PDA

צפה בגרסא המלאה : קליפ ענק על רונאלדו מהימים הגדולים

Dino Psaras
12-06-07, 02:05
מדהים!!
http://www.youtube.com/watch?v=roJnmdnqEV8

Antonator1
12-06-07, 02:12
אם הוא היה מקדים ב - 10 שנים הוא יכל לנצל את הכישרון שלו הרבה יותר טוב. השיא שלו היה בגילאים 19 - 23 ואחר כך לצערנו הוא התחיל לדאוך. אבל סקורר גדול הוא היה ונשאר.

Dino Psaras
12-06-07, 02:15
הנה עוד קליפ מדהים שלו עם הרבה תרגילים:
http://www.youtube.com/watch?v=9icj-Cnx_4o

הדעיכה שלו היא אך ורק בגלל הברך שלו. עוד מהימים שלו באיינדהובן הוא פיספס חצי עונה בגלל הבעיות בברך. אחרי זה כמובן הגיעו הבעיות ברכיים באינטר, והפציעה המפורסמת שלו בגמר הגביע האיטלקי מול לאציו במשחק הבכורה שלו לאחר 4 חודשים בגלל פציעה באותה ברך ימין..

לצערי, ההרגשה שלי היא שאנחנו הולכים לראות רונאלדו אדיר בעונה הבאה. ובשיאו- הוא היה השחקן הטוב ביותר אי פעם.

Antonator1
12-06-07, 02:18
הנה עוד קליפ מדהים שלו עם הרבה תרגילים:
http://www.youtube.com/watch?v=9icj-Cnx_4o

הדעיכה שלו היא אך ורק בגלל הברך שלו. עוד מהימים שלו באיינדהובן הוא פיספס חצי עונה בגלל הבעיות בברך. אחרי זה כמובן הגיעו הבעיות ברכיים באינטר, והפציעה המפורסמת שלו בגמר הגביע האיטלקי מול לאציו במשחק הבכורה שלו לאחר 4 חודשים בגלל פציעה באותה ברך ימין..

לצערי, ההרגשה שלי היא שאנחנו הולכים לראות רונאלדו אדיר בעונה הבאה. ובשיאו- הוא היה השחקן הטוב ביותר אי פעם.
באמת אחד הגדולים אי פעם. אם לא כל הבעיות והפציעות שלו - הוא יכל באמת להפוך לשחקן המאה. הוא הרבה יותר מסוכן מרונאלדיניו. עם רונאלדו יש רושם שהוא תמיד יודע מה לעשות - עם רונאלדיניו לא. רונאלדו הוא גם הרבה יותר גופני.

Dino Psaras
12-06-07, 02:21
הקליפים ממחישים איזה שחקן הוא היה..

בגיל 18 לתת עונה של 34 גולים ב-37 הופעות בליגה בברצלונה הגדולה זה מדהים (והיו לו עוד 5 גולים בגביע המחזיקות, זאת אומרת 39 גולים בעונה אחת, בגיל 18, בברצלונה!!). היה לו הכל- מהירות, שליטה אדירה בכדור, טכניקה, סיומת מול השער.

בשיאו הוא לא רואה את רונאלדיניו ממטר.

אבל רקובה טוב משניהם..:mushy:

סוליקו
12-06-07, 02:21
לבן אדם לא היה חסר זריזות ולא מהירות ... חולה על השחקן הזה

Antonator1
12-06-07, 02:22
אבל יש סקורר שמתעלה עליו - מרקו ואן באסטן. לפעמים אני רואה את הגולים שלו ושואל את עצמי - מה לעזאזל קרה עכשיו?

Dino Psaras
12-06-07, 02:24
חחחחח, לואן באסטן היו גולים מוזרים. :confused:

שאתה רואה גולים של רקובה, מה אתה אומר לעצמך? אצלי זה "wwwtttfff?!" אחד גדול!

Antonator1
12-06-07, 02:33
הגולים שואן באסטן היה מבקיע הם כיום כמעט בלתי אפשריים, או שהוא היה פוקסיונר בלתי רגיל - או שזה באמת כישרון של אחד למליון.

שלישייה נחמדה שלו:
http://youtube.com/watch?v=d0F_bJHJHVY

והנה גול של יוהאן קרויף שאני בכלל לא מבין איך אפשר לעשות את זה (ואן באסטן גם כבש משהו דומה אם אני לא טועה):
http://youtube.com/watch?v=78eADVGI24c

Dino Psaras
12-06-07, 02:37
אני מכיר את כולם, וכל פעם זאת אותה תגובה "פאק, מה הולך פה?"..

