PDA

צפה בגרסא המלאה : :):):):) לא משהו אבל לפחות זה

Night_Wolf
14-10-06, 23:08
סתם עשיתי קצת סדר במחשב שלי ומצאתי 2 תמונות שלי שצלמתי לפני שבוע בערך...
אני בחיטוב עכשיו..יש לי מסה די גדולה (אני די מפוצץ נוזלים כרגע..אבל לא נכנס לזה)

אני יעלה תמונות יותר רציניות וברורות של כל הגוף שאני אסיים את תהליך החיטוב שאני נמצא בו עכשיו ויהיה מוכן לעליה במסה

אפשר לקבל את דעתכם?:jockey: כל דיעה תתקבל בברכה

http://img278.imageshack.us/img278/2723/3044pn8.jpg

בייספס שמאלי היקף 45

http://img245.imageshack.us/img245/2966/1405ve3.jpg
טרייספס חחח

VoRteX
14-10-06, 23:25
חיה רעה

NIRAN
14-10-06, 23:35
מאסיבי טילים

meni32
14-10-06, 23:36
יש לך מסה מכובדת רק שיד ימין נראית הרבה יותר קטנה משאמל...אני מניח שזה בגלל הזוית צילום.
אם תצלם מזוית נורמלית אז אפשר יהיה להבין יותר טוב.

Nimrod
14-10-06, 23:37
פשש... תותח על! לא נראה טבעי.

Shauder
14-10-06, 23:52
יד גדולה :)

ואתה מאוד מזכיר את Mr T :)

Ori_D
14-10-06, 23:57
וואללה הרשמת אותי
יפה יפה יש מאסה איכותית ומאסיבית מאוד

Night_Wolf
15-10-06, 00:14
תודה לכולם על התגובות ....באמת גרמתם לי להרגיש חום בלב וזה טוב שחברי הפורום פה מפרגנים אחד לשני :) ורק שתדעו לכם שכולכם אחד אחד הבאתם לי מוטיבציה :sbb2:

"בודי בילדר"
תשמע אחי אתה הבאתה לי הכי הרבה מוטיבציה ואני מודה לך מאוד..אני בחיטוב נכון אני לא על אחוז שומן גבוה כמו שאתה קורא לי "שמן" אבל בוא נגיד שיש לי עוד מה לשרוף ויש לי אחוז יחסית גדול של נוזלים בגוף...התמונות שראיתה פה אלה סתם תמונות שצלמתי את עצמי מתוך שיעמום לפני כמה ימים...ורציתי לשתף פה את חברי הפורום שיראו איך אני ניראה ויתנו לי את דעתכם ויגידו לי מה אפשר לשפר ...בכל מקרה הייתי מאוד רוצה שאתה תעלה תמונות לאתר ולא תעלה תמונות של אנשים אחרים שתמצא בגוגל ונעשה השוואות בין התמונות שלך לתמונות שלי וניראה מה כולם פה יגידו סבבה?לידיעתך אני מכין את עצמי לקראת התחרות ב 2007 שיש עוד הרבה זמן עד אליה ואלוהים גדול אבל עדין אני מבטיח להפתיע שם.אם תשאל אנשים שמכירים אותי אישית מבינהם גיל גרנות שהוא זה שנותן לי תפריטים ותוכנית אימונים הייתה יכול לשאול אותם מה הרמה שלי וכמה אני התקדמתי אז רק כדי להוכיך לך שאתה 0 מאופס אני עכשיו מעלה תמונה ישנה שלי לפני שהתחלתי פיתוח גוף

http://img48.imageshack.us/img48/3617/5624cm3.jpg

אנשים זה אני לפניי שנתיים תיראו איזה שינויי עברתי ותעשו השוואות ותיראו מה אני עשיתי עד עכשיו בישביל להגיע לאן שהגעתי ותסתכלו על בודי בילדר שהוא בטח סתם חבר מפורום מתחרה או שחיף קטן שמשעמם לו ומחפש לריב אם כולם..

תודה שוב לכולם

גלעד

body55
15-10-06, 00:17
מה הגבוה שלך?

Night_Wolf
15-10-06, 00:19
מטר 86 גבר

meni32
15-10-06, 00:23
בואנה היית דוב גריזלי לפני שנתיים.
אבל צר לאכזב אותך ...אני לא חושב שתוכל לקחת מקום סביר בתחרות בזמן הקרוב...
הרמה שם עדיין גבוהה יחסית...אתה צריך עוד גודל.

body55
15-10-06, 00:24
:jockey: פשש יש גובה וגם מסה בצלחה אחי אתה תגיע רחוק..

body55
15-10-06, 00:26
הרמה שם עדיין גובהה יחסית...אתה צריך עוד גודל.

