PDA

צפה בגרסא המלאה : קשה לי! :(

StarLighT
15-06-07, 11:58
אני צריכה עזרה נפשית!

התחלתי תפריט חדש, ובהתחלה הכל היה מצויין (דרך גיל גרנות, כמובן).

ואז הכל התחיל להתפקשש - בעבודה (צבא, אבל יותר כמו עבודה..) איימו עליי בכך שאני נראית אנורקסית (זה לא נכון),
והכריחו אותי לאכול כל מיני עוגות, כדי להוכיח שאין לי הפרעות אכילה

:cry_1: :cry_1: :cry_1:

זה נשמע הזוי, אני יודעת.

אוף.

מה אני עושה?

DarkGulis
15-06-07, 12:02
אני צריכה עזרה נפשית!

ואז הכל התחיל להתפקשש - בעבודה (צבא, אבל יותר כמו עבודה..) איימו עליי בכך שאני נראית אנורקסית (זה לא נכון),

זה נשמע הזוי, אני יודעת.

אוף.

מה אני עושה?
מה זה איימו עליך איפה את עובדת? מי הם שיגידו לך מה לאכול? :mellow:

Agoraphobic
15-06-07, 12:03
תשלחי תמונה אולי זה יעזור P:

מה אכפת לך מה אומרים..העיקר שאת מרגישה טוב אם עצמך..

DropDead
15-06-07, 12:05
אני צריכה עזרה נפשית!

זה נשמע הזוי, אני יודעת.

אוף.

מה אני עושה?

חח מה ?!
קחי תעוגות וזרקי עלהם לפרצוף מי הם בכלל שיאיימו עליך ?!

Moshe
15-06-07, 12:06
קשה יש רק בלחם וגם אותו אוכלים.

ran_z
15-06-07, 12:07
קשהה לי את רחוקה ממני, קשה לי והמיטה כ"כ קרה...

בואי תני לנו קצת נתונים גובה, משקל ,אחוז שומן אם ידוע לך?, איזה תפריט גיל נתן לך? לחיטוב?

StarLighT
15-06-07, 12:15
כי זה צבא.... ואני ממש לא צריכה הרס של הקריירה בגלל המפקדת.

אני הייתי בהפסקה גדולה (חצי שנה) עד לפני כמה זמן. לפני ההפסקה, הם כל הזמן ירדו עליי שאני אוכלת רק טונה וסלטים, ולא נוגעת בופלים הצבאיים וכו'. (הייתי על 16% נראיתי חטובה חבל"ז)

ואז עזבתי.... והפסקתי גם ספורט

חזרתי, הם ממש שמחו מזה שהשמנתי כנראה (עליתי ל20% שומן!!!, אבל עדיין נראית טוב. למזלי רק הישבן והחזה גדלו.. הבטן נותרה שטוחה)

ואז כששוב רזיתי, נוצרה בעיה של "אולי את צריכה לראות רופא"? והיא לא התכוונה לרופא משפחה.

אז השבוע טחנתי עוגות מגעילות (ואני בכלל לא אוהבת מתוק!)

והתקשרתי לגיל לשאול מה לעשות אחרי זה והוא לא ענה... ואין לי מושג מה לעשות עכשיו... לעשות יום צום לניקוי כל הרעלים? מה לעשות? כבר החלטתי שאני פשוט אצא כל ארוחת צהריים ואומר להם שהלכתי לאכול בחוץ וככה יעזבו אותי.

:cry_1: :cry_1:

m0she
15-06-07, 12:18
מה זה יום לניקוי הרעלים? אין לך מה לפצות על השבוע הזה, תמשיכי כרגיל.
אם כולם מסביבך אומרים לך שאת מאוד רזה, אולי יש בזה משהו. למה את רוצה להמשיך לרזות?

yaronas
15-06-07, 12:18
בצבא צריך להתעלם ולהתבגר....אני למשל לא אוכל את כל האוכל הזין הזה בצבא,פשוט יוצא מהחדר אוכל (המפקד רץ לשאול-ירון למה אתה לא אוכל בחדר אוכל עם כולם?)אני ממשיך והולך לחדר -דופק שייק וממשיך בחיים ...זרקי עליהם..

shay
15-06-07, 12:21
התיקרה של היום היא הרצפה של מחר!!

