PDA

צפה בגרסא המלאה : הלוג של קרייסלר

עמודים : [1] 2

אליאב קרייסלר
11-06-07, 23:56
אוקיי חלק ממכם יבהלו , אז מראש - לא לתת חוות דעת של ''מהזה , כמה סטים , למה תדירות נמוכה'' וכו' ... זאת התוכנית שלי וככה אני עובד , זה מה שעובד עליי טוב.

אימון A - חזה + יד קדמית
לחיצת מוט בשיפוע עליון 5x8,6,4+4,4+4 #
פלייס בשיפוע עליון 4x8-12
לחיצת מוט בשכיבה 5x10,8,6,6+6,6+6
קרוס אובר בשכיבה 4x12,10,8,8+8

כפיפות במוט אולימפי בעמידה 4x6-8
כפיפות מרפקים משקוליות יד יד 3x10,8+8,6+6
חמור מוט דבליו 4x8
----------------------------
אימון B - כתפיים + רגליים 1#
לחיצת כתפיים משקוליות 4x6-8 #
לחיצת כתף מכשיר יעודי 4x15,12,10,8+8
הרחקת זרועות לצדדים 6x12,10,8,8,8+8,8+8
הרחקת אופקית כבל יד יד 5x10 *

סטיף לג דד ליפט 4x8-10
כפיפת ברכיים 5x15,12,8,8,8+8
תאומים 5x12-15
אימון C - גב + יד אחורית
פולי עליון רחב לפנים 5x12,10,8,6,4
פולי עליון צר לפנים 5x10,8,6,4,2 #
חתירה כנגד פולי תחתון 4x4-6 #
חתירה בהטיית גב יד יד 4x8-10 #

מוט דבליו בשכיבה 4x8
פשיטה כנגד פולי עליון 4x12,10,8+8
מקבילים חופשי 3 סטים מקס' חזרות
אימון D - רגליים 2# + בטן
פשיטת ברכיים 6x10-12
דיפ סקוואט 3x6-8 #
לחיצת רגליים 45 מעלות 4x8-10 #
מכרעים 2x10

מכשיר בטן יעודי של כפיפות 6x12-15 עד דקה מנוחה
כפיפות עם משקולת 3x15-18 עד 40 שניות מנוחה

מנוחות בין הסטים כדקה - דקה וחצי
# = 120 שניות מנוחה משקל מקסימלי
* = עד 60 שניות מנוחה וחזרות איטיות
---------------------------
זהו זאת התוכנית מקווה שילך קשה כמו שאני מצפה, פתחתי את הפוסט בעיקר בשביל להראות את התוכנית אימונים שלי ולבדוק ביחד עם החבר'ה אם תהיה עליה בעזרת השם תפותפותפו , בנוסף גם קניתי CELL MASS מקווה שיאפשר לי לעלות קצת.

נתונים :
בייספס קר 41.5 (שתיהם , התאזנה הפציעה סופסוף)
מותן 80
גב 117

אל תשוו אותי עכשיו לנתונים שלכם יש לי שיטות מסויימות למדוד את הנתונים ככה שאת הנתונים אני לא רואה כמדד לגודל , אני רושם אותם רק לצורך הבדיקה לראות אם ישנה עליה.

DropDead
12-06-07, 00:19
good luck :1eye:

zav
12-06-07, 09:39
חח בהצלחה.. היית פשוט יכול לפתוח את הפוסט היום.. חחח

ד"א, כל הכבוד על השינוי! אשמח לשמוע על הדרך שעברת (כמה זמן מתאמן, תקופות מסה/חיטוב, תוספים, תזונה).. באמת מרשים!

תצליח..

F][_aMe
12-06-07, 11:18
I Can't Wait.

אליאב קרייסלר
12-06-07, 11:57
חח בהצלחה.. היית פשוט יכול לפתוח את הפוסט היום.. חחח

ד"א, כל הכבוד על השינוי! אשמח לשמוע על הדרך שעברת (כמה זמן מתאמן, תקופות מסה/חיטוב, תוספים, תזונה).. באמת מרשים!

תצליח..

חח אני יודע אבל אתמול בלילה הייתה מוזה לפתוח פוסט ,
בקיצור כתבתי כבר על הדרך שעברתי , לא נגעתי בחיטוב בחיים אבל האמת שיצא כמה תקופות שחיטבתי וזה לא במכוון כמו שהייתה לי בעיה בכבד הורדתי 1000 קלוריות זה חיטוב משמעותי , ובפציעה של הבייספס גם הפסקתי לאכול זה גם כמו חיטוב...
הדרך נעשתה בשנה וחצי קצת יותר (אני מדבר על התמונה של הלפני אחרי)
היו כל מיני פציעות וכאלה אבל כמו שאמרתי כבר בשאר הפוסטים זה לא מנע ממני להמשיך להתאמן חזק במידה האפשרית כמובן:sbb3:

toxicity
12-06-07, 12:00
האימון שלך מזה דומה לשלי בדיוק אותו דבר ה Abc רק בלי ה D :)
בהצלחה!

אליאב קרייסלר
12-06-07, 12:17
האימון שלך מזה דומה לשלי בדיוק אותו דבר ה Abc רק בלי ה D :)
בהצלחה!

חח אתה עושה ABC עם כזאת כמו של סטים?! חח מה אתה בסייקל?

Bullet
12-06-07, 12:19
לא הבנתי, כמה סטים יש לך לכל שריר?

Kachok
12-06-07, 12:20

54546654864

franz ferdinand
12-06-07, 12:28
שיהיה המון בהצלחה! פרסם משקלי עבודה...

DropDead
12-06-07, 12:29
מה זה 4+4 וכל הפלוסים האחרים ?

אליאב קרייסלר
12-06-07, 12:31

את הדרופ סטים אני מחשיב לסט אחד :

חזה 18 סטים
יד קדמית 11 סטים
כתפיים 19 סטים
רגליים (בעיקר האמס ותאומים) 13 סטים (עם קצת גב תחתון בדד ליפט)
גב 18 סטים
יד אחורית 11 סטים
בטן 8 :blink: צריך להוסיף דחוף...

P-a-n-1-c
12-06-07, 12:31
מה זה 4+4 וכל הפלוסים האחרים ?

דרופסט
עושה 4 ואז עוד 4 דרופ

אחלה תוכנית אליאב, בהצלחה עם בCELL MASS הבנתי זה משהו בומבה :clap:

אליאב קרייסלר
12-06-07, 12:32
דרופסט
עושה 4 ואז עוד 4 דרופ

אחלה תוכנית אליאב, בהצלחה עם בCELL MASS הבנתי זה משהו בומבה :clap:

חח איזה בומבה... אני מקווה שזה ישפיע בכלל

Kachok
12-06-07, 12:34
שאלה : אליאב כמה זמן לוקח כל אימון שלך עם כזאת כמות של סטים?

אליאב קרייסלר
12-06-07, 12:37
שאלה : אליאב כמה זמן לוקח כל אימון שלך עם כזאת כמות של סטים?

אני מקווה לא לעבור את השעה וחצי , אבל בכל מקרה אני בין כל קבוצת שריר לוקח חצי מנת חלבון

toxicity
12-06-07, 12:39
חח אתה עושה Abc עם כזאת כמו של סטים?! חח מה אתה בסייקל?
15 גדול 9 קטן בלי סייקל ועובדה זה פועל :]
עריכה: שכחתי לציין שזה לא כולל פרמידות שאני מוסיף

Bullet
12-06-07, 13:10

חזה 18 סטים
יד קדמית 11 סטים
כתפיים 19 סטים
גב 18 סטים
יד אחורית 11 סטים
למה אתה מביא לכתפיים 19 סטים, זה יותר מחזה. למה רגליים פחות סטים מחזה, אני לא מבין.
אני לא יודע פשוט איך אתה עומד בלעשות 18 סטים לחזה, 11 ליד קדמית וכו' באימון.... פשוט לא מבין. השריר שלי גמור אחרי 7 סטים, למה אתה עושה כ"כ הרבה סטים?

נ.ב, זאת יותר הערה משאלה, זה הלוג שלך ואני לא מתכוון להתווכח פה ולפתוח שרשורפצלת.

אליאב קרייסלר
12-06-07, 13:30
למה אתה מביא לכתפיים 19 סטים, זה יותר מחזה. למה רגליים פחות סטים מחזה, אני לא מבין.
אני לא יודע פשוט איך אתה עומד בלעשות 18 סטים לחזה, 11 ליד קדמית וכו' באימון.... פשוט לא מבין. השריר שלי גמור אחרי 7 סטים, למה אתה עושה כ"כ הרבה סטים?

נ.ב, זאת יותר הערה משאלה, זה הלוג שלך ואני לא מתכוון להתווכח פה ולפתוח שרשורפצלת.

באימוני חזה אני מרגיש גמור באמת רק אחרי 15-16 סטים
כתפיים אני עובד חזק על הלטרלית אז הוספתי סטים להרחקות ,חוץ מזה שבלחיצות כתף אני מרגיש רק את הסיב הקדמי ובקושי את האמצעיים.

בקשר לרגליים לא רשמתי , רק החלק הראשון של הרגליים (באימון B) זה 13 סטים...
יש את אימון D שהוא 15 סטים גם לרגליים בנוסף ל 13 סטים האחרים

עריכה - תעיף מבט בתוכנית אימונים וזהו עכשיו שאני קורא תהודעה שלי זה לא מובן

toxicity
12-06-07, 19:50
מעניין אותי לדעת למה אתה לוקח סלמס ועוד במיוחד עם הבעיות שהיו לך עוד בכבד, סלמס רשום לשימוש לגיל 18 ומעלה, למה אתה לוקח אותו אז?

PcGunMan
12-06-07, 19:52
וואלה שהיה בהצלחה!
וותעדכן אם הסל מאס השפיע ואיך השפיע, אני יודע שאליך זה לא מדד לכלום זה בסדר חחח:mushy: אני מתבלט גם לקנות

[quote=toxicity]מעניין אותי לדעת למה אתה לוקח סלמס ועוד במיוחד עם הבעיות שהיו לך עוד בכבד, סלמס רשום לשימוש לגיל 18 ומעלה, למה אתה לוקח אותו אז?[/quote

נראה לי שזה שטיות מה הבדל בין הנוז לסל מאס שני פורמולת שונות אבל אותו דבר קראטין אז מה זה משנה סתם שטיות דעתי

toxicity
12-06-07, 19:55
אם זה היה כל כך שטויות לא היו רושמים את זה, זה סתם פוגע להם בהכנסות, למה סתם להתגרות במזל?

PcGunMan
12-06-07, 19:59
כן אבל זאת הפורמולה היחדיה שכותבים שזה מגיל 18 ומעלה כל השאר זה בסדר?

Bullet
12-06-07, 20:00
toxicity, זה בטח סתם כיסוי תחת...

toxicity
12-06-07, 20:01
כנראה שכן כי שוב אני אומר לך אין להם שום סיבה להגביל את קהל היעד ל18+ אבל עזוב השתלטנו על הפוסט פה..

PcGunMan
12-06-07, 20:01
חחחחח יש הרבה משחקי מחשב שכתוב עלהם זה מגיל 18 ומעלה אז מה?? לא תקנה

toxicity
12-06-07, 20:02
מה אתה משווה בכלל.. אבל שוב חאלס חפרנו פה!

F][_aMe
12-06-07, 20:20
תכנית רצינית, אישית קצת מוזר לי. לא רגיל לראות אנשים עובדים עם כ"כ הרבה סטים.
בסה"כ מקווה שלא יעבור את השעה וחצי, ושיהיה המון בהצלחה.
אני מחכה לעידכונים. =]

אליאב קרייסלר
12-06-07, 21:51
כוסעמק מה אתם מכניסים לי את החרטות שלכם לפוסט מעניין אותכם משו בסל מאס תפתחו בתזונה ותוספים לא פה

טוקסיסיטי חחח לפי התמונת אווטר שלך הייתי אומר שאתה האחרון שיגיד ''זה אסור מתחת לגיל 18'' חחחחחחחחחחחחחח מה אתה דפוק מהזה השטויות האלה גם אומרים שסטרואידים אסור מתחת לגיל 21-23 ככה זה נראהלך עוצר בעד מישהו מהבאדיבילדרים?!

toxicity
12-06-07, 21:53
חחחחחח אבל זה שהם עושים את זה לא אומר שזה בריא..

