PDA

צפה בגרסא המלאה : קליקים בכתפיים, ובכללי כאבים בזמן עבודה.

Awesome
15-10-06, 15:35
אוקיי ישל י המון קליקים בכתפיים... אם אני עושה הנפות ידיים לצדדים אז בכלל יוצאים המון קליקים והכתף כואבת ! כנ"ל בדחיקת כתפיים בשיפוע 90 מעלות.... גם כשאני לא מתאמן ואני מניף את הידיים לצדדים יוצאים קליקים ויש כאבים בכתף. בעיקר הכאב מתבטא אם אני מתנגד עם הכתף כלפי מעלה נגיד לוחץ עם יד שמאל על יד ימים ועם ימין אני מתנגד אז כאבים של ממש !
כבר תקופה ארוכה שהפסקתי להתאמן והכתפיים לא חזרו לנורמה... מה להסיק? ומה אני עושה כדי לשפר את המצב?

XxgalxX
15-10-06, 16:46
כן גם לי יש הרבה קליקים בכתפיים אבל זה לא כואב לי....מיצתרף לשאלה שלו

Awesome
16-10-06, 03:09
בבקשה עזרה ממי שיודע אולי במה יכול להיות מדובר... הכאבים מתבטאים גם בתגיל וינץ' לעורף למשל או כל מאמץ אחר שדורש כץף, הכתף כואבת מוציאה קליקים ומרגישה פשוט לא מסיבית !

מה עושים ??

DropDead
17-10-06, 18:02
גם לי יש מלא קליקים בכתפיים כבר שנים אני לא זוכר את עצמי בלי קליקים ..
אבל לי זה לא כואב בכלל .. אנשים ששאלתי אותם אמרו משו על הסחוס או משהו כזה ..

ofirdesign
18-10-06, 02:45
אולי טכניקה לא טובה?
תנסו לשנות תפיסה,זווית של היד,משקל

SmaMMiT
20-10-06, 02:31
גם לי זה ככה שנים כבר אבל זה לא כואב ממה זה קורה?:cry_1:

sojgoon
20-10-06, 05:04
מה אני שמתי לב? שכשאני אוכל בננה או 2 לפני אימון (שעה בערך) אין לי קליקים...
וכשאני לא...אז לפעמים יש...ככה זה אצלי או שזה פשוט מן צירוף מקרים כי אף פעם כמעט לא היו לי קליקים...

קיצר איפה המנהל שיענה לנו?

compex
20-10-06, 23:15
קליקים בכתפיים מעידים על חוסר יציבה של המפרק. זאת תוצאה של חולשה של שרירים תומכים ועבודה עם משקל גדול, מעל היכולת של הכתף.

לכל הסובלים מקליקים, מומלץ להפחית את המשקלים בתנועה הבעייתית ולחזק את השרירים ברלוונטיים.

אריאל

ShaI^MymoN
21-10-06, 11:35
גם לי יש שאני עושה פוולאובר לגב אז הכתף שלי בצד שמאל עושה קליקים ממש מפחידים ונהיה לי כאבים אז הפסקתי עם התרגיל הזה בנתיים
compex מה הכוונה רלוונטיים?

Dubano
27-10-06, 11:07
יש שני סוגים של קליקים
כואבים ולא כואבים

הלא כואבים הם ממש לא בעיה, אילו פשוט בועיות גז קטנות (חנקן עם אני לא טועה) בתוך הגידים שמשתחררות עם הלחץ או שהגיד קצת קופץ כי הוא נתקע בעצם, הפתרון הכי פשוט הוא לעשות תרגילים שמניעים את כתף בשביל להרגיל את הגיד לתנועה אבל לא לאמץ אותו נגיד כמו מתח (רוחב כתפיים בלבד !)
הקליקים הכואבים יכולים ליהיות יותר בעיתיים, כמו עצם חדה יחסית בכתף שהגיד עובר עליה .. מומלץ ללכת לאורטופד

חגי