PDA

צפה בגרסא המלאה : איזה אירובי מועדף עליכם?

אור
01-06-07, 19:58
הליכון \ אליפטי - סקי \ אופניים \ אחר (פרטו)

אני רגיל להליכון, אבל נראה לי שאני אעבור לאליפטי, הבנתי שיותר קל להגיע בו לדופק גבוהה יותר,
מה אתם אומרים?

igorek
01-06-07, 20:00
ריצה מהירה בשכונה או קפיצה בחבל.

Antonator1
01-06-07, 20:02
ריצה מהירה בשכונה או קפיצה בחבל.
ראיתי אותך קופץ בחבל. וזה לא מחזה נעים...

YONI
01-06-07, 20:02
לדעתי מי שלא עושה ריצה בהליכון או בחוץ פשוט לא יכול לעשות את זה
אם שלא רוצה כי זה קשה
אבל את התוצאות הכי טובות רואים באירובי של ריצה זאת האמת הכואבת להרבה אנשים שמתחמקים ממנה

אור
01-06-07, 20:04
פשוט לא יכול לעשות את זה?, אני רץ כבר הרבה זמן, אבל מה הקשר? ראיתי אנשים שחיטבו ממש יפה ועשו את רוב האירובי דווקא באופניים וכולי, למה נראה לך שאת התוצאות הכי טובות רואים בריצה? הכל עניין של של המאמץ של הלב בסופו של דבר ( ברור שיש כמה פאקטורים של עבודה על השרירים באירובי אבל תאכלס בסופו של דבר העבודה של הלב היא שקובעת..)

Rinatush
01-06-07, 20:08
אני מעדיפה או ריצה בהליכון או "קרוס טריינר" הידוע גם בשמו "סקי" אך עם ידיות שזזות,
אני ממליצה על אימון אינטרוולים 20-30 דקות, גם קצר וגם שורף שומן ומשפר את הכושר הגופני...

YONI
01-06-07, 20:12
אני מדבר על התהליכים שקורים בגוף לאחר ריצה וכשמשווים אותם לסקי או כל המכשירים האלה אז אתה אומר שאין הבדל ביניהם?
על הקלוריות ששורפים לאחר האימון במיוחד בחיטוב
אחרי ריצה שבאה אחרי אימון משקולות

PcGunMan
01-06-07, 20:17
סקס :laugh: חח סתם ריצה או אופניים

YOYO
01-06-07, 20:19
כבר פתחו אשכול כזה לא מזמן..
בכל מקרה אני הכי אוהב ריצה בחוץ בקצב בינוני-מהיר וריצות אינטרוולים
וגם שחייה ואופניים אבל בעיקר ריצות

דין.
01-06-07, 20:20
ספינינג מתי שיש הזדמנות. ריצה על ההליכון בכל הזדמנות אחרת. אני אוהב גם לשחות אבל לצערי אחרי בריכה אחת אני מותש (אני שחיין גרוע :whistle:).

maya
01-06-07, 20:32
סקי אפשר לראות טלויזיה והעיקור שעובר הזמן או הלכה בחוץ עם חברה

Moshe
01-06-07, 20:34
לדעתי מי שלא עושה ריצה בהליכון או בחוץ פשוט לא יכול לעשות את זה
אם שלא רוצה כי זה קשה
אבל את התוצאות הכי טובות רואים באירובי של ריצה זאת האמת הכואבת להרבה אנשים שמתחמקים ממנה
חרתא אש , אני יכול להראות לך אין ספור אנשים שחיטבו ב30% ל8% עם אופניים וורס קלימבר(כמו טיפוס על קיר).
אישית חיטבתי רק על ידי אופניים וסקי 20% שומן לפחות , ככה שלומר שזה "הכי אופטימלי" זה בולשיט
אני למשל לא יכול לרוץ עכשיו על מהירות 11 לדוגמה רבע שעה רצוף אבל אני יכול להגיע למהירויות והתנגדות כזו מטורפת באופניים שאתה אחרי רבע שעה גם תמות עליה , לכן זה הכל עניין של הרגל אני לא אוהב ריצה לא בגלל הקושי אלא בגלל שזה דופק תבירכיים שלי ואני מרגיש אחרי כל ריצה ממש מגעיל מה שגם הזמן במכון בריצה אישית עובר לי יותר לאט ואני פחות מתחבר לזה מאשר אופניים או סקי
ואני גם יכול לומר לך שהליכה זה הדבר הכי אופטימלי לשריפת שומן ולא ריצה

