PDA

צפה בגרסא המלאה : אם כבר חייזרים אז יאללה,דיון!

dstyle
13-06-07, 16:36
מאמינים בעב"מים וחייזרים ?אני לא סגור על הנושא הזה ,בן דוד שלי שלח לי סרטון של כמו כוכב שמסתובב במקום פתאום נעלם ומופיע במקום אחר:o מוזר מאד,עם זאת יש המון תמונות של כל מיני חייזרים מנותחים מתים חיים ועוד אבל דברים כאלו אפשר לפברק בקלות
מה אתם אומרים על הנושא?

סוליקו
13-06-07, 16:53
אני לא מאמין בזה
ומה שמשגיע אותי זה איך הם תארו אותם ..בוא נגיד שיש אז מי אמר שהם נראים כך ? ומי אמר שהטכנולוגיה שלהם יותר מתקדמת ?.. כל מה שקורה פה זה רק האנשים בעולם הזה הכניסו לנו לראש שיש ולדעתי ממש
ובהקשר לסרטון ראיתי מלא כאלה ותאמין לי לא לביעה לעשות אחד כזה

slim shady
13-06-07, 17:00
אתה לא חושב שבכל היקום האינסופי הזה אין יצורים חיים נוספים??
נראה לי שכן.. על השאלה אם הם מתקדמים יותר או מתקדמים פחות... נראה לי שגם וגם כי יש גלקסיות ומערכות כובים עתיקות משלנו והגיוני שאולי בחלק מהם נוצרו חייים שכבר התפתחו ועברו אותנו בכמה מיליוני שנים... יכול להיות כאלה שעדיין לא...
אני חושב שיש..

ד"א אומרים שהאמריקאים מחזיקים במעבדה סודית חייזרים אבל זה שמועה...

Flash
13-06-07, 17:04
נראה לי שכן.. על השאלה אם הם מתקדמים יותר או מתקדמים פחות... נראה לי שגם וגם כי יש גלקסיות ומערכות כובים עתיקות משלנו והגיוני שאולי בחלק מהם נוצרו חייים שכבר התפתחו ועברו אותנו בכמה מיליוני שנים... יכול להיות כאלה שעדיין לא...
אני חושב שיש..

צודק לגמרי... השאלה היא לא אם יש יצורים אחרים- אלא האם הם באמת מבקרים פה בכדור הארץ.
כי אין סיכוי שאין בכל היקום הזה עוד חיים. חוץ מזה שאולי הם אפילו לא באים בצורת החיים שמוכרת לנו (יצורים שהם "חומר" כמונו אלא אנרגיות)
ומי שחושב שאין דבר כזה בכלל אני מחשיב אותו לאידיוט וצר אופקים מאוד- בנאדם שמתאים לחיות בימי הביניים או משהו בסגנון.

Danielllo
13-06-07, 17:10
יש חייזרים נקודה.

ראיתם פעם את חנה גור?

slim shady
13-06-07, 17:13
צודק לגמרי... השאלה היא לא אם יש יצורים אחרים- אלא האם הם באמת מבקרים פה בכדור הארץ.
כי אין סיכוי שאין בכל היקום הזה עוד חיים. חוץ מזה שאולי הם אפילו לא באים בצורת החיים שמוכרת לנו (יצורים שהם "חומר" כמונו אלא אנרגיות)
ומי שחושב שאין דבר כזה בכלל אני מחשיב אותו לאידיוט וצר אופקים מאוד- בנאדם שמתאים לחיות בימי הביניים או משהו בסגנון.

אני יגיד לך עוד כמה דברים אם תריץ חיפושים באינטרנט על חייזרים תראה תמונות הזוייות בסביבות השנים 1950-1960 ץץ דברים שבשנים האלו כמעט ואי אפשר לזייף או לביים.. יש המון תמונות דווקא בשנים האלה... אומרים שבגלל הפצצות האטומיות בהירושימה ונגאסאקי.. אומרים שבעקבות הפצצות החיזרים ראו את הפיצוץ/קרינה שלו ובאו לראות מה קרה ובגלל זה כל כך הרבה צילומים...
גם לזה יש סתירה אתה יכול לשאול איך זה שהחייזרים לא באו לבדוק אחרי כל הניסיום בפצצות אטום שעשו?? במשך כל המאה ה-20 עשו ניסויים ואין כל כך הרבה תמונות...
בגלל זה אנשים הגיעו לצורה של "חיזר" מהתמונות האלה...
יכול להיות יצורים שלאו דווקא אנחנו מכירים אותם כיצורים בצורות חיים כאלו או אחרות.. דברים שהמדע עוד לא גילה... נראה לי שאיפושהו ביקום כולו יש יצורים רגילים...(כלומר לא אנרגיות וכאלו..)

Kachok
13-06-07, 17:13
קשה לי מאוד להאמין שאם יש מליוני גלקסיות,ובכל גלקסיה יש מליוני מערכות שמש,ובכל מערכת שמש יש מספר גדול של כוכבי לכת,שבאף אחד מהם אין חיים , אחרת מה הטעם בקיומו של הייקום? ועוד בהתחשב בכך שהוא כל הזמן מתפשט ואין סופי , הרי זה כזה בזבוז משווע של מקום,לא כך?
אני אישית בטוח ב100% בקיומם של חיים,ואפילו אינטיליגנטיים מחוץ לכדור הארץ ואני בטוח שבסופו של דבר אנחנו גם ניצור איתם קשר,כל מה שנשאר לקוות הוא שזה יהיה בתקופת החיים שלנו

slim shady
13-06-07, 17:16
קשה לי מאוד להאמין שאם יש מליוני גלקסיות,ובכל גלקסיה יש מליוני מערכות שמש,ובכל מערכת שמש יש מספר גדול של כוכבי לכת,שבאף אחד מהם אין חיים , אחרת מה הטעם בקיומו של הייקום? ועוד בהתחשב בכך שהוא כל הזמן מתפשט ואין סופי , הרי זה כזה בזבוז משווע של מקום,לא כך?
אני אישית בטוח ב100% בקיומם של חיים,ואפילו אינטיליגנטיים מחוץ לכדור הארץ ואני בטוח שבסופו של דבר אנחנו גם ניצור איתם קשר,כל מה שנשאר לקוות הוא שזה יהיה בתקופת החיים שלנו

תחשוב על זה שכדי שנוכל להגיע איתם במגע אנחנו צריכים כלי חלל שיטוס במהירות האור... לא נראה לי שיהיה דבר כזה..
אם היה דבר כזה היית יכול לראות את העבר... אלוהים לא יתן דבר שכזה... :mushy:

פינגווין
13-06-07, 17:17
אני חושב שיש..

כן גם אני שמעתי על המעבדה הזו
על איזה שהוא איזור שאף אחד לא נכנס אליו
קיצר דברים מוזרים

Kachok
13-06-07, 17:18
תחשוב על זה שכדי שנוכל להגיע איתם במגע אנחנו צריכים כלי חלל שיטוס במהירות האור... לא נראה לי שיהיה דבר כזה..
אם היה דבר כזה היית יכול לראות את העבר... אלוהים לא יתן דבר שכזה... :mushy:

גם אם נטוס במהירות האור זה לא יביא אותנו רחחוק במהירות,כדי לטייל באמת בגלקסיה וביקום נצטרך צורת תעבורה מהירה יותר....אבל קיימית חורים שחורים ועוד אנומליות חלליות אשר לפי תאוריות מסויימות אמורות להוות פתח בזמן ומקום ככה שאתה נכנס פה ויוצא כעבור 500 שנות אור...אבל כל זה בגדר הערות אחי

חקר החלל עדיין בחיתוליו ואני חושב שהתקדמויות גדולות במדע,רפואה וטכנולוגיה יבואו כאשר באמת נצא לחקור את החלל

Kachok
13-06-07, 17:18
כן גם אני שמעתי על המעבדה הזו
על איזה שהוא איזור שאף אחד לא נכנס אליו
קיצר דברים מוזרים

area 51?