אליאב קרייסלר
12-06-07, 21:56
חחחחחח אבל זה שהם עושים את זה לא אומר שזה בריא..

זה יכול להימשך עד אין סוף בוא נסגור עניין בזה שאני לוקח את זה ועושה ''בדיקה'' על המוצר

Gamerrrrr
12-06-07, 21:56

חזה 18 סטים
יד קדמית 11 סטים
כתפיים 19 סטים
גב 18 סטים
יד אחורית 11 סטים

לפי דעתי תויד קצת בבייפס.
בכתפיים תוריד מהר, איך זה שהכתפיים מקבלות יותר סטים מהגב והחזה?!

Bullet
12-06-07, 22:00
אני במקומך לא הייתי עושה ABCD, אלא AB אבל נו שוויין... אולד סקול חחחח אתה תגדל בכל מקרה גם אם תעשה ABCDEFG ותזריק לעצמך אסטרוגן :laugh:

אליאב קרייסלר
13-06-07, 00:44
לפי דעתי תויד קצת בבייפס.
בכתפיים תוריד מהר, איך זה שהכתפיים מקבלות יותר סטים מהגב והחזה?!

מה זה משנה כי הסטים בגב ובחזה הרבה יותר ''כבדים'' לי והרבה יותר קשים , חוץ מיזה שכבר אמרתי שבלחיצתו אני מרגיש בעיקר כתף קדמית ואני צריך לתת קצת בהרחקות בשביל הלטרלית והרחקות בכבל קרוס עם קצת שיפוע בגוף בשביל לערב יותר את הכתף אחורית...
אבל אקח לתשומת ליבי למרות שהיום היה לי את האימון כתפיים והרגשתי עם כתף כמו של דניס ג'יימס...נראה איך ילך כמו שאמרתי כבר אני רק מנסה אם ילך טוב בברכה אם לא אז נחליף

אליאב קרייסלר
13-06-07, 00:46
אני במקומך לא הייתי עושה ABCD, אלא AB אבל נו שוויין... אולד סקול :):):):) אתה תגדל בכל מקרה גם אם תעשה ABCDEFG ותזריק לעצמך אסטרוגן :laugh:

האמת ניסיתי כבר תוכניות עם תדירות גבוהה זה לא העניק לי את התוצאות הכי טובות...
בקשר לABCDEFG חשבתי על לנסות את זה בקרוב

gil-Nissim
13-06-07, 01:00
בהצלחה אחי.
נקווה שתגדל עוד,ובותר אחד שניסה את כל התוספים כמעט תעדכן אותנו לגבי הסאל מס.

igorek
13-06-07, 01:01
מה זה משנה כי הסטים בגב ובחזה הרבה יותר ''כבדים'' לי והרבה יותר קשים , חוץ מיזה שכבר אמרתי שבלחיצתו אני מרגיש בעיקר כתף קדמית ואני צריך לתת קצת בהרחקות בשביל הלטרלית והרחקות בכבל קרוס עם קצת שיפוע בגוף בשביל לערב יותר את הכתף אחורית...
אבל אקח לתשומת ליבי למרות שהיום היה לי את האימון כתפיים והרגשתי עם כתף כמו של דניס ג'יימס...נראה איך ילך כמו שאמרתי כבר אני רק מנסה אם ילך טוב בברכה אם לא אז נחליף
הבעיה שאם ווליום כזה לכתפיים יש פוטנציאל גבוה לפציעה ואתה כבר עברת פציעה אחרת ואתה בטח יודע שזה לא נעים וזה יכול להשבית אותך להרבה זמן.

בכל מקרה, בהצלחה!

אליאב קרייסלר
13-06-07, 10:50
הבעיה שאם ווליום כזה לכתפיים יש פוטנציאל גבוה לפציעה ואתה כבר עברת פציעה אחרת ואתה בטח יודע שזה לא נעים וזה יכול להשבית אותך להרבה זמן.

בכל מקרה, בהצלחה!

נקודה טובה לא חשבתי על זה , אבל בכל זאת גם בתוכנית אימונים האחרונה שלי לא הייתי עובד כתפיים כלכך חזק מ יודע מה אז בא לי קצת לתת בראש...חוץ מזה שאני תמיד יכול לשנות אם אני ארגיש שמשהו הולך לא בסדר בינתיים תנו לי לנסות את מה שאני עושה...:sbb3:
איגור לכבודך אני התחלתי להשקיע ברגליים חח סתם

Bodybuilder
13-06-07, 10:59
חח אני יודע אבל אתמול בלילה הייתה מוזה לפתוח פוסט ,
בקיצור כתבתי כבר על הדרך שעברתי , לא נגעתי בחיטוב בחיים אבל האמת שיצא כמה תקופות שחיטבתי וזה לא במכוון כמו שהייתה לי בעיה בכבד הורדתי 1000 קלוריות זה חיטוב משמעותי , ובפציעה של הבייספס גם הפסקתי לאכול זה גם כמו חיטוב...
הדרך נעשתה בשנה וחצי קצת יותר (אני מדבר על התמונה של הלפני אחרי)
היו כל מיני פציעות וכאלה אבל כמו שאמרתי כבר בשאר הפוסטים זה לא מנע ממני להמשיך להתאמן חזק במידה האפשרית כמובן:sbb3:

בהצלחה גבר !
ויש לי שאלה : חוץ מזה שהורדת 1000 ק' כשהיתה לך בעיה בכבד,אברת חוץ מזה איזה שהו טיפול או משהו ? איך זה יסתדר ?

Dino Psaras
13-06-07, 11:15
אליאב, בהמשך למה שאיגור אמר..

אני חושב שה-19 סטים האלו יסללו לך את הדרך הבטוחה לפציעה בכתף, שזה משהו לא נעים בכלל. תחשוב שהכתף עובד מאוד חזק גם בתרגילי החזה.

Gamerrrrr
13-06-07, 11:19
פשוט תעבוד כמו שצריך על הכתפיים וזהו. תתחיל מכתף תרגיל אחד בתחילת האימון ותמשיך בתרגילים לכתף התיכונה וזה. אין קשר אם הסטים בגב ובחזה הם קשים יותר הרי הכתפיים עובדות גם שם

אליאב קרייסלר
14-06-07, 14:00
בהצלחה גבר !
ויש לי שאלה : חוץ מזה שהורדת 1000 ק' כשהיתה לך בעיה בכבד,אברת חוץ מזה איזה שהו טיפול או משהו ? איך זה יסתדר ?

האמת שלפני התור אצל הרופא אינדוקרינולוג או איך שלא קוראים לזה שהיה אמור להתחיל איתי איזה טיפול , דרשתי לעשות בדיקות דם חוזרות ובהן הכל היה בסדר

dstyle
14-06-07, 14:15
אתה עדיין טבעי?

אליאב קרייסלר
14-06-07, 17:55
אתה עדיין טבעי?

לצערי וכמו שאפשר לראות כן אבל אל תדאג אני מאמין שעוד כמה זמן שאני יתחיל לדרוך במקום אני ידפוק איזה טסט' אנטייט עם דיבול ובסוף וינסטרול ואני נהיה ככה - :sbb4:

Bullet
14-06-07, 19:44
לפחות חכה עד גיל 21... :(

אליאב קרייסלר
14-06-07, 22:20
לפחות חכה עד גיל 21... :(

חח זה מה שאני עושה בינתיים אבל אם יהיה איזה חומר שאני יהיה בטוח שהוא לא דופק לי את הצמיחה של העצמות וההורמונים אז אני יקח אותו... אבל בינתיים לא מצאתי שום דבר כזה חוץ מקריאטין דרך אגב אם למישהו יש הצעות תרגישו חופשי להציע :sbb4: :flowers:

Meir787
16-06-07, 16:25
הצעות ? הכי טוב שתשאר עם הקריאטין עד שתסיים לגמרי את הגדילה שלך..

אליאב קרייסלר
16-06-07, 19:28
הצעות ? הכי טוב שתשאר עם הקריאטין עד שתסיים לגמרי את הגדילה שלך..

חח אבל רוצים לגדול אחי אי אפשר לדבוק בחרטות יותר מדי...זה עוזר אבל לא משמעותית חוץ מזה אחרי הכמויות של קריאטין שדחפתי לעצמי נראהלי שהגוף שלי לא יגיב לזה יותר מדי טוב , בינתיים עבר כבר כמעט 6 ימים והקריאטין בקושי הזיז לי תביצה

Bullet
16-06-07, 19:30
למה אתה חושב שהגוף שלך כבר לא יגיב לקריאטין? נו באמת אליאב...
זה כמו להגיד שהגוף שלך לא יגיב כבר לקפאין, כי בעבר שתית ממנו הרבה

אליאב קרייסלר
16-06-07, 19:32
למה אתה חושב שהגוף שלך כבר לא יגיב לקריאטין? נו באמת אליאב...
זה כמו להגיד שהגוף שלך לא יגיב כבר לקפאין, כי בעבר שתית ממנו הרבה

זה לא ככה באמת?!
כי בפעם האחרונה שניסיתי את ה no-explode לא הרגשתי שום דבר:dry:

Meir787
16-06-07, 21:57
חח אבל רוצים לגדול אחי אי אפשר לדבוק בחרטות יותר מדי...זה עוזר אבל לא משמעותית חוץ מזה אחרי הכמויות של קריאטין שדחפתי לעצמי נראהלי שהגוף שלי לא יגיב לזה יותר מדי טוב , בינתיים עבר כבר כמעט 6 ימים והקריאטין בקושי הזיז לי תביצה
אני מבין אותך אחי.. אבל בתכלס זה לא שווה את הסיכון (מבחינתי לפחות), עדיף לחכות קצת. אגב, אם הקריאטין לא משפיע עליך, אולי תנסה סלמאס ?

dstyle
16-06-07, 22:30
חח יחסית לטבעי התוצאות שלך יפות מאד ובכלל בהתחשב בשינוי הענק שלך....
אם תפנה לחומרים ולמקצוענות אני מאמין שיש לך עתיד גדול,בהצלחה

אליאב קרייסלר
16-06-07, 23:04
חח יחסית לטבעי התוצאות שלך יפות מאד ובכלל בהתחשב בשינוי הענק שלך....
אם תפנה לחומרים ולמקצוענות אני מאמין שיש לך עתיד גדול,בהצלחה

אין פה ויכוח שאני אקח חומרים בעתיד ואפילו יהיה סייקלן די פסיכופט...
אין פה ויכוח שאם הייתי גבוה יותר הייתי אפילו עכשיו סייקלן פסיכופט...
אין פה ויכוח שאם הייתי מבחינת עצמות בנוי כמו בנאדם בוגר ולא ילד - הייתי סייקלן פסיכופט...

אבל שוב יש לי עדיין מה להתפתח ולגדול גם בשריר וגם בעצמות בגלל זה אני לא לוקח חומרים כרגע אני מאמין שלטבע עוד יש מה לתת לי עם הזמן

PcGunMan
17-06-07, 10:15
אתה אומר שרק שתפסיק לגדול טבעי אתה תתחיל להשתמש?:blush:

slim shady
17-06-07, 10:40

הייתי אומר ש"אין פה ויכוח.." :jockey: :sbb4:

אליאב קרייסלר
18-06-07, 17:36

האמת שאם הגעתי עד הלום ואני די מבסוט האמת אני יודע שאם לא היו בעיות בריאותיות כמו שהיו ועדיין יש פחות או יותר הייתי נראה הרבה הרבה יותר טוב ממה שאני נראה היום , אני עכשיו חזרתי גם לעבוד ידיים אחרי תקופה מאוד ארוכה (עוד מעט יש שנה לפציעה שהייתה לי ביד) אני חוזר להפציץ ככה כמו שצריך , נחזור אל הגל ומשם נמשיך לגלוש אני בטוח שלגנים שלי יש עוד מה להציע לי :sbb4: :boxing:

חחח וכן אחי אני אשתמש מתישהו זה בטוח , מראה של בנאדם טבעי לא מספק את מה שאני רוצה להגיע אליו...