AkunaMatata
15-06-07, 12:23
תבני לך תפריט בעצמך
רק שהפעם יהיו בוא יותר סנדוויצ'ים
ככה גם בצבא גם בעבודה וגם איפה שלא תיהיה תוכלי לאכול...
יש גם חטיפי חלבון אם את אוהבת(למרות שאמרת שאת לא אוהבת מתוק)

Sugarzaza
15-06-07, 12:26
כי זה צבא.... ואני ממש לא צריכה הרס של הקריירה בגלל המפקדת.

אני הייתי בהפסקה גדולה (חצי שנה) עד לפני כמה זמן. לפני ההפסקה, הם כל הזמן ירדו עליי שאני אוכלת רק טונה וסלטים, ולא נוגעת בופלים הצבאיים וכו'. (הייתי על 16% נראיתי חטובה חבל"ז)

ואז עזבתי.... והפסקתי גם ספורט

חזרתי, הם ממש שמחו מזה שהשמנתי כנראה (עליתי ל20% שומן!!!, אבל עדיין נראית טוב. למזלי רק הישבן והחזה גדלו.. הבטן נותרה שטוחה)

ואז כששוב רזיתי, נוצרה בעיה של "אולי את צריכה לראות רופא"? והיא לא התכוונה לרופא משפחה.

אז השבוע טחנתי עוגות מגעילות (ואני בכלל לא אוהבת מתוק!)

והתקשרתי לגיל לשאול מה לעשות אחרי זה והוא לא ענה... ואין לי מושג מה לעשות עכשיו... לעשות יום צום לניקוי כל הרעלים? מה לעשות? כבר החלטתי שאני פשוט אצא כל ארוחת צהריים ואומר להם שהלכתי לאכול בחוץ וככה יעזבו אותי.

:cry_1: :cry_1:

אני קם כל יום מוקדם ומכין 2 ארוחות לבית ספר של דגנים מלאים, קטניות, דג/חזה עוף, פסטות, מרק ירקות וירקות טריים, ואוכל את זה בהפסקות מול כולם, בזמן שהם אוכלים את הפרוסת לחם עם השוקולד שלהם. נראה לך שזה באמת מזיז לי מה הם חושבים ואומרים?

בסופו של דבר הכל יסתכם באיך שאת נראית ומרגישה, לטובה או לרעה. לא אף אחד - לא האנשים מהעבודה, מהצבא, המפקדת, החברים. רק את

אז הייתי מציע שתעברי על סדר העדיפויות והמטרות שלך מחדש, ותבדקי איפה ממוקם הרצון שלך ביחס לרצון של כל השאר.

אורי א.
15-06-07, 12:27
נשק, יש? את יודעת לטעון אותו?

תירי בהם.

StarLighT
15-06-07, 12:29
ממש שיפרתם לי את מצב הרוח

אין לה סמכות להפנות אותי לאף אחד, בלי שיש לה באמת משהו מוצק.

אני אמשיך לאכול כרגיל

(זו באמת הייתה תמיכה נפשית עכשיו מצידכם! :blush:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: תודה רבה!

m0she
15-06-07, 12:32
בחורה על 16% שומן זה נדיר, במיוחד כשאת לא מסכימה לאכול עם כולם יש בזה משהו. אני לא אומר שיש אצלך בעיה, אבל מבחינתה זה יכול להיות משהו מוצק.