פינגווין
13-06-07, 17:20
area 51?
כן AREA משו לא ממש זוכר תמספר
יש על זה אתרים ועוד הרבה דברים ...
לא נכנסתי לעניין הזה עמוק

הנה ה AREA51 הזאת
http://thebiggestsecretpict.online.fr/ufo/Area51-ALIEN.jpg

1975
http://thebiggestsecretpict.online.fr/ufo/adamski_type_ufo.jpg
A UFO is kept in lights from the ground when flying over Los Angeles in 1942.
http://thebiggestsecretpict.online.fr/ufo/battlela1942.jpg

יותם טלר
13-06-07, 17:25
ההנחה שאנו כוכב הלכת היחיד ביקום בו קיימים חיים, הינה משעשעת בעיניי.

איננו כה מיוחדים ויוצאי דופן, תנאים זהים לכדה"א קיימים ברחבי היקום במחוזות עליהם לא שמענו ולא נשמע לעולם (למרות שישנם כוכבי לכת ממופים כגון קבוצת אלפא-סנטאורי, בהן שוררים תנאים ארציים), ועדיין לא לקחנו אפילו בחשבון את העובדה שחיים עשויים להגיע בצורות ומכיוונים שאינם ידועים לנו, אולי חוקי הפיזיקה כפי שהם מוכרים לנו אינם חלים במקומות אחרים ביקום, ומאפשרים קיום חיים לא רק על בסיס פחמן דו חמצני, חנקן, חמצן וכו' (החיים כפי שאנו מכירים אותם).

למרות זאת, אני גם מאמין שמנקודת ההנחה הבסיסית שלי (שהיקום הינו שוקק חיים) ועד השאלות האם אותן צורות חיים הן אינטליגנטיות, האם הגיעו לרמה טכנולוגית המאפשרת להן מסעות בינכוכביים, ובנוסף לכל אלו האם הן ביקרו בכדה"א - עוברים שמים וארץ (תרתי משמע :1eye:).

אני מאד מקווה שאזכה להיות בין החיים ברגע שיוכח באופן חותך קיומם של חיים מחוץ לכדור הארץ.

slim shady
13-06-07, 17:26
גם אם נטוס במהירות האור זה לא יביא אותנו רחחוק במהירות,כדי לטייל באמת בגלקסיה וביקום נצטרך צורת תעבורה מהירה יותר....אבל קיימית חורים שחורים ועוד אנומליות חלליות אשר לפי תאוריות מסויימות אמורות להוות פתח בזמן ומקום ככה שאתה נכנס פה ויוצא כעבור 500 שנות אור...אבל כל זה בגדר הערות אחי

חקר החלל עדיין בחיתוליו ואני חושב שהתקדמויות גדולות במדע,רפואה וטכנולוגיה יבואו כאשר באמת נצא לחקור את החלל

חקר החלל ולי בחיתוליו אבל הוא התחום בו היה את השינוי הגדול ביותר בזמן הקצר ביותר..
תחשוב על זה עד המחצית השני של המאה ה-20 לא חשבו בכלל על שיגור אדם לחלל. רק במחצית השניה אחרי שהתחילו לשגר טילים וכאלה לחלל שיגרו ב- 1960 אני חושב... בנאדם ראשון לחלל..(רוסי אם אני לא טועה) תחשוב באיזה מהירות התפתח התחום הזה...

יש גלקסיות שנמצאות בכמה מיליארדי שנות אור.. אבל ברגע שיש לך כלי שטס במהירות האור הזמן מבחינתנו הוא לא פונקציה...
קודם צריך למצוא כלי כזה... מה שלא נראה לי אפשרי.. :1eye:

toxicity
13-06-07, 17:28
אני מאמין בירח כחול

Bir0x
13-06-07, 17:30
אני בטוח שיש.
כאילו תחשבו,היקום הוא אינסופי ויש עוד מיליוני עולמות שהם הרבה הרבה יותר גדולים משלנו וחייב להיות עוד גזע שחי איפשהו,
זה ממש הגיוני.

לא מזמן קראיתי כתבה בשיעור ביולוגיה,ממש ארוכה ומעניינת על חוקר שהביא תאוריה משכנעת שאם נצליח לטוס במהירות האור
ניצליח לראות את הצורות שלנו בעבר או משהו כזה..קחו בחשבון שזה לא יקרה בתקופה שלנו

Flash
13-06-07, 17:33
חקר החלל ולי בחיתוליו אבל הוא התחום בו היה את השינוי הגדול ביותר בזמן הקצר ביותר..
תחשוב על זה עד המחצית השני של המאה ה-20 לא חשבו בכלל על שיגור אדם לחלל. רק במחצית השניה אחרי שהתחילו לשגר טילים וכאלה לחלל שיגרו ב- 1960 אני חושב... בנאדם ראשון לחלל..(רוסי אם אני לא טועה) תחשוב באיזה מהירות התפתח התחום הזה...

יש גלקסיות שנמצאות בכמה מיליארדי שנות אור.. אבל ברגע שיש לך כלי שטס במהירות האור הזמן מבחינתנו הוא לא פונקציה...
קודם צריך למצוא כלי כזה... מה שלא נראה לי אפשרי.. :1eye:

צודק זה באמת התפתח מהר.. אני בדיוק קורא ספר (מארג היקום) שממצא את כל התגליות הפיזיקליות. זה כל כך מעניין אותי כל התחום הזה.
אבל אפילו אם יהיה דבר כזה שנוסע במהירות האור עדיין יש גלקסיות רחוקות מיליוני שנות אור ככה שלהגיע אליהן זה לנסוע מיליוני שנות אור.

slim shady
13-06-07, 17:35
צודק זה באמת התפתח מהר.. אני בדיוק קורא ספר (מארג היקום) שממצא את כל התגליות הפיזיקליות. זה כל כך מעניין אותי כל התחום הזה.
אבל אפילו אם יהיה דבר כזה שנוסע במהירות האור עדיין יש גלקסיות רחוקות מיליוני שנות אור ככה שלהגיע אליהן זה לנסוע מיליוני שנות אור.

אם היה לי כלי ששט במהירות האור הייתי מסתכל מי דפק לי ת'אופניים לפני 10 שנים ומביא לו היום מכות!!!:clap:

פינגווין
13-06-07, 17:38
חחחחחחחחחחחחח כמו בסרט דז'וו

Flash
13-06-07, 17:44
כדי לחזור אחורה בזמן כנראה שתצטרך לעלות מעבר למהירות האור......

slim shady
13-06-07, 17:46

מן הסתם... אם אתה במהירות האור אז אתה בהווה...

פאק זה מסובך כל החרא הזה...

פינגווין
13-06-07, 17:47
לא נשמע הכי הגיוני אבל אם זה מה שאומרים....

Flash
13-06-07, 17:50
זה לא רק זה. נושא הזמן זה דבר מורכב מאוד והדבר שהכי פחות מובן לפיזיקה (מה גם שאין ממש יכולת להגדיר מה זה זמן באופן קונקרטי).

slim shady
13-06-07, 17:53
לא נשמע הכי הגיוני אבל אם זה מה שאומרים....

למה לא.??ברגע שאתה טס במהירות הגדולה ממהירות האור אתה בעצם מגיעה למקום כלשהו לפני האור שמוחזר מהמקום שהיית בו. משמע במקום שאתה עומד נמצא האור שהגיעה מהמקרה שקרה שניה(דוגמא) לפני שטסת.=> שאתה רואה מה שקרה בעבר אם תמשיך לטוס תמשיך לראות דברים שקרו יותר יותר בעבר...

כשחושבים על זה אולי לזה התכוונו אנשים שהיה להם מוות קליני ואמרו שראו את החיים שלהם כנגד עיניהם... interesting.. :1eye:

toxicity
13-06-07, 18:10
אין מהירות הגדולה ממהירות האור, זה נוגד את חוקי הפיסיקה, זה כמו שתגיד שאחד ועוד אחד שווה שמונים.

keen12
13-06-07, 18:13
היה פה דיון פעם על זה.. תחפשו, דיון מאוד מעניין.
בכל מקרה, אין אפשרות לחזור אחורה בזמן, אבל מסע בזמן קדימה הוא אכן אפשרי.

slim shady
13-06-07, 18:15
אין מהירות הגדולה ממהירות האור, זה נוגד את חוקי הפיסיקה, זה כמו שתגיד שאחד ועוד אחד שווה שמונים.

