PDA

צפה בגרסא המלאה : אהלן צריך כמה טיפים , חדש פה :)

bulldok
03-06-07, 21:16
שלום לכולם רציתי תוכנית טובה לבטן לקרוע אותה ממש ולראות תוצאות , אין לנו ממש מכשרים שם בחדר כושר רק איזה ספה מעפנה כזאת בשיפוע וabswing עם יש תרגילים בסיסים רגילים אשמח לקבל, מה צריך לעשות עוד חוץ מבטן כדי להבליט את הריבעים? אשמח לקבל טיפים להכל.
נ.ב
לא יודע עם זה שייך לפה אבל יש לי מין בעיה כזאת בבטן יש לי 4 ריבועים למטה וה2 למעלה שקרובים לחזה כאילו זה לא ממש ריבועים יש לי שם שריר בולט כזה ואין לזה ממש צורה של ריבועים עם אפשר לדעת מה אפשר לעשות בנידון , אני איצלם לכם יותר מאוחר , תודה רבה..!!

Cowboy187
03-06-07, 21:37
לרדת באחוזי שומן! אירובי + מאזן קלורי שלילי.

תרגילי כפיפות בטן למיניהם...
http://www.exrx.net/Lists/ExList/WaistWt.html#anchor172895

בשאלה השנייה, אם אתה מתכוון לשתי נקודות קשיחות, זה סוף עצם החזה, הסטרנום, בחיבור שלה עם הצלעות.

בהצלחה! :wiggle:

ycccp
03-06-07, 21:56
אחי ריצה זה הכי הכי
וזה גם בדוק תרוץ כל יום 8000 והתוצאות יהיו לפנים
תןצאות מיידיות אחי

bulldok
03-06-07, 22:44
כן זה שרשמת מתחת להודעה הראשונה נראה לי זזה העצמות השאלה שלי עם זה מסתדר..

jonathan
03-06-07, 22:56
לגבי תרגילים לבטן,קאוובוי הואיל בטובו למלא לך את המאגר תרגילי בטן שיושבים לך בלקסיקון.
לגבי השריר שלך,לפי מה שאני מתאר לעצמי,זה מבנה גנטי של השריר,אני למשל,הריבועים העליונים ממש על החזה..זה לא בעיה..זה המבנה.

bulldok
04-06-07, 00:01
אני רוצה לדעת עם זה יסתדר לי ויהיה כריבועים רגילים כי לפני שהתאמנתי העצם הייתה בחזה בולטת ואז שהתאמנתי החזה גדל והעצם כיאלו ירד טיפה למטה..

פאוור
04-06-07, 00:35
אחי ריצה זה הכי הכי
וזה גם בדוק תרוץ כל יום 8000 והתוצאות יהיו לפנים
תןצאות מיידיות אחי

ומצד שני למפתח גוף זה לא הכי טוב להרבות בריצות זה שורף מסת שריר ועוצר תהתפתחות של השריר