Dr. Recoba
18-06-07, 17:36
גבר, בהתחלה כתבת שתעדכן גם משקלים. יאללה שפוך!

gil-Nissim
19-06-07, 15:07
איך מתקדם השימוש בסל מאסס ?
אתה מרגיש אותו ?

nati10
19-06-07, 15:29
גם אני חושב לנסות את סל מאס תעדכן שנראה אם זה שווה את המחיר שלו .
ועוד משו אבל עזוב שאני לא יעודד אותך להשתמש אבל אם עושים סייקל ואחרי זה פיסיטי כמו שצריך לא נראה לי שיהיה לך בעיות.

אליאב קרייסלר
19-06-07, 19:20
גם אני חושב לנסות את סל מאס תעדכן שנראה אם זה שווה את המחיר שלו .
ועוד משו אבל עזוב שאני לא יעודד אותך להשתמש אבל אם עושים סייקל ואחרי זה פיסיטי כמו שצריך לא נראה לי שיהיה לך בעיות.

בלי שום קשר לזה גם אני בעצמי חשבתי ככה יאללה ניקח PCT נשקם הורמונים ונחזור לתפקד כמו שצריך אבל זה לא ככה מהרגע שאתה משתמש בחומרים אתה כבר לא יכול להתפתח מבחינה של עצמות ואם אתה ילד אז הגוף לא יוכל ''להתבגר'' גם מבחינת שרירים וגם מבחינת עצמות מעצמו...

אליאב קרייסלר
19-06-07, 19:23
למי ששאל על הסל מאס אממ משהו מוזר מאוד מתרחש פה אני לא עולה בנוזלים , ולהפך!! עוד התייבשתי כזה.. מעניין מה ההיקפים יגידו בסוף השבוע אני כבר מצפה לבדוק התוכנית עצמה מאוד נעימה אני נהנה לגשת לסט ה15-16 שלי בגב ולגלות שאני כבר חצי נכה חחחחח...

אז הנה פינקתי בשתי איזורים שעוד לא הראיתי לכם קודם : בטן :

http://img474.imageshack.us/img474/2888/900dq2.th.jpg (http://img474.imageshack.us/my.php?image=900dq2.jpg)

אמות - קרייסלר פוזינג : (חחח לא ידעתי איך קוראים לזה)

http://img474.imageshack.us/my.php?image=0053232gs6.jpg

toxicity
19-06-07, 19:42
כן סלמאס באמת לא אמור לעלות אותך בנוזלים.. ובטן דיי טובה רואים חיטוב ואמות מפלצתיות

P-a-n-1-c
19-06-07, 19:45
מאסה אחי

אליאב קרייסלר
19-06-07, 21:00
מאסה אחי

כן קניתי עכשיו אבקת חלבון זה ינפח אותי

P-a-n-1-c
19-06-07, 21:02
כן קניתי עכשיו אבקת חלבון זה ינפח אותי

שלא תצמחח לה שן בינה על המצח אחי
תיזהר

toxicity
22-06-07, 20:00
אליאב שמעתי הלכת מכות לפני כמה זמן עם שתי שקפצו עליך מאחורה הבאת להם מרפק, וקרעת תחולצה? :sbb4:

Bullet
22-06-07, 20:12
אליאב שמעתי הלכת מכות לפני כמה זמן עם שתי שקפצו עליך מאחורה הבאת להם מרפק, וקרעת תחולצה? :sbb4:
רגע שאבין, הוא הביא מרפק אחד וזה פגע ב2 אנשים? :ohmy:
או שהוא הביא לאחד מרפק והוא עף ופגע בשני?

toxicity
22-06-07, 20:14
אנערף..

PcGunMan
22-06-07, 20:55
אנערף..

אפשר הסברים??:wiggle: חח

אליאב אני זוכר ששמת תמונה היית מממש לא חטוב לא יודע אם זה נוזלים או שומן בקיצר ממש לא היית חטוב ואיפלו לא היה סימן קטן חמוד לריבועים
ובתמנות האלה אתה חטוב טילים אתה יכול להסביר לי מה קרוה פה?:unsure::blush::jockey:

אליאב קרייסלר
22-06-07, 22:22
אפשר הסברים??:wiggle: חח

אליאב אני זוכר ששמת תמונה היית מממש לא חטוב לא יודע אם זה נוזלים או שומן בקיצר ממש לא היית חטוב ואיפלו לא היה סימן קטן חמוד לריבועים
ובתמנות האלה אתה חטוב טילים אתה יכול להסביר לי מה קרוה פה?:unsure::blush::jockey:

אפשר יותר מהסבר אני גם יראה לך מה הלך בדיוק...
הכל התחיל בפציעה שלי שהתרחשה לפני שנה - הייתי פיצוץ של נוזלים מכל הניסויים עם הקריאטין העמסות וכו' שעשיתי...
אחרי הפציעה פשוט מאוד ירדתי המון באוכל אז איבדתי חלק גדול מהנוזלים ,
אחר כך המשכתי כרגיל ואז התחילו הבעיות בכבד ואז שוב פעם ירדתי מלא באוכל ואז בעקבות זה שוב פעם עוד פעם ירדתי בהמון נוזלים , ומאז אני יבש כזה חח עכשיו הCELL MASS הזה בכלל ייבש לי תצורה לא יודע איך זה אפשרי אני נראה הרבה יותר טוב או שעליתי בשריר וזה נראה יותר חטוב או שפשוט מאוד התייבשתי...

חוץ מזה אל תשכח שיש לי נטייה להיות רזה אז במהלך כל התקופה הזאת שהיו לי נוזלים לא היה בכלל הרבה שומן ואם הייתי מוריד תנוזלים אז הייתי חטוב אשש!!!

ודרך אגב חחח תגיד אני מדמיין או שבמהלך הפוסט אתה מנסה לשאול בעקיפין או יותר נכון מנסה לרמוז לכך שאני אנאבולי מעבר למידה הטבעית?!?!?
חחחחחחחח הרגת אותי עם ההכחשות שלך קבל מוניטין

אליאב קרייסלר
22-06-07, 22:29
דרך אגב הקריאטין נותן כוח יפה מאוד הייתה לו התפרצות באימונים האחרונים...
קחו :

לחיצת חזה חיובי 95 קילו (חחח אוי איך התלבטתי אם לעגל ל100) - 6 חזרות ורבע חח

דיפ סקוואט 110 קילו 6 חזרות (תרגיל שני לרגליים)

xtream101
22-06-07, 22:45
אז עכשיו אחרי שהוא נתן את הקיק אתה ממליץ עליו?

דרך אגב אתה נראה ענק..בהצלחה בהמשך

אליאב קרייסלר
22-06-07, 22:57
אז עכשיו אחרי שהוא נתן את הקיק אתה ממליץ עליו?

דרך אגב אתה נראה ענק..בהצלחה בהמשך

אני ממליץ בחום על החומר הזה בהתחלה הוא רק ייבש אותי ועשה אותי יותר חטוב לעין ממש כל שריר נהיה שריר הכתפיים יותר בולטות חזה יותר יפה כזה הכל נראה יותר טוב לעין ועכשיו גם כוח נתן... וגם עליתי בזרוע שזה היקף שבמשך שנה לא עליתי בו בגלל כל מיני בעיות עכשיו סופסוף זז (מחר אני אפרסם היקפים מלאים)

בכל מקרה הסל מאס הזה ממש מומלץ בחום נותן תוצאות יפות , בקשר לכמות שאני משתמש אני גומר 2 קופסאות במכה.

toxicity
22-06-07, 23:05
אליאב מה עם המכות? :)

אליאב קרייסלר
22-06-07, 23:21
אליאב מה עם המכות? :)

חחח אתה כנס אליי לאיסיקיו מיד 236157139
או מסנג'ר djeliav@hotmail.co.il או שבסוף זה com אני לא זוכר חח

xtream101
22-06-07, 23:49
למה למה תפרסם פה זה לוג אחרי הכל

אליאב קרייסלר
23-06-07, 02:03
למה למה תפרסם פה זה לוג אחרי הכל

את מה לפרסם אחי אולי אני יזרוק פה איזה עצם בכל זאת חחח

SuzukiR
23-06-07, 11:22
בואנה אליאב אחי יד לך חזה חזק אחי!

כל הכבוד שאתה לא משקר במשקלים אחיזה מראה משהו על הבןאדם

אהבתי גם את האמות דווקא הידיים לא יודע למה לא אהבתי מי יודע מה (סלח לי חח)

וגב חזק !! אתה ענק נותן מוטיבציה !!

תיזהר מפיצעות אח שלי!!!!!

וספר מה מכות ?!

דרך אגב איפה אתה מיתאמן בחולון ?

xtream101
23-06-07, 18:39
את מה לפרסם אחי אולי אני יזרוק פה איזה עצם בכל זאת חחח

את הסיפור של המכות הסל מאס גם עשה משהו שם אה חח

אליאב קרייסלר
23-06-07, 20:27
בואנה אליאב אחי יד לך חזה חזק אחי!

כל הכבוד שאתה לא משקר במשקלים אחיזה מראה משהו על הבןאדם

אהבתי גם את האמות דווקא הידיים לא יודע למה לא אהבתי מי יודע מה (סלח לי חח)

וגב חזק !! אתה ענק נותן מוטיבציה !!

תיזהר מפיצעות אח שלי!!!!!

וספר מה מכות ?!

דרך אגב איפה אתה מיתאמן בחולון ?

חחחחח מתאמן בימית 2000 ובבריזה.. מדי פעם גם בחיטובים בראשלצ ופרפקט באדי בראשלצ וגם בטרגט המכון הזה ברמת גן שם............
היד יחסית חלשה ביחס לגוף אין מה להגיד בגלל שכמעט שנה לא עבדתי עליה רק בתקופה האחרונה וחזרתי ודאממ היא גדלה יפה

Bullet
24-06-07, 00:59
סתם שאלה כללית, כמה אתה דוחק בחזה שטוח?

אליאב קרייסלר
24-06-07, 02:35
סתם שאלה כללית, כמה אתה דוחק בחזה שטוח?

מה זאת אומרת :rolleyes: ...
בקשר להיקפים היקף יד עלה בסמ'' 1 ביד ימין ובקצת פחות בשמאל
בטן ירדה בסמ'' דאמט כנראה שצריך עוד קלוריות למרות שדווקא כיף לראות את התוצאות האלו.

PcGunMan
24-06-07, 09:19
אליאב אני חושב שהגעת למצב שהגוף גם עלה בשריר וגם ירד בשומן
שזה חתיכת נדיר!!!!:jockey:
אני חושב שזה קורה אחרי הפסקה מאימונים שיורדים בכמות קליוריות אבל היא עדיין נשארת חיובית

אני בטוח שהרבה יגידו לי מה אתה דפוק אי אפשר לעלות גם בשריר וגם בשומן
אבל אם עולים בהרבה שריר יש ירידה של שומן

P-a-n-1-c
24-06-07, 09:38
אליאב אני חושב שהגעת למצב שהגוף גם עלה בשריר וגם ירד בשומן
שזה חתיכת נדיר!!!!:jockey:
אני חושב שזה קורה אחרי הפסקה מאימונים שיורדים בכמות קליוריות אבל היא עדיין נשארת חיובית

אני בטוח שהרבה יגידו לי מה אתה דפוק אי אפשר לעלות גם בשריר וגם בשומן
אבל אם עולים בהרבה שריר יש ירידה של שומן

אם עולים הרבה שריר יש ירידה של האחוז שומן לא של השומן..

אליאב קרייסלר
24-06-07, 12:16
אם עולים הרבה שריר יש ירידה של האחוז שומן לא של השומן..

אבל האמת שאני לא בטוח שאני במאזן חיובי בכלל אז אפשר לרדת בשומן ולעלות בשריר לא?