לא יודע לא מתמצא עד כדי כך... אני יודע שאם היה אפשר לעבור אז היה אפשר לראות מה קרה בעבר..
ואני גם יודע שאלוהים לא יתן לעבור את המהירות הזאת (יכול להיות בגלל מה שאמרת..)

זה קשור איכשהו לאיננשטיין.. :1eye:

סוליקו
13-06-07, 18:34
אני חושב שיש..

סתם הפכת את התשובה שלי לאחרת ..אני עדין חושב שאין
ובקשר לטענולוגיה זה רק האדם המציא את זה
מי אמר שהמרכבה שלהם בצורה עגולה ? מי אמר שהם צופים בנו והשטויו האלו .....זה רק התחיל מהסרטים כל השטויות האלו

Flash
13-06-07, 18:38

נכון. אבל אל תגיד אין. הפיזיקה לא מושלמת. יש פערים גדולים שצריכים להשלים בכדי שהפיזיקה תוכל לתאר את היקום שלנו. אז דבר ראשון- וזה לפי תורת הקוואנטים, מהירות העולה על האור היא כן אפשרית (וזאת כנראה הסיבה לכך שחורים שחורים מתנדפים בסופו של דבר לפי גילוייו של סטיבן הוקינג). ודבר שני יכול מאוד להיות שמהירות שמחוץ לאור היא מהירות שגם מחוץ לחוקי הפיזיקה שלנו, שכמו שאמרתי קודם היא רחוקה מלתאר את היקום בשלמות.

Mazoz3
14-06-07, 01:46
בטח שיש חייזרים... זה שהם עוקבים אחרינו ושהם יודעים על קיומנו, לדעתי שטויות.. אבל שבכל היקום לא תהיה צורת חיים אורגנית כמו בכדור הארץ ? שטויות במיץ שתינה.

Kachok
14-06-07, 01:49
לא יודע לא מתמצא עד כדי כך... אני יודע שאם היה אפשר לעבור אז היה אפשר לראות מה קרה בעבר..
ואני גם יודע שאלוהים לא יתן לעבור את המהירות הזאת (יכול להיות בגלל מה שאמרת..)

זה קשור איכשהו לאיננשטיין.. :1eye:

כפי שמתברר לפי חוקי הפיזיקה המודרנית לא ניתן לעבור את מהירות האור מהסיבה הפשוטה (לא כל כך) שמסתבר שמאסה של גוף היא לא ערך קבוע ובעצם המאסה עולה ככל שמתקרבים למהירות האור
למעשה כדי להגיע או לעבור את מהירות האור באופן תיאורטי מאסה של גוף מסויים תשאף ברגע ההוא לאינסוף

Mazoz3
14-06-07, 01:50
כפע שמתברר לפי חוקי הפיזיקה המודרנית לא ניתן לעבור את מהירות האור מהסיבה הפשוטה (לא כל כך) שמסתבר שמאסה של גוף היא לא ערך קבוע ובעצם המאסה עולה ככל שמתקרבים להירות האור
למעשה כדי להגיע או לעבור את מהירות האור באופן תיאורטי מאסה של גוף מסויים תשאף ברגע ההוא לאינסוף
חחח אני מופתע מעצמי שהבנתי בבירור את מה שאמרת :boxing:

DMX
14-06-07, 02:00
אני מאמין בחייזרים, אבל לא כפי שמתארים אותם כי אי אפשר לדעת, אולי הם דומים לנו? אולי הם בכלל לא עשויים מחומר?
לפי דעתי יש מצב גדול שהם דומים לנו

נ.ב מזוז אני יכול להסתכל שעות על החתימה שך

Desperado
14-06-07, 02:47
עצר אצלי איזה חייזר הוא עבר טסט על חללית אז שמתי לו שלט נהג חדש

סתם סתם,אני מאמין שיש חיים אחרים זה בטוח אם יש להם אינטילגנציה אני בספק כי אז היינו מתקשרים איתם בדרך כלשהיא
ואומרים חוצנים לא?

Mazoz3
14-06-07, 02:49
חבר'ה... חכו לתגובה של וורטקס ידידנו.. הוא המומחה בעניין החייזרים.

yonip
14-06-07, 02:54
יכול להיות שעכשיו יש עוד 20 כוכב לכת עם חיים, והתושבים שם שואלים את עצמם בדיוק את אותה שאלה.. :)

Mikeo
14-06-07, 07:58
אני חושב שיש..

כן, על השאלה האם יש חיים על כוכבים אחרים- איזו שאלה. בטוח שיש. מספיק שימצאו חיידק על כוכב אחר כדי להוכיח שיש בו חיים. האם יש חיים תבוניים? מי יודע...

m0she
14-06-07, 08:19
חיים שדומים למודל שלנו יהיו [כנראה] רק בכוכבי לכת עם מים במצב צבירה נוזלי. אלה הבדיקות שגם עושים לכוכבים שונים בשביל להחליט אם בכלל שווה לבדוק אותם. אני חושב שספורי העב"מים הם מוגזמים ומופרכים, אבל יכול להיות שימצאו עוד חיים.

מה שחשוב להבין זה שחיים "תבוניים", כמונו, זה דבר מאוד נדיר. יש בכדור הארץ כמות עצומה של מינים וכמות גדולה בהרבה של מינים היתה קיימת ונכחדה. מכל המינים האלה, רק האדם הוא תבוני. לכל מין יש התמחות, דרך שבה הוא מתמודד עם הטבע, ובני אדם "קבלו" את התבונה כך שיוכלו להתאים את הסביבה לצרכים שלהם. זה פתרון אבולוציוני אחד מבין מליונים ואני לא חושב שיש סיכוי גדול שיהיה עוד מין בכוכב אחר שיגיע להתמחות הזו ספציפית, גם אם יש חיים במקומות אחרים.

SuzukiR
14-06-07, 08:22
בתורה מתוארים בוודאות חייזרים

Night_Wolf
14-06-07, 12:30
אני חושב שיש..

הם מחזיקים וזה בסיס מאוד רציני ניראה לי שקוראים לו AREA 51 משהו כזה,זה כעקרון בסיס של חיל האויר שמעבר לזה שיש את כל המפציצים הכי קטלניים של חיל האויר האמריקאי BLACKBIRD,F117 מפציצים לטווח ארוך ושאר מכונות מלחמה רציניות הרבה מאוד אנשים טוענים שיש שם מעבדה מיוחדת למחקרים האלו.
היה תוכנית על הבסיס הזה תוכנית בערוץ ההיסטוריה והבן אדם שעשה על זה מחקר טען שהוא קיבל איומים בטלפון לחייו אם ימשיך עקב הסודיות המדינית של המקום.
אני אישית לא שולל את הקיום של עב"מים או חייזרים,היקום שלנו אינסופי ואין סיבה שבנקודה מסוימת תהיה עוד תוכלת חיים או גזע מסוים שמתקיים,אבל אני גם לא מאלו המושפעים שכל פעם שהם רואים איזה זיקוק קטן או אור בשמיים שזה מטוס או משהו ישר רצים וצורחים:
"עב"מ עב"מ עב"מ אנחנו הולכים למות!!!!!!חחחח

אחלה נושא פתחתם.

נ.ב
אני כמעט בטוח ש AREA51 זה שם הבסיס שעליו אתה מדבר אחי

Bodybuilder
14-06-07, 12:36
חבר שלי חיזר !

