PDA

צפה בגרסא המלאה : הלוג שלי....!

Leo
12-10-06, 17:00
אני מתחיל לעבוד עם תוכנית חדשה לשיפור כוח שגם נראה לי תביא מעט גירוי לגדילה בדרך...

6 ימים בשבוע , 8X3 תרגילים מורכבים לכל פלג הגוף העליון ז"א לחיצה צבאית + מקבילים + מטח עם משקל הסדר לפי מה שאני לא מתקדם בו מספיק קודם
אני יעלה את המשקל לאט לאט (קילו ביום) וירד בחזרות ובסטים עד שאני יגיע ל8*3 הפוך ואז אני יתחיל את העסק מהתחלה.

זה + מעט וריאציות יפות של קרדיו + GTG כל שבוע למטח \ מקבילים \ לחיצת ראש + התקדמויות בפלאנץ' והפרונט לבר ( תבינו מה זה כשאני יסיים)

אני אנסה גם לרשום ארוחות כדי להתחיל להשקיע יותר בתזונה כי ההרגלי האכילה שלי בזבל

סתם כדי שאני יזכור מה בערך אני עכשיו:
גובה : 175 משקל : 73
יד : 35/34.5 שמאל / ימין ( כן אני יודע יש לי חרא גנטיקה בידיים ולא אימנתי אותם ישירות הרבה זמן ..
אמה: 35 / 35 (כן כן אני פופאי )
אחוזי שומן : 14-15%
משהו כזה זה בעיקר לעצמי שאני אראה איך התקדמתי מבחינת גוף

מטרות
planche / front lever / iron cross / 40 cm guns / bench 2x BW / dl 2x BW / row 2x BW / one arm pullup / one arm HSPU / one arm dip malteese cross / 170-180lbs @ 8% BF 70% of it in the upper body!

powersnake
12-10-06, 18:42
אני חייב לציין שיש לך מטרות מרשימות ביותר. שיהיה לך בהצלחה. ותדאג לעדכן! D:

Gamerrrrr
12-10-06, 18:45
מטרות
planche / front lever / iron cross / 40 cm guns / bench 2x BW / dl 2x BW / row 2x BW / one arm pullup / one arm HSPU / one arm dip malteese cross / 170-180lbs @ 8% BF 70% of it in the upper body!

תן לי לראות אם הבנתי מה המטרות שלך"
פלאנצ', לא הבנתי, זה אני יודע זה עם שני כבלים בצדדים ואתה נתלה עליהם, 40 יד, בנצ' 2 משקל גוף, דדליפט 2 משקל גוף, חתירה 2 משקל גוף, מתח יד אחת, שיכובת שמיכה בעמידת ידיים יד אחת, מקבילים ביד אחת, 170 פאונד משקל גוף, 8 אחוז שומן ו70\% מהמסה בפלג גוף עליון, אני צודק??

Nimrod
12-10-06, 18:49
לא הבנתי אתה תעבוד על אותם תרגילים יום אחרי יום?

powersnake
12-10-06, 19:08
לא רע איתי P;. התרגיל שלא הבנת
http://www128.pair.com/r3d4k7/FrontLever(1962)a.jpg.

Homie
12-10-06, 19:18
1. יום אחרי יום? זה לא יעזור בכלום, תעשה יום כן יום לא
2. אתה חייב לשמור על תזונה נכונה.
3. הרעיון הכללי של העליה במשקלים ושינוי בחזרות דומה לתוכנית מאסה שלי,
הייתי הולך על עלייה במשקלים פעם אחת בשבוע ב4-6 קילו במקום כל יום לעלות קילו במשקל
זה יגרה יותר את השרירים לגדול ולהתחזק
4. הייתי עובד על טווח חזרות גבוה יותר נניח 8-10-12-14 שיצא בממוצע 32-28 חזרות

Nimrod
12-10-06, 19:20
לא הבנתי.
אתה עושה נגיד אתה ב abc
אז abc אחד 15 חזרות.
abc שני יורד ל12 חזרות ומעלה משקל.
abc שלישי 10 חזרות מעלה משקל.
8 חזרות מעלה משקל.
6 חזרות מעלה משקל.
חוזר ל15 ומקווה שיהיה יותר מה15 של לפני כמה שבועות?

