PDA

צפה בגרסא המלאה : תפריט לעליה במאסה, לעלות נקי, האם זה התפריט הנכון?

alpha
05-06-07, 15:23
נערך, תנעלו :)
תודה.

DropDead
05-06-07, 15:34
זה תפריט שגיל הכין לך נכון ?
אתה שילמת לו כסף נכון ?
אז למה לעזאזל אתה שואל אותנו עם זה טוב או לא תנסה תתפריט ותתמיד ותראה שהתוצאות יבואו
לגבי הביצים כן תזרוק את הצהובים מה הבעיה פה ?

אורי א.
05-06-07, 15:35
הלוואי עליי כזה תפריט, אני כולי ב-2 פרוסות לחם קל, 100 גרם חזה עוף ו-3 ירקות בארוחה הכי גדולה שלי ביום... :(

yonip
05-06-07, 19:11
אחי תעשה טובה תדביק שוב תתפריט אני רוצה לראות אותו ! ואם אפשר גם נתונים

OR MANZOOR
06-06-07, 13:51
זה תפריט שגיל הכין לך נכון ?
אתה שילמת לו כסף נכון ?
אז למה לעזאזל אתה שואל אותנו עם זה טוב או לא תנסה תתפריט ותתמיד ותראה שהתוצאות יבואו
לגבי הביצים כן תזרוק את הצהובים מה הבעיה פה ?

אחי שלך לי בפרטי או תכתוב שוב
מעניין לראות את התפריט

Rm3
06-06-07, 14:45
בכל מקרה, לעלות לא נקי לאו דווקא קשור במה שתאכל, בתאכלס הכל קשור בכמה תאכל, אפשר לעלות נקי גם מפיצות וזבל, כל עוד תאכל מעט מעל התחזוקה ולא משנה ממה אתה תעלה יחסית נקי

Sugarzaza
06-06-07, 16:37
בכל מקרה, לעלות לא נקי לאו דווקא קשור במה שתאכל, בתאכלס הכל קשור בכמה תאכל, אפשר לעלות נקי גם מפיצות וזבל, כל עוד תאכל מעט מעל התחזוקה ולא משנה ממה אתה תעלה יחסית נקי

אני ממש לא מסכים.

Ori-Silver
06-06-07, 16:39
אני ממש לא מסכים.
מה יש כאן לא להסכים?

ואן דאם
06-06-07, 17:13

אתה מדבר כאלה שטויות ...
שאתה רוצה לעלות במסה אתה צריך להתחשב כמה קלוריות אתה אוכל ביום ומאיזה מקור הם מגיעות ..
ל"פיצות וזבל" כמו שאתה אומר אין מקום באף תפריט ! גם אם אתה רוצה לגדול ..
יש להם מקום בצי'ט שאתה עושה .. בארוחה עד שתיים בשבוע .. שאר הארוחות צריכות להיות נקיות ..

אליאב
06-06-07, 17:22
אתה תעלה עם פחות אחוזי שומן (לזה אתה קורא "נקי") אם יהיה לך איזון בין חומצות השומן בתזונה שלך לזה אתה מתכוון... ולא - לא יהיה לך איזון אם תאכל "פיצות וזבל" אז לא - לא תוכל שלא לראות יותר אחוזי שומן בסופו של יום.
חבל שאתה זורק יציאות כאילה באוויר אתה עלול להטעות אנשים תמימים.

Sugarzaza
06-06-07, 17:24
אתה תעלה עם פחות אחוזי שומן (לזה אתה קורא "נקי") אם יהיה לך איזון בין חומצות השומן בתזונה שלך לזה אתה מתכוון... ולא - לא יהיה לך איזון אם תאכל "פיצות וזבל" אז לא - לא תוכל שלא לראות יותר אחוזי שומן בסופו של יום.
חבל שאתה זורק יציאות כאילה באוויר אתה עלול להטעות אנשים תמימים.

שלא נדבר על כמות החלבון, והיחס בינו לבין השומן והפחמימות

THE_JUGGERNAUT
06-06-07, 18:19
אתה תעלה עם פחות אחוזי שומן (לזה אתה קורא "נקי") אם יהיה לך איזון בין חומצות השומן בתזונה שלך לזה אתה מתכוון...

אתה יכול להרחיב על זה?

Rm3
07-06-07, 11:13
מה אתם מבלבלים את השכל??? בתאכלס מה שהכי ישפיע ובאמת יקבע באיזה קצב תעלה במקל זה כמה קלוריות אתה אוכל
מזה משנה אם זה 3000 קלוריות מאורז עוף ברוקולי ואגוזים או 3000 קלוריות מפיצה, המבורגר, וזבל?!?!?!
בהנחה שהיחסים בין הפחמימות/חלבון/שומן אותו הדבר בין 2 המקרים שזה ברור, כל עוד זה מעט מעל התחזוקה שלו הוא יעלה לאט ונקי יותר
זאת לדעתי לפחות ממה שאני מבין