PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה תמונות שלי

Avi
06-06-07, 18:48
גובה: 1.78
משקל: 77
אחוזי שומן : אין לי מושג
מתאמן חודש במכון + שנתיים בבית עם דמבלים

http://img230.imageshack.us/my.php?image=6607vg8.jpg
http://img361.imageshack.us/my.php?image=66072be8.jpg
http://img361.imageshack.us/my.php?image=66073qf2.jpg
http://img361.imageshack.us/my.php?image=66074iu8.jpg
http://img361.imageshack.us/my.php?image=66075au7.jpg

תגובות, לא משנה איזה, ייתקבלו בברכה :whistle:

Coleman
06-06-07, 19:19
רק התמונה הראשונה עולה לי :x

henb
06-06-07, 19:32
להגיד לך דוגרי..
חבל שביזבזת שנתיים מהחיים שלך באימונים בבית

Flash
06-06-07, 19:34
יש לך מבנה טוב... לדעתי תשקיע בפיתוח מסה שנה ואחרי זה אירובי לחיטוב- תראה מצויין

קולמן הפחדן
06-06-07, 19:41
דוגרי דוגרי ?

אתה מאוד רזה עם אחוז שומן גבוה.
יש לך שומן בגב,ובבטן.
אני לא יודע איך אתה שוקל 77 קילו ,ואתה עוד מטר 80 ורזה ככה ?

כניראה שיש עוד שומן,אני היתי קודם דואג להוריד את הבטן,ואז לתת מסה כמו שצריך.

בכל מקרה בהצלחה.

Avi
06-06-07, 19:52
דבר ראשון תודה על התגובות המהירות :happy:
דבר שני, לא בזבזתי שנתיים באימונים בבית בגלל שגם הייתי בצבא בבסיס סגור ככה שלא היה לי זמן לחדר כושר, וגם שקלתי בהתחלה 60 קילו.
דרך אגב, ההתלבטות שלי זה עם לעשות מסה עד הקיץ הבא ( זאת אומרת 10 חודשים רצופים מסה) או להתחיל בקרוב חיטוב למרות שאני לא יודע אם יישאר אחרי זה משהו. מה אומרים?

HammEr-StriKe
06-06-07, 19:53
להגיד לך דוגרי..
חבל שביזבזת שנתיים מהחיים שלך באימונים בבית
חן אתה מוכר לי רצחחח! :clap: :laugh:

ולפותח הפוסט, אם התאמנת בבית שנתיים ככה, יכולת לשלב תרגילים של מתח לגב, ומקבילים, ולעשות עוד כמה תרגילים, זה נראה שלא התאמנת בכלל וכאילו רק עכשיו אתה מתחיל.. עזוב לא חשוב..
מה שחשוב זה שעכשיו אתה במכון, ואתה הולך להפציץ מסה חזקקק!! יאללה אחי שיהיה בהצלחה!

Avi
06-06-07, 20:09
תודה אחי.
אז אם ככה הרוב פה ממליצים על מסה.

קולמן הפחדן
06-06-07, 20:12
דבר ראשון תודה על התגובות המהירות :happy:
דבר שני, לא בזבזתי שנתיים באימונים בבית בגלל שגם הייתי בצבא בבסיס סגור ככה שלא היה לי זמן לחדר כושר, וגם שקלתי בהתחלה 60 קילו.
דרך אגב, ההתלבטות שלי זה עם לעשות מסה עד הקיץ הבא ( זאת אומרת 10 חודשים רצופים מסה) או להתחיל בקרוב חיטוב למרות שאני לא יודע אם יישאר אחרי זה משהו. מה אומרים?
שלא תבלבל הרבה כן ?
גם עכשיו אין לך כלום,אתה ניראה כמו סתם אחד שלא מתאמן בכלל.
אני היתי מציע לך לחטב,להוריד את כל השומן המיותר שיש לך,ואחרי זה לעשות מסה.
כי עם אתה תעלה מסה, אתה בטח תעלה ממש מלוכלך.. ויהיה לך הרבה שומן..
וכשתחטב יקח לך הרבה זמן להוריד את האחוזי שומן,ובנתיים לא ישאר לך מסה כשתיהיה בסוף החיטוב.
אז במקום לעשות תהליך ארוך שכזה,תתחיל חיטוב ותעלה מסה..
ואז אתה חוסך לך כמה חודשים טובים של חיטוב,שבו אתה תרד הרבה מסה בגלל שזה החיטוב ה-1 שלך ויהיה עליך הרבה שומן.

עריכה.
כולם ממליצים לך על מסה כי הם לא יודעים כלום מהחיים שלהם.
חצי מהם לא עברו פה חיטוב,ומסה ריצנית..