yoyo50001
01-06-07, 21:16
ריצה 4 פעמים בשבוע

YONI
01-06-07, 21:57
שכאתה עולה בכושר אתה חייב כל הזמן להעלות את המהירות בשביל להגיע לדופק המטרה שלך
ואני עכשיו במצב שאני מתחיל ריצה במהירות 13.6 קמ"ש בשביל להגיע לדופק שאני צריך בחיטוב
ואני מדבר על לא לשפר מ 20% שומן ל 8 זה אפשר בכלל בלי אירובי ורק עם תזונה
אלה מ 12 לבערך 8-9% שזה מה שאני עושה וקשה לי לראות את עצמי מצליח עם סקי כאירובי

benwin21
01-06-07, 22:56
ריצה אחריה שחיה ואז אופנים+מדרגות

Bullet
01-06-07, 22:58
ספר להם את זה:
http://img.timeinc.net/time/europe/magazine/2004/0816/ethio.jpghttp://www.abc.net.au/reslib/200306/r4387_10199.jpg

d-undertaker
01-06-07, 23:00
אני הכי אוהב אופניים כאלו עם משענת לגב
גם הליכון טוב כמובן

damn
02-06-07, 02:07
חרתא אש , אני יכול להראות לך אין ספור אנשים שחיטבו ב30% ל8% עם אופניים וורס קלימבר(כמו טיפוס על קיר).
אישית חיטבתי רק על ידי אופניים וסקי 20% שומן לפחות , ככה שלומר שזה "הכי אופטימלי" זה בולשיט
אני למשל לא יכול לרוץ עכשיו על מהירות 11 לדוגמה רבע שעה רצוף אבל אני יכול להגיע למהירויות והתנגדות כזו מטורפת באופניים שאתה אחרי רבע שעה גם תמות עליה , לכן זה הכל עניין של הרגל אני לא אוהב ריצה לא בגלל הקושי אלא בגלל שזה דופק תבירכיים שלי ואני מרגיש אחרי כל ריצה ממש מגעיל מה שגם הזמן במכון בריצה אישית עובר לי יותר לאט ואני פחות מתחבר לזה מאשר אופניים או סקי
בדיוק אותו הדבר לגביי.
אני ירדתי מס' לא קטן של ק"ג עם אופניים, לא מרגיש טוב על ההליכון.
גם הקטע של העקיצות בצד (לא, זה לא קשור לכושר, היה הסבר בYNET למה זה קורה)
גם בגלל שזה דופק תברכיים
וגם בגלל שזה עושה יבלות ברגליים.
מכשיר הסקי הוא גם ידידותי והוא אחלה של מכשיר.. כיף לגוון בו.

Bullet, גיחי גיחי צחוק של פסיכי :]
ולעניין אחי.. הם רצים עשרות קילומטרים.. זה למה הם נראים ככה.
(אימון יתר אחושרמוטה על הדרך)

eladtb
02-06-07, 09:27
ריצה ספינינג ושחייה

שריר
02-06-07, 10:58
ריצה, סקי, אופניים, מכשיר כמו סקי אבל שפותחים קצת פיסוק אלכסוני (שכביכול עובד גם על הבטן), הליכה מהירה בעלייה.
אבל כמו שאמרו פה ריצה אני לא יכול יותר מים יומיים רצוף מקסימום כי אני ממש מרגיש שזה דופק את הברכיים אז אני משתדל לגוון
תכלס אני אפילו לא מסתכל על הקלוריות במכשיר זה סתם שטויוות אני רק מקפיד על דופק גבוה(לפחות 65% מהדופק המקסימלי).
לפעמים תוך כדי אימון אני מחליף מהר מכשיר מרב שיעמום..

שריר
02-06-07, 10:59
ריצה, סקי, אופניים, מכשיר כמו סקי אבל שפותחים קצת פיסוק אלכסוני (שכביכול עובד גם על הבטן), הליכה מהירה בעלייה.
אבל כמו שאמרו פה ריצה אני לא יכול יותר מים יומיים רצוף מקסימום כי אני ממש מרגיש שזה דופק את הברכיים אז אני משתדל לגוון
תכלס אני אפילו לא מסתכל על הקלוריות במכשיר זה סתם שטויוות אני רק מקפיד על דופק גבוה(לפחות 65% מהדופק המקסימלי).
לפעמים תוך כדי אימון אני מחליף מהר מכשיר מרב שיעמום..

ThaiB0X
02-06-07, 11:03
"...קח לך שק אגרוף והשמיים הם הגבול..."

ואן דאם
02-06-07, 14:14
ריצה ואופניים