Bullet
24-06-07, 14:29
לא אתה

טל יואב
24-06-07, 17:04
אליאב אתה נראה מצוין כל הכבוד , יש לך תוכנית אימונים קצת משוגעת אך אם היא עובדת עבורך זה הכי חשוב בהצלחה בהמשך

אליאב קרייסלר
25-06-07, 00:56
אליאב אתה נראה מצוין כל הכבוד , יש לך תוכנית אימונים קצת משוגעת אך אם היא עובדת עבורך זה הכי חשוב בהצלחה בהמשך

תודה רבה אדון טל כשזה בא ממך זו מחמאה כפולה:sbb4:
ובנימה חיובית זו , קבלו תמונה שבה ניסיתי לחקות את דניס ג'יימס עם כובע גרב וגופיית פיטבול

http://img164.imageshack.us/img164/5466/07032so0.th.jpg (http://img164.imageshack.us/my.php?image=07032so0.jpg)

Mr.Bazooka
25-06-07, 01:11
http://img164.imageshack.us/img164/5466/07032so0.th.jpg (http://img164.imageshack.us/my.php?image=07032so0.jpg)

התקשרו אליי מהגן חיות ואמרו לי שברחה להם גורילה!#@#!!!! :ohmy: :boxing: :sbb4:
אליאב קבל ח"ח ומוניטין על הגוף המאיים שלך תקרא את מה שרשמתי שם! :)
כל הכבוד יישר כוח בן אדם נדיר אתה גם באופי וגם בגוף!
אתה נכס לפורום הזה!

אליאב קרייסלר
25-06-07, 01:18
אתה נכס לפורום הזה!

חח תודה אחי נשיקות אוהב אותך חחח

דרך אגב הבייספס 42.5. :sbb4:

מתן18
25-06-07, 01:56
אליאב כל הכבוד ראיתי את התמונות ונדהמתי..כל הכבוד לך אתה פשוט עצום זה לא יאומן..בהצלחה בהמשך.

Dr. Recoba
25-06-07, 02:42

מה אתה מזריק ליד שתוך שבועיים עלה לך ס"מ? :ohmy: :boxing:

PcGunMan
25-06-07, 08:42
אתה נכס לפורום הזה!

אתה קרוע תאמין לי!
אבל בהחלט אני חושב שאליאב אחד הגדולים בפורום:jockey:

IRON-MASS
25-06-07, 10:59
מה שעובד עליך הכי טוב, זה מה שרצוי.
אתה יודע מה לעשות כדי לגדול ולהראות טוב יותר.
יש לך אחלה גוף, כמעט כל אחד בגילנו היה מתחלף איתך, בהצלחה בהמשך התוכנית ואשמח להתעדכן!

DropDead
25-06-07, 11:20

איזה מוצא אתה .?

Gamerrrrr
25-06-07, 13:02
איזה מוצא אתה .?
כורדי :laugh:

סתם...אלאיב אתה יודע שאני אוהב אותך

אליאב קרייסלר
25-06-07, 14:06
איזה מוצא אתה .?

מבחינה ביולוגית אני ברזילאי ויש גם רבע יווני דרך איזה סבא חח זה עדיין לא מובן כלכך עזבו...
חחחחחחחחחחחח ומה זה משנה?!

Nareznoy
25-06-07, 14:06
באיזה גיל התחלת להתאמן?

אליאב קרייסלר
25-06-07, 14:07
מה אתה מזריק ליד שתוך שבועיים עלה לך ס"מ? :ohmy: :boxing:

את הסינטול שלקחתי מגלעד חחח לא שמת לב שיש לו זרועות מפלצתיות? הלווה לי קצת מהחומר אז גם אני גדלתי קצת...

לא סתם עכשיו ברצינות אני עם הסל מאס הזה לוקח מינונים של פסיכופט כמעט כפול 2 ממה שרצוי אז לך תדע מה זה מעולל לגוף שלי :jockey:

אליאב קרייסלר
25-06-07, 14:09
באיזה גיל התחלת להתאמן?

עוד מאז שאני זוכר את עצמי אני מתאמן אם זה בגיל צעיר מאוד למשל 6-10 הייתי באומנויות לחימה מגיל 11 התחלתי להתאמן משקולות , עד גיל 14 וחצי הייתי מתאמן ככה בהפסקות אבל עדיין מתאמן חזק מאוד רציתי לגדול פשוט לא ידעתי איך... ומאז לקחתי את עצמי ברצינות היו מלא שעזרו לי כמו גיל שאיך שצייצתי בפעם הראשונה ישר הוא בנה לי תפריט ותוכנית זה היה ממש ממש מזמן עוד כשאחי היה עובד עם גיל

shahaflol
25-06-07, 14:16
את הסינטול שלקחתי מגלעד חחח לא שמת לב שיש לו זרועות מפלצתיות? הלווה לי קצת מהחומר אז גם אני גדלתי קצת...

לא סתם עכשיו ברצינות אני עם הסל מאס הזה לוקח מינונים של פסיכופט כמעט כפול 2 ממה שרצוי אז לך תדע מה זה מעולל לגוף שלי :jockey:
איך הסל מאס באמת?

Dr. Recoba
25-06-07, 14:47

הסל מאס הזה זה סוג של קריאטין אחי?

PcGunMan
25-06-07, 16:00
אמת:jockey:

vamosh
26-06-07, 00:47
אליאב קרייסלר
אתה עם הגופות היפים שראיתי
אתה משהו נדיר
כל הכבוד על ההשקעה

אם תוכל לרשום פה דרך ליצור איתך קשר
מסנג'ר/icq
אתה יכול לשלוח לי גם בפרטי במערכת המוניטין אם אתה לא רוצה לפרסם שכולם יראו

אני רוצה לנסות לפצח את השיטה שלך
תודה מראש

תודה מראש

אליאב קרייסלר
26-06-07, 13:02
תודה על המחמאות נראהלי שאתה מגזים טיפה , 236157139 זה האיסיקיו שלי ...

PcGunMan
27-06-07, 09:58
אחי אני לא יודע מה אתה עושה פה לך תשחק בשרק 4..רק שצריך לצבוע אותך לירוק (זה מחמאה כן חח):jockey:

nati10
27-06-07, 10:00
ואללה אחי אתה עצום ראיתי אותך אתמול ליד החנות של ישראלבודי בראשון שחזרת משמה היית עם גופיה פיטבול שחורה עם עוד חבר במציאות אתה יותר גדול מהתמונות בהרבה.

eyalamzleg
27-06-07, 18:14
תגיד יש לך קרוב מישפחה בכרמיאל שקוראים לו דגן?
הוא ממש דומה לך במיבנה גוף ובפנים רק שיש לו קרס בירה אבל פעם הוא היה עצום

אליאב קרייסלר
27-06-07, 20:44
ואללה אחי אתה עצום ראיתי אותך אתמול ליד החנות של ישראלבודי בראשון שחזרת משמה היית עם גופיה פיטבול שחורה עם עוד חבר במציאות אתה יותר גדול מהתמונות בהרבה.

כן זה אני חח מה קרה לא יכולת להגיד שלום?<!?!

nati10
27-06-07, 22:03
פעם הבאה נגיד שלום הייתי עם חולצה לבנה כחולה עברתי לידך שחזרת מהחנות אולי ראית אותי.

אליאב קרייסלר
27-06-07, 22:25
פעם הבאה נגיד שלום הייתי עם חולצה לבנה כחולה עברתי לידך שחזרת מהחנות אולי ראית אותי.

היית עם חבר שלך? אחי אתם הולכים כאילו הרגע לחצתם חזה עם משאית:sbb4:

nati10
27-06-07, 23:30
היית עם חבר שלך? אחי אתם הולכים כאילו הרגע לחצתם חזה עם משאית:sbb4:
חחח כן הייתי עם חבר הלכתי בדיוק לפגישה עם גיל.

boris19
06-07-07, 22:53
אליאב איך אתה מסכם את הצריכה שלך עם הסלמס ?

יעיל, איך עזר לך ?
ואיך השתמשתה איתו ?

סוליקו
06-07-07, 23:10
:boxing: אחת התוכניות !!:boxing:

אתם יודעים למה ?? כי היא דומה לשלי חעחעחע

אליאב קרייסלר
07-07-07, 11:33
אליאב איך אתה מסכם את הצריכה שלך עם הסלמס ?

יעיל, איך עזר לך ?
ואיך השתמשתה איתו ?

תוצאות מטורפות גבר יצא לי קצת יקר כי אני קניתי 2 קופסאות...והשתמשתי מעל לכמות המומלצת אבל בכל זאת אפשר גם לקנות קופסא אחת , אין מה לדבר התוצאות באמת יפות מאוד

אליאב קרייסלר
07-07-07, 11:33
:boxing: אחת התוכניות !!:boxing:

אתם יודעים למה ?? כי היא דומה לשלי חעחעחע

אללה תוכניות אימונים של פסיכופטים לנצח אחי הגודל!!!!!!!!!!!

אליאב קרייסלר
07-07-07, 11:34
http://img469.imageshack.us/img469/3892/eliaviyj4.th.jpg (http://img469.imageshack.us/my.php?image=eliaviyj4.jpg)

דאבל בייספס עם יד 43.3 - 43.5
נשיקות פשושים

blinki
07-07-07, 12:16
פאק, אתה מפחיד בנאדם, מעניין יהיה לראות אותך חטוב ממש

boris19
07-07-07, 15:47
ואיך אתה ממליץ לקחת לפני או אחריי כמו שהיצרן ממליץ.

תודה. :sbb4:

NIRAN
07-07-07, 16:49
תאמת אין לי מה להגיד...

לא שגרתי בכלל! :) קבל ח"ח

מתי אתה מתחיל חיטוב?
ועוד דבר אתה עולה יחסית נקי עם כל הסלמאס והתזונה?

Fatty
07-07-07, 17:58
http://img469.imageshack.us/img469/3892/eliaviyj4.th.jpg (http://img469.imageshack.us/my.php?image=eliaviyj4.jpg)

נשיקות פשושים

פאק איזה ידיים. טירוף

אליאב קרייסלר
07-07-07, 19:16
תאמת אין לי מה להגיד...

לא שגרתי בכלל! :) קבל ח"ח

מתי אתה מתחיל חיטוב?
ועוד דבר אתה עולה יחסית נקי עם כל הסלמאס והתזונה?

תזונה אני לא משקיע אני רק אוכל ככה וככה גרם חלבון ליום , כל שעתיים וחצי ארוחה ולפני אימון עושה ארוחה גדולה במיוחד...
אממ האמת שאפשר לראות מהתמונות שדווקא התייבשתי ועליתי נקי , הסל מאס זה תוסף ממש טוב לדעתי למרות שהשתמשתי בכמות כפולה ומעל למה שצריך

אליאב קרייסלר
07-07-07, 19:19
אוקיי התקופה היפה הזאת הגיעה לסיומה , חבל...
נגמר לי הסלמאס , אחרי חודש של שימוש מטורף.
והנה התוצאות בהיקפים :

מותן - שבועיים ראשונים ירד סמ'' ובשבועיים השניים עלה חצי
יד - עלה 2 סמ''
גב חזה - עלה 2 וחצי סמ''
משקל - כמעט 90 :sbb4: (נו טוב...89 וחצי)

Meir787
07-07-07, 23:38
2 סלמאס בחודש!?
Fuck
בכל מקרה, את התוצאות רואים אחי.. שיפור מטורף!!

Fatty
07-07-07, 23:50
וואו אני כל כמה זמן מסתכל על התמונה הזאת ופשוט נדהם מחדש.

אליאב קרייסלר
08-07-07, 12:04
וואו אני כל כמה זמן מסתכל על התמונה הזאת ופשוט נדהם מחדש.

חח זאת התמונה מחמיאה יותר מדי גבר במציאות אני לא ככה

Homie
08-07-07, 14:16
חח זאת התמונה מחמיאה יותר מדי גבר במציאות אני לא ככה

תכלס, הוא סתם שחיף במציאות.. נראה גם קצת תימני..

אחי דבר איתי כשאתה קונה את הסל מאס הבא, כי תיכננתי גם לקנות למאסה הבאה
אז אולי אם נקנה כמות, ת'יודע.. :)

PcGunMan
08-07-07, 21:26
שיחקת אותה עם התוצאות באמת כל הכבוד!!:sbb4: אבל שמע דפקת חתיכת חיוךךךךךךךךךך:wiggle::jockey:

Leo
12-07-07, 03:30
מה זה סלאמס...