מי טי טיט !
http://www.xoox.co.il/clip/img/aliensong.jpg
צ'לום לכול תוצ'בי כדור הארץ'
מה שאתם רואים בתמונה הזאת,זה אני עם היד שמאל למאלה,נחשו איפה היד ימין צ'לי ?
ניחוץ' מאולה:blush:

פינגווין
14-06-07, 12:42
הם מחזיקים וזה בסיס מאוד רציני ניראה לי שקוראים לו AREA 51 משהו כזה,זה כעקרון בסיס של חיל האויר שמעבר לזה שיש את כל המפציצים הכי קטלניים של חיל האויר האמריקאי BLACKBIRD,F117 מפציצים לטווח ארוך ושאר מכונות מלחמה רציניות הרבה מאוד אנשים טוענים שיש שם מעבדה מיוחדת למחקרים האלו.
היה תוכנית על הבסיס הזה תוכנית בערוץ ההיסטוריה והבן אדם שעשה על זה מחקר טען שהוא קיבל איומים בטלפון לחייו אם ימשיך עקב הסודיות המדינית של המקום.
אני אישית לא שולל את הקיום של עב"מים או חייזרים,היקום שלנו אינסופי ואין סיבה שבנקודה מסוימת תהיה עוד תוכלת חיים או גזע מסוים שמתקיים,אבל אני גם לא מאלו המושפעים שכל פעם שהם רואים איזה זיקוק קטן או אור בשמיים שזה מטוס או משהו ישר רצים וצורחים:
"עב"מ עב"מ עב"מ אנחנו הולכים למות!!!!!!:):):):)

אחלה נושא פתחתם.

נ.ב
אני כמעט בטוח ש AREA51 זה שם הבסיס שעליו אתה מדבר אחי

http://thebiggestsecretpict.online.fr/ufo/Area51-ALIEN.jpg

Antonator1
14-06-07, 12:50
אני מאמין בחייזרים רק בגלל שרובם לומדים בביה"ס שלי...

ביצה
14-06-07, 13:32
בקשר לחזרה בזמן, קראתי די מזמן איזה ספר על תיאוריות פיזיקליות ביקום, שאני לא ממש זוכר את שמו, אבל היה כתוב שם שהוכח שאיזו חללית סובייטית ששוגרה לחלל חזרה בזמן 4 שניות בתהליך הנחיתה שלה על כדור הארץ.
זה התגלה רק בדיעבד על ידי כך שההפרש בין זמן הנחיתה שנמדד בכדור הארץ ובין זמן הנחיתה שנמדד בחללית היה בהפרש של 4 שניות.

העניין הזה הושתק אחרת היינו שומעים עליו כבר מזמן.

dstyle
14-06-07, 14:03
חח אני פתחתי תנושא גלעד,ולהוסיף על מה שנכתב ,לדעתי חייבות להיות עוד צורות חיים הן יכולות להיות גם בלתי נראות לנו דו מימידיות או משהו כזה אי אפשר לדעת אבל אני בטוח שהאנושות עוד תגלה אותן בעתיד הלא רחוק מאד

Kachok
14-06-07, 14:04
בקשר לחזרה בזמן, קראתי די מזמן איזה ספר על תיאוריות פיזיקליות ביקום, שאני לא ממש זוכר את שמו, אבל היה כתוב שם שהוכח שאיזו חללית סובייטית ששוגרה לחלל חזרה בזמן 4 שניות בתהליך הנחיתה שלה על כדור הארץ.
זה התגלה רק בדיעבד על ידי כך שההפרש בין זמן הנחיתה שנמדד בכדור הארץ ובין זמן הנחיתה שנמדד בחללית היה בהפרש של 4 שניות.

העניין הזה הושתק אחרת היינו שומעים עליו כבר מזמן.

לפי חוקי הפיזיקה המודרנית מי שחש הבדלים בזמן זה מישהו (או גוף) שנמצא תחת תאוצה ממש גדולה למשך כמה זמן.....אם אני לא טועה.

פינגווין
14-06-07, 14:08
עזבו אותכם נגלה חייזרים נגלה הכל
אמריקה הראשונה שתגלה תעשה איתם שלום תביא להם משו שאין להם ותיקח ממהם נשק
תפציץ את איראן וכל מי שמפריע
ואז יגלו איך לחזור בזמן
ואז ה' יגיד זהו עד לכאן רק אני יכול לשלוט בזמן
ויפיל עלינו מבול ....או איזה מטאור והכל יהיה מהתחלה
(הכל בגדר צחוק כן)

Kachok
14-06-07, 14:13
עזבו אותכם נגלה חייזרים נגלה הכל
אמריקה הראשונה שתגלה תעשה איתם שלום תביא להם משו שאין להם ותיקח ממהם נשק
תפציץ את איראן וכל מי שמפריע
ואז יגלו איך לחזור בזמן
ואז ה' יגיד זהו עד לכאן רק אני יכול לשלוט בזמן
ויפיל עלינו מבול ....או איזה מטאור והכל יהיה מהתחלה
(הכל בגדר צחוק כן)

אל תדאג,צ'אק נוריס יאכל את המטאור לפני שהוא יגיע אלינו

dror
14-06-07, 14:13
יש חייזרים נקודה.

ראיתם פעם את חנה גור?

או את ג יפית

פינגווין
14-06-07, 14:23
אל תדאג,צ'אק נוריס יאכל את המטאור לפני שהוא יגיע אלינו
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נכון לא לקחתי אותו בחשבון :boxing:

Flash
14-06-07, 14:36
לפי חוקי הפיזיקה המודרנית מי שחש הבדלים בזמן זה מישהו (או גוף) שנמצא תחת תאוצה ממש גדולה למשך כמה זמן.....אם אני לא טועה.

צודק. וזאת לפי תורת היחסות של איינשטיין שאומרת שגוף שמאיץ במהירות גורם לעיוות במרחב ובזמן ובכך למעשה ככל שהוא נע יותר מהר ככה הוא מאט את הזמן של עצמו. אבל זה לא אומר שחוזרים אחורה בזמן, זה אומר למשל שאם גוף נע במהירות האור למשך הרבה מאוד זמן (למשל שנה) ולאחרי השנה הזאת הוא חוזר לכדור הארץ אז שם הוא רואה חלפו כמעט 100 שנים. למעשה זה אפילו מסע לעתיד אם אפשר לקרוא לזה כך- הזמן שעברת בתאוצה ענקית שקרובה למהירות האור לא יהיה שווה לזמן שעברת במהירות נמוכה. אגב, ניוסיים ממשיים הוכיחו שאפילו במטוס מאוד מהיר ישנה התקצרות זמנים (אפילו שזה במיליונית של מיליונית של מיליונית העשירית של השניה בערך...)

Kachok
14-06-07, 14:38
צודק. וזאת לפי תורת היחסות של איינשטיין שאומרת שגוף שמאיץ במהירות גורם לעיוות במרחב ובזמן ובכך למעשה ככל שהוא נע יותר מהר ככה הוא מאט את הזמן של עצמו. אבל זה לא אומר שחוזרים אחורה בזמן, זה אומר למשל שאם גוף נע במהירות האור למשך הרבה מאוד זמן (למשל שנה) ולאחרי השנה הזאת הוא חוזר לכדור הארץ אז שם הוא רואה חלפו כמעט 100 שנים. למעשה זה אפילו מסע לעתיד אם אפשר לקרוא לזה כך- הזמן שעברת בתאוצה ענקית שקרובה למהירות האור לא יהיה שווה לזמן שעברת במהירות נמוכה. אגב, ניוסיים ממשיים הוכיחו שאפילו במטוס מאוד מהיר ישנה התקצרות זמנים (אפילו שזה במיליונית של מיליונית של מיליונית העשירית של השניה בערך...)

צודק.היו ניסויים של זה במטוסים מהירים...נראה לי תאוצה צנטריפטאלית גם נחשבת בחוק הזה....
ד"א זה לא שהזמן מתנהג מוזר בתנאי תאוצה חזקים...הרי אננו אפחלו לא יכולים לתאר את המושג זמן כמו זצריך...הכל מדוב ר ב"הרגשה" של אובייקט הניסוי...."הרגשת" הזמן שלו קצרה יותר מ"הרגשת" הזמן של מי שמסביבו

Flash
14-06-07, 14:40
צודק.היו ניסויים של זה במטוסים מהירים...נראה לי תאוצה צנטריפטאלית גם נחשבת בחוק הזה....
ד"א זה לא שהזמן מתנהג מוזר בתנאי תאוצה חזקים...הרי אננו אפחלו לא יכולים לתאר את המושג זמן כמו זצריך...הכל מדוב ר ב"הרגשה" של אובייקט הניסוי...."הרגשת" הזמן שלו קצרה יותר מ"הרגשת" הזמן של מי שמסביבו

קראתי על הניסוי הזה... לפי הדברים שלהם הם התקינו שעון מיוחד שיכול למדוד את הזמנים בדייקנות והראו בבירור הבדלים בין השעון שעל המטוס לשעון שלא היה על המטוס. זאת הוכחה חד משמעית לתורת היחסות.

