PDA

צפה בגרסא המלאה : איך עדיף לעשות יד קדמית ?

hadash
16-06-07, 17:24
איך עדיף לעשות יד קדמית ?? בישיבה ולעלות יד יד או 2 ידיים ביחד ???
תודה רבה לעונים

GaL-L
16-06-07, 17:33
איך שנוח לך אבל תנסה לעבוד נטו יד קדמית בלי עזרה של הגב

bigbit
16-06-07, 17:36
לגבי שאלתך עדיף עם שתי ידיים כי זה חוסך זמן..
בגדול בתור מאמן וגם מפתח גוף..אני יכול להגיד לך שהכי חשוב באימון על יד קדמית זה לעבוד בשלושת מנחי כתף שונים, קרי: כתף במנח אנטומי רגיל(לדוגמא-כפיפת מרפקים בעמידה כנגד מוט w),כתף כפיפה(לדוגמא-כפיפת מרפקים בישיבה על ספת פריצ'ר כנגד משקוליות-יד יד) וכתף בפשיטה(לדוגמא-כפיפת מרפקים בישיבה בשיפוע קל/שלילי כנגד משקוליות)
במנחים השונים יש הבדל במצב הראש הקצר של הבייספס(short head of bieceps) בכפיפה הוא במצב מקוצר ובפשיטה הוא במצב מאורך..לכן ההמלצה שלי באימון יד קדמית לשלב כמה תרגילים במנחים השונים כדי ליצור איזשהו גיוון

hadash
16-06-07, 17:51
תודה רבה עזרת לי מאוד!:)

שגיא גולדנר
16-06-07, 19:06
חבר עם אתה עושה עם משקולות חופשי תעשה יד יד כי אתה עושה עם אתה עושה עם מוט זה גם שתי ידיים אני פעם עשיתי יד יד ועכשיו עברתי לשתי הידיים אבל הדבר הכי חשוב לעשות נכון בלי הגב!!!

Dr. Recoba
16-06-07, 19:11
אין משהו ספציפי שעדיף. יש מספר תרגילים מצויינים לבייספס.

- כפיפת מרפקים עם מוט ישר / מוט דאבליו.
- כפיפת מרפקים עם דאמבלים בישיבה / עמידה, זה לא כל כך משנה, מה שיותר נוח.
- כפיפת מרפקים עם יד על ספה / ברך.

קיצר לא חסר תרגילים טובים..

hadash
16-06-07, 19:54
--------------------------------------------------------------------------------

חבר עם אתה עושה עם משקולות חופשי תעשה יד יד כי אתה עושה עם אתה עושה עם מוט זה גם שתי ידיים אני פעם עשיתי יד יד ועכשיו עברתי לשתי הידיים אבל הדבר הכי חשוב לעשות נכון בלי הגב!!!

בקשר להודעה הזאת .... למה עדיף לעשות יד יד ? מה ההבדל .. השאלה שלי היא איך עדיף לעשות .ף... עם אני לוקח 2 משקולות ופשיטת מרפקים בישיבה .... מה עדיף יד יד או 2 ידיים ביחד ... ולנמק בבקשה

Yoshi-Moto
16-06-07, 20:02
--------------------------------------------------------------------------------

בקשר להודעה הזאת .... למה עדיף לעשות יד יד ? מה ההבדל .. השאלה שלי היא איך עדיף לעשות .ף... עם אני לוקח 2 משקולות ופשיטת מרפקים בישיבה .... מה עדיף יד יד או 2 ידיים ביחד ... ולנמק בבקשה
1)תלמד לצטט.

2)אני תמיד עובד 2 ידיים בו זמנית, כשאתה עושה יד יד ליד יש מנוחה... תחשוב לך שבמתח לדוגמא תעצור כל חזרה למטה כמה שניות(=מנוחה)

hadash
16-06-07, 20:04
תודה אחי עזרתי לי מאוד ... לא רק הפעם גם בעוד אשכולים יצאת כלי .. אני כל הזמן לומד ככה דברים חדשים ומשפר תתוכנית והכל .....

נ.ב סליחה על הציטוט אני רבע תימני זה לא אשמתי .....

Yoshi-Moto
16-06-07, 20:06
תודה אחי עזרתי לי מאוד ... לא רק הפעם גם בעוד אשכולים יצאת כלי .. אני כל הזמן לומד ככה דברים חדשים ומשפר תתוכנית והכל .....

נ.ב סליחה על הציטוט אני רבע תימני זה לא אשמתי .....
חחחחחחחחחחחחח הרגת אותי!
עלק רבע תימני....