רגע זה סל-מאס

גם אני רוצה......................

yatir1234
15-07-07, 15:15
פשש אחי הפתעת רצח.. אחלה תוצאות

שריר
15-07-07, 18:04
בהצלחה גבר! רואים שאתה יודע מה אתה עושה..חח

F][_aMe
15-07-07, 18:10
סחתיין אליאב, יופי של גנטיקה!

shay
29-07-07, 15:26
כל הכבוד..המשך לעדכן!

Mr.Bazooka
29-07-07, 16:59

נשיקות פשושים
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
הנה הוכחה שיש התערבות פוטושופ בתמונה!!!
סתכלו טוב טוב לתמונה..ותשאלו את עצמכם..

האם מפלצות מחייכות?

אליאב קרייסלר
30-07-07, 01:28
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

האם מפלצות מחייכות?

חחחחחחחחחחחח יא :):):):):):)!!!
תבוא למר ישראל אחי יהיה שם קרחנות!!!
ובכלל שכל הפורום יבוא יהיה קרחנות רצח מלא הולכים להתחרות השנה!!!!!!

דרך אגב עוד השבוע אני אעלה את תוכנית האימונים החדשה שלי

Mr.Bazooka
01-08-07, 20:26

אחי הנסיעה ארוכה ואין לי גרוש על התחת עכשיו :S

לא נורא תצלם תמונות אם אתה מתחרה אז בכלל שהיהי לך בהצלחה P:

:sbb4: :flowers:

damn
02-08-07, 18:11
אחי הגוף שלך מזכיר את בטיסטה ... רק שאתה יותר רחב...
אחד הגופות.. ועוד בגיל שלך =] חלום.
מעניין איך זה נראה שאתה הולך במסדרון בבצפר :)

אם אתה מתחרה... אז בהצלחה אחי . באיזה קטגורייה אם אפשר לשאול?

IRON-MASS
02-08-07, 18:24
מי אמר שהוא מתחרה בכלל?:s

benwin21
02-08-07, 21:57
אליאב התותח!!!!!!!!!!1

תעדכן כבר

PcGunMan
02-08-07, 21:59
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

האם מפלצות מחייכות?

:):):):) אתה ענק אתה חחח..
יש מצב שאני אלך למר ישראל כמה מהקורס שלי בוינגיט הולכים נראה אולי נצטרף
זה יוצא בנתנייה לא?:flowers:

tima999
02-08-07, 22:22

מה קורה אחי? אתה בטח זוכר אותי, כשאתה היית כיתה י' אני הייתי ב-יב' למדנו באותו הבי"ס, קוראים לי טימור!

אליאב קרייסלר
03-08-07, 11:48
חחחחחחחח לכל מי שטעה השנה אני לא מתחרה , כי בחיים לא עשיתי עליה במסה כמו שצריך , התזונה שלי לא בדיוק לפי הספר , אני רק שומר על X גרם חלבון ביום..
אם השנה יהיה לי עצבים להיכנס לאוף סיזון ולעליה במסה כמו שצריך כמו מתחרה אמיתי אני מאמין שאני יעלה ויביא מקום יפה שנה הבאה אני יהיה בן 18 זה אומר הכי גדול בקטגורייה שלי תרתי משמע :]

טימור יא ענק בטח שאני זוכר אותך אתה חבר של אקלר תשאיר פה איסיקיו או משהו נקשקש קצת...
עריכה : אתה אמור להיות בן 20 ככה היום לא? פשש איך גדלנו אני רק זוכר שאני הייתי כיתה י' ואתה יב' אתה היית הכי ענק בבצפר ועכשיו אני ירשתי את התואר חח

tima999
03-08-07, 23:38
בכיף אחי 226868533

אליאב קרייסלר
06-08-07, 23:44
אוקיי אז אחרי תקופה די ארוכה של הפצצות , אני משנה תוכנית.
הנה התוכנית החדשה :

אימון A - חזה + יד אחורית

לחיצת מוט בשכיבה 5x8,6,4,3,2 #
פלייס בשכיבה 4x6-8 *
לחיצת מוט בשיפוע עליון 4x6-8 *
קרוס אובר בשיפוע עליון 3x8

מקבילים צר 3x10 *
מוט W בשכיבה פשיטות 3x8 *
פשיטה במוט W מאחורי הראש 3x8
-----------------------------------

אימון B - רגליים + כתפיים

דיפ סקוואט 5x8,6,4,4,4 #
לחיצת רגליים 3x6 #
פשיטות ברכיים 4x8-10
כפיפת ברכיים 4x8-10

הרחקה אופקית כבל יד-יד 4x10
הרחקה לצדדים במשקוליות 4x10
לחיצת כתף מכשיר יעודי 4x10
----------------------------------

אימון C - גב + יד קדמית

חתירה כנגד פולי תחתון צר 4x4 #
חתירה בהטיית גב יד יד 4x6-8 *
פולי עליון צר לפנים 4x8,6,4,2
פולי עליון רוחב לפנים 3x10

כפיפות במוט אולימפי 3x8 *
מוט W על חמור 3x8
פטישים בשיפוע חיובי 3x8
---------------------------------
מנוחות 90 שניות / * 120 שניות / # 180 שניות
---------------------------------

זאת התוכנית החדשה שלי מקווה שילך טוב אני יעבוד איתה בערך 3 שבועות ואז
נעבור למשהו יותר מגניב , קצת דגש לזרועות החלשלושות שלי (ידיים וכתפיים אחחח כמה טוב):sbb4:

Kachok
06-08-07, 23:46
למה קרנף כמוך לא עושה דדליפט?

igorek
06-08-07, 23:47
תוסיף סטים להאמסטרינג, יש לך פי 3 יותר סטים לקוואדס מאשר להאמסטרינג.
במקומך, הייתי מחליף את הפשיטת ברכיים בדדליפט רומני.

בהצלחה!

אליאב קרייסלר
06-08-07, 23:47
למה קרנף כמוך לא עושה דדליפט?

צריך לשלב את זה בתוכנית , הקטע הוא שהתחלתי לפני שבועיים לעשות
אבל הייתי משלב את זה באימוני רגליים (האמסטרינג) וביום שלמחרת באימון גב היה קשה לי לעשות את החתירה

Kachok
06-08-07, 23:49
צריך לשלב את זה בתוכנית , הקטע הוא שהתחלתי לפני שבועיים לעשות
אבל הייתי משלב את זה באימוני רגליים (האמסטרינג) וביום שלמחרת באימון גב היה קשה לי לעשות את החתירה

כל עוד זה לא בנט אובר רו אני לא ראוה סיבה למה זה כזה יקשה עליך

אליאב קרייסלר
06-08-07, 23:49
תוסיף סטים להאמסטרינג, יש לך פי 3 יותר סטים לקוואדס מאשר להאמסטרינג.
במקומך, הייתי מחליף את הפשיטת ברכיים בדדליפט רומני.

בהצלחה!

:):):):) להקשיב לעצות שלך באימוני רגליים זה כמו להקשיב לעצות שלי באימוני גב אחי פשוט אי אפשר לסרב לזה , אבל ציינתי כבר בעיה סתכל בהודעה שלי

אליאב קרייסלר
06-08-07, 23:51
כל עוד זה לא בנט אובר רו אני לא ראוה סיבה למה זה כזה יקשה עליך

חתירה כנגד פולי תחתון צר אצלנו במכון אין תמיכה מקדימה שאתה נשען עליה (אין אצלנו T BAR)
אז זה כמו ספה שאתה מתיישב עליה מייצב את עצמך ומושך מקדימה את הפולי הצר
תחשוב שאני מושך ובו זמנית אני צריך לייצב ולהתיישר עם הגב , ואני לא עובד עם משקלים נמוכים בגב

igorek
06-08-07, 23:51
:):):):) להקשיב לעצות שלך באימוני רגליים זה כמו להקשיב לעצות שלי באימוני גב אחי פשוט אי אפשר לסרב לזה , אבל ציינתי כבר בעיה סתכל בהודעה שלי
איזה דדליפט עשית? (רגיל, סומו, רומני, רגליים ישרות)

Kachok
06-08-07, 23:54
חתירה כנגד פולי תחתון צר אצלנו במכון אין תמיכה מקדימה שאתה נשען עליה (אין אצלנו T Bar)
אז זה כמו ספה שאתה מתיישב עליה מייצב את עצמך ומושך מקדימה את הפולי הצר
תחשוב שאני מושך ובו זמנית אני צריך לייצב ולהתיישר עם הגב , ואני לא עובד עם משקלים נמוכים בגב
אני מבין....אתה נשען עם הרגליים ואז מושך אחורה ומתייצב...גם אצלנו זה ככה
אני עוד עושה את החתירה הזו באותו אימון עם דדליפט(רגליים-גב-בייספס) ולא פגשתי את הבעיה הזו

אליאב קרייסלר
06-08-07, 23:56
איזה דדליפט עשית? (רגיל, סומו, רומני, רגליים ישרות)

סטיף לג דדליפט

igorek
06-08-07, 23:58
אם הבנתי נכון אתה עושה רצוף Abc, יום מנוחה ואז שוב? אם כן אתה יכול לנסות אולי להעביר את אימון הרגליים לתחילת השבוע (להחליף בין A ל-b) ואז יהיה לך עוד יום מנוחה לגב.

אליאב קרייסלר
07-08-07, 00:06
אם הבנתי נכון אתה עושה רצוף Abc, יום מנוחה ואז שוב? אם כן אתה יכול לנסות אולי להעביר את אימון הרגליים לתחילת השבוע (להחליף בין A ל-b) ואז יהיה לך עוד יום מנוחה לגב.

אני עושה 3 ימי אימון ואז יום מנוחה , יומיים אימון ואז מנוחה :]
תודה על העצה אני אתייחס לזה ברצינות האמת שבזמן האחרון ויתרתי על האימוני רגליים בגלל העבודה שלי ואני לא יכול לעבוד אחרי אימון רגליים כי אחרי האימוני רגליים אם אני מפעיל אותם אני נתפס ברמות אדירות

igorek
07-08-07, 00:18
ועוד משהו, מה עם תאומים??

אליאב קרייסלר
07-08-07, 00:25
ועוד משהו, מה עם תאומים??

:blush:

tal_s
07-08-07, 00:26
:blush:
תגיד אחי כמה אתה שוקל ומה הגובה?

אליאב קרייסלר
07-08-07, 00:29
תגיד אחי כמה אתה שוקל ומה הגובה?

שוקל 87
מטר 72

tal_s
07-08-07, 00:31
שוקל 87
מטר 72
קרנף רציני אתה :sbb4:
אני שוקל 80 על מטר 79 ואני שחיף לעומתך
בהצלחה עם התכנית החדשה:wiggle:

AkunaMatata
07-08-07, 03:55
אנחנו עובדים על אותם תרגילים ביד אחורית :]
תגיד שאתה עושה מקבילים אתה מוסיף משקל או שה90 קילוגרמים שאתה שוקל מספיקים לך

אגב זה שלא עשיתה מסה רצחנית והגעתה ל 18-20% שומן לא אומר שאתה לא יכול להתחרות...
עכשיו כבר מאוחר מידי בשביל להתחרות אבל בכל זאת יכלתה לרדת למשו כמו 8% ולהתחרות בשביל הניסיון

אליאב קרייסלר
07-08-07, 09:48
אנחנו עובדים על אותם תרגילים ביד אחורית :]
תגיד שאתה עושה מקבילים אתה מוסיף משקל או שה90 קילוגרמים שאתה שוקל מספיקים לך

אגב זה שלא עשיתה מסה רצחנית והגעתה ל 18-20% שומן לא אומר שאתה לא יכול להתחרות...
עכשיו כבר מאוחר מידי בשביל להתחרות אבל בכל זאת יכלתה לרדת למשו כמו 8% ולהתחרות בשביל הניסיון

חח נראהלי שהמשקל גוף יספיק אולי עוד 10 קילו זה הכל , זה גם אחרי חזה אז קשה לזוז :):):):)

למה מאוחר מדי חח יש את שנה הבאה ואת כל החורף הזה לתת עלייה במסה (אני עדיין שוקל בכלל אם לעשות את זה) הבעיה היא שאני לא יודע אם תהיה קטגורייה עד 18 בכלל...