Kachok
15-06-07, 12:37
תכלס עד כמה שהצבא שכונה הקצינים/מפקדים עדיין אחראים לשלומם של החיילים שלהם,וגם אם מה שהיא עשתה לא בדיוק הדרך לטפל בחששות שהיו לה , אל תקבלי את זה כמשהו מוזר מצידה

eyalamzleg
15-06-07, 12:39
שמעי אני שומע את זה כבר אני יודע... משהו כמו חודשיים על איך שאני אוכל ואני אוכל כפול מיכולם בכמות הקלוריות אני פשוט לא אוכל הרבה אוכל זבל גם אני שונא מתוק:)

שריר
15-06-07, 13:24
אני קם כל יום מוקדם ומכין 2 ארוחות לבית ספר של דגנים מלאים, קטניות, דג/חזה עוף, פסטות, מרק ירקות וירקות טריים, ואוכל את זה בהפסקות מול כולם, בזמן שהם אוכלים את הפרוסת לחם עם השוקולד שלהם. נראה לך שזה באמת מזיז לי מה הם חושבים ואומרים?

בסופו של דבר הכל יסתכם באיך שאת נראית ומרגישה, לטובה או לרעה. לא אף אחד - לא האנשים מהעבודה, מהצבא, המפקדת, החברים. רק את

אז הייתי מציע שתעברי על סדר העדיפויות והמטרות שלך מחדש, ותבדקי איפה ממוקם הרצון שלך ביחס לרצון של כל השאר.
מסכים במאה אחוז
אחלה תשובה

aviran_p
15-06-07, 13:29
קודם אל תשימי על מה שאומרים.. תעשי מה שאת חושבת לנכון.
ועוד דבר, לא הבנתי לפי מה שהבנתי את רזה.. גיל הביא לך תפריט לחיטוב או מסה?
ועוד דבר.. אם אמרת שגיל לא עונה לך הוא פשוט עסוק, תתקשרי להילה המזכירה שלו תשאירי טלפון והוא יחזור אליך 100%. מקווה שעזרתי.

StarLighT
15-06-07, 13:41
אני בתפריט חיטוב...

בכל אופן, אני פשוט "אפתח דף חדש" אחרי השבוע הנורא הזה

האוכל של הצבא גרוע מאוד, ואני תמיד מביאה איתי קופסת סלט ענקית, עם טונה ויוגורט... בגלל זה אני כאילו "המוזרה" מבין כל האחרים.

תודה רבה על העצות, כולכם מדהימים!

אני אלך לעשות קצת ריצה עכשיו :)

:flowers:

Bullet
15-06-07, 13:41
תני להם כאפת שטות ותגידי שאת לא רוצה להיות שמנה כמוהן!
אגב מה התפקיד שלך?

OMRI-TURBO
15-06-07, 13:44
אני צריכה עזרה נפשית!

זה נשמע הזוי, אני יודעת.

אוף.

מה אני עושה?

כמה את שוקלת ומה הגובה שלך?

Moshe
15-06-07, 14:17
אני בתפריט חיטוב...

בכל אופן, אני פשוט "אפתח דף חדש" אחרי השבוע הנורא הזה

האוכל של הצבא גרוע מאוד, ואני תמיד מביאה איתי קופסת סלט ענקית, עם טונה ויוגורט... בגלל זה אני כאילו "המוזרה" מבין כל האחרים.

תודה רבה על העצות, כולכם מדהימים!

אני אלך לעשות קצת ריצה עכשיו :)

:flowers:
יוצאי הדופן בחבר'ה הם דווקא אלו שמצליחים יותר וזה הוכח לא פעם אחת בהיסטוריה שלנו (ראי איינשטיין , בל , אדיסון).
הזילזול של האנשים מסביב בשל חוסר מודע לאמת והרגלי החיים הם אלו שהורסים אותם , את בחרת בדרך שונה פשוט שימי פס ותגידי שיעזבו אותך לנפשך.

eyalamzleg
15-06-07, 14:32
יפה אמרתה^^=]

OMRI-TURBO
15-06-07, 14:41
את בחרת בדרך שונה פשוט שימי פס ותגידי שיעזבו אותך לנפשך.

כרגע הצדקת תופעה שנקראת אנורקסיה והפרעות אכילה.

