PDA

צפה בגרסא המלאה : תפוז לאחר אימון

moshebe
07-06-07, 22:42
הערך הגליקמי של תפוז הוא בסה"כ 1 יותר משל תפוח(תפוח-39 תפוז-40)מה גם שהוא נחשב ממש נמוך(15 נקודות מתחת להגדרה אינדקס גליקמי נמוך)

אז מה הבעיה בעצם לצרוך אותו לאחר האימון?! למה בדר"כ מזכירים פירות אחרים? יש פה חסרונות?

Sugarzaza
07-06-07, 22:47
סתם לאף אחד אין כוח לתפוזים :p

אפשר

Kachok
07-06-07, 22:48
אחרי אימון אתה צריך פחממה עם אינדקס גליקמי גבוה...כמו של תמרים, סוכר ענבים .....כמו שתמיד ממליצים פה...
תפוז לא יעשה את העבודה טוב כ"כ.....

moshebe
07-06-07, 22:55
בחיטוב אני לא צריך את זה-בגלל זה בחיטוב עדיף תפוח

ואני דווקא אוהב תפוזים-אז יופי,רק מוזר שלא מזכירים אותו בדר"כ ברשימת הפירות המומלצים לאחר אימון

יותם טלר
07-06-07, 22:57
בחיטוב אני לא צריך את זה-בגלל זה בחיטוב עדיף תפוח

ואני דווקא אוהב תפוזים-אז יופי,רק מוזר שלא מזכירים אותו בדר"כ ברשימת הפירות המומלצים לאחר אימון
כפי שאמר Kachok, הסיבה שהתפוז אינו מוזכר כמומלץ לצריכה לאחר האימון היא שנהוג לצרוך פחמימה בעלת אינדקס גליקמי גבוה לאחר האימון - הא"ג של התפוז הינו בינוני-נמוך.

אם אתה מסיבות כאלו ואחרות בוחר פחמימה בעלת א"ג בינוני-נמוך, התפוז הינו בחירה לגיטימית.

moshebe
07-06-07, 23:00
הוא לא בינוני נמוך הוא נמוך מאוד

DropDead
07-06-07, 23:00
כפי שאמר Kachok, הסיבה שהתפוז אינו מוזכר כמומלץ לצריכה לאחר האימון היא שנהוג לצרוך פחמימה בעלת אינדקס גליקמי גבוה לאחר האימון - הא"ג של התפוז הינו בינוני-נמוך.

אם אתה מסיבות כאלו ואחרות בוחר פחמימה בעלת א"ג בינוני-נמוך, התפוז הינו בחירה לגיטימית.
אין בעיה עם החומציות שלו ?

moshebe
07-06-07, 23:01
למה שתיהיה בעיה?

Kachok
07-06-07, 23:09
אין בעיה עם החומציות שלו ?

אם אני לא טועה חומציות בתחום הזה מפריעה רק בצריכת קריאטין (תקנו אותי אם אני טועה...)