אליאב קרייסלר
08-08-07, 23:01
סתם נתונים שהיה בא לי לרשום על האימון רגליים מצויין שהיה לי היום אחרי קרוב לחודש שלא נגעתי ברגליים :

דיפ סקוואט - 110 - 4 חזרות יפות , אם אני מחליט להתפחלץ אפשר גם 5
לג פריס - 350 - 5-6 חזרות יפות, אם אני מחליט להתפחלץ אפשר גם 7
פשיטות - כל המכונה
דדליפט סטיף לג 75 קילו (קצת אני יודע אני חדש בזה) - 8-10 חזרות (פוחד על הגב)

לדעתי משקלי עבודה נחמדים לרגליים חח רק חבל שהן לא נראות בהתאם :sbb4:

nati10
09-08-07, 20:45
בשביל רגליים גדולות חייבים להתפחלץ פעם הבאה תילך על ה5 תתפחלץ עד הסוף.

r0y
09-08-07, 23:25
ה 110 ו ה 350 ו75 זה משקלים נכון??זה מטורף בלג פרס אצלנו (פרפקט בודי ראשון) אין מקום ל 350 קילו...
אתה עוד מתאמן בפרפקט בודי בראשון?לא ראיתי אותך חצי שנה שאני שמה..

Meir787
10-08-07, 01:45
ה 110 ו ה 350 ו75 זה משקלים נכון??זה מטורף בלג פרס אצלנו (פרפקט בודי ראשון) אין מקום ל 350 קילו...
אתה עוד מתאמן בפרפקט בודי בראשון?לא ראיתי אותך חצי שנה שאני שמה..
זה לא כזה מטורף.. אני יכול לתת 300 קילו במאסה ויש אנשים אצלינו שמגיעים ל480-490 קילו

r0y
10-08-07, 22:08
אולי אני לא דוגמא אבלא אני עושה 27 וחצי בצד...
ואין אצלנו על המכונה מקום ל 300 אני חושב והכי חזק במכון שהוא גם מדריך לא עושה 300..
אז בשבילי זה נחשב הרבהה

tal_s
11-08-07, 01:44
:sbb4: אולי אני לא דוגמא אבלא אני עושה 27 וחצי בצד...
ואין אצלנו על המכונה מקום ל 300 אני חושב והכי חזק במכון שהוא גם מדריך לא עושה 300..
אז בשבילי זה נחשב הרבהה
חח אצלנו יש אחד שעושה 500 קילו 4 חזרות מלאות :)
קוראים לו לבנה שביט :sbb4:

r0y
11-08-07, 16:10
חחחחח בסדר אנלא מדבר על מקצוענים...
אצלנו כולם חובבים

אליאב קרייסלר
11-08-07, 18:07
זה לא כזה מטורף.. אני יכול לתת 300 קילו במאסה ויש אנשים אצלינו שמגיעים ל480-490 קילו

זה אחרי דיפ סקוואט וכמו שאתה יכול לראות בפוסט אני כתבתי שברגליים אני בקושי משקיע שלא נדבר על התקופה האחרונה שלא נגעתי בהן , בכל מקרה עזוב אחי זה גם תלוי במכונה ובביצוע אי אפשר למדוד ככה מי באמת חזק

toxicity
11-08-07, 18:08
אליאב אין תמונות מהמפגש אתמול?

אליאב קרייסלר
11-08-07, 18:09
אולי אני לא דוגמא אבלא אני עושה 27 וחצי בצד...
אז בשבילי זה נחשב הרבהה

המדריך אצלכם עושה 320 וזה אח שלי :sbb4: ,
אנחנו מדברים על המכונה שאתה מוסיף משקל במשקולות נכון?
כי אצלכם לפי מה שאני זוכר בלג פריס צריך לבחור משקל כמו במכונות רגילות , אצלנו זה הולכים ומביאים פלטות לשים חח

אליאב קרייסלר
11-08-07, 18:10
אליאב אין תמונות מהמפגש אתמול?

חח לא אחי אני יפרסם תמונות אחרי שאני יסיים תסייקל שאני מתחיל עוד שבועיים:sbb4:

r0y
11-08-07, 18:42
המדריך אצלכם עושה 320 וזה אח שלי :sbb4: ,
אנחנו מדברים על המכונה שאתה מוסיף משקל במשקולות נכון?
כי אצלכם לפי מה שאני זוכר בלג פריס צריך לבחור משקל כמו במכונות רגילות , אצלנו זה הולכים ומביאים פלטות לשים חח

מי זה אח שלך?
והלג פרס דיברתי על המכשיר שמוסיפים משקל בצלחות שהוא ממש בסוף של החדר כושר בפינה..

Meir787
11-08-07, 19:38
זה אחרי דיפ סקוואט וכמו שאתה יכול לראות בפוסט אני כתבתי שברגליים אני בקושי משקיע שלא נדבר על התקופה האחרונה שלא נגעתי בהן , בכל מקרה עזוב אחי זה גם תלוי במכונה ובביצוע אי אפשר למדוד ככה מי באמת חזק
וואלק אחי גם אצלי זה אחרי 4 סטים של 12 דיפים עם 80 קילו :flowers:
אבל אתה צודק, כל מכונה והמכניקה שלה אי אפשר להשוות

AkunaMatata
11-08-07, 20:52
חח נראהלי שהמשקל גוף יספיק אולי עוד 10 קילו זה הכל , זה גם אחרי חזה אז קשה לזוז :):):):)

למה מאוחר מדי חח יש את שנה הבאה ואת כל החורף הזה לתת עלייה במסה (אני עדיין שוקל בכלל אם לעשות את זה) הבעיה היא שאני לא יודע אם תהיה קטגורייה עד 18 בכלל...
שאמרתי שמאוחר להתחרות התכוונתי לזה שמאוחר להתחרות השנה
שנה הבאה זה כבר סיפור אחר
אגב סייקל של מה אתה מתחיל ?

Deja Vu
11-08-07, 23:33
חח לא אחי אני יפרסם תמונות אחרי שאני יסיים תסייקל שאני מתחיל עוד שבועיים:sbb4:
סייקל של מה אחי סוכר ענבים? בונה הדרדרתה כמה סקופים כל פעם?:jockey:

אליאב קרייסלר
12-08-07, 09:50
טוב חבר'ה עוד השבוע אני מקווה כבר לא להיות בתול סייקלים חח

לפני שאתם מתחילים לשאול למה ואיך תנו לי להסביר משהו , את הסייקל אני עושה עם עזרה של מישהו שאני מעדיף לא להגיד את שמו , אבל מי שכן עוזר לי הכי הרבה אלה עומר וגלעד מהפורום (דיבול ונייט וולף) עם עוד עזרה מארבל...

החלטתי להפוך ללא טבעי כי במשך השנה הזאת נתתי לאגו להשתלט עליי אמרתי יאללה כבר אתה הכי גדול בגילאים שלך בערך אז תחפף תרשה לעצמך , עכשיו הלכתי למפגש של ישראלבאדי ראיתי את כל המקצוענים ונזכרתי בדיוק שכמו שהגעתי למה שהגעתי בשביל להתקדם צריך להסתכל קדימה אל הליגות מעלייך ולא להשוות את עצמך לקטנים.

toxicity
12-08-07, 14:03
אליאב אלה תיהיה טמבל תחכה קצת לפחות אחרי גיל ההתבגרות
זה מה שאמרת גם לא מזמן לא? תחכה קצת מה כל כך לחוץ לך?

tal_s
12-08-07, 14:09
+1:wiggle:

אליאב קרייסלר
12-08-07, 15:09

הפוך..למה לחכות? בשביל ''לנצל את הפוטנציאל הגנטי''? למה? נניח שהפוטנציאל הגנטי שלי הוא 45 על 10 אחוז שומן (סתם זרקתי) , יקח לי כמה שנים להגיע לזה...
אם אני יעשה סייקל אחד הופההה כבר עברת את הפוטנציאל הגנטי שלך תוך חודשיים...

חחחחח אז אמרתי את זה מתוך ייאוש ותסכול ניסיתי לנחם ת'עצמי

toxicity
12-08-07, 15:15
אבל תחכה קצת לפחות עד שתעשה בגרות אפילו. מה אתה רוצה לזרוק את כל השנה הבאה לפח גם כן? להתעסק רק בפיתוח גוף ולא להשקיע בשום דבר אחר? חוץ מזה שיש תופעות לוואי לשימוש בזה..
קיצר לא נראה לי אני יצליח לשכנע אותך בהצלחה ותזהר מג'ינו

P-a-n-1-c
12-08-07, 15:16
אבל תחכה קצת לפחות עד שתעשה בגרות אפילו. מה אתה רוצה לזרוק את כל השנה הבאה לפח גם כן? להתעסק רק בפיתוח גוף ולא להשקיע בשום דבר אחר? חוץ מזה שיש תופעות לוואי לשימוש בזה..

כן אה.. אליאב ובגרות :wiggle:

אליאב קרייסלר
12-08-07, 15:24

חחחחחח דבר ראשון למה נראהלך שאני זורק שנים לפח אחי
אני עושה בגרויות , זה שאני לא משקיע בלימודים 100 אחוז זה בגלל שאין לי ראש לזה ולא בגלל הפיתוח גוף עובדה שהיום אני גם משלים בגרות שלא עשיתי השנה גם לומד נהיגה וגם עובד בלילות מאוחר.

ותודה :sbb4:

roysht
12-08-07, 15:27
אליאב נהנת מהחטיף שלי?

nati10
12-08-07, 15:31
סייקל של מה אתה מתחיל??

אליאב קרייסלר
12-08-07, 18:21
סייקל של מה אתה מתחיל??

טסט אנטט

Arielp
12-08-07, 18:33
אה אתה איתי בחדר כושר איזה קרנף הייתי אתמול(שבת) שעשית איזה 35 ק' מסור... סוס.

אליאב קרייסלר
12-08-07, 18:34
אה אתה איתי בחדר כושר איזה קרנף הייתי אתמול(שבת) שעשית איזה 35 ק' מסור... סוס.

חח למה אתה עושה לי פה פדיחות עם המשקלי עבודה שלי...:blush:

Arielp
12-08-07, 18:36
חח למה אתה עושה לי פה פדיחות עם המשקלי עבודה שלי...:blush:
פדיחות??? עשה לי טובה... עם גב כמו שלך לא הייתי מתפדח בחיים.

tal_s
12-08-07, 19:10
אליאב תגיד לא חבל גם ככה אתה מתגייס בקרוב?
תתחיל אחרי הצבא .. ?

AkunaMatata
12-08-07, 21:06
עזבו את אליאב....
כל הכבוד לו שהוא פתוח לחומרים(לא כמו כמה פלצנים פה בארץ..... שגיא..)
הוא לוקח תספורט הזה ברצינות וגם את החסרונות של הספורט הזה ברצינות ומטפל בהם כמו הרבה אנשים....

אגב אליאב כמה עלה לך הסייקל?

אליאב קרייסלר
12-08-07, 21:43
עזבו את אליאב....
כל הכבוד לו שהוא פתוח לחומרים(לא כמו כמה פלצנים פה בארץ..... שגיא..)
הוא לוקח תספורט הזה ברצינות וגם את החסרונות של הספורט הזה ברצינות ומטפל בהם כמו הרבה אנשים....

אגב אליאב כמה עלה לך הסייקל?