לא נכון אם הוא יבוא חטוב בצורה קטלנית ביותר ויבש יש לו סיכוי בודי בילדינג זה לא רק מסה! וראינו את זה השנה בכל הקטגריות שהיו במר ישראל!

Night_Wolf
15-10-06, 00:34
הרמה שם עדיין גבוהה יחסית...אתה צריך עוד גודל.

וואלה אחי אתה לא מאכזב אתה רק מחזק אותי :) אני יודע שהרמה שם ממש רצחנית בעיקר שאני בטח מדמיין את עצמי עומד נגיד מול תותחים כמו מאור זרדז וכל הנציגים של יזראלבאדי שיתחרו וגם אנשים מבחוץ,שמעתי שאח של אלי האנה ניראה לי יוני קוראים לו הולך להיתחרות ושראיתי אותו בנאבא אמרתי לעצמי WTF? הבן אדם ממש חיה רעה אבל אני יכול להגיד לכם שאני הולך להשקיע מקסימום מאמץ ואם הזמן שתכירו אותי יותר טוב תדעו שאם אני מחליט לעשות משהו אני לא פורש אני הולך איתו עד הסוף..

שוב תודה לכולם:jockey:

meni32
15-10-06, 00:43
אחרי ייבוש וחיטוב בלי אמצעים חוקיים חצי מהגודל בערך יורד...
איך שהוא נראה עכשיו...תוריד ממנו חצי בן אדם על הבמה.
זה עדיין לא מספיק מסת שריר בשביל לתת פייט למתחרים האחרים בתחרות.
זה בדיוק סוג האנשים שאני מדבר עליהם...יוני האנה שכבר עשה טריליון סייקלים ומאור שהוא ברמה גבוהה...
אם היית מתחרה בעד 21 אז הייתי אומר סבבה... אבל ברמה כזאת הייתי ממליץ לחכות כי זה לא ריאלי כרגע.
בכל זאת חזק ואמץ...וסחתיין על השינוי הדרסטי שעברת.

body55
15-10-06, 00:48
אחרי ייבוש וחיטוב בלי אמצעים חוקיים חצי מהגודל בערך יורד...
איך שהוא נראה עכשיו...תוריד ממנו חצי בן אדם על הבמה.
זה עדיין לא מספיק מסת שריר בשביל לתת פייט למתחרים האחרים בתחרות.
זה בדיוק סוג האנשים שאני מדבר עליהם...יוני האנה שכבר עשה טריליון סייקלים ומאור שהוא ברמה גבוהה...
אם היית מתחרה בעד 21 אז הייתי אומר סבבה... אבל ברמה כזאת הייתי ממליץ לחכות כי זה לא ריאלי כרגע.
בכל זאת חזק ואמץ...וסחתיין על השינוי הדרסטי שעברת.

הוא בסה"כ בן 18

meni32
15-10-06, 00:50
הוא כתב על חבר'ה כמו מאור ואחרים אז הנחתי שהוא יותר מבוגר.
אז הוא מתחרה בעד 21 . ולא עם החבר'ה הגדולים.
אז מבחינת תחרות זה מצב יותר טוב.

OMRI-TURBO
15-10-06, 00:56
בואנה איזה שינוי עברת!
אבל למה שמת רק תמונה של היד?:ph34r:

gog
15-10-06, 00:56
כבוד!

מדהים השינוי הקיצוני שעברת מלהיות גדול (שמן) ללהיות ענק (שרירי, טוב נו, קצת שומן) מאסה יפה מאוד!

P-a-n-1-c
15-10-06, 01:08
השינוי מדהים! כל הכבוד!
אבל לדעתי זה עדיין די רחוק בשביל להתחרות.
אבל שים על זה זין, מה שעברת והגוף שהשגת זה יוצא מהכלל!

Night_Wolf
15-10-06, 01:25
בואנה איזה שינוי עברת!
אבל למה שמת רק תמונה של היד?:ph34r:

סתם עשיתי קצת סדר בבלאגן שהיה לי במחשב מחקתי קבצים ישנים וכ'ו פתאום מצאתי את 2 התמונות האלה שצלמתי בישביל משהו אחר לגמריי לא בישביל להעלות לאתר.ואמרתי טוב נו יאלה תמונות נראות סבבה נעלה אותן להראות לכולם

jonathan
15-10-06, 01:29
שכויח אחי

sojgoon
15-10-06, 02:01
נייט וולף..לא הבנתי..אתה בן 18...למה דיברת על זה שאתה תתחרה עם מאור?

Night_Wolf
15-10-06, 09:25
נייט וולף..לא הבנתי..אתה בן 18...למה דיברת על זה שאתה תתחרה עם מאור?

