PDA

צפה בגרסא המלאה : היפרטרופיה וחיטוב, הולך ביחד?

NeoNoe89
05-06-07, 18:20
האם יש אפשרות לעבוד על עליה במסת שריר אך באותו הזמן גם לחטב את הגוף ולהוריד איזה כמה אחוזי שומן?
ת'כלס אני יודע שאם רוצים לעלות במסת שריר אז צריך להיות במאזן חיובי ולאכול הרבה ואם רוצים לחטב ולהוריד אחוזי שומן אז צריכים להיות במאזן שלילי.
השאלה שלי היא האם אני יכול להמשיך ולעבוד על היפרטרופיה ועם זאת לעשות ריצות נגיד פעמיים בשבוע(לא בימים של אימוני משקולות) או לשחות? האם זה לא יהרוס לי את השריר והאם זה לא יהרוס את המאזן חיובי שאני מנסה להגיע אליו כל יום ועם זאת אוכל להוריד איזה 2 אחוזי שומן?

NeoNoe89
05-06-07, 18:23
עכשיו ראיתי שזה בעצם לא הפורום המתאים לשאלה אלה פורום אימונים...
אני מפרסם את זה שם ופה אפשר למחוק.

סורי

Leo
05-06-07, 18:24
כמה יבואו ויגידו שלא.... וזהו

למרות שזה לא נדיר שאנשים גם עם גנטיקה מי יודע מה שמתחילים לחטב על תפריט טוב ועושים Refeeds וכל זה יעלו בתהליך איזה קילו שריר...

בכללי המצב בחיטוב לא אידיאלי לגדילת שריר ולכן סביר להניח שלא תתרחש , כי אתה יורד במשקל הכללי , רוב העלייה בשריר בתקופות חיטוב זה מהעמסת פחמימות או ארוחות מרוכזות באותו יום נגיד ארוחת לילה עם הרבה קלוריות וח"ח נמוך

מה שיותר עדיף לעשת , זה לחטב בצורה כי יעילה , אז לנסות לעלות מאסה נקי(זה אפשרי תאמינו לי)

NeoNoe89
05-06-07, 18:30
אתה אומר עדיף קודם לחטב ואז לעשות מסה נקי?
דווקא ניראה לי שיהיה יותר קל אם אני קודם יעלה מסה ואז אחטב.

OmriKi
06-06-07, 12:34
אתה אומר עדיף קודם לחטב ואז לעשות מסה נקי?
דווקא ניראה לי שיהיה יותר קל אם אני קודם יעלה מסה ואז אחטב.
אתה לא רוצה לעשות את זה:)
עדיף שתוריד עכשיו את השומן המיותר ואז תעלה בשריר
כי אח'כ תיהיה לך מסת שומן גדולה יותר,וככה יותר קשה לחטב:)
בהצלחה

נתנאל20
06-06-07, 13:08
האם יש אפשרות לעבוד על עליה במסת שריר אך באותו הזמן גם לחטב את הגוף ולהוריד איזה כמה אחוזי שומן?
ת'כלס אני יודע שאם רוצים לעלות במסת שריר אז צריך להיות במאזן חיובי ולאכול הרבה ואם רוצים לחטב ולהוריד אחוזי שומן אז צריכים להיות במאזן שלילי.
השאלה שלי היא האם אני יכול להמשיך ולעבוד על היפרטרופיה ועם זאת לעשות ריצות נגיד פעמיים בשבוע(לא בימים של אימוני משקולות) או לשחות? האם זה לא יהרוס לי את השריר והאם זה לא יהרוס את המאזן חיובי שאני מנסה להגיע אליו כל יום ועם זאת אוכל להוריד איזה 2 אחוזי שומן?

יש אפשרות להיות במצב של ירידה באחוזי שומן.. עם עליה קלה במסת השריר.. ואני מזכיר.. עליה קלה*! כל זה תלוי בתזונה היומית שלך.. אם לא תהיה בגרעון קלורי חזק מידי..