YOYO
15-06-07, 14:52
אני לא מבין את התגובות שלכם
עם האנשים שמסביבה חושבים שהיא אנורקסית אז כנראה שיש בזה משהו

תעלי תמונה שלך ושיהיה ניתן לשפוט
16% שומן זה אחוז דיי נמוך לבת

gman
15-06-07, 14:57
תגידי כבר את הנתונים שלך...

Moshe
15-06-07, 15:21
כרגע הצדקת תופעה שנקראת אנורקסיה והפרעות אכילה.
גם לך וגם לי יש מה שנקרא "הפרעת אכילה"
בין אם תרצה בזה או לא.
דבר שני אתה לא מכיר את הבחורה אין לך לדעת מה יש לה , איך היא נראת כמה ולמה.
16% זה אולי אחוז דיי נמוך לבחורה אבל זה אחלה אחוז לחיטוב וכל עוד היא עם גיל אין לי חשש שהיא עושה את זה בדרך לא בריאה/רזה מידי.
אם היא הייתה רזה או אנורקסית או מה שלא תגידו , גיל לא היה ממשיך איתה חיטוב הוא לא היה לוקח על עצמו את הנזק הבריאותי בדבר.

OMRI-TURBO
15-06-07, 15:28
גם לך וגם לי יש מה שנקרא "הפרעת אכילה"
בין אם תרצה בזה או לא.
דבר שני אתה לא מכיר את הבחורה אין לך לדעת מה יש לה , איך היא נראת כמה ולמה.
16% זה אולי אחוז דיי נמוך לבחורה אבל זה אחלה אחוז לחיטוב וכל עוד היא עם גיל אין לי חשש שהיא עושה את זה בדרך לא בריאה/רזה מידי.
אם היא הייתה רזה או אנורקסית או מה שלא תגידו , גיל לא היה ממשיך איתה חיטוב הוא לא היה לוקח על עצמו את הנזק הבריאותי בדבר.

בוא תסביר לי איך בדיוק יש לך הפרעות אכילה? לך אולי יש הפרעות אכילה.
בין אם עשיתי חיטוב,או רציתי להוריד משקל, לא ירדתי מ-1700 קלוריות ליום, לא מנעתי מעצמי לאכול מה שאני אוהב(באותה מסגרת קלורית), לא הייתי חריג באירועים חברתיים. (אני מסכים איתך שלרוב האנשים יש הפרעות אכילה בין אם זה מאסה או חיטוב ,אבל לי אין מהסיבות שאמרתי לך, הפרעות אכילה זה לא אם אתה בוחר לעשות דיאטה או עליה במאסה , זה איך אתה עושה את זה.
בחורה עם 16 אחוז שומן היא רזה ,כניראה שאתה לא בדיוק יודע את ההבדלים בין גברים לנשים בקשר לאחוזי שומן.
דבר שני, עם כל הסביבה רואה שיש לה בעיה כניראה שהיא בהכחשה(רוב הסיכויים אפשר להגיד).
דבר שלישי,עצם זה שכולם שואלים אותה כמה היא שוקלת והיא מסרבת להגיד כי היא יודע שהיא באמת כן רזה, זאת עוד הוכחה.
מגוון הנתונים האלה מובילים אותי להגיד מה שאמרתי(כמובן שזה לא 100 אחוז בטוח אבל זה מה שניתן לשאר מאיסוף הנתונים האלה)

damn
15-06-07, 15:35
שאלה רצינית :
המחזור שלך סדיר?

