PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונה שלי

shirk
12-10-06, 17:47
גובה 1.73
משקל: 74 בערך
מתאמן במכון כושר כחודשיים, מה אתם אומרים על מצבי לאחר חודשיים במכון כושר?

http://s5.photobucket.com/albums/y182/shirkarmon/?action=view&current=Picture.jpg&refPage=&imgAnch= imgAnch1

יש תקווה או לפרוש כל עוד נפשי בי מפיתוח גוף?

Gamerrrrr
12-10-06, 17:50
בסדר סביר ביותר
לא צריך להתייאש מהפיתוח גוף אם בחודשיים הראשונים לא גדלת ממש ממש אם הזמן וידע ועבודה נכונה כמעט כל אחד יגדל השאלה היא האם אתה מוכן להשקיע קצת מזמנך על לקרוא כמה מהמאמרים באתר

shirk
12-10-06, 17:52
חח צחקתי בקשר לפרישה אני בחיים לא אפרוש, באופן די מוזר עליתי 10 קילו בחודשיים האלה שמעט מהם היה שומן, כנראה שיש לי גנטיקה באמת טובה.

נ.ב את המאמרים הספקתי לקרוא כבר ממזמן, 10 קילו לא הולכים ברגל :)

Gamerrrrr
12-10-06, 17:56
חח צחקתי בקשר לפרישה אני בחיים לא אפרוש, באופן די מוזר עליתי 10 קילו בחודשיים האלה שמעט מהם היה שומן, כנראה שיש לי גנטיקה באמת טובה.

לא רוצה לבאס אבל חייב
אתה באמת חושב שעשר קילו שעולים בחודשיים זה שריר?? נגיד 2 קילו שומן אז 8 קילו שריר?? תחשוב שוב, רוב המשקל שהעלת הוא מים בעיקר. אז כן 10 קילו כן הולכים ברגל ;)

shirk
12-10-06, 17:58
תראה אין לי מושג כמה באמת עליתי בשריר, אני יודע שלא אכלתי יותר מדי והמשקל לא משקר, בנוסף גדלתי בהרבה, אני חושב שלחודשיים עשיתי עבודה טובה ואני מתכוון להמשיך להשקיע ולעבוד קשה.

juk89
12-10-06, 18:35
איתי בחודשיים הראשונים באמת אפשר לעלות 10 קילו ולהתחיל להראות יותר חטוב אפילו...

Gamerrrrr
12-10-06, 18:36
איתי בחודשיים הראשונים באמת אפשר לעלות 10 קילו ולהתחיל להראות יותר חטוב אפילו...
אי אפשר לעלות עשר קילו בחודשיים של מסת שריר נקודה אולי אולי אולי אם הוא דפק את הסייקל מסה של ג'אי

dstyle
12-10-06, 19:10
10 ק"ג מה הזרקת:o?
חח סתם נראה די טוב תלמד תפוזינג כי זה לאא הכי נכון ותעלה תמונות גם של פרונט יד ועוד
בהצלחה בהמשך תישן תאכל תתאמן תגדל
:o... 10 קילו ......

אליאב קרייסלר
12-10-06, 19:12

ממש לא הולכים ברגל ,
אלא אם כן יש לך תזונאי תותח + תכנית אימונים רצחנית + סייקל יוקרתי + גנטיקה עצבנית...
ככה שלא , אתה לא עלית 10 קילו שריר...
אני לא אומר שלא עלית שריר , יתכן מאוד ורוב הסיכויים שכן עלית , אבל לא 10 קילו :ph34r:
אתה נראה במצב סביר ביותר , אני רואה לפי הכתיבה שלך שאתה מאוד אוהב את הענף הזה , תתחיל להפציץ ונראה אותך בעוד כמה חודשים עם תוצאות מהשמים!
בהצלחה אחי.

shirk
12-10-06, 19:19
המון תודה אליאב האמת שהתחלתי עם פיתוח גוף כשראיתי את התמונה שלך ב- fxp, פשוט נדלקתי אתה המודל לחיקוי שלי כבר חודשיים :wiggle:

נ.ב כמובן שלא כל ה- 10 היו שריר אבל 10 קילו עליתי מה מתוכם שריר אינני יודע, מה שבטוח אני רואה את עצמי ושומע מאנשים שממש גדלתי בצורה מפחידה :)

Bullet
12-10-06, 19:43
אתה יודע שלוקח לגוף לפחות חודש ללמד את מערכת העצבים שלו איך להתאמן?
הוא לא כ"כ נחפז לבנות מסת שריר כשהוא בקושי יודע לגייס יחידות מוטוריות. תחשוב על זה.

shirk
12-10-06, 19:51
אתה יודע שלוקח לגוף לפחות חודש ללמד את מערכת העצבים שלו איך להתאמן?
הוא לא כ"כ נחפז לבנות מסת שריר כשהוא בקושי יודע לגייס יחידות מוטוריות. תחשוב על זה.
שוב אני לא מבין על מה פה המחלוקת, עליתי 10 קילו זאת עובדה וזה ברור וידוע שזה לא רק משריר, בכל מקרה על פי מראית העין אני יודע שעליתי כמות נכבדת משריר וגם בגלל הרבה תגובות מהסביבה, אבל אין מה להמשיך לדון בעניין ה- 10 קילו.

Psychopath
12-10-06, 19:51
אי אפשר לעלות עשר קילו בחודשיים של מסת שריר נקודה אולי אולי אולי אם הוא דפק את הסייקל מסה של ג'אי
אני עליתי8 קילו בעוד מעט חודשיים של אימונים, עם תפריט לא יותר מדי קיצוני
ואני מבטיח לך שזה לא שומן, אתה יכול לראות גם בסרטון שלי שאני לא מעל ל11 אחוז, וככה הייתי עוד לפני האימונים

בקשר למים, פה אתה יכול להיות צודק... אבל גם זה משהו לא ?

לפי דעתי שריר צריך למדוד בהיקפים ולא לנסות לחשב כמה זה מהמשקל.

גולן
12-10-06, 22:24
ברוך הבא לפורום ובהצלחה בהמשך, אני מבטיח לך שאם תמשיך להתמיד אתה תהיה מרוצה מהתוצאות.

בהצלחה