PDA

צפה בגרסא המלאה : "יהודים עומדים מאחורי הקריאה לחרם אקדמי"

OMRI-TURBO
15-06-07, 13:32
היהדות השמאלנית הבין לאומית מכה שנית:

העיתון "ג'ואיש כרוניקל" פירסם תחקיר לפיו יהודים וישראלים בקהילה האקדמית בבריטניה יזמו את הקריאה להטיל חרם אקדמי על ישראל. פרופ' חיים ברשת, הדמות הראשית מאחורי המהלך: "אני יהודי וישראלי - אבל עד מתי יימשך הכיבוש?"

מהרסייך ומחרבייך ממך יצאו? מי שעומד מאחורי הקריאות שנשמעו בבריטניה לחרם אקדמי (http://192.115.80.201/articles/0,7340,L-3406701,00.html) על ישראל הם יהודים וישראלים - כך טוענים עורכי תחקיר של העיתון "ג'ואיש כרוניקל" שהתפרסם אתמול (יום ה'). מהתחקיר עולה שהסיבה לעמדה הקיצונית של אותם יהודים אקדמאים היא רצונם העז לסייע במאבק הפלשתיני לסיום הכיבוש.

על פי הפרסום, חלק הארי של האקדמאים היהודים שדוחפים להטלת החרם, פעילים מאוד בארגון המרצים הבריטים שיזם את המהלך. הסברות בבריטניה היו כי מי שעמד מאחורי הקריאות לחרם בינלאומי על ישראל היו קבוצות שמאל קיצוניות וארגונים איסלמיים קיצוניים, אך מהתחקיר עולה ששלושה גורמים היו שותפים ליוזמה ואיחדו כוחות: מקבץ של אקדמאים וחברי איגודים מקצועיים, קבוצה של יהודים שפעילה במסע הקורא להכרזת חרם על מוצרים ישראלים
וארגון נוסף.

הדמות הראשית מאחורי הקריאה להטלת החרם היא פרופסור ישראלי ששמו חיים ברשת, חוקר תקשורת ותרבות באוניברסיטה במזרח לונדון. פרופ' ברשת אמר ל"ג'ואיש כרוניקל" שההחלטה לקרוא להטלת חרם אקדמי לא היתה דבר קל בעבורו. "אני יהודי וישראלי ואין בכוונתי לפגוע בשום צד, אבל עד מתי יימשך הכיבוש? מה שאנחנו מבקשים זה לא נקיטת אלימות כלשהי. זו קריאה או פעילות אזרחית נגד הכיבוש הצבאי", הסביר ברשת.

בארגון הבריטי שתומך באוניברסיטאות ברשות הפלשתינאית רשומים כמה חברים יהודים, ובהם בני הזוג האקדמאים הילרי וסטיבן רוז. במאמר שפירסם באינטרנט תקף פרופסור רוז את אלו שרואים בפעולתם פעילות אנטישמית וביקר את תקיפת ה"שליחים שבאים עם המסר". לדבריו, יש להתמודד עם המסר עצמו, שאומר שמעשיהּ של ישראל "פשוט לא מתקבלים על הדעת".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3413234,00.html

keen12
15-06-07, 13:41
מפגרים,
חיים בבריטניה, רחוק מעין כל סערה, וחושבים שהם יודעים מה הולך בארץ.
מישהו פה פעם אמר שהוא שונא יותר שמאלנים מאשר פלשתינים, כי פלשתינים זה האויב שלך שנגדך, ושמאלנים זה אנשים מהעם שלך שהם נגדך.
כמה שהמשפט הזה נכון..