Kachok
14-06-07, 14:42
קראתי על הניסוי הזה... לפי הדברים שלהם הם התקינו שעון מיוחד שיכול למדוד את הזמנים בדייקנות והראו בבירור הבדלים בין השעון שעל המטוס לשעון שלא היה על המטוס. זאת הוכחה חד משמעית לתורת היחסות.

תכלס כל הפיזיקה המודרנית זה דבר מרתק....כל הניסויים עם זמן ולימודי תופעות חלליות ואסטרופיזיקה...זה די מגניב

ד"א גם תורת הקוואנטים והמיתרים נשמע כמו דבר מענייןן

פאק אני נשמע חנון

*כאפת שטות עצמית*

Flash
14-06-07, 14:49
מעניין מאוד... בלי קשר חנון זה פשוט היקום שלך ולדעתי זה יעניין כל בנאדם אם הוא ינסה להתעמק בזה קצת. קראתי כמה ספרים של סטיבן הוקינג וכרגע אני בדפים האחרונים של "מארג היקום" שלדעתי זה הספר שממצא ביותר (וגם הכי קריא בגלל שהוא חוסך משוואות ונותן דוגמאות יפות) את שלבי הפיתוח של הפיזיקה. הוא מדבר שם לא רק בכללי על חוקים וזה, הוא נותן יותר דגש על איך זה בא לידיי ביטוי במציאות והכל. בקיצור ממש מעניין.

Logout
14-06-07, 15:09
בטח שמאמיןן! כאילו כי כמו אנחנו נוצרנו גם יכלו להוויצר עוד יצורים....יש אין סוף אפשריות..אבל אם יש דבר שאני לא מבין זה שתמיד מחפשים מים ואם אין מים= אין חיים?! כאילו..אם יש יצורים שלא זקוקים למים כדי לחיות ומסוגלים לשרוד ב1000 מעלות?!

חח בטח לחייזרים יש גנטיקה מטורפת!

Kachok
14-06-07, 16:25
בטח שמאמיןן! כאילו כי כמו אנחנו נוצרנו גם יכלו להוויצר עוד יצורים....יש אין סוף אפשריות..אבל אם יש דבר שאני לא מבין זה שתמיד מחפשים מים ואם אין מים= אין חיים?! כאילו..אם יש יצורים שלא זקוקים למים כדי לחיות ומסוגלים לשרוד ב1000 מעלות?!

חח בטח לחייזרים יש גנטיקה מטורפת!

בינתיים אנחנו רואים שמים הם למעשהכמעט (!) הכרחיים לקיום חיים

כמובן שאפחד לא שולל קיום חיים שלא זקוקים למי או אפילו לא בע"ח על בסיס פחמני (כמו בני אדם למשל)

Flash
14-06-07, 18:21
ראיתי סדרה של ראיונות של אנשים ששירתו בשנות ה-60 וה-50 בצבא ארה"ב. הם דיברו על מה שהם ראו ועל סוגי חייזרים (אחד מהאנשים שם אמר שרובם נראים כמו בני אדם). אני לא יודע כמה מתוך הדבר הזה זה אמיתי ואם זה באמת חיילים לשעבר אבל זה נשמע מסקרן בכל אופן. אחד מהם דיבר על למה שומרים את זה בסודיות... קיצר תחפשו ביוטיוב משהו בסגנון "ufo roadtrip" או area 51.

שריר בתחת
14-06-07, 19:01
בתנך כתוב שאין חיזרים

הבריאה כולה היא לכבודינו

אני אישית מיטלבת אבל אם כתוב בתנך ובזוהר אז כניראה שאין חייזרים @#$%!

m0she
15-06-07, 02:00

1. הגוף לא צריך להיות בתאוצה. המשוואה שנוגעת להתארכות הזמן כוללת פקטור של מהירות ולא של תאוצה.
2. הזמן מתארך בצורה דו כיוונית, גם כשמסתכלים מהעצם שנע מכדור הארץ במהירות האור וגם כשמסתכלים מכדור הארץ על העצם. קשה לתפיסה אבל ככה המשוואה עובדת, זה כל העניין של יחסיות.
3. הזמן לא יכול להתארך פי 100.
4. מחקרים שמוכיחים את התאוריה נערכים במאיצי חלקיקים והיא מוכחת בצורה טובה.
5. תאוצה לא יכולה להיות קרובה למהירות האור, תאוצה זה תאוצה ומהירות זה מהירות.

Bullet
15-06-07, 02:30
בינתיים אנחנו רואים שמים הם למעשהכמעט (!) הכרחיים לקיום חיים

כמובן שאפחד לא שולל קיום חיים שלא זקוקים למי או אפילו לא בע"ח על בסיס פחמני (כמו בני אדם למשל)
איפהשהוא יש חייזרים שבכלי הדם שלהם זורם שייק חלבון, והם עשויים כולם מחלבון!

D Jacob
15-06-07, 02:32
אין חייזרים נקודה. ה' ברא רק אותנו כדי ליישב את העולם וללמוד תורה.

gil-Nissim
15-06-07, 09:29
חח..
זה ישמע מוזר אבל...
פעם אחת שהיתי קטן אולי ליפני 9 שנים ככה..
היתה תקופה שדיברו כל יום אל חייזרים בקיצור הלכתי לכיוון הבית של דוד שלי ופיתאום..
ראיתי משהו העגול בשמים אני זוכר שהיה לה חלונות ואנטנה יעני צלחת מעופפת.. אז צעקתי לאמא שלי שתסכל לשמיים ושאני בא להרים את הראש היא נעלמה.. יכול להיות שאין חייזרים וזה פשוט משהו סודי שקשור לאיזור 51 ולסוכנים סמוים או משהו כזה לא יודע..

boris19
15-06-07, 09:54
חח..
זה ישמע מוזר אבל...
פעם אחת שהיתי קטן אולי ליפני 9 שנים ככה..
היתה תקופה שדיברו כל יום אל חייזרים בקיצור הלכתי לכיוון הבית של דוד שלי ופיתאום..
ראיתי משהו העגול בשמים אני זוכר שהיה לה חלונות ואנטנה יעני צלחת מעופפת.. אז צעקתי לאמא שלי שתסכל לשמיים ושאני בא להרים את הראש היא נעלמה.. יכול להיות שאין חייזרים וזה פשוט משהו סודי שקשור לאיזור 51 ולסוכנים סמוים או משהו כזה לא יודע..

דימיינתה צלחת עם אורז :jockey:

kaga
15-06-07, 09:57
יש וחצי. אולם אני ושום אדם לא יכולים להוכיח זאת, אך ישנם כמה מילארדים של גלקסיות ולכן ישנו סיכוי ענקי שיהיה משהו. זה כמו אקסיומה כזאת.

m0she
15-06-07, 11:23
זה רחוק מאוד מלהיות אקסיומה והסיכוי רחוק מלהיות ענקי, במיוחד אם אנחנו מדברים על חיים תבוניים.

Flash
15-06-07, 11:33
זה רחוק מאוד מלהיות אקסיומה והסיכוי רחוק מלהיות ענקי, במיוחד אם אנחנו מדברים על חיים תבוניים.

מאיפה לך לדעת אם יש סיכוי גדול או קטן לחיים תבונתיים אחרים בכל היקום הזה?
חוץ מזה שהיקום שנראה לבני אדם הוא מקסימום במרחק של 4 וחצי מיליארד שנות אור (כזמן קיומו של כדור הארץ) ויש עוד המון חלקים של היקום שבכלל האור ממנו עוד לא הפסיק להגיע. בקיצור אתה לא יכול לדעת מה הסיכוי כי אין לך את כל הפרטים לגבי היקום (אפילו לא 5 אחוז מהחומר לפי מה שנקרא ה"חומר האפל" והאנרגיה האפלה שממלאים 95 אחוז מהיקום ואף אחד לא יודע מה טיבם בכלל)

עוז20
15-06-07, 11:37
אם כבר מדברים על חיזרים, יש משהו יותר מעניין ובאמת מצמרר כל פעם מחדש...רוחות בבית מראים בתוכנית הזאת מקרים אמייתים של אנשים שחוו עם רוחות ואת הסכנות הכרוחות בסיאנסים,קיצר כל מילה מיותרת דיסקברי שעה 00:00 ברוב הימים שווה צפייה!