Homie
12-10-06, 19:26
באמת עכשיו שאני חושב על זה אין שום הגיון שכל אימון אתה מעלה משקל..
תעשה שכל שבועיים בערך אתה מעלה משקל, ויש לך מספר חזרות מסויים שאתה צריך
להשלים עם המשקל הזה לפני שאתה מעלה שוב משקל ושוב פעם מספר חזרות מסויים,
תוכנית כזאת כמו שעשית רק תבלבל אותך, אותנו, את המשקולות, את המדריכים,
ולא תעשה יותר מדי תועלת.

Leo
14-10-06, 23:25
תוכנית פשוטה , מעלים משקלים שבוע ויורדים בחזרות בהתאם , מדובר בפלטות של קילו כל יום / יומיים
אני עדיין לא התחלתי אותה כמו שצריך כי אחרי יום ראשון של התוכנית (בעע רעידות ענקיות + חולשה ואחרי ההחלמה בערב ככה תחושב החמאה ת שאתה מנסה לעשות כמה תרגילים שהיו קשים והם מרגישים כאילו אתה דוחף חמאה ולא מרגיש התנגדות)

בגדול התוכנית היא כזאת:
עבודה על משקל קטן במשך היום למידת טכניקה \ גיוס שרירים \ ריכוז \ נשימה וכו' כל יום
כ 5 ימים בשבוע ( המכון פתוח רק בבוקר בשישי ויש בצפר וסגור בשבת...)
עבודה על תרגילים עם עומס של כ 3-8rm עם כ80% עומס והמנעות מכישלון או התקרבות לכשלון

ואני ינסה לשים לוגים של כל יום החל ממחר , והקטע של התזונה לא ממש בשליטתי היא בסדר יחסית למה שאנשים אוכלים כשהם לא מתאמנים כי יש הרבה חלבון + פירות \ ירקות \ שומן איכותי אבל אין דר מסויים בתזונה ואני אוכל כשבא לי ואני מתחיל לעלות באחוזי שומן עכשיו אני שוקל 74.5 קילו @ 15% שומן אני רוצה לרדת לאט ל8 אחוז ולשבת שמה כמה זמן ואז לעלות נקי בלי לעבור את ה10%
אחרי שבוע \ כשהחזרות מתחילות לרדת יותר מידי מהר עם העלייה במשקל אי מוריד משקל ומתחיל את זה מחדש כמובן מיותר משקל אבל בתרגילים שונים טיפה \ טכניקה שונה

חות מזה אני אוהב לעשות קרדיו עם חבל(בעצם חבל שחיברתי שתי דאמבלים לידיות שלו) מול הטלוויזיה ולנסות לפעמים לראות כיצד אני מתקדם עם הפלאנץ' והפרונט לבר( לא משהו שדורש מחשבה סתם לדוגמה כשאני עובר ליד המטח)

בקשר להחלמה , יחסית למה שעשיתי מקודם אפשר לומר שכל התוכנית זה תקופת החלמה אחת ארוכה :> אני לא אדחוך תרגילים ואפילו יפספס אימון במקרה ויש סימנים של עייפות מצתרת במע העצבים (במקרה של מה שאני עושה אימון יתר של השרירים יבוא רק אחרי זה)

Leo
14-10-06, 23:34
תן לי לראות אם הבנתי מה המטרות שלך"
פלאנצ', לא הבנתי, זה אני יודע זה עם שני כבלים בצדדים ואתה נתלה עליהם, 40 יד, בנצ' 2 משקל גוף, דדליפט 2 משקל גוף, חתירה 2 משקל גוף, מתח יד אחת, שיכובת שמיכה בעמידת ידיים יד אחת, מקבילים ביד אחת, 170 פאונד משקל גוף, 8 אחוז שומן ו70\% מהמסה בפלג גוף עליון, אני צודק??
נראה לי כתבתי את זה לעצמי , כן זה בערך המטרות שלי כמה תרגילים של כוח + מבנה מסויים של גוף

Homie
15-10-06, 03:35
למה הקטע של התזונה לא בשליטתך?

Homie
28-10-06, 18:09
מה עם איזה עידכון? אתה לא אמור להיות פי 879159 יותר חזק?

Homie
21-11-06, 00:51
הלו.

Homie
11-12-06, 20:54
הלו