לבנאדם היו גולים ממש מוזרים.

SkyLiNe
12-06-07, 03:17
היו ימים

DMX
12-06-07, 09:18
רונאלדו אכן היה אחד הסקוררים הטובים, אבל ימיו עברו, למרות שנראה כאילו הוא חוזר לעצמו במילאן [מקווה שזה מה שיקרה].
בכל מקרה, אם כבר שחקנים טובים, לפי דעתי טוטי יכל להגיע יותר רחוק עם הוא היה עובר לקבוצה יותר טובה. אבל מה שהוא עשה ברומא היה מדהים, הביא קבוצה בינונית לאליפות ראשונה
http://www.youtube.com/watch?v=O-wLtl8oDsk&mode=related&search=

Dino Psaras
12-06-07, 11:23
קליפ על פאביו קוואליארלה, השחקן שכבש צמד מדהים במדי איטליה מול ליטא, ועוד יהיה אחד הגדולים באירופה:
http://www.youtube.com/watch?v=Hh2m2Gu0cQA

DMX, בעונת האליפות הייתה לרומא קבוצה מצויינת (באטיסטוטה, אמרסון, סמואל ועוד..).

Dino Psaras
12-06-07, 11:40
Ronaldo - PSV Eindhoven 1994-1996
http://www.youtube.com/watch?v=6yh4ZREN-EQ

angrymofo
12-06-07, 12:12
1) מה הקשר לרונאלדיניו? רונאלדו חלוץ רונאלדיניו קשר התקפי. אי אפשר להשוואת ביניהם.
2) באליפות של רומא טוטי ממש לא הביא אליפות לקבוצה בינונית. הייתה להם קבוצה מעולה אז שנבנתה בהשקעה גדולה במיוחד בשביל לזכות באליפות באותה שנה עם קאפלו.

Antonator1
12-06-07, 12:14
רומא זו לא קבוצה בינונית, והאליפות שלהם לא הייתה ראשונה.

Daniel-Barak
12-06-07, 12:15
אחחח רונלדו, אגדה ממש. חבל שכל כך דעך ומהר...

DMX
12-06-07, 13:03
ברור שקבוצה שלקחה ת'סרייה א' היא לא בינונית אבל במשך כל השנים רומא לא נחשבה לקבוצה טובה, וכשטוטי התעקלם בקבוצה הכל השתנה.
נכון, אי אפשר להגיד שהוא הביא תתואר לבד, אבל הוא היה המפתח והשחקן החשוב ביותר ברומא [עד היום]
antonator צודק טעות שלי , אליפות שניה

angrymofo
12-06-07, 13:15
רומא זו לא קבוצה בינונית, והאליפות שלהם לא הייתה ראשונה.
רומא של העונה היא קבוצה בינונית מאד.

Ilan-V
12-06-07, 13:17
אין מה להגיד רונלדו היה אחד השחקנים

eliran767
12-06-07, 13:40
אני לא מבין איך אתה אומרים שהוא כל כך דעך?

נכון הוא לא בשיא אבל הוא היה מלך השערים של ריאל שלוש עונות רצוף כול עונה מעל 20 שערים.

רק שקפלו בא לריאל הוא לא ראה הרבה דקות אבל גם כיום הוא ללא ספק אחד החלוצים הטובים בעולם.

angrymofo
12-06-07, 13:51
אני לא מבין איך אתה אומרים שהוא כל כך דעך?

נכון הוא לא בשיא אבל הוא היה מלך השערים של ריאל שלוש עונות רצוף כול עונה מעל 20 שערים.

רק שקפלו בא לריאל הוא לא ראה הרבה דקות אבל גם כיום הוא ללא ספק אחד החלוצים הטובים בעולם.
רונאלדו הפך מחלוץ שרוקד עם הכדור כמו שרואים בסרטונים פה, לחלוץ שמשתמש בגודל והכוח שלו כדי לתפוס מיקום ולקבל כדורים במצבים נוחים. זה קרה במהלך העונה השניה שלו ברעל מנדריל. המהירות שלו נעלמה כמעט לחלוטין וכל מה שנשאר זה חלוץ עם יכולת סיום גבוהה וטכניקה מעולה בטאצ' בכדור. העונה הבאה שלו במילאן תהיה המבחן הגדול - האם הוא מסוגל לסחוב עונה שלמה ולתת לפחות 15 שערים בליגה האיטלקית? אם לא הוא גמר את הסוס.