גבר לא אמרתי שאני מתחרה איתו אני נסיתי להסביר את רמת ההשקעה שאני הולך להשקיע בישביל להיתחרות אם אנשים ברמה שלו אני כעקרון רוצה להתחרות בקטגוריה של 19-21 עכשיו נגיד כן..(שלא תחשוב שאמרתי בטוח) אני יקח שם ומאור יזכה בקטגוריה שהוא יתחרה (אם יתחרה אני מקוה שכן) אז נצתרך לעמוד אחד ליד השני בהחלטה של האלוף אלופים אבל תשמע יש עוד פולללללללל זמן ואלוהים גדול וזה הכל באויר אבל עדין הולך אם זה עד הסוף.

בלי שום קשר אני מכיר את מאור אישית...ואני מאוד מעריך את ההשקעה שהוא השקיע בפיתוח גוף. וזה נותן לי מלא מוטיבציה

kage
15-10-06, 09:38
יש מצב אתה מביא תמונה של החזה שלך אחרי הניתוח גינו שעברת?

Night_Wolf
15-10-06, 10:13
יש מצב אתה מביא תמונה של החזה שלך אחרי הניתוח גינו שעברת?
אין לי תמוננה של החזה שלי למעשה חוץ מהתמונות האלה אין לי תמונות כמעט בכלל...שאני אסיים תחיטוב כמו שאמרתה והבטחתי אני יעלה תמונות של כל הגוף

nitzan
15-10-06, 10:26
אחי כל הכבוד!

את כל השינוי עשית לבד? או שמישהו הדריך אותך?(גיל)

בכל מקרה ממש יפה!

PoweRule
15-10-06, 10:29
מישהו אמר כאן שהמנצח בנוער לא עולה להתחרות עם הבוגרים...

Liron
15-10-06, 10:44
פשששש....אתה נראה מצוין:]
וואלה היד שלך זה חלום חח
בהצלחה אחי

dstyle
15-10-06, 11:34
פיי איזה יופי חתיכת מסה יש לך אחי
בהצלחה בחיטוב, נראה בתמונה הראשונה שהבייספס יותר בולט מהשאר אבל סבבה, יש לך תמונות לפני?
בהצלחה אחי כל הכבוד

Night_Wolf
15-10-06, 12:19
פיי איזה יופי חתיכת מסה יש לך אחי
בהצלחה בחיטוב, נראה בתמונה הראשונה שהבייספס יותר בולט מהשאר אבל סבבה, יש לך תמונות לפני?
בהצלחה אחי כל הכבוד

תודה אח שלי סתכל בעמוד הראשון איזה אחד בשם "בודי בילדר" קילל אותי אמר שאני שמן ומכוער וגולן מחק את ההודעה שלו.אני הגבתי לו בזה שהעלתי תמונה שלי מלפניי שנתיים אחי שהייתי כולי שמן איזה 50 אחוז שומן בשקט וחסר מסה :):):):) הייתי מסתכל על חדר כושר הייתי מקבל חלחלה.היום אני יום אחד לא בחדר כושר אני מקבל חום חחח

dstyle
15-10-06, 12:50
חחח יפה ככה צריך
להיות מכור P:
עריכה:ראיתי תתמונה שהגבת לו וואי איזה שיפור חיטבת רצחני ואז דפקת מאסה אתה בכלל לא נראה אותו בנאדםם יפה תמשיך ככה

hadar
15-10-06, 13:01
כל הכבוד אחי איזה שינוי בהצלחה

Daniel-Barak
15-10-06, 13:14
שינוי מעולה.
בטח יש לך תאומים גדולים! (מי שהיה שמן ורזה יחסית, התאומים, שמחזיקים את המשקל הכבד, נשארים, יחסית, גדולים)
היד גם מאוד גדולה, ועדיין נראית גדולה בטוח למרות שאתה 1.86 גובה
שים עוד תמונות ובהצלחה בחיטוב!!

ari
15-10-06, 13:42
נראה תותח אחי !
רק מהזוויות שאתה מצלם זה נראה כאילו הכתף קטנה ביחס ליד עצמה

Night_Wolf
15-10-06, 13:56
חחח תודה אנשים תמונות הבאות אני מבטיח יהיו ברורות של כל הפוזות :)