Kachok
15-06-07, 12:31
חוץ מזה שהיקום שנראה לבני אדם הוא מקסימום במרחק של 4 וחצי מיליארד שנות אור (כזמן קיומו של כדור הארץ) ויש עוד המון חלקים של היקום שבכלל האור ממנו עוד לא הפסיק להגיע. בקיצור אתה לא יכול לדעת מה הסיכוי כי אין לך את כל הפרטים לגבי היקום (אפילו לא 5 אחוז מהחומר לפי מה שנקרא ה"חומר האפל" והאנרגיה האפלה שממלאים 95 אחוז מהיקום ואף אחד לא יודע מה טיבם בכלל)

ושוב אני אומר שלדעתי הדבר היחיד שיוכל לעזור לנו ללחקור כמו שצריך את היקום הלא נודע זה היכולת לפתח דרך לנוע במהירויות מספיק גבוהות בחלל

Bullet
15-06-07, 13:23
ההסתברות לקיום חיים תבוניים היא פצפונת, זה נכון. אבל היקום הוא גדול מאוד...
השאלה היא, מה יותר גדול? היקום, או ההסתברות לקיום חיים תבוניים?

חוץ מזה לדעתי בטווח המאוד-רחוק זה לא כזה רלוונטי. אם אין חיים, יש סיכוי טוב שיש מקומות שבהם יכולים להתפתח חיים. וכאשר האנושות תהיה מספיק מתקדמת, היא פשוט תוכל לזרוע חיים בכוכבים אחרים.
אלא אם כדוה"א יתכלה קודם, או שאנחנו נפוצץ את עצמינו עד אז

Kachok
15-06-07, 13:28
ההסתברות לקיום חיים תבוניים היא פצפונת, זה נכון. אבל היקום הוא גדול מאוד...
השאלה היא, מה יותר גדול? היקום, או ההסתברות לקיום חיים תבוניים?

חוץ מזה לדעתי בטווח המאוד-רחוק זה לא כזה רלוונטי. אם אין חיים, יש סיכוי טוב שיש מקומות שבהם יכולים להתפתח חיים. וכאשר האנושות תהיה מספיק מתקדמת, היא פשוט תוכל לזרוע חיים בכוכבים אחרים.
אלא אם כדוה"א יתכלה קודם, או שאנחנו נפוצץ את עצמינו עד אז

כנראה זה יהיה שילוב מנצח של שניהם
האוכלוסיה גדלה ועם הזמן המשאבים מתדלדלים לנו,בסופו של דבר לא תהיה לנו בריר אלא לחפש מקורות אלטרנטיביים לאנרגיה והתיישבות מחוץ לכדור הארץ ,זה בהחלט בלתי נמנע בסופו של דבר...
כמובן אם נצליח להגיע למצב של גידול אוכלוסין כזה עם כל החרא שהולך עכשיו,מי יודע אולי האירואנים יום אחד יתחילו מלחמת עולם שלישית שתגרום לנו לשוב להדליק מדורות עם אבנים ולצוד כדי לשרוד :)

Bullet
15-06-07, 13:30
כנראה זה יהיה שילוב מנצח של שניהם
האוכלוסיה גדלה ועם הזמן המשאבים מתדלדלים לנו,בסופו של דבר לא תהיה לנו בריר אלא לחפש מקורות אלטרנטיביים לאנרגיה והתיישבות מחוץ לכדור הארץ ,זה בהחלט בלתי נמנע בסופו של דבר...
כמובן אם נצליח להגיע למצב של גידול אוכלוסין כזה עם כל החרא שהולך עכשיו,מי יודע אולי האירואנים יום אחד יתחילו מלחמת עולם שלישית שתגרום לנו לשוב להדליק מדורות עם אבנים ולצוד כדי לשרוד :)
ת'אמת זה יהיה רעיון לא רע. תחשוב על זה... כל השמנים בארה"ב ישרדו, והאירנים הרזים ימותו מחוסר אוכל!

Kachok
15-06-07, 13:33
ת'אמת זה יהיה רעיון לא רע. תחשוב על זה... כל השמנים בארה"ב ישרדו, והאירנים הרזים ימותו מחוסר אוכל!

ומה יהיה איתנו?
אין לי זין לצוד כל ערב איזה איל או משהו כדי לסגור כמות חלבון....

Bullet
15-06-07, 13:50
ומה יהיה איתנו?
אין לי זין לצוד כל ערב איזה איל או משהו כדי לסגור כמות חלבון....
למה אין זין? תחשוב איזה אימון אנאירובי זה יהיה!
נלך לאימון אני אתה רן Z , נוביט וזטוצ'קה! עם כוח אש שכזה אפשר לצוד ממותה אפילו!

Kachok
15-06-07, 14:00
למה אין זין? תחשוב איזה אימון אנאירובי זה יהיה!
נלך לאימון אני אתה רן Z , נוביט וזטוצ'קה! עם כוח אש שכזה אפשר לצוד ממותה אפילו!

איזה ערכים יש לבשר ממותה?:mellow:

Ilan-V
15-06-07, 14:07
איזה ערכים יש לבשר ממותה?:mellow:

חחחחח יפה הדיון התפתח לנושא מעניין

Kachok
15-06-07, 14:47
ניקח את נוביט איתנו , הוא יפחיד את הממוטות עם סט מדהים של תרגיל ריקוד הגשם שלו או מה שזה לא יהיה ב"זירת הגולשים" :)

Mazoz3
15-06-07, 14:55
ניקח את נוביט איתנו , הוא יפחיד את הממוטות עם סט מדהים של תרגיל ריקוד הגשם שלו או מה שזה לא יהיה ב"זירת הגולשים" :)
חחחחחחחחחחחחחח

tomerA
15-06-07, 15:59
טכנית כמה אנחנו חייזרים :]
ואולי אנחנו אלה שנפלוש לכוכבים אחרים בסוף...
אחרי שהכדור הזה יהפוך להיות ברביקיו אחד גדול

Mazoz3
15-06-07, 16:10
טכנית כמה אנחנו חייזרים :]
ואולי אנחנו אלה שנפלוש לכוכבים אחרים בסוף...
אחרי שהכדור הזה יהפוך להיות ברביקיו אחד גדול
בדיוק... אנחנו לבסוף נהיה החייזירים המנייאקים שפולשים לעולמות אחרים ומחריבים אותם.. XD

מתן18
15-06-07, 16:22
חבר שלי חיזר !

מי טי טיט !
http://www.xoox.co.il/clip/img/aliensong.jpg
צ'לום לכול תוצ'בי כדור הארץ'
מה שאתם רואים בתמונה הזאת,זה אני עם היד שמאל למאלה,נחשו איפה היד ימין צ'לי ?
ניחוץ' מאולה:blush:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רק אותי זה הצחיק??!:blush:

m0she
15-06-07, 18:08

קודם כל, אתה צריך להפסיק לקרוא ספרי מדע פופולרי, זה עושה לך רע. התחלת עם שטויות על תורת היחסות ועכשיו אתה מספר על אנרגיות אפלות.. מה יהיה? כדור הארץ בן יותר מ4 מליארד שנים, לפני 4 מליארד שנים פגע פה מטאור ולכן החיים הראשונים מבחינתנו יכלו להווצר לפני 4 מליארד שנים - כל החיים לפני כן נכחדו, גם אם היו כאלה.

