PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב

קינגוש
16-06-07, 18:29
היי ...אני בן 42 מהצפון גובה 1.72 משקל 75 ק"ג אחוזי שומן בסביבות 29 % מתאמן למטרת ירידה באחוזי שומן ועליה במסת שריר ...לפני שנתיים התאמנתי בח.כ שנה ירדתי יפה באחוזי שומן הגעתי ל16 % ועליתי גם במסת שריר הלכתי על תפריט מסודר ע"י תזונאית ספורט ...אבל השטות שעשיתי זה שהפסקתי להתאמן ..שנה ללא אימונים ,לפני חודש חזרתי לאימון בבית , יש לי אופני כושר וציוד משקולות ..אני אוכל נכון והולך לפי תוכנית אימון Ab שזה :a: חזה ,יד קדמית ,יד אחורית 50 דקות B: גב ,כתפיים ,ורגליים גם 50 דקות .בטן ואופניים אני עושה בימים נפרדים כשעה ,אני מבצע 3 סטים של 12 חזרות משקל בינוני עד כבד לכל קבוצת שריר תוך חודש ירדתי 3 ק"ג , אני לוקח תוספי תזונה : מולטי ויטמין בארוחה שלפני האימון ,שעתיים אחרי הארוחה אני מתאמן , 3 תמרים 30 דקות לפני אימון , בזמן האימון5 כדורים חומצת אמינו ,מיד אחרי אימון אבקת חלבון + 3 תמרים כשעה וחצי אחרי האימון ארוחת ערב + ויטמין C ...לפני שינה אני לוקח כדור אבץ סולפייט 50 מ"ג....מה דעתך על התוכנית והאם אני לוקח את התוספים בצורה נכונה? תודה רבה

IRON-MASS
16-06-07, 21:28
לגביי התוספים, תכף יגיבו לך, אני לא מתמצא.
רצוי שתערוך תפריט על ידי חיפוש בפורום ובאתר על מידע, 6 ארוחות, ביום אימון יש ארוחה שאחרי אימון שכוללת תמרים/בננה+ טונה/אבקה...
לגביי האימון, אם המטרה שלך היא ירידה, עדיף שתעבוד Fbw 3 פעמים בשבוע, 2 סטים לשריר קטן ו4 לשריר גדול, רגליים לא ממליץ לאמן כדי שלא יהיו מותשות לקראת האירובי בסוף האימון, שהוא של 2-5 ק"מ ריצה על 10 קמ"ש בערך...
הכל תלוי בהתאם לתפריט ולכמויות הנדרשות לגוף שלך.
בין האירובי לאנאירובי[משקולות] תעבוד על בטן כ4 סטים של 20 חזרות, זה מספיק, ניתן להוסיף התנגדות.

בהצלחה בהמשך בחור!