Gamerrrrr
15-10-06, 14:19
מישהו אמר כאן שהמנצח בנוער לא עולה להתחרות עם הבוגרים...
נוער (עד 18) לא מתחרים עם הבוגרים אבל צעיר (18-21) כן מתחרים

body55
15-10-06, 14:22
אלי ענה אמר שיהיה קטגורית נוער אחת עד גיל 20

אליאב קרייסלר
15-10-06, 14:48
אחחחחחחחחחח גלעד גלעד... מיסטר בייספס:sbb4: ,
כל הכבוד אחי אתה לא מפסיק לגדול
חבר'ה הבן אדם הזה גלעד (Night wolf) פותח לי מצלמה במסנג'ר פעמיים בשבוע ובכל פעם הוא מפתיע אותי מחדש עם הגודל שלו...
אין הרבה מה להגיד אחי האנאבולי אתה כבר יודע מה אני חושב ,
כל הכבוד לך על ההשקעה והמאמץ (וזה שאתה יוצא למסעדות עם שייק חלבון :clap:)
תמשיך לגדול אח שלי האנאבולי בעזרת השם שתעבור לי הפציעה לגמרי אני ואתה באים ביחד לחדר כושר ומפציצים 150 קילו סקוואט על 10 חזרות :boxing:

נ.ב - וואלק אם לא תעלה לבמה במר ישראל 2007 אני ומרמל באים אלייך הביתה דוחסים לך סינטול לפיטמות אחיי:1eye:

Night_Wolf
15-10-06, 14:52
אחחחחחחחחחח גלעד גלעד... מיסטר בייספס:sbb4: ,
כל הכבוד אחי אתה לא מפסיק לגדול
חבר'ה הבן אדם הזה גלעד (Night wolf) פותח לי מצלמה במסנג'ר פעמיים בשבוע ובכל פעם הוא מפתיע אותי מחדש עם הגודל שלו...
אין הרבה מה להגיד אחי האנאבולי אתה כבר יודע מה אני חושב ,
כל הכבוד לך על ההשקעה והמאמץ (וזה שאתה יוצא למסעדות עם שייק חלבון :clap:)
תמשיך לגדול אח שלי האנאבולי בעזרת השם שתעבור לי הפציעה לגמרי אני ואתה באים ביחד לחדר כושר ומפציצים 150 קילו סקוואט על 10 חזרות :boxing:

נ.ב - וואלק אם לא תעלה לבמה במר ישראל 2007 אני ומרמל באים אלייך הביתה דוחסים לך סינטול לפיטמות אחיי:1eye:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
הרגתה אותי אחי אל תדאג אמר הדג יש לי חומרים של כרישים חחח
תירשם כבר לחדר כושר שלי ותעזוב תחדר כושר של הקשישים שם נעשה את זה גולד ג'ים ביחד

ותמשיך לגדול גם אתה אח שלי חחח:diractor: :jockey:

Gamerrrrr
15-10-06, 14:58
יד טובה
אבל חסר טרייספס לפי דעתי

D-Ball
15-10-06, 15:14
גלעד מיכה אמר שאתה עף מהחדר כושר אז תשכח מאימונים

Night_Wolf
15-10-06, 15:34
יד טובה
אבל חסר טרייספס לפי דעתי

איתי אל תדאג אחי :wiggle: אני עוד יפתיע דווקא הטרייספס זה החלק החזק אצלי (לפחות בהפגזות של המשקלים) אבל אני יקח את מה שאמרתה לצומת ליבי והתחלתי לעבוד על אמות אחי כמו שאז אמרתה לי מתקדם יופי תמונות יבואו בעתיד :)

Night_Wolf
15-10-06, 15:36
גלעד מיכה אמר שאתה עף מהחדר כושר אז תשכח מאימונים

הוא יכול להעיף אותי?אני יתפוס אותו מהאוזן יתן לו להריח את הפרחים מהשתילים שלהם החמר הזה אולי דמבל של 40 קילו בראש יעזור לו ...ד"א כולם מיכה זה האחראי חדר כושר המטומטם של הנפשונית בחולון שחושב שאבקות חלבון זה סטרואידים..ובגלל שאני מייצג שם את גיל ושולח לו משם אנשים הוא חושב שגיל רודן ואני המשרת שלו

PcGunMan
15-10-06, 15:37
לפי התמונה זה נראה שבייספס איזה פי 3 יותר גדולה מהטריי אבל יכול להיות שבמציאות היא יותר גדולה.. זה כנראה הזווית צילום

Gamerrrrr
15-10-06, 15:50
איתי אל תדאג אחי :wiggle: אני עוד יפתיע דווקא הטרייספס זה החלק החזק אצלי (לפחות בהפגזות של המשקלים) אבל אני יקח את מה שאמרתה לצומת ליבי והתחלתי לעבוד על אמות אחי כמו שאז אמרתה לי מתקדם יופי תמונות יבואו בעתיד :)
התחלת לעבוד על האמות?? חזק אחי!! לפי דעתי יד גדולה שאין לה אמה מתאימה זה לא שווה למה האמה זה לא שריר?? זה שריר ועוד איך!!
שחק אותה גבר

ran_z
15-10-06, 15:58
איזה שינוי אחי כל הכבוד לך ההית ממש תפוח אדמה עכשיו אתה שרירי ומסיבי, ח"ח אני גאה בך.