Dino Psaras
12-06-07, 15:14
antonator צודק טעות שלי , אליפות שניה

זאת הייתה אליפות שלישית של רומא:

1941/1942 - רומא
1982/1983 - רומא (אליפות עם ברונו קונטי)
2000/2001 - רומא

1) מה הקשר לרונאלדיניו? רונאלדו חלוץ רונאלדיניו קשר התקפי. אי אפשר להשוואת ביניהם.

אז מה אם הם לא באותו תפקיד? שניהם שחקני התקפה ולכן ניתן להשוות ביניהם. זה לא שמישהו פה ניסה להשוות בין פירלו לרונאלדו.

כנ"ל לגבי ההשוואה התמידית בין פלה למראדונה, פלה היה חלוץ ומראדונה קשר.

Antonator1
12-06-07, 15:30
זאת הייתה אליפות שלישית של רומא:

1941/1942 - רומא
1982/1983 - רומא (אליפות עם ברונו קונטי)
2000/2001 - רומא

אז מה אם הם לא באותו תפקיד? שניהם שחקני התקפה ולכן ניתן להשוות ביניהם. זה לא שמישהו פה ניסה להשוות בין פירלו לרונאלדו.

כנ"ל לגבי ההשוואה התמידית בין פלה למראדונה, פלה היה חלוץ ומראדונה קשר.
פלה מאד מוערך כי הוא היה בכושר שיא המון שנים, בניגוד למראדונה שהיו לו הרבה עליות ומורדות.

Dino Psaras
12-06-07, 19:51
לא הבנתי מה הקשר, אנטון..? :blink:

ran7
12-06-07, 20:08
לא קם ולא יקום, שחקן כמו רונאלדו לפני הפציעה!!
לא פלה לא מראדונה ולא אף אחד!!

Antonator1
12-06-07, 20:48
לא קם ולא יקום, שחקן כמו רונאלדו לפני הפציעה!!
לא פלה לא מראדונה ולא אף אחד!!
תעשה לי טובה - הוא אולי אחד מעשרת הגדולים (או אפילו חמשת), אבל יש שחקנים שפרשו מזמן (חלקם כבר לא איתנו) שבטח לא ראית אותם משחקים:

לדיסלאו קובאלה
אלפרדו די סטפנו
יוהאן קרויף
פרנץ בקנבאוור

הם יכלו להחזיק קבוצה שלמה על הגב. רונאלדו הוא בעל יכולת אישית מדהימה (אולי וכנראה יותר טובה מכל הרביעייה הזאת), אבל בתור שחקנים במשחק הקבוצתי שנקרא כדורגל הם עוברים אותו.

ran7
12-06-07, 20:52
תעשה לי טובה - הוא אולי אחד מעשרת הגדולים (או אפילו חמשת), אבל יש שחקנים שפרשו מזמן (חלקם כבר לא איתנו) שבטח לא ראית אותם משחקים:

לדיסלאו קובאלה
אלפרדו די סטפנו
יוהאן קרויף
פרנץ בקנבאוור

הם יכלו להחזיק קבוצה שלמה על הגב. רונאלדו הוא בעל יכולת אישית מדהימה (אולי וכנראה יותר טובה מכל הרביעייה הזאת), אבל בתור שחקנים במשחק הקבוצתי שנקרא כדורגל הם עוברים אותו.
אם רונאלדו לא היה נפצע תאמין לי שהיית מדבר אחרת!

damn
12-06-07, 21:05
כמו שהזכירו, לרונאלדו היו בצעירותו עונות מדהימות עד שהחלו בעיות עם הברך וכתוצאה מזה גדלה לו הבטן מה שהתחיל להשפיע על המהירות שלו.

גם במשחקי ליגה של מילאן אפשר לראות שהוא קצת חוזר לעצמו, לא במהירות אבל בטכניקה האדירה והיחודית שלו, הוא אחד מהשחקים היחידים שמעביר שחקנים בצורה כזו כמו שמראים בסרטון.