גם בשבילך וגם בשביל בולט - בשביל ליצור חיים באופן ספונטני חייבים מים במצב צבירה נוזלי, פוספט, חמצן, חנקן ופחמן. מים במצב צבירה נוזלי זה די נדיר מחוץ לכדור הארץ. מעבר לזה, בשביל להגיע לחיים תבוניים, צריכים לעבור שרשרת של התפתחויות אבולוציוניות שנובעות מסלקציות טבעיות ספציפיות וגם אם זה מתרחש, הפתרונות של כל אורגניזם שונים ואין ודאות שיתפתחו חיים תבוניים במודל שלנו. אני לא אגיד לך שאין סיכוי בכלל, אבל להגיד שזו אקסיומה זו שטות.

ahtung
15-06-07, 18:11
תחשבו על זה ככה,אם העולם אינסופי,כל דבר שתוכלו לדמיין קיים. :jockey:

אז ואללה צורות חיים נוספות אני בטוח שיש במקומות אחרים חוץ מהפלנטה שלנו.

Flash
15-06-07, 18:34
קודם כל, אתה צריך להפסיק לקרוא ספרי מדע פופולרי, זה עושה לך רע. התחלת עם שטויות על תורת היחסות ועכשיו אתה מספר על אנרגיות אפלות.. מה יהיה? כדור הארץ בן יותר מ4 מליארד שנים, לפני 4 מליארד שנים פגע פה מטאור ולכן החיים הראשונים מבחינתנו יכלו להווצר לפני 4 מליארד שנים - כל החיים לפני כן נכחדו, גם אם היו כאלה.

גם בשבילך וגם בשביל בולט - בשביל ליצור חיים באופן ספונטני חייבים מים במצב צבירה נוזלי, פוספט, חמצן, חנקן ופחמן. מים במצב צבירה נוזלי זה די נדיר מחוץ לכדור הארץ. מעבר לזה, בשביל להגיע לחיים תבוניים, צריכים לעבור שרשרת של התפתחויות אבולוציוניות שנובעות מסלקציות טבעיות ספציפיות וגם אם זה מתרחש, הפתרונות של כל אורגניזם שונים ואין ודאות שיתפתחו חיים תבוניים במודל שלנו. אני לא אגיד לך שאין סיכוי בכלל, אבל להגיד שזו אקסיומה זו שטות.

קודם כל אולי אתה זה שצריך כן לקרוא ספרים כאלה, כי מובן מאליו שזה לא שטויות- אלא כל מה שאמרתי פה זה דברים שאני כבר מתעניין בהם הרבה זמן. נכון כדור הארץ בן 4 וחצי מיליארד שנה- אבל זה שפגע מטאור והתחיל את החיים כאן לפי מה שאתה אומר זה אף אחד לא יודע. יש השערות שהחיים פה התחילו ככה אבל גם אם כן זה לא סותר את מה שאמרתי. וגם זה נכון שצורת חיים כמו שלנו זה דבר מאוד נדיר (אגב יש לנדירות כזאת מושג שנקרא אנטרופיה אבל לא משנה כרגע), אבל היקום הוא כל כך גדול שאי אפשר אפילו לדמיין ככה שאפילו עם סיכוי נמוך כל כך אתה יכול להיות בטוח ב-99.9999 (עדיין נמצא עקרון האי ודאות הקוואנטי) שיש חיים תבונתיים אחרים חוץ מהאדם על כדור הארץ.

m0she
15-06-07, 18:37
בנוגע לתורת היחסות אתה פשוט טועה ואני הסברתי למה. בנוגע להודעה האחרונה: אני לא אמרתי שמטאור התחיל את החיים, אמרתי שאם היו פה חיים המטאור הכחיד אותם ולכן החיים כפי שאנו מכירים אותם כיום יכלו להווצר לראשונה לפני כ4 מליארד שנים. הפגיעה של המטאור היא לא הנפצה אלא תאוריה מדעית רצינית. אתה לא יודע מה זה אנטרופיה כנראה. עקרון אי הוודאות של אייזנברג לא עוסק בסטטיסטיקה של יצירת חיים. אתה פשוט לא מבין על מה אתה מדבר, אל תנפנף במושגים סתם.

יש ספרי מדע "hardcore", לא פסאודו-מדע שנשמע טוב, לך תקרא אותם ותחסוך מעצמך את הבלבול.

Flash
15-06-07, 18:42
ודרך אגב, לפחות תדייק קצת במה שאתה אומר- היו חיים לפניי פגיעת המטאור ורובם נכחדו. ישנם בערך 10 אחוזים של מיני חיים שהצליחו לשרוד את הפגיעה (האמת שאם אתה מתכוון לפגיעה שחיסלה את הדינוזאורים אז זה דווקא הוכחות שכן היו פה חיים).
ואם כבר אתה מדבר- אז אם זה היה עושה לי רע לקרוא את זה הייתי מפסיק אבל אז לא היה מי שיתווכח פה איתך

Flash
15-06-07, 18:53
ברור שזה לא הנפצה. אני יודע מה זה אנטרופיה- כנראה שאתה לא...
ועיקרון האי ודאות קשור בכל דבר ודבר ואם עדיין לא הטמעת את זה והבנת אז חבל. לא אמרתי שזה עוסק בסטטיסטיקה של יצירת חיים.
אני יודע שיש ספרי מדע כאלה אבל בוא נגיד שאני (ואני מניח שגם אתה) לא מבין הרבה ספרים שמתארים את הרוב במשוואות- לכן העיניין שלי זה במילים שיכולות לתאר את המשוואות האלה. תנסה לקרוא את "מארג היקום" של פרופ' בראין גרין- הוא מתאר מצויין את כל הדברים האלה בלי להכנס כמעט למשוואות עצמן. אז תפסיק לקטול כי כל מה שאני אומר פה זה רלוונטי.

m0she
15-06-07, 19:41
כבר כתבתי בנוגע לחיים לפני המטאור, לא ברור לי איפה אתה מתקן אותי. כ-ל החיים שהיו לפני המטאור, אם היו, נכחדו.
האמת שאני כן מבין מה המשמעות של אנטרופיה, עקרון אי הודאות ותורת היחסות גם ברמה של משוואות - אני למדתי את זה בצורה מסודרת באוניברסיטה בקורסים מדעיים. כל מה שאתה אומר הוא שטויות ואני ממליץ לך להפסיק.

Flash
15-06-07, 21:44
כל מה שאני אומר זה שטויות? תשמע זה כמו להגיד בערך שמה שכתוב בספר זה שטויות. לא סילפתי כלום- כל מה שכתבתי אני יכול להבטיח לך שהם כמעט ציטוטים.
אז במקום לנסות להוכיח כמה שאתה צודק ע"י להגיד שכל מה שאני אומר זה שטויות וכל הזמן לנסות ולקטול את הדברים- בוא תנסה באמת לתקן את זה לפי הידע שלך אם אתה כל חושב שזה טעות. זה דיון לא ויכוח ואם יש טעות אז תתקן אותה כמו שצריך ולא בהלגיד כמה שאני טועה בכל דבר- זה המטרה של פורום בסופו של דבר. אז בוא תנסה להגיד איפה טעיתי ולתקן ולא איפה יש "שטויות" ו"שאני לא יודע כלום"

m0she
15-06-07, 22:18
גם אם זה כתוב בספר, זה לא אומר שזה נכון כיוון שזה לא ספר מדעי אלא מדע פופולרי. אני כבר תקנתי אותך אבל אתה מתעקש לחזור על דבריך. תקרא את ההודעה שכתבתי לך בנוגע לתורת היחסות. אי אפשר לנוע במהירות האור, כי המשוואה מאבדת משמעות. מה שכן, טעיתי שהזמן לא יכול להתארך פי 100, בדקתי שוב את הנוסחא, אבל זה יקרה רק במהירות שהיא כמעט מהירות האור ומבחינה פרקטית אי אפשר להגיע גם אליה.

עקרון אי הוודאות אומר בצורה פשטנית שאם אני יודע איפה חלקיק נמצא אני לא יודע מה המהירות שלו ואם אני יודע מה המהירות שלו אני לא יודע איפה הוא נמצא. איך זה נקשר להסתברות למציאת חיים תבוניים?

m0she
15-06-07, 22:19
גם אם זה כתוב בספר, זה לא אומר שזה נכון כיוון שזה לא ספר מדעי אלא מדע פופולרי. אני כבר תקנתי אותך אבל אתה מתעקש לחזור על דבריך. תקרא את ההודעה שכתבתי לך בנוגע לתורת היחסות. אי אפשר לנוע במהירות האור, כי המשוואה מאבדת משמעות. מה שכן, טעיתי שהזמן לא יכול להתארך פי 100, בדקתי שוב את הנוסחא, אבל זה יקרה רק במהירות שהיא כמעט מהירות האור ומבחינה פרקטית אי אפשר להגיע גם אליה.