Bullet
15-06-07, 13:42
צריך לבטל להם את זכות השבות

OMRI-TURBO
15-06-07, 14:27
צריך לבטל להם את זכות השבות

איזה שבות? הם שונאים את ישראל.
היהודים הם הבעיה הכי גדולה של עצמם, אותם שונאים שפינו מאות אלפי יהודים מבתיהם בשביל מדינה פלסטינאית, שניה תן לי לצחוק,חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
רק תראה את הכאוס שיש עכשיו שם! ההחגיגה שיש עכשיו ברשות והמדינת טרור שמתהוות שם שני מטר מישראל.
כן הפלסטינאים מסוגלים לנהל מדינה.:helpsmilie:
אותם שונאי ישראל נמצאים כמובן בתקשורת השמאלנית הבין לאומית,כמו
בכל רשתות החדשות שמבליטות על בסיס יומי את הכיבוש הישראלי והנאציזם
הישראלי על הפלסטינאים המסכנים.(חוץ מרשת FOX שהיא הרשת היחידה
שאני רואה בטלוויזיה לחדשות בין לאומיות והיחידה שמספקת הגינות ודעות פרו
ישראליות)

ביצה
15-06-07, 14:34
איזה שבות? הם שונאים את ישראל.
היהודים הם הבעיה הכי גדולה של עצמם, אותם שונאים שפינו מאות אלפי יהודים מבתיהם בשביל מדינה פלסטינאית, שניה תן לי לצחוק,חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
רק תראה את הכאוס שיש עכשיו שם! ההחגיגה שיש עכשיו ברשות והמדינת טרור שמתהוות שם שני מטר מישראל.
כן הפלסטינאים מסוגלים לנהל מדינה.:helpsmilie:
אותם שונאי ישראל נמצאים כמובן בתקשורת השמאלנית הבין לאומית,כמו
בכל רשתות החדשות שמבליטות על בסיס יומי את הכיבוש הישראלי והנאציזם
הישראלי על הפלסטינאים המסכנים.(חוץ מרשת FOX שהיא הרשת היחידה
שאני רואה בטלוויזיה לחדשות בין לאומיות והיחידה שמספקת הגינות ודעות פרו
ישראליות)
מסכים איתך, המצב ברצועה ועוד מעט גם בגדה רק מוכיח כמה שהם לא מסוגלים לנהל שום דבר בדרך ארץ, ועד שישראל לא תיכנס לעזה המלחמה שם לא תיגמר.

dror
15-06-07, 15:28
ואיפה ציפי לבני ומשרד החוץ שיראה את זה וסוף סוף יעשה איזה שהיא עבודה

את זה צריך לפרסם מייד לעולם http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3412911,00.html

SuzukiR
15-06-07, 18:11
עמרי אמרתי לך מה לדעתי אתה צריך לעשות אתה בנאדם ענק אידאליסט ואתה תתאים לזה מאוד!

לאוניד זיידל
15-06-07, 18:41
מפגרים,
חיים בבריטניה, רחוק מעין כל סערה, וחושבים שהם יודעים מה הולך בארץ.
מישהו פה פעם אמר שהוא שונא יותר שמאלנים מאשר פלשתינים, כי פלשתינים זה האויב שלך שנגדך, ושמאלנים זה אנשים מהעם שלך שהם נגדך.
כמה שהמשפט הזה נכון..
ואו,שמאלנים.
לקחת את השמאל הרידיקאלי ביותר,והכללת..הרי כול הימנים נכנסים למסגדים ומחוררים פלסטינאים,בדיוק כמו גולדשטיין ימ"ש,לא?

Night_Wolf
15-06-07, 18:44
הם גם טסים לנשק את אחמדניג'אד ב IRAN AIR?

http://www.jetphotos.net/img/2/1/7/3/62020_1181057371.jpg

נ.ב
תמונה קצת עצובה כי אני שונא את איראן אבל מצד שני מטוסים זה הדבר שהייתי מכור אליו לפני שהיתעסקתי בפיתוח גוף ועד היום אני מתענין בזה ובכל דבר שקשור לתעופה או תעשיה אוירית צבאית ואזרחית!

SuzukiR
15-06-07, 18:46
ואו,שמאלנים.
לקחת את השמאל הרידיקאלי ביותר,והכללת..הרי כול הימנים נכנסים למסגדים ומחוררים פלסטינאים,בדיוק כמו גולדשטיין ימ"ש,לא?

אושקוט ממז'יאן אינטינה

פאוור ליפתר
15-06-07, 20:34
עמרי - מצויין.
אתה מציג לאנשים כאן את כל האמת ללא צנזורה.

זה דבר מצויין.

פאוור ליפתר
15-06-07, 20:36
אני אומר לאסור עליהם כניסה לישראל !!