בכיף הוא נכנס בטופ 5 של הכדורגלים בכל הזמנים.

franz ferdinand
12-06-07, 21:12

לדיסלאו קובאלה
אלפרדו די סטפנו
יוהאן קרויף
פרנץ בקנבאוור

מה עם בונייק הפולני, מילר הגרמני, רוד חוליט, פושקאש, מישל פלטיני וכמובן אוסביו הפורטוגזי גם הם לא נופלים מרונאלדו

Antonator1
12-06-07, 21:22
מה עם בונייק הפולני, מילר הגרמני, רוד חוליט, פושקאש, מישל פלטיני וכמובן אוסביו הפורטוגזי גם הם לא נופלים מרונאלדו
בונייק היה מעולה אבל אל תגזים. מילר היה סקורר וזהו זה, רוד חוליט היה מעולה - אבל לא כמו רונאלדו, פושקאש ומישל - יש מצב.

zidan
12-06-07, 21:24
ג'ורג' בסט

franz ferdinand
12-06-07, 21:30
באיטליה יש לך את ויירי, למרות שהוא שחקן מגעיל ואני שונא אותו, אבל הוא היה סקורר יותר טוב מרונאלדו... וגם פאולו רוסי...

zidan
12-06-07, 21:32
באיטליה יש לך את ויירי, למרות שהוא שחקן מגעיל ואני שונא אותו, אבל הוא היה סקורר יותר טוב מרונאלדו... וגם פאולו רוסי...

ויירי? לא יכלת למצוא מישהו יותר מגעיל..
ושמדברים על סקוררים אז אל תשכחו את רומאריו...

Dino Psaras
12-06-07, 22:34
איך דיברתם על החמישיה של כל הזמנים בלי להזכיר את רוברטו באג'יו? :huh: :huh: :excl:

zidan
12-06-07, 22:36
איך דיברתם על החמישיה של כל הזמנים בלי להזכיר את רוברטו באג'יו? :huh: :huh: :excl:

עם כל הכבוד,לדעתי הוא לא בחמישיה הפותחת..

damn
12-06-07, 22:37
צריך לנסות להרכיב את ה11 המנצחים של כל הזמנים.

2 בלמים
2 מגנים
4 קשרים
2 חלוצים
וכמובן שוער.

יש הצעות להרכב שכזה? מכל הזמנים.

Antonator1
12-06-07, 22:39
רוברטו באג'יו עשה דברים שפשוט קשה להאמין - אבל הוא היה זלזלן קצת.

Dino Psaras
12-06-07, 22:51
עם כל הכבוד,לדעתי הוא לא בחמישיה הפותחת..

לא ראית אותו משחק.

השחקן האיטלקי הגדול בכל הזמנים.

zidan
12-06-07, 22:53
לא ראית אותו משחק.

השחקן האיטלקי הגדול בכל הזמנים.

תאמין לי שראיתי אחי.
הוא שחקן ענק,אבל לא בטופ 5

Dino Psaras
12-06-07, 22:58
תאמין לי שראיתי אחי.
הוא שחקן ענק,אבל לא בטופ 5

אם ראית ואתה אומר שהוא לא בטופ 5, מה אני יגיד לך..

שחקן של אחד למיליארד הוא היה. תאמין לי שלא ראית אותו מספיק, היה לו הכל והוא אחד מהגדולים ביותר. יותר טוב מקרוייף, מפושקאש ומעוד אחרים. (מה גם שבזמנם ההגנות לא היו חזקות כמו היום).

zidan
12-06-07, 22:59
אם ראית ואתה אומר שהוא לא בטופ 5, מה אני יגיד לך..

שחקן של אחד למיליארד הוא היה. תאמין לי שלא ראית אותו מספיק, היה לו הכל והוא אחד מהגדולים ביותר. יותר טוב מקרוייף, מפושקאש ומעוד אחרים. (מה גם שבזמנם ההגנות לא היו חזקות כמו היום).

יש לך איזה סירטון טוב שלו..?

Dino Psaras
12-06-07, 23:06
אמרת שראית אותו..

zidan
12-06-07, 23:09
אמרת שראית אותו..

לא ראיתי הרבה משחקים שלמים שלו,הייתי קטן אז..,ראיתי קצת משחקים,והרבה קטעים בערוץ 5 וקצת ביוטיוב,אבל חשבתי יש לך איזה קטע יפה שלו,לא חשוב כבר לא בא לי

Dino Psaras
12-06-07, 23:30
קליפ של באג'יו שמחולק ל-2:

http://www.youtube.com/watch?v=yXlaB4YoZpo&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=2yHoqyqdfr8&mode=related&search=

DMX
13-06-07, 12:07
איזה שחקן הוא היה יא אללה , למרות שאני לא אשכח לו את ההחמצה מול ברזיל בגמר ב94