PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לבגרות בהסטוריה(מי שכבר עשה)

Ilan-V
11-06-07, 15:05
תגידו אולי אתם זוכרים.... כשה ניגשתם לבגרות.... בנושא של ארצות האיסלאם תמיד ניתקלתם בשאלה על שינויים?מה שאני מנסה לישאול זה האם תמיד היית שאלה על השינוים שחלו שם בתחומים מסוימים מי שזוכר בבקשה שיענה.. זה חשוב

The Iron Man
11-06-07, 15:09
תגידו אולי אתם זוכרים.... כשה ניגשתם לבגרות.... בנושא של ארצות האיסלאם תמיד ניתקלתם בשאלה על שינויים?מה שאני מנסה לישאול זה האם תמיד היית שאלה על השינוים שחלו שם בתחומים מסוימים מי שזוכר בבקשה שיענה.. זה חשוב
השינויים זה נושא מרכזי ככה שיש סיכוי גבוה שישאלו עליו..

Ilan-V
11-06-07, 15:10
השינויים זה נושא מרכזי ככה שיש סיכוי גבוה שישאלו עליו..

יופי למהה אני יודע את כל השינויים.. אבל מה דפוסי הפעילות גורים ותדרכי פעולה אני לא יודע כלום.. אבל השינויים זה כזה נושא גדול.. מזה יש לי תחושב שישאלו עליו

אור
11-06-07, 15:18
תמיד שואלים על שינויים, תעבור על בגרויות קודמות ותראה בידיוק מה שואלים, השאלות לא ממש משתנות בפרק הזה

Ilan-V
11-06-07, 16:20
תמיד שואלים על שינויים, תעבור על בגרויות קודמות ותראה בידיוק מה שואלים, השאלות לא ממש משתנות בפרק הזה

תודה גבר!!!! כאילו תמיד יש שאלה על הפרק שלה שינויים ועל הפרק הזה של פעילות הציונית גורמים ודרכי פעולה?

VoRteX
11-06-07, 16:22
הם אוהבים לעשות שינויים דמוגרפיים, כלכליים-חברתיים ומעמדים שונים, וגם על הסיפורים של חביבה מסיכה (הזמרת) והרב גוויטע.

dror
11-06-07, 16:28

כהההה

ofirdesign
11-06-07, 17:02
גם רוב הסיכויים שישאלו אותך על השוני בדרכי השליטה של ארצות האיסלאם