PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה

Flash
06-06-07, 15:45
מישהו פה מכיר את בעיית ה"שומן התת עורי" שמתרכז באזורים שונים (במיוחד בבטן בחלק התחתון) ומסתיר את רוב הריבועים, למרות אחוז כללי של שומן נמוך בשאר הגוף.
אם למישהו פה יש פתרונות, הצעות, (תוספים?!).
ותעשו טובה אל תגידו אירובי ואכילה נכונה כי זה פשוט לא הזיז כלום במשך ה-3 וחצי חודשים שאני עושה את זה אינטנסיבי (למרות שירדתי במשקל אבל לדעתי זה הרבה יותר ממאסה כי ברגע שהפסקתי העלתי בחזרה את הקילו וחצי האלה)

Flash
06-06-07, 15:49
דרך אגב.. הכי יעזור אם מישהו התמודד בהצלחה עם בעיה כזו והצליח לעשות משהו לגבי זה.

roy makaay
06-06-07, 15:54
מכיר את אותה בעיה בדיוק למעשה בעיקר בגללה אני בפורום בגלל שזה המקום שבו למדתי את הדברים כפי שהם באמת, פה הבנתי שהמון תלוי בתזונה, ואכן אחרי אכילה נכונה ישנה מגמת השתפרות. אבל........ השומן בבטן באמת לא נעלם לא משנה מה ואני בזמן האחרון משקיע המון באירובי וגם זה לא עוזר הרבה... אני עוד שוקל כ55 קילו, אני רק רוצה להוריד תשומן בבטן לא להעלות מסה וכאלה.

Flash
06-06-07, 16:17
אני הבנתי דבר אחד. זה פשוט גנטי ולא יעזור כמעט כלום (למעט שאיבת שומן או משהו קיצוני אחר).
חבל שככה אבל כנראה שפשוט אין הרבה מה לעשות. בשביל זה שאלתי פה אולי מישהו בכל זאת עבר חוויה דומה.

Exhibit
06-06-07, 16:29
בשביל להוריד ת'שומן בבטן תצטרך לאכול נכון ולשרוף כמה שיותר שומן.
אתה לא יכול לשרוף רק את השומן בבטן, אתה חייב פשוט לשרוף שומן ולרדת ב% ותאמין לי שתראה תוצאות ברגע שתירד.
תבנה לעצמך תפריט ועם קצת רצון ונכונות אתה תראה תוצאות בקרוב!
בהצלחה גבר :)

Flash
06-06-07, 16:40
תודה.. אבל אני יכול להגיד לך דבר אחד... זה לא שלא היה שום שיפור.. ירדתי טיפה באחוז הכללי של השומן- אבל בבטן לא, ופה בדיוק בא הקטע הגנטי. אני מודע לזה מאוד שאי אפשר להוריד שומן באזור מסויים. באסה או שאני אצטרך לחיות עם זה או ששאיבת שומן זה הפיתרון. (זה מאוד מדכא שכל כך מתאמצים ופשוט לא רואים שום דבר)

Exhibit
06-06-07, 16:42
אתה הרגע ענית לעצמך על השאלה.
ירדת "טיפה" באחוז שומן הכללי..
מה ה% שומן שלך? משקל גובה?

Flash
06-06-07, 16:47
אחוז שומן בסביבות 11-13... משקל 77. גובה 1.78
מפה מאוד קשה לי לרדת באחוז שומן כי אני עושה גם אימוני כח. בוא נגיד שאולי עם 7 אחוזי שומן יראו טוב את הריבועים (כמו שבדרך כלל רואים באחוזים שיש לי כרגע)

Agoraphobic
06-06-07, 16:58
נו אתה על 11-13 אחוזי שומן... ואתה מתחיל להילחץ שזה גנטי וכל זה..

תפסיק לדבר ותתחיל לעבוד .. רד ל8-9 אחוז ויתחילו לראות את הריבועים..

Flash
06-06-07, 17:04
נו אתה על 11-13 אחוזי שומן... ואתה מתחיל להילחץ שזה גנטי וכל זה..

תפסיק לדבר ותתחיל לעבוד .. רד ל8-9 אחוז ויתחילו לראות את הריבועים..

הייתי בעבר על 8-9... הבטן נשארה כמעט אותו הדבר.....

Agoraphobic
06-06-07, 17:06
אז אולי תחזק את השרירים שלך שם ויראו אותם...
או שתרד יותר

Flash
06-06-07, 17:11
אני לא ממש צריך לחזק.. גם אם אני אחזק עדיין לא יראו כי כרגע הם מאוד בולטים ואני מרגיש אותם טוב מאוד במישוש. זה רק לעשות אירובי כאסח ודיאטה (ולאבד מסת שריר דיי גדולה) או שאיבת שומן.
דילמה...

Agoraphobic
06-06-07, 17:12
באסה לך.. אין לי מה להגיד :)

yoyo50001
06-06-07, 19:58
יש לי את אותה הבעיה ומצאתי פיתרון .דרך אגב הפיתרון ניתן לי כאן באתר והוא עובד מצויין ...
הורדתי את זמן האנאירובי והעלתי את זמן האירובי מתאמן 45דקות על משקולות ו45 דקות ריצה ומתחיל לראות תוצאות בבטן התחתונה.ובגוף בכלל...

יiסי
07-06-07, 00:18
לא מכיר ולא מאמין , לא שמעתי על דבר כזה לעולם.

GbeTech
07-06-07, 14:33
שאתה אומר "אירובי", למה אתה מתכוון? אתה עוסק בספורט שאתה טוב בו, או שאתה סתם רץ? או הולך לזרוק קצת כדור לסל מפעם לפעם...

Flash
07-06-07, 15:00
יש לי את אותה הבעיה ומצאתי פיתרון .דרך אגב הפיתרון ניתן לי כאן באתר והוא עובד מצויין ...
הורדתי את זמן האנאירובי והעלתי את זמן האירובי מתאמן 45דקות על משקולות ו45 דקות ריצה ומתחיל לראות תוצאות בבטן התחתונה.ובגוף בכלל...

איזה פתרון? תפרט טיפה יותר.