Moshe
15-06-07, 15:42
בין אם עשיתי חיטוב,או רציתי להוריד משקל, לא ירדתי מ-1700 קלוריות ליום, לא מנעתי מעצמי לאכול מה שאני אוהב(באותה מסגרת קלורית), לא הייתי חריג באירועים חברתיים. (אני מסכים איתך שלרוב האנשים יש הפרעות אכילה בין אם זה מאסה או חיטוב ,אבל לי אין מהסיבות שאמרתי לך, הפרעות אכילה זה לא אם אתה בוחר לעשות דיאטה או עליה במאסה , זה איך אתה עושה את זה.
בחורה עם 16 אחוז שומן היא רזה ,כניראה שאתה לא בדיוק יודע את ההבדלים בין גברים לנשים בקשר לאחוזי שומן.
דבר שני, עם כל הסביבה רואה שיש לה בעיה כניראה שהיא בהכחשה(רוב הסיכויים אפשר להגיד).
דבר שלישי,עצם זה שכולם שואלים אותה כמה היא שוקלת והיא מסרבת להגיד כי היא יודע שהיא באמת כן רזה, זאת עוד הוכחה.
מגוון הנתונים האלה מובילים אותי להגיד מה שאמרתי(כמובן שזה לא 100 אחוז בטוח אבל זה מה שניתן לשאר מאיסוף הנתונים האלה)
אתה סופר חלבון יומי?
אם כן זו כבר "הפרעה"
אני לא מכיר אותך אישית אני לא יודע איך אתה מנהל את החיי יום יום שלך ככה שאני לא יכול לומר בוודאות הינה אתה לך יש הפרעת אכילה אבל ל90% מהאנשים פה יש אחת כזו.
בכל מקרה זה וויכוח דיי חסר תועלת , התזונאי שלה זה גיל ואני לא רואה פה משהו מעבר.
גיל לא ענה לך? , תתקשרי שוב ושוב בשביל זה את משלמת כסף.
ד"א אני כן יודע את ההבדלי אחוזי שומן בין גברים ונשים בשל מערכת הורמונלית שונה ו16% לבחורה זה בגדר החטובה , זה עדיין לא אחוז במה כמו שחלק מהאנשים פה חושבים...

Sugarzaza
15-06-07, 15:43

יש בן אדם רזה ויש בן אדם עם הפרעות אכילה. יכולה להיות קורלציה בין שניהם, אבל הם לא בהכרח גוררים אחד את השני.

אני אישית נמנע מלהסיק מסקנות סתם ככה ללא עובדות ונתונים. אחוז שומן זה לא מספיק בשביל להסיק על הפרעות אכילה.

אגב, היא בכלל אמרה שהיא הייתה 16% ועכשיו היא 20%. אז על מה כל המהומה?

OMRI-TURBO
15-06-07, 15:47
יש בן אדם רזה ויש בן אדם עם הפרעות אכילה. יכולה להיות קורלציה בין שניהם, אבל הם לא בהכרח גוררים אחד את השני.

אני אישית נמנע מלהסיק מסקנות סתם ככה ללא עובדות ונתונים. אחוז שומן זה לא מספיק בשביל להסיק על הפרעות אכילה.

נתתי השערה לפי הנתונים שהוצגו, לא התיימרתי לתת את הדעה שלי כעובדה אבסולוטית. וגם לא אמרתי שהפרעות האכילה הן בגלל האחוז שומן.

OMRI-TURBO
15-06-07, 15:49
[=MosheB]אתה סופר חלבון יומי?
אם כן זו כבר "הפרעה
"

לא, אני יודע לחשב כמה חלבון אני אוכל ביום עקב מודעות שלי לנושא, אבל אני לא מנסה להגיע לתקרה מסויימת, אני פשוט מגיע אליה עקב ההרכב של התזונה שלי, שבה כל ארוחה מכילה או גבינה או בשר.
אני מסכים איתך שאם מישהו סופר על הגרם כל יום כמה חלבון הוא אכל בין אם זה 1.5 או 2 או משהו כזה, זאת הפרעה מסויימת.

Sugarzaza
15-06-07, 15:49
נתתי השערה לפי הנתונים שהוצגו, לא התיימרתי לתת את הדעה שלי כעובדה אבסולוטית. וגם לא אמרתי שהפרעות האכילה הן בגלל האחוז שומן.

אז מה כן? זה שהיא לא רצתה לאכול עוגות? וואו, ממש שלוותא Material

benwin21
15-06-07, 15:57
תגידי להם שאת לא אוכלת מעל מה שכתוב בתפריט בלי עורך דין או מאמן אישי.

