל טכניקת שחייה (חתירה, חזה, גב, פרפר )

תודה לעוזרים
אני כבר מזמן לא עוסק בשחיה אבל אולי שוב אתחיל לשחות כי הסיבולת ריאה שלי בקאנטים וזה פוגע בסקוואט ובדדליפט.
1. השחיינים ששוחים בבריכה הם גם מתאמנים בחדר כושר, מה חשבת? :laugh:
2. אירובי מן הסתם...
3. תלוי במטרה... פשוט תשחה כמה שאתה יכול וכמה שבא לך
4. הממ אני מאמין שכתוב בויקיפדיה.

Coleman
01-06-07, 18:17
תודה אחי...לא ידעתי שהשחיינים האלה מתאמנים גם בחדר כושר :x

YOYO
01-06-07, 18:20

תודה לעוזרים

1. אפשר לראות תוצאות נחמדות משחיה אבל זה לא יכול להוות תחליף טוב לפיתוח גוף בחדר כושר.
2. אירובי
3. תשחה כמה שאתה יכול במהירות קבועה ובטכניקה נכונה
4. חתירה חתירה עובדת בעיקר על שרירי הגב החזה וכתפיים וברגלים עובדת עם פושטי ירך וכופפי כף
הרגל
שחיית חזה עובדת בעיקר על חזה וכתפיים
שחיית פרפר אותם שרירים עיקריים כמו בשחיית חתירה