תודה רבה שמע יש פה בארץ כל מיני גנטיקה טובה טבעיים , אבל גם יש גנטיקה טובה עם חומרים אל תשכח , הטבעיים כל הכבוד להם שהם לא מתפתים ומחזיקים את עצמם אבל מה ככה אי אפשר להיות אלוף האלופים אף פעם חח...
וגם מה בארץ אני ראיתי מלא מפתחי גוף שטוענים שהם טבעיים ומסתירים את זה שהם על חומרים אני לא רואה בזה בושה זה כבוד שאני מוכן להקריב מעבר לזמן ועצבים בשביל זה , זה רק מראה כמה אני אוהב את מה שאני עושה... ככה כל המפתחי גוף שעל חומרים צריכים לעשות!!!!!!!
אלא אם כן הם קטנים ומתביישים בזה חח
---------------------------------------

בוא נשאיר את הדיבורים על החומרים כמו שהם עכשיו לא נעלה לרמות של מחירים ושילובים בסייקל אני לא רוצה שזה יהפוך לפוסט על חומרים ואז ינעלו, תודה...
חח מחירים עזוב :]

Ido
12-08-07, 21:47
סייקל של כמה זמן אתה עושה אליאב?

ואני מקווה שלא תצטער שעשית את זה כי כשאתה מתחיל אסור לך להפסיק.

אליאב קרייסלר
12-08-07, 21:49
סייקל של כמה זמן אתה עושה אליאב?

ואני מקווה שלא תצטער שעשית את זה כי כשאתה מתחיל אסור לך להפסיק.

בטח שמותר , עזוב מותר ,חובה להפסיק! אי אפשר לעשות סייקל כל החיים חחח מה אתה רוצה שינשרו לי האשכים עקב אי ייצור טסט' ?

נראהלי 10 שבועות

Ido
12-08-07, 21:50
ברגע שתפסיק אחי ואם לא תשתמש בתרופות מונעות יהיו לך תופעות לוואי.. וגם אם תשתמש בהן..

והתרופות מונעות עולות יותר מהסטרואידים אפילו.

toxicity
12-08-07, 21:51
ברגע שתפסיק אחי ואם לא תשתמש בתרופות מונעות יהיו לך תופעות לוואי.. וגם אם תשתמש בהן..

אתה מושפע מהמוכר מרמלה יותר מידיי :unsure:

Ido
12-08-07, 21:53
אתה מושפע מהמוכר מרמלה יותר מידיי :unsure:

לוד*

וחוץ מזה לא מושפע קראתי הרבה על התופעות

אליאב קרייסלר
12-08-07, 21:56

נולבדקס עולה 30 שקל
כלומיד עולה 50-60 שקל
פרו-וירון לא עולה על ה120 שקל...

כן אה pct וכדומה זה עסק נורא נורא יקר אני צריך לחסוך את ה30 שקל האלה בשביל הנולבדקס במשך שנים בשביל לקנות חחחחח

Ido
12-08-07, 21:58
נולבדקס עולה 30 שקל
כלומיד עולה 50-60 שקל

כן אה pct וכדומה זה עסק נורא נורא יקר אני צריך לחסוך את ה30 שקל האלה בשביל הנולבדקס במשך שנים בשביל לקנות חחחחח

ובדקת כמה כאלה אתה צריך לקנות אחי?..

אבל מה אני יגיד לך אחי שיהיה לך בהצלחה.. ואל תשכח שיש לך צבא עוד שנה..

P-a-n-1-c
12-08-07, 22:03
אליאב בקצב הזה לא ישארו לך ביצים למשש בצו ראשון :sbb4:

Di-Bol
12-08-07, 22:09
נולבדקס עולה 30 שקל
כלומיד עולה 50-60 שקל

איך נולבדקס ב 30 שקל :unsure:
פרווירון 80 :sbb4:

אליאב קרייסלר
12-08-07, 22:15
איך נולבדקס ב 30 שקל :unsure:
פרווירון 80 :sbb4:

חח בוא לאיסיקיו אני יגיד לך מי אמר לי שנולבדקס עולה 30 , טוב אולי אני לא כלכך זוכר אולי זה היה 60 חחחחחח

r0y
12-08-07, 22:43
אליאב בקצב הזה לא ישארו לך ביצים למשש בצו ראשון :sbb4:
חחחחחח יש גבולות..
אליאב עוד לא אמרת לי איך קוראים לאח שלך המאמן מפרפקט בודי..שעושה 320 לג פרס

אליאב קרייסלר
12-08-07, 23:13
חחחחחח יש גבולות..
אליאב עוד לא אמרת לי איך קוראים לאח שלך המאמן מפרפקט בודי..שעושה 320 לג פרס

נועם... תזהה אותו לפי השרשרת כי הוא לא דומה לי יש לו שרשרת כזאת עם הסמל של סופרמן ובמקום S יש שמה N כזה

ושמעעע שום מילה על הסייקל שלי דירבלק

AkunaMatata
12-08-07, 23:14
ובדקת כמה כאלה אתה צריך לקנות אחי?..

אבל מה אני יגיד לך אחי שיהיה לך בהצלחה.. ואל תשכח שיש לך צבא עוד שנה..
באנדם מה אתה חושב שהוא לא בדק טוב טוב לפני שהוא נכנס לזה?

papoose8
12-08-07, 23:44
בן כמה אתה אליאב?

אם אתה לפני צבא אתה הכי גדול שראיתי בגיל הזה
למה אתה לא מתחרה? 100% אתה לוקח מקום ראשון תשווה את עצמך לשאר המתמודדים הם נראים שחיפים

r0y
12-08-07, 23:51
נועם... תזהה אותו לפי השרשרת כי הוא לא דומה לי יש לו שרשרת כזאת עם הסמל של סופרמן ובמקום S יש שמה N כזה

ושמעעע שום מילה על הסייקל שלי דירבלק

אהה הוא המדריך הראשי..אני חושב אתה יותר גדול ממנו בגודל חחח
אל תדאג אחי אנלא דפוק

אליאב קרייסלר
13-08-07, 00:12
אהה הוא המדריך הראשי..אני חושב אתה יותר גדול ממנו בגודל חחח
אל תדאג אחי אנלא דפוק

חח תשאל אותו מי הגדול במשפחה הוא יגידלך בדיוק מה שצריך:sbb4:

בן כמה אתה אליאב?

17

Meir787
13-08-07, 10:48
לוד*

וחוץ מזה לא מושפע קראתי הרבה על התופעות
ולא קראת מה זה PCT ?

nati10
13-08-07, 12:53
אין מה לדאוג אם עושים סייקל וpct כמו שצריך האשכים לא ינשרו לאף אחד

MagneZium
13-08-07, 13:00
חח תשאל אותו מי הגדול במשפחה הוא יגידלך בדיוק מה שצריך:sbb4:

17
ואללה אליאב בהצלחה בסייקל תעדכן

אליאב קרייסלר
13-08-07, 20:52
ערכתי את ההודעה עקב אנשים שחושבים שאני לא רוצה לעשות סייקל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Troya
13-08-07, 20:54
תחכה אחרי הצבא ואז תעשה סייקלים

אליאב קרייסלר
14-08-07, 19:45
תחכה אחרי הצבא ואז תעשה סייקלים

לאלאלא:jockey: :flowers: :sbb4: :boxing:

נמאס לי לחכות , שאני יהיה בן 21 כולם כבר יהיו גדולים , ורק אני יהיה הנכה שעדיין טבעי

tal_s
14-08-07, 20:13
לאלאלא:jockey: :flowers: :sbb4: :boxing:

נמאס לי לחכות , שאני יהיה בן 21 כולם כבר יהיו גדולים , ורק אני יהיה הנכה שעדיין טבעי
טוב אני רואה שאתה רציני בענין הבאדיבילדינג אתה רוצה ללכת צעד קדימה.. ולקחת את זה כמקצוע לכל החיים ולא כתחביב
מה שנשאר זה לאחל לך רק בהצלחה ולעשות את זה בחוכמה ובהדרגה ובמהרה תיהיה מר ישראל הבא :sbb4:

אליאב קרייסלר
15-08-07, 11:37
טוב אני רואה שאתה רציני בענין הבאדיבילדינג אתה רוצה ללכת צעד קדימה.. ולקחת את זה כמקצוע לכל החיים ולא כתחביב
מה שנשאר זה לאחל לך רק בהצלחה ולעשות את זה בחוכמה ובהדרגה ובמהרה תיהיה מר ישראל הבא :sbb4:

איזה מר ישראל אחי
אתה יודע מה הבאסה מה נאבא עשו הם הורידו תקטגורייה של עד גיל 18 עכשיו כולם שם זה עד גיל 21 ומה שהם עשו זה בעצם להעיף כל מתחרה עד גיל 18-19 שבעצם חשב בכלל על להתחרות אני לא חושב שיש מישהו בארץ עד גיל 18 שמוכן לעמוד על הבמה מול ראובן

PcGunMan
15-08-07, 12:11
איזה מר ישראל אחי
אתה יודע מה הבאסה מה נאבא עשו הם הורידו תקטגורייה של עד גיל 18 עכשיו כולם שם זה עד גיל 21 ומה שהם עשו זה בעצם להעיף כל מתחרה עד גיל 18-19 שבעצם חשב בכלל על להתחרות אני לא חושב שיש מישהו בארץ עד גיל 18 שמוכן לעמוד על הבמה מול ראובן

אף אחד לא יקח את ראובן
ראובן פשוט בהמה מהלכת!!!:jockey:

hell
15-08-07, 13:34
טוב חבר'ה עוד השבוע אני מקווה כבר לא להיות בתול סייקלים חח
החלטתי להפוך ללא טבעי כי במשך השנה הזאת נתתי לאגו להשתלט עליי אמרתי יאללה כבר אתה הכי גדול בגילאים שלך בערך אז תחפף תרשה לעצמך , עכשיו הלכתי למפגש של ישראלבאדי ראיתי את כל המקצוענים ונזכרתי בדיוק שכמו שהגעתי למה שהגעתי בשביל להתקדם צריך להסתכל קדימה אל הליגות מעלייך ולא להשוות את עצמך לקטנים.

בהצלחה
:sbb4:

אליאב קרייסלר
15-08-07, 17:44
תודה לכולם אני מקווה שעד יום שבת-ראשון אני אתחיל , אחח אני מת לראות את עצמי בעוד 8 שבועות מהיום :sbb4:

toxicity
16-08-07, 01:23
אתה תזריק בתחת? :wiggle:

Kachok
16-08-07, 07:41
אתה תזריק בתחת? :wiggle:

הכי סביר
סייקל ראשון בד"כ רק טסט , ואין מה לעשות,הזרקה בתחת היא הכי בטוחה מבחינת הסבירות לפגוע בעצב

אליאב קרייסלר
16-08-07, 20:32
הכי סביר
סייקל ראשון בד"כ רק טסט , ואין מה לעשות,הזרקה בתחת היא הכי בטוחה מבחינת הסבירות לפגוע בעצב

חח צודק ומה זה ''אין מה לעשות'' , כאילו זה משהו רע לתת שם זה המקום הכי טוב רק בעיה לשבת אחרי זה:dry: ...
ואני הולך על טסט אנטייט ובסוף הסייקל טיפה'לה וינסטרול

Meir787
17-08-07, 06:54
בתאכלס להזריק בתחת זה הכי טוב... לא מרגישים בכלל

VoRteX
17-08-07, 14:27
אמממ, אבל בתחת יש את העצב ההוא "אשיאס" שאם פוגעים בו אפשר לא ללכת יותר, לא?

Kachok
17-08-07, 14:57
חח צודק ומה זה ''אין מה לעשות'' , כאילו זה משהו רע לתת שם זה המקום הכי טוב רק בעיה לשבת אחרי זה:dry: ...
ואני הולך על טסט אנטייט ובסוף הסייקל טיפה'לה וינסטרול

הולך על אחד ארוך כדי להזריק פחות הא? סבבה אחי שיהיה רק בהצלחה:sbb4:

YOYO
17-08-07, 15:30
שיהיה לך הרבה בהצלחה יש לך פוטנציאל ענק בתחום

לדעתי לעשות סייקל בגיל 17 זה טעות אתה עוד בשלב ההתבגרות וזה עלול לפגוע בך עדיף שתחכה עוד כמה שנים ותמשיך לגדול טבעי אתה נראה מפלצתי לא רק לגילך כמו אחד שכבר עשה סייקל(כך את זה כמחמאה כמובן :jockey: ) אבל זאת החלטה שלך

ושוב פעם בהצלחה !