עקרון אי הוודאות אומר בצורה פשטנית שאם אני יודע איפה חלקיק נמצא אני לא יודע מה המהירות שלו ואם אני יודע מה המהירות שלו אני לא יודע איפה הוא נמצא. איך זה נקשר להסתברות למציאת חיים תבוניים?

Bullet
15-06-07, 22:34
איזה ספאמר אתה משה

Flash
15-06-07, 22:34
תראה אני מאמין שפרופ' בעל שם עולמי לא ירשה לעצמו לכתוב דברים שגויים אחרת מה הטעם בזה?
אוקיי ואתה אומר שאין דבר שיכול לנוע יותר מהר מהאור- הוקינג הסביר בעצמו שזאת אחת הסיבות לכך שחורים שחורים מתנדפים אחרת שום דבר לא יכול לנדף אותם "מבחוץ" כי כמובן שאפילו מהירות האור לא מתגברת על הכבידה. דרך אגב אתה בטח יודע שעוד הרבה דברים לא מושלמים ורחוקים מאוד מלהיות כאלה שבהם המשוואות מתמוטטות כמו למשל שילוב משוואות תורת היחסות עם משוואות תורת הקוואנטים.

Flash
15-06-07, 22:36
ושכחתי לשאול אותך- אתה באמת חושב שהאדם הוא המין התבונתי היחידי ביקום או שרק אמרת שזה מאוד נדיר שייתפתחו יצורים תבונתיים?

m0she
15-06-07, 22:49
ארתי שזה מאוד לא סביר, במיוחד תבוני במודל שלנו, בגלל מספר סיבות.
רק שתהיה בעניינים, יש לא מעט אנשים באקדמיה שפשוט צוחקים על דברים שהוקינג כותב. הוא לא מתעסק בפרקטיקה, הוא מתעסקת בפיסיקה תאורטית ולא הייתי לוקח כל דבר שהוא אומר ברצינות.
הטענה שמשוואות היחסות לא מתיישבות בדיוק עם משוואות הקוונטים [לא יודע אם זה נכון, אני גם די בטוח שלא בדקת את זה ברצינות] לא קשורה לדיון.

Flash
15-06-07, 23:05
שיצחקו אבל הבנאדם לא סתם התפרסם. בכל אופן הרבה מאוד דברים בנושא הזה הם עדיין תיאורטיים.
דבר שני, שאלתי אם אתה מאמין באמת באופן אישי (עם כל הסבירות הנמוכה שבכך) שחוץ מבנאדם אין ביקום הענקי הזה עוד חיים תבונתיים?

m0she
15-06-07, 23:17
הבן אדם התפרסם על ספרי מדע פופולרי. גם רם אורן מפורסם, לא הייתי אומר שהוא פיזיקאי דגול.
לפי דעתי, אין עוד חיים תבוניים במודל שלנו, אבל אני עוד לא חקרתי את כל היקום. במערכת השמש לפחות אני די בטוח שאין עוד חיים תבוניים.

Flash
15-06-07, 23:25
במערכת השמש זה כבר כמעט דיי ברור שאין. אבל גם אם נרצה לא נוכל לחקור את כל היקום- מה שאומר שאם הטכנולוגיה שלנו לא תתפתח באופן מהיר ועצים אז הסיכוי שלנו למצוא בעצמנו חיים כאלה מאוד נמוך (אלא אם "הם" יצרו איתנו קשר איכשהו). חוץ מזה שהמודל שלנו הוא רק מודל אחד ואני דיי בטוח שיש עוד כמה וכמה דרכים להגיע למטרה של חיים תבוניים מסוג כלשהו. וסתם מעניין- למה אתה מחזיק בדעה שאין עוד חיים במודל שלנו בכל היקום?

m0she
15-06-07, 23:27
כיוון שדרושים תנאים מאוד ספציפיים, רצף אירועים מאוד ספציפיים, וברירה טבעית מאוד ספציפית כדי להגיע למצב שלנו. יכול להיות שיתפתחו חיים כלשהם, אבל בדיוק באותו מודל זה קצת מופרך.

toxicity
15-06-07, 23:28
כיוון שדרושים תנאים מאוד ספציפיים, רצף אירועים מאוד ספציפיים, וברירה טבעית מאוד ספציפית כדי להגיע למצב שלנו. יכול להיות שיתפתחו חיים כלשהם, אבל בדיוק באותו מודל זה קצת מופרך.
שמעת על ירח כחול?

Flash
15-06-07, 23:50
בדיוק. אז בסופו של דבר זה "מזל" מאוד מסויים שבלעדיו לא היו נוצרים חיים כמו שהם. הקטע הוא שאולי ה"מזל" הזה שיחק בעוד כמה מקומות ביקום האדיר הזה בדיוק כמו שיש הרבה פעמים כמה זוכים באותו הרצף מספרים של הגרלת הלוטו רק בסדרי גודל הרבה הרבה יותר נרחבים וגדולים?

m0she
15-06-07, 23:56
זה הרבה יותר מזערי מהסיכוי שזה יתרחש פעם אחת, מהסיבה הפשוטה שאתה צריך להעלות את הסיכוי בריבוע. הסיכוי קיים, אבל זה עדיין נראה לי לא ריאלי במיוחד. מאחר וזה בכל מקרה לא יכול להתרחש בסביבה, אין סיכוי ממשי שנדע על זה אי פעם, בגלל המגבלות הפיסיקליות כמו מהירות האור שהיא המהירות העליונה.

Flash
16-06-07, 00:29
רק תגיד לי.. מה אתה לומד בדיוק? איזה תחום וכמה זמן?

m0she
16-06-07, 00:39
רפואה, מסיים שנה א'.

Flash
16-06-07, 03:25
אז מתי הספקת ללמוד על כל מה שדיברנו?

m0she
16-06-07, 09:07
בכימיה כללית ופיסיקלית לומדים על תאוריית הקוונטים, זה כולל את עקרון אי הוודאות. בתרמודינמיקה לומדים על אנטרופיה. על תורת היחסות למדתי במכינה בפיסיקה שעשיתי לפני הלמודים. באבולוציה עשיתי קורס, על מוצא החיים למדתי בביולוגיה מולקולרית.

Flash
16-06-07, 14:57
אוקיי חשבתי שאתה לומד משהו כמו קוסמולוגיה או פיסיקה. רפואה יותר מעניין אותך מהנושאים האלה או שפשוט יותר משתלם ללמוד את זה?

m0she
16-06-07, 18:41
הרבה יותר מעניין, הרבה פחות משתלם.

roysht
16-06-07, 19:37
רק שתבינו על איזה ממדים אנחנו מדברים, כדור הארץ נחשב לפלנטה קטנה.

http://www.howbigistheworld.com/
תסתכלו בעצמכם.

Logout
16-06-07, 21:49
רק שתבינו על איזה ממדים אנחנו מדברים, כדור הארץ נחשב לפלנטה קטנה.

http://www.howbigistheworld.com/
תסתכלו בעצמכם.
אחי...קשה לי לעכל את הממדים האלה!!! יאוווו:mellow: :ohmy:

eliran767
16-06-07, 23:21
התשובה פשוטה חיים יש להגיע לא בהכרח כמו שאנחנו מכירים אולי סוגי וירוסים למניהם מיקרובים תיראו במערכת השמש שלנו אני משוכנע יש סוגים שונים של חיים כגון וירוסים וכו' מחוץ למערת השמש כנירא שיש ובקשר למרחק שימו לב שנת אור אחד היא: 10תרילירד קילומטר! מערכת השמש הכי קרובה איילנו חוץ ממערתץ השמש שלנו היא 6 שנות אור וןיש גם מערות שמרוחקות מאיתנו גם 10 מליארד שנות אז תעשו 10 מליארד כפול 10 תריליארד ששוה קילומטרים ונסיעה טובה!!!