OMRI-TURBO
15-06-07, 16:23
אז מה כן? זה שהיא לא רצתה לאכול עוגות? וואו, ממש שלוותא Material

"בחורה עם 16 אחוז שומן היא רזה.דבר שני, עם כל הסביבה רואה שיש לה בעיה כניראה שהיא בהכחשה(רוב הסיכויים אפשר להגיד).
מגוון הנתונים האלה מובילים אותי להגיד מה שאמרתי(כמובן שזה לא 100 אחוז בטוח אבל זה מה שניתן לשאר מאיסוף הנתונים האלה")
ויכוח סתמי מר "סוכרזאזא".

StarLighT
15-06-07, 17:26
אז חזרתי מהריצה, עשיתי גם אימון כוח ואני מרגשיה הרבה יותר טוב :)

לכל המתלבטים, אני על 20% בערך כרגע, פחות או יותר (מקווה שפחות, כי נמדדתי לפני חודש )

עכשיו, לדוגמא אני אוכלת חזה הודו, עם סלט ירקות גדול, עם ירקות מבושלים, וקוסקוס מלא.

אני ממש לא אנורקסית, ואני רחוקה מלחטוף הפרעת אכילה כלשהי. אני עדיין צריכה לרדת. העניין הוא שלפי דעתי זו בסך הכל קנאה (אני מתכוונת ליחס של אלו שאני נמצאת איתם בעבודה): הם פשוט אומרים לי:

את לא מתפתה לשוקולד? אני לא יכולה בלי שוקולד לפחות פעם ביום. למה את אוכלת כל כך הרבה ירקות. איך את יכולה עם גבינה חצי אחוז זה מגעיל. וכיוצא באלה...

בכל אופן, אני לא ממש יודעת מה ההיקפים שלי כרגע, אבל אני שוקלת בסביבות 60 ק"ג, אני 1.65

כשהייתי על 16% שקלתי 57 שזה גם לא מעט (שריר שוקל הרבה) אבל הייתי פשוט מאוד חטובה... היקף מותניים היה לי 57 ס"מ (עכשיו זה עבר את ה-60 :( לפי דעתי

אני ממש לא אנורקסית. אבל כשכולם לידך טוחנים פסטה, שוקולד וכל מיני עוגות קצפת, ואת נותרת עם מלפפון ביד, או סנדביץ שמורכב מלחם קל, הם מניחים שיש לך בעיה... ומבחינת מראה חיצוני (מי שרוצה, שיכתוב לי מה המייל שלו אני אשלח תמונה.. פשוט מרגישה מוזר לפרסם פה באתר) - אני עם גוף מאוד נשי. ונראית בכלל יותר מלאה כשאני במדים.....

וזהו.. בקיצור.

ושוב, אם הייתי אנרקסית, גיל לא היה בונה לי תכנית חיטוב. לא?

P-a-n-1-c
15-06-07, 18:07
תביאי עוד היקפים
יד חזה :basketball:

סתם,
שמעי אני בניגוד לעומרי חושב שאת צריכה ללכת בעקבות גיל. אם גיל הביא לך תפריט חיטוב סימן שכן אפשר לחטב. אל תפחדי.

Sugarzaza
15-06-07, 18:58
פסדר, אז את לא אנורקסית.

אני עדיין בעד תמונות :)

Sagilevi
15-06-07, 19:20
מה זה השטויות האלה אני לא יכולה בלי שוקולד לפחות פעם ביום? בגלל זה את נראת ככה יא שמנה מה אכפת לך מה אומרים לך.

העיקר את עם תזונאי מוסמך ואת אוכלת בדיוק מה שהוא כתב לך אז הכל בסדר מה את דואגת.

m0she
15-06-07, 19:43
אני לא מבין, נראה לכם שאפשר לאבחן אנורקסיה בפורום? אתם אפילו לא יודעים מה הקריטריונים לאבחון.