הם רק רואים שינוים,וחושבים שבחיטוב ה-1 ניראים ככה.
זה לא נכון..

בהצלחה..

לא ישאר ממך כלום אם תיהיה על אחוזי שומן גבוהים ותחטב.

Avi
06-06-07, 21:46
אז אם הבנתי נכון. קודם חיטוב וכשאני מגיע לאחוז שומן נמוך לעשות מסה. נכון?
דרך אגב, כבר שקלתי פעם 77 קילו. עשיתי חודש חיטוב וירדתי ל 71 קילו. זה היה נראה כאילו החזה גדל למרות שאני יודע שהוא לא וגם ראו קצת את הריבועים בבטן ( החסרון הוא שזה הבליט לי את הנטייה של הגוף הצידה). עכשיו עליתי בחזרה עד ל77 קילו ולמרות כל המאמצים לעלות נקי נראה שזה לא עבד. אז חשבתי אולי להגיע למסה ממש רצינית, ורק אז לעשות חיטוב.
בגלל זה ההתלבטות שלי.

Exhibit
06-06-07, 22:03
מחזק את דבריו של קולמן.
קודם תשרוף את השומן המיותר, ואז תתחיל להפציץ במסה!
אם תעבור ישר למסה לא תראה טוב, וסתם תתבאס מזה.
חוץ מזה רואים אצלך בסיס טוב, אז זה רק עניין של תזונה ואימונים נכונים עכשיו ואתה בדרך הנכונה.
בהצלחה!

קולמן הפחדן
06-06-07, 22:11
אז אם הבנתי נכון. קודם חיטוב וכשאני מגיע לאחוז שומן נמוך לעשות מסה. נכון?
דרך אגב, כבר שקלתי פעם 77 קילו. עשיתי חודש חיטוב וירדתי ל 71 קילו. זה היה נראה כאילו החזה גדל למרות שאני יודע שהוא לא וגם ראו קצת את הריבועים בבטן ( החסרון הוא שזה הבליט לי את הנטייה של הגוף הצידה). עכשיו עליתי בחזרה עד ל77 קילו ולמרות כל המאמצים לעלות נקי נראה שזה לא עבד. אז חשבתי אולי להגיע למסה ממש רצינית, ורק אז לעשות חיטוב.
בגלל זה ההתלבטות שלי.
כן,ככה שתעלה במסה לא יהיה עליך שומן מיותר ותוכל לעלות נקי נקי.
וגם יהיה לך יותר קל,מה אכפת לך שיגידו לך אתה שחיף וכו'..
כל עוד אתה יודע מה אתה עושה ואחרי שתיהיה במסה אז אין יותר טוב מזה!
מעבר לזה תקרא קצת מאמרים וכו' זה מאוד חשוב..
כדי שיהיה לך ידע .. אימונים בלי תזונה כמו שצריך לא יתנו לך תוצאות..
בהצלחה.

Avi
06-06-07, 22:59
קראתי את כל המאמרים ואין ספור שרשורים פה. הסיבה שבגללה כנראה לא הצלחתי לעלות נקי היא שאכלתי יותר מידי פחמימות. אולי עוד חודש אני אתחיל חיטוב. ואחרי זה שאני שוב יעשה מסה, אני אוכל 200 קלוריות פחות ממה שאני אוכל היום. אני מקווה שזה מה שייגרום לי לעלות יותר נקי. פשוט היום אני עולה בקצב מטורף של 400 גרם בשבוע, ומן הסתם לא יכול ליהיות שכל זה שריר.
תודה על התמיכה. אני מקווה שעד הקיץ הבא אני כבר אראה הרבה יותר טוב.

קולמן הפחדן
06-06-07, 23:05
במידה ואתה עולה 400 גרם בשבוע אז...
סביר להניח שזה שומן,עלייה נקייה בחודש היא בין חצי קילו ל-קילו שריר שזה ממש קשה.

Avi
07-06-07, 00:14
אז זה מה שאני עושה. חודש וחצי עלייה במסה (אני אשתדל כמה שיותר נקייה). שבועיים מנוחה אסטרטגית (hst למי שמכיר). חודשיים חיטוב. שבועיים מנוחה, ואחרי זה עלייה במסה כשהמטרה היא לעלות קילו בחודש. פחות מזה מוסיף פחמימות יותר מזה מוריד פחמימות. בתקווה שהעלייה תיהיה נקייה ואני לא אצטרך לעשות יותר חיטוב, לפחות עד שאני אצבור מסת שריר רצינית.
תודה על העזרה.

קולמן הפחדן
07-06-07, 00:22
למה שבועיים מנוחה ?
עושים מנוחה של שבוע אחרי 3 חודשים..
ולא עושים שבועים מנוחה אתה תאבד מלא מסת שריר ויש אפשרות שתעלה במשקל.

