PDA

צפה בגרסא המלאה : 2 שאלות - מסה וחיטוב או ההפך ושיטת אימון ?

שחר
04-06-07, 17:48
שלום : יש לי שתי שאלות :
1 - אני מתאמן כחצי שנה ,בניתי התחלה טובה לדעתי עם לערכתי כ-10 אחוזי שומן בגוף (זה הרבה ?) כעת אני רוצה להתנפח ,אבל מה עדיף להתנפח ואחרי זה לעשות חיטוב או קודם חיטוב ואחר כך לעבוד על מסה ?
2 - עכשיו אני עובד 3 פעמים בשבוע ,על 2 "שרירים" בכל אימון כגון : חזה וגב,רגלים וכתפיים,יד קידמית ויד אחורית , כדאי לשנות או להמשיך כך ? אמרו לי לעשות, חזה ויד אחורית ,רגלים וכתפיים ,יד קידמית וגב .. זה יותר נכון ??
אגב שאלתי לפני ולא ענו לי ,יש רע באימון של 2 תרגילים שונים ללא הפסקה ?
תודה רבה
נ.ב. אם אני עושה אימון לכל שריר פעם בשבוע זה בסדר לשעות בין 8 לבין 6 תרגילים.

ואן דאם
04-06-07, 17:52
1 - אני מתאמן כחצי שנה ,בניתי התחלה טובה לדעתי עם לערכתי כ-10 אחוזי שומן בגוף (זה הרבה ?) כעת אני רוצה להתנפח ,אבל מה עדיף להתנפח ואחרי זה לעשות חיטוב או קודם חיטוב ואחר כך לעבוד על מסה ?
2 - עכשיו אני עובד 3 פעמים בשבוע ,על 2 "שרירים" בכל אימון כגון : חזה וגב,רגלים וכתפיים,יד קידמית ויד אחורית , כדאי לשנות או להמשיך כך ? אמרו לי לעשות, חזה ויד אחורית ,רגלים וכתפיים ,יד קידמית וגב .. זה יותר נכון ??
תודה רבה

1 - תעלה תמונות ..
2 - Abc שלושה פעמים בשבוע לא אפקטיבי ..
תעשה Ab או Fbw

elior123
04-06-07, 18:00
תודה רבה

אחי אתה עושה טעות גדולה א.השאלה הראשונה תלויה בנתונים תן משקל גובה ואז אפשר לראות..
ב. קודם כל 3 פעמים בשבוע זה לילדים אחרי חצי שנה אתה אמור לפחות 4 דבר שני אתה חייב הדרכה אם לא קלטתה שלא עושים חזה וגב אחרי חצי שנה של אימונים אז אתה בבעיה מה זה התרגילים השטותיים האלה ???? תשנה דחוף!!!! מה שאמרו לך זה מצויין ומקסימום שמומלץ לחכות זה 72 שעות גג!!! מה שאתה עושה זה לדוגמא חזה פעם בשבוע !??? אתה צריך לפחות פעמיים בשבוע כדי להיתפתח טוב ולא צריך להפסיק בין 2 תרגילים מקווה שעזרתי אני ממליץ לך ללכת דחוף למישו מקצועי שיכוון אותך כי יש לך הרבה טעויות