Kachok
17-08-07, 15:34
ד"א אליאב אתה מתכנן סייקל לין מאס אני מניח?

ורניש
17-08-07, 15:46
איזה מר ישראל אחי

אליאב אחי אני בגיל שלך בדיוק ואני ב-30 באוגוסט עולה לבמה בקטגוריה של עד 20!.
ומכבד אותך לגמרי אחי ואת ההחלטה שלך!.בהצלחה גבר!

אליאב קרייסלר
17-08-07, 15:47
ד"א אליאב אתה מתכנן סייקל לין מאס אני מניח?

כמובן , עליתי בהרבה שומן בזמן האחרון בגלל העבודה והלימודי נהיגה לא יצא לי להשקיע בתזונה ואימונים סתם עשיתי שטויות אבל סבבה נעבור את זה.

וכן האנטייט זה זריקות בטווח רחוק יותר אחת מהשניה ככה זה פחות בעייתי לא בא לי על הפעם הראשונה לדפוק איזה 3 זריקות בשבוע

אליאב קרייסלר
17-08-07, 15:49
אליאב אחי אני בגיל שלך בדיוק ואני ב-30 באוגוסט עולה לבמה בקטגוריה של עד 20!.
ומכבד אותך לגמרי אחי ואת ההחלטה שלך!.בהצלחה גבר!

אתה בן 17? למה להתחרות בכזה גיל?! הורידו לנו תקטגורייה חבל סתם ללכת מול אנשים גדולים מאיתנו בגלל זה אני נותן אותה באוף סיזון ארוך אלא אם כן יחדשו את הקטגוריית נוער עד גיל 18 שנה הבאה ואז אני יעלה...

תעלה תמונות שלך:sbb4:

ורניש
17-08-07, 15:53
אתה בן 17? למה להתחרות בכזה גיל?! הורידו לנו תקטגורייה חבל סתם ללכת מול אנשים גדולים מאיתנו בגלל זה אני נותן אותה באוף סיזון ארוך אלא אם כן יחדשו את הקטגוריית נוער עד גיל 18 שנה הבאה ואז אני יעלה...

תעלה תמונות שלך:sbb4:

הסיבה העיקרית שאני עולה עכשיו היא כי כבר שנה אני קורע את התחת בפיתוח גוף,משקיע המוןןן ומוותר על הרבה דברים בשביל זה,וזאת ההזדמנות האחרונה שלי לעלות בתור נער לבמה כי שנה הבאה יש צבא ואני מתכנן על שלד"ג.

ואחרי הצבא אני מתכנן לחזור לפיתוח גוף בשיא הכוח ולהפוך את זה למקצוע שלי!

ואני לא מעלה תמונות אחי כי אני מעדיף להישאר בחשאיות עד התחרות.

Moshe
17-08-07, 15:59
שיהיה בהצלחה אליאב יש לך בסיס מעולה אתה יודע את זה רק אל תיהיה מכור לסייקלים כמו שאומרים " זה לא נגמר באחד ולא ב3"
תתמתן תחשוב קדימה , Pct כמו שצריך תשמור על הבריאות שלך זה הכי חשוב ,
בהצלחה.

Bodybuilder
17-08-07, 19:33
אליאב,אליאב,איך עם ידע (סלח לי על זה) אפסי בכול מה שקשור לAS אתה רוצה לעשות סייקל ???
:(
והתחלה נכונה זה תמיד ישאר

anabol
stan

חוץ מזה אני היתי הולך בסיקל ראשון על
אוקנדרולון
ו טורינבול

אין תופאות לוואי כמאט + אין ארומטיזציה
בעצם זה מה שאני הולך להתחיל איתו !

אה ובהצלחה )

GLADIATOR
18-08-07, 00:42
כמה אתה עושה בלחיצת חזה אחי?

אליאב קרייסלר
18-08-07, 13:06
שיהיה בהצלחה אליאב יש לך בסיס מעולה אתה יודע את זה רק אל תיהיה מכור לסייקלים כמו שאומרים " זה לא נגמר באחד ולא ב3"
תתמתן תחשוב קדימה , Pct כמו שצריך תשמור על הבריאות שלך זה הכי חשוב ,
בהצלחה.

תודה רבה אח שלי תגובה יפה קבל מוניטין...

Bodybuilder - חח אם כל אחד היה עושה מה שהוא חושב המצב בארץ היה עוד יותר גרוע ממה שהוא אני נעזר בחבר'ה שיודעים טוב מאוד מה לעשות ואיך...

ורניש - חח אחי עם כל הכבוד אני לא מבין למה אתה לא מפרסם את עצמך אתה כולה נער תתפרסם תהנה מזה שאתה גדול יחסית לגיל שלך... ולמה חשאיות אחי זה לא שרון קולמן בא לעלות למר ישראל חח אבל איך שאתה רוצה אם אתה באמת מאמין שאתה תהיה ההפתעה המוחצת של הקטגורייה אז בהצלחה אחי אני יעודד אותך בכל הכוח

SmaMMiT
18-08-07, 15:57
אליאב בהצלחה אחי

ורניש
18-08-07, 19:55
אחי אני לא חושב שאני "ההפתעה של הקטגוריה",וזה לא שאני איזה משהו שעוד לא ראו על הבמות בישראל, אבל אני יודע שאני הולך לתת פייט לכל "הפתעה" שתיהיה על הבמה.
ותאמין לי אחי שאני נהנה כל כך מהפיתוח גוף ומהגודל בלי לפרסם תמונות,רק מהתגובות של אנשים וחברים ומשפחה,אבל קצת לפני התחרות אני כנראה אפרסם קצת תמונות בשביל חוות דעת.

אליאב קרייסלר
19-08-07, 00:16
אחי אני לא חושב שאני "ההפתעה של הקטגוריה",וזה לא שאני איזה משהו שעוד לא ראו על הבמות בישראל, אבל אני יודע שאני הולך לתת פייט לכל "הפתעה" שתיהיה על הבמה.
ותאמין לי אחי שאני נהנה כל כך מהפיתוח גוף ומהגודל בלי לפרסם תמונות,רק מהתגובות של אנשים וחברים ומשפחה,אבל קצת לפני התחרות אני כנראה אפרסם קצת תמונות בשביל חוות דעת.

כל הכבוד שיש לך את הכוח לעשות את זה לבד בלי לפרסם תמונות ולשמוע דעות וביקורות מעודדות אני למשל מתבאס אם אני פוגש מישהו והוא לא זורק לי איזה יציאה או מחמאה על המראה שלי.
אה וחשבתי שאתה היית אמור להתחרות היום ב IFBB אבל אני רואה שאתה רשמת שאתה הולך לנאבבא אז סבבה אני יהיה שם ואני אראה אותך המון בהצלחה אחי!:sbb4:

Dino Psaras
19-08-07, 02:27
קרייסלר בהצלחה

מתן18
19-08-07, 03:21
אליאב אתה פשוט תותח ולדעתי זה צעד נבון לעשות סייקל,אחר שבניית ת/מסה והגעת פחות הוא יותר(בדגש על היותר) לגבול הטיבעי שלך,הקיצר בהצלחה אחי,צפוי לך עתיד מזהיר!!!

ורניש
19-08-07, 22:11
כל הכבוד שיש לך את הכוח לעשות את זה לבד בלי לפרסם תמונות ולשמוע דעות וביקורות מעודדות אני למשל מתבאס אם אני פוגש מישהו והוא לא זורק לי איזה יציאה או מחמאה על המראה שלי.
אה וחשבתי שאתה היית אמור להתחרות היום ב IFBB אבל אני רואה שאתה רשמת שאתה הולך לנאבבא אז סבבה אני יהיה שם ואני אראה אותך המון בהצלחה אחי!:sbb4:

תודה רבה גבר! גם לך!..ועכשיו אני אפסיק להרוס לך את הפוסט בדיבורים עלי כי הכבוד מגיע לך..

אליאב קרייסלר
19-08-07, 23:04
תודה רבה גבר! גם לך!..ועכשיו אני אפסיק להרוס לך את הפוסט בדיבורים עלי כי הכבוד מגיע לך..

חח מה אתה מקשקש אחי מצידי נתחלק בפוסט 50-50 , יש לך איסיקיו?

ורניש
19-08-07, 23:07
274344387

אליאב קרייסלר
20-08-07, 11:04
רק בשביל שתגידו שהלוג שלי הוא הכי מושקע קבלו אותה בתוכנית אימונים החדשה לתקופה הקרובה :

חזה
לחיצת חזה בשכיבה כנגד מוט חופשי 4X8,8,6,6
פלייס בשכיבה כנגד משקולות בודדות -3X12 +דרופסט של 10
לחיצת חזה בשכיבה כנגד משקולות בודדות בזווית 30 - 4X8
פלייס בשכיבה כנגד משקולות בודדות בזווית 30 – 3X10 + דרופסט של 8
לחיצת חזה בישיבה כנגד מכונה 4X12

רגליים
סקוואט – 5X8 דיפ סקוואט
לאנג'ים חופשי 4X12
לחיצת רגליים כנגד מכונה רגליים פתוחות 3X10
כפיפות ברכיים כנגד מכונה 3X12 +דרופסט של 8 + דרופסט של 6
דד ליפט רגליים ישרות 4X8
תאומים בישיבה 4X15
תאומים בעמידה בסמית מאשין 4X12

גב
חתירה במכונה באחיזה צרה 4x6
חתירה בישיבה כנגד פולי תחתון באחיזה צמודה לטבור 5x8
חתירה כנגד משקולות בודדות 3x10
טרפזים בעמידה – 4X10 במוט ישר
פולי עליון צר לפנים 5x10,8,8,6,6
פול אובר משקולת 3x10-12

כתפיים
לחיצת כתפיים בישיבה כנגד מוט חופשי לפנים -4X8
לחיצת כתפיים בישיבה כנגד משקולות בודדות 3X10 +דרופסט של 8
הרחקת זרועות לצדדים בעמידה כנגד משקולות בודדות 3X8 + דרפוסט של 6 + דרופסט של 12
חתירה בעמידה כנגד מוט W- לסנטר – 4X 10
הרחקה אופקית בשכיבה על הבטן כנגד משקולות בודדות 3X10 + דרופסט של 8 זווית 30
תאומים בישיבה 4X15
תאומים בעמידה בסמית מאשין 4X12

יד קדמית // יד אחורית
יד קדמית
כפיפות מרפקים בעמידה כנגד מוט ישר- אחיזה רחבה 4X8 + דרופסט של 6
כפיפות מרפקים בישיבה כנגד משקולות בודדות שתי הידיים בו זמנית 4X10
כפיפות מרפקים כנגד פולי תחתון במוט ישר 3X12 +דרופסט של 10
כפיפות מרפקים בעמדיה כנגד מוטW- אחיזה הפוכה 3X10
יד אחורית
לחיצת חזה מצב צר 4X6
פשיטות מרפקים בשכיבה -מוט W למצח 4X8
הרמת משקולת בישיבה מעל הראש – יד יד מעל הראש- ללא מנוחה בין הידיים 4X10
קיק בק- 4X10 =ללא מנוחה בין הידיים

התוכנית הולכת : ראשון שני שלישי , חמישי ושישי...

blinki
20-08-07, 12:41
לא אהבתי אבל אתה מפלץ ואני בטוח שאתה יודע מה עובד עלייך, בהצלחה

Bodybuilder
21-08-07, 11:39
תעדקן אותנו מה עם המחט לתחת :jockey:?

P-a-n-1-c
21-08-07, 11:43
אליאב אהבתי אחושארמוטה את התוכנית שלך!!!!
אם היה לי זמן וחשק לבוא כל יום למכון הייתי מאמץ

אליאב קרייסלר
21-08-07, 12:05
אליאב אהבתי אחושארמוטה את התוכנית שלך!!!!
אם היה לי זמן וחשק לבוא כל יום למכון הייתי מאמץ

כן זאת תוכנית מטורפת אני מת שיגיע לי כבר האימון ידיים חח

zav
21-08-07, 13:52
אתה עובד על כל שריר פעם בשבוע?