PDA

צפה בגרסא המלאה : האם באמת כל כך חשוב לאכול שתי ארוחות אחרי אימון?

Mass
03-06-07, 21:52
נגיד ואין לי זמן לאכול שתי ארוחות אחרי אימון,לא מסתדר לי בסדר יום..זה בסדר אם האימון יהיה פשוט בין שתי ארוחות גדולות שכוללות מספיק חלבון ופחמימות?
יש לציין שאני מתאמן בתוכנית fbw בבית,ולא הולך לחדר כושר או משו,אלה יותר בשביל לעצב את השרירים,לחזק אותם ולתת להם צורה

ועוד משו נגיד אני רץ,ויוצא לי שאחרי הריצה אני אוכל ארוחה גדולה מאוד והולך לישון כמעט מיד אחריה,זה בסדר או לא? כי הריי רצתי אז זה לא כמו לאכול מיד לפני שינה כשלא עושים כלום

Protein
03-06-07, 21:56
תלוי מתי התזמון של הארוחות אחרי האימון לפני האימון ...

אבל אם אתה מתאמן בבית מה הבעיה לתזמן את הארוחות שלך ? :carry86w:

Mass
03-06-07, 22:23
כי אני חוזר הבייתה מהצבא בערב ויוצא לי שאני מתאמן בית הארוחות ערב לארוחת לילה..ואין מצב לדחוף עוד ארוחה בין לבין

האימון יוצא בערך שעתיים\שעתיים וחצי אחרי הארוחת ערב והארוחות לילה איזה 20 דקות אחרי האימון

Protein
03-06-07, 22:39
בסדר.. נשמע בסדר.. כאילו יש לך ארוחה לפני .. תמלא אותה בפחממות מורכבות וחלבונים..
וארוחה אחרי גם תן ארוחה כמה שיותר מלאה בחלבונים ופחממות .. (תלוי מתי אתה הולך לישון) לא יהיה הגיוני להגיד לך לדפוק 4 פרוסות לחם מלא לפני השינה אתה לא תירדם .. :]

Mass
03-06-07, 22:54
חחח,זה עניין רק של להרדם או גם הקטע של "הופך לשומן"? כי לפי מה שהבנתי זה מיתוס...
אמממ ואני הולך לישון איזה 10 דקות אחריה אין לי ברירה,והיא תמיד יוצאת לי דיי גדולה...

עכשיו אני לא רוצה לעלות במאסה בנתיים או משו...פשוט לשמור על מבנה גוף יפה...בין חטוב לשרירי כזה...
המשקל שלי 62 והגובה 1.74

Protein
03-06-07, 22:59
זה מיתוס שלאכול פחמימה בלילה יהפוך אותך שמן .. יש אשכול על מיתוסים למעלה שמקשר אותך למאמר על זה עם אתה רוצה..

אם אתה רוצה לשמר מה שיש לך אז תמשיך לאכול כמו שאכלת.. כנראה זה עבד.. :]

אבל אם אתה רוצה לעלות קצת בשריר תוסיף חלבון ופחמימה איכותית (דגש על איכותית) זה לא יעלה אותך בשומן ...

נ.ב

לפני השינה כלומר בארוחה של לפני השינה .. המלצה שלי תשלב קצת שומן איכותי.. 5-6 שקדים או אגוזים.. זה לא ישמין אותך אל תדאג :] זה רק יעכב את הספיגת חלבון בלילה וימנע ליותר זמן את הפירוק שריר שקורה בלילה...

בהצלחה.. :sbb2:

Moshe
04-06-07, 05:15
לא חייב בכלל תאכל אחרי אימון משהו קל פחמימה זמינה או משהו בסיגנון כמו תפוח תתקלח וישר לאחר מכן תאכל ארוחה גדולה ולך לישון בלי דאגה
כל ה"תאכל טונה עם בננה ואחרי 40 דקות ארוחה גדולה"
בולשיט אחד גדול

Mass
04-06-07, 17:18
תודה גבר...הבנתי
עכשיו בקשר לריצות שאני עושה...זה יוצא לי גם שאני יוצא לרוץ באיזה 8 ו20 ככה למשך שעה...זתומרת עד 9 ומשו..ואני הולך לישון ב10 וחצי בערך...ככה שמה שוקרה שמן הסתם אני לא מצליח להרדם בגלל האנדרנלין כנראה...יש משו שאפשר לעשות נגד זה?,חוץ מלהזיז את הריצה לשעה מוקדמת יותר?
ומשו אחרון....אפשר לאכול לפני הריצה נגיד איזה פרי ואת החלבונים כדי לשמור על השרירים לאכול אחרי הריצה? או שלפני ריצה חובה לאכול גם מספיק חלבונים (שעתיים לפני בערך) כדי שהשריר לא יתפרק? כי אם אפשר יש מצב שאני יוכל להזיז את הריצה לשעה מוקדמת יותר...

ואן דאם
04-06-07, 17:22
אתה לא חייב שתי ארוחות .. אבל תקפיד על פחמימה מיד אחרי .. (בננה תמרים וכו'.)

Mass
04-06-07, 19:09
אה כן ונגיד אני מתאמן בצבא אני יכול לאכול תפוח נגיד מיד אחרי האימון וכשאני חוזר הביתה (שזה לוקח משו כמו שעה וחצי נסיעה) לאכול את הארוחה עם החלבונים והכול?

ואן דאם
04-06-07, 19:16
לא כי שעה וחצי זה יותר מדי זמן ..
עד 45 דק' ..
תאכל בננה/3-4 תמרים - טונה במים/קוט'ג/אבקת חלבון בבסיס ...
.. ואז כשתגיע הביתה תאכל ארוחה טובה ..

gman
04-06-07, 19:21
נגיד ואין לי זמן לאכול שתי ארוחות אחרי אימון,לא מסתדר לי בסדר יום..זה בסדר אם האימון יהיה פשוט בין שתי ארוחות גדולות שכוללות מספיק חלבון ופחמימות?
יש לציין שאני מתאמן בתוכנית fbw בבית,ולא הולך לחדר כושר או משו,אלה יותר בשביל לעצב את השרירים,לחזק אותם ולתת להם צורה

ועוד משו נגיד אני רץ,ויוצא לי שאחרי הריצה אני אוכל ארוחה גדולה מאוד והולך לישון כמעט מיד אחריה,זה בסדר או לא? כי הריי רצתי אז זה לא כמו לאכול מיד לפני שינה כשלא עושים כלום
אי אפשר לעצב שרירים...הם יכולים רק לגדול, לקטון, או להשאר כמו שהם.

Mass
04-06-07, 21:24
לא כי שעה וחצי זה יותר מדי זמן ..
עד 45 דק' ..
תאכל בננה/3-4 תמרים - טונה במים/קוט'ג/אבקת חלבון בבסיס ...
.. ואז כשתגיע הביתה תאכל ארוחה טובה ..

אה סבבה תודה אחי...
ומה בקשר לשאלות על הריצה?,שהן בעצם הכי חשובות...