יiסי
07-06-07, 00:25
למה שבועיים מנוחה ?
עושים מנוחה של שבוע אחרי 3 חודשים..
ולא עושים שבועים מנוחה אתה תאבד מלא מסת שריר ויש אפשרות שתעלה במשקל.

אתה לא תאבד מלא מסת שריר משבועיים מנוחה! דיי לאכול סרטים!.

אפשרות שהוא יעלה במשקל? אם הוא יוכל מאזן קלורי חיובי כמו שהוא אוכל במסה? הוא במאה אחוז יעלה במשקל וברוב מוחלט של שומן.

Avi
07-06-07, 00:34
בכל מקום שקראתי על hst רשום בין 9-14 ימי מנוחה על כל חודשיים של אימונים. ובתקופה הזאתי אני משתדל לאכול כמה שיותר קרוב לתחזוקה. ככה שאני לא משמין.

קולמן הפחדן
07-06-07, 00:37
בכל מקום שקראתי על hst רשום בין 9-14 ימי מנוחה על כל חודשיים של אימונים. ובתקופה הזאתי אני משתדל לאכול כמה שיותר קרוב לתחזוקה. ככה שאני לא משמין.
את התוכנית hst תעזוב בצד עכשיו..
קודם כל תעשה את מה שאמרתי לך,שיהיה לך מספיק מסה תעשה תוכניות כאלה.

ויוסי הוא כן יאבד מסת שריר,ואף יעלה במשקל.
תחשוב שהוא לא עושה כלום במשך שבועים אוקי ?
והוא נימצא בגרעון קלורי שלילי,אז אם הוא לא היתאמן זאת אומרת שהוא כבר לא יהיה בגירעון קלורי שלילי, למה ? כי הוא לא פעיל באופן סדיר ואז אין לגוף מה לישרוף כבר ומתחיל לעלות בשומן..

HHHEELLBBOOYY
07-06-07, 00:46
יהיה בסדדר

יiסי
07-06-07, 01:09
ויוסי הוא כן יאבד מסת שריר,ואף יעלה במשקל.
תחשוב שהוא לא עושה כלום במשך שבועים אוקי ?
והוא נימצא בגרעון קלורי שלילי,אז אם הוא לא היתאמן זאת אומרת שהוא כבר לא יהיה בגירעון קלורי שלילי, למה ? כי הוא לא פעיל באופן סדיר ואז אין לגוף מה לישרוף כבר ומתחיל לעלות בשומן..

הוא לא ישרוף במאה אחוז. יש סיכוי שהוא ישרוף קצת (ברמה שבחיים שלך לא תהיה לך או למישהו בפלנטה עין מספיק טובה בשביל להבחין בשריפה הזאת..)
ויש סיכוי שהוא לא ישרוף 0.0000000000000000000001 גרם שריר :)
שבועיים במאזן קלורי חיובי לא ישרפו מסת שריר. זה לא לגו שמתפרק.
עליה בשומן היא תמיד אפשרית אבל היא לא מעידה על פירוק שריר

קולמן הפחדן
07-06-07, 01:21
הוא לא ישרוף במאה אחוז. יש סיכוי שהוא ישרוף קצת (ברמה שבחיים שלך לא תהיה לך או למישהו בפלנטה עין מספיק טובה בשביל להבחין בשריפה הזאת..)
ויש סיכוי שהוא לא ישרוף 0.0000000000000000000001 גרם שריר :)
שבועיים במאזן קלורי חיובי לא ישרפו מסת שריר. זה לא לגו שמתפרק.
עליה בשומן היא תמיד אפשרית אבל היא לא מעידה על פירוק שריר
עזוב אתה מקרה אבוד.

Avi
07-06-07, 09:44
קולמן אחי, הייתי כבר כמה פעמים בשבועיים מנוחה ולא עליתי אפילו גרם אחד. פשוט אכלתי 400 קלוריות פחות ממה שאכלתי בתקופת האימונים.
ויש שינוי קל בתוכנית. החל משבוע הבא אני כל שבוע אוריד 200 קלוריות מהתפריט, ככה שתוך 3 שבועות אני אכנס למצב של חיטוב ואז אני אפסיק להוריד קלוריות (אלא אם כן הירידה במשקל תעצר). פשוט אין לי כוח לחכות חודשיים בשביל להפטר מכל השומנים. כשאני אגיע לאחוז שומן נמוך אני אתחיל עלייה ממש איטית במשקל, אבל העיקר שתיהיה נקייה. הסיבה שבגללה יש לי את כל השומן המיותר היא כנראה בגלל שמיהרתי מידי לעלות מסה. אבל כנראה שעדיף לעלות לאט עם